Renaut 4TL

Dodržujte, prosím, dělení podle jednotlivých typů. Zde je místo pro výměnu zkušeností. Dotazy pište do Technické sekce nebo Diskuse.

Moderátor: Moderators General

Pravidla fóra
Prosím zakládejte nové téma pouze tehdy, pokud v této části nenajdete již založenou diskusi.

Příklad:
nezakládejte téma: Zkušenost s r 19 1,9 DT, když už tady existuje Zkušenost s Renaultem 19.

Dále tato sekce neslouží k postování dotazů. K tomu jsou určeny sekce jiné. Zde si sdělujeme zkušenosti.
Chybně založená témata mohou být smazána bez dalšího.

Děkuji za respektování těchto pravidel.
Odpovědět
Helmut
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: stř črc 26, 2006 21:51
Bydliště: Kochánov 46 58253 Štoky
Kontaktovat uživatele:

Renaut 4TL

Příspěvek od Helmut » stř črc 26, 2006 21:58

Moje zkušenosti s tímto vozem se dají řadit prakticky jenom do tří kategorií, nebo lépe řečeno obecných pravidel:
1 -funguje navzdory tomu, jak byl vymyšlen
2 - může se spravovat prkticky neustále a nikdy to není hotový
3 - je.li červený, přivádí jistou kategorii žen k šílenství, haha!
Helmut

Slavec
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: úte srp 21, 2007 17:25
Kontaktovat uživatele:

Nuda ? NE !!!

Příspěvek od Slavec » pát srp 31, 2007 17:38

No nazdar Helmute !
Tak jsem si léta myslel, že jsem jediný, ale vidím, že je ještě jeden blázen, který vlastní R4. A moje zkušenosti ? Jsou auta spolehlivá, bezproblémová, hezká, škodovky a R4. Jedno velké pozitivum toto auto mimo různého rozvoru napravo a nalevo je to auto se kterým se nikdy nenudíte. (To není reklama.)
Slavec

Helmut
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: stř črc 26, 2006 21:51
Bydliště: Kochánov 46 58253 Štoky
Kontaktovat uživatele:

Re: Nuda ? NE !!!

Příspěvek od Helmut » ned zář 02, 2007 19:35

No tak já jsem mezitím červenýho vyměnil za bílýho , kterýho zachránil jistý dobvzce od Brna před šroťákem v Itálii a ten byl, pane , fakt nádhernej. Byl bohužel nádhernej tak, že když ho uviděl jeden můj kámo z Prahy, dvakrát na místě omdlel blahem a pak řekl, že ho prostě musí mít, vyrval manželce rodinnou pokladničku z rukou a nedal mi na vybramou. Takže nemám zase nic.. Teda mám Civica, ale to není R4, to dá rozum. Já ale věřím, že zae přijde den...!
Helmut

Slavec
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: úte srp 21, 2007 17:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Nuda ? NE !!!

Příspěvek od Slavec » ned zář 02, 2007 20:44

Tak to já bych asi nevyměnil, ani neprodal. I když, jsou nabídky, které se neodmítají.
Slavec

dreamyrider
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: pon pro 21, 2009 10:34

Re: Renaut 4TL

Příspěvek od dreamyrider » pon pro 21, 2009 10:38

Helmut píše:Moje zkušenosti s tímto vozem se dají řadit prakticky jenom do tří kategorií, nebo lépe řečeno obecných pravidel:
1 -funguje navzdory tomu, jak byl vymyšlen
2 - může se spravovat prkticky neustále a nikdy to není hotový
3 - je.li červený, přivádí jistou kategorii žen k šílenství, haha!
Dovolím si trošku parafrázovat:
1. funguje právě proto, že byl takto vymyšlen
2. může se spravovat prakticky neustále, ale také se na něm nemusí dělat vůbec nic - přesto spolehlivě jezdí
3. k šílenství přivádí ostatní účastníky silničního provozu a to bez ohledu na barvu - vytahuje se ně něj totiž úplně každý.

Mám R4 rok výroby 1965 a stále v pohodě :wink:

Slavec
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: úte srp 21, 2007 17:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Renaut 4TL

Příspěvek od Slavec » pon pro 21, 2009 16:40

Zdravím dalšího zoufalce.

Hodně štěstí v roce 2010.
Slavec

Rendy1203
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: sob čer 02, 2018 21:20

Re: Renaut 4TL

Příspěvek od Rendy1203 » ned čer 03, 2018 11:51

Zkušenosti mám takový že mi jden kluk přivez R4 TL 1108 a že dělali podvozek a netrefili geometrii zadní nápravy a že jim to "žere" gumy.No tak jsem to rozřezal a znova svařil správně.No a právě při opravě a zkušební jízdě jsem se do tý káry zamiloval.Tak jednoduchý auto jsem v životě neviděl.Fakt pohodlná kára díky torzkám na všech kolech a pružinovejm sedačkám.Škoda že tak strašně hnijou.

Před Pár dny jsem si dotáh taky jednoho R4 F6 furgon 845ccm.Je to teda shnilý jak dort, že LP kolo upadává od podvozku.No za 4500kč neberte to žejo?Nicméně to opravim a dám na veteránský RZ.V TP je rok 76 ale mám silný pochybnosti že je to tak starý.

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti s Renaulty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti