Renault Latitude

Dodržujte, prosím, dělení podle jednotlivých typů. Zde je místo pro výměnu zkušeností. Dotazy pište do Technické sekce nebo Diskuse.

Moderátor: Moderators General

Pravidla fóra
Prosím zakládejte nové téma pouze tehdy, pokud v této části nenajdete již založenou diskusi.

Příklad:
nezakládejte téma: Zkušenost s r 19 1,9 DT, když už tady existuje Zkušenost s Renaultem 19.

Dále tato sekce neslouží k postování dotazů. K tomu jsou určeny sekce jiné. Zde si sdělujeme zkušenosti.
Chybně založená témata mohou být smazána bez dalšího.

Děkuji za respektování těchto pravidel.
Odpovědět
Uživatelský avatar
hallda
Starting member
Příspěvky: 71
Registrován: úte lis 25, 2008 17:03

Renault Latitude

Příspěvek od hallda » pát srp 19, 2011 00:38

Tak ze bych zacal? Koupil jsem prda u AUTO KOUT - naprosta kara............ predvadecka byla na prodej.........sednul jsem, videl jsem, projel se .... a ...... koupil.
Je to teda 3.0dCi 6V v plny - fakt mi nic nechybi, kombinace cerny metly s tim svetlym vnitrkem je - paradni - teda do doby nez bude hnus pocasi.......no holt budu muset cistiti casteji - ale co, tohle auti si to zaslouzi.
Co se prodeje a jednani u Koutu tyce - za 1 - co se auta tyce zatim - naprosto a uplne jine nez co jsem se docetl na testech a ruznych kecu od "NOVINARU" .......... treba ten kdo chce s timhle autem jako ze jezdit za 8litru , a zda se mu to moc....... jako ze posez je tezky si najit ... opet nechapu ........... proste novinarske zvasty.
Nacez jsem se teda vydal se na to podivat...... projet .... koupit
tak to je pro zacatek az az....az budu fotky dodam par..........
R Latitude 3.0dCi 6V 240k
Nissan Pathfinder 2.5dCi / 128kW

Uživatelský avatar
Jirke
Grafoman
Příspěvky: 2424
Registrován: stř pro 21, 2005 23:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Renault Latitude

Příspěvek od Jirke » stř srp 24, 2011 15:44

No jsem rad, ze nekdo zacal, uz jsem premejslel ze zalozim tema sam.
Mam Lagunu III. a tak jsem do velky miry ovlivnen pri posuzovani Latituda... Jakekoliv hodnoceni je taky zavisly na tom, z ceho kdo do Latituda preseda.
Mne na tom aute uchvatily budiky, automat (protoze sam mam manual) a mozna ty masazni sedacky. Jinak asi nic. Pekny, vyborne vybaveny, za super prachy... Ale jinak jizdnimi vlastnostmi je Laguna III. lepsi (a to nemluvim o variante s riditelnou zadni napravou ve verzi GT). A posezem pro ridice (merim 185cm a 92kg), opet hodnotim lagunu lepe. Logika ovladani autoklimy taky u Laguny lepsi, vrzajici palubni deska s celym stredovym sloupkem...tak to sem uz radsi nekomentoval...takze ja jen muzu rict, ze si Latituda jen kvuli sedackam nekoupim :)

Jinak motor dela auto, a proto volba 3.0dCi je naprosto na miste a preju at ti dela samou radost !!!
aktuálně: BMW F11+F20
exRenaulty: 2xClio, 2xR19, 4xLaguna I., 3xLaguna II., 3xLaguna III., 1xScenic I., 2xScenic II., 1xEspace IV., 1xMegane II. RSdCi, 1xMegane III. RS, 1xCaptur, 2xKadjar, XxMegane III. ...

Hazi
Starting member
Příspěvky: 70
Registrován: úte srp 15, 2006 10:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Renault Latitude

Příspěvek od Hazi » pát říj 18, 2013 07:13

Tak i já přispěji svou troškou do mlýna.

Latituda s 2.0l motorem máme rok. Za tu dobu byl akorát problém s špatně fungujícím venkjkovním teploměr, ten byl vyměněn v rámci záruky a po 18tis se začal loupat kožený volant, taktež v záruce bylo přešito. Co se komfortu cestování týka, tak nikde jsem na narazil na problémy co píši novináři. Prostě pohodlné, snadno ovládatelné. Navíc za autem tahám karavan a to auto si stim doslova hraje, což se mi ještě nikdy u koncertu VW nestalo. Takže pokud někdo chce auto, které neni tuctové, každá se za nim otočí a chce se pohodlně svezt, určitě doporučuji.
Bylo:Škoda 100 - Škoda 120GLS - Škoda Forman Solitaire, , Škoda Felicia Lx, Škoda Felicia X.line, Renault laguna 1,8 1996,
je: Renault Thalia 1.4 (Authentique) 7/2003, Renault Megane Grandtour 1,6 16V (Authentique) 11/2006, renault Kangoo 1,4 1999, Renault VelSatis 3,5 8/2007, Renault Latitude 2,0 5/2011, Renault Fluence 1,6 16V dynamique 12/2013, Dacia Logan 1,4 7/2006

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti s Renaulty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů