Espace III

Dodržujte, prosím, dělení podle jednotlivých typů. Zde je místo pro výměnu zkušeností. Dotazy pište do Technické sekce nebo Diskuse.

Moderátor: Moderators General

Pravidla fóra
Prosím zakládejte nové téma pouze tehdy, pokud v této části nenajdete již založenou diskusi.

Příklad:
nezakládejte téma: Zkušenost s r 19 1,9 DT, když už tady existuje Zkušenost s Renaultem 19.

Dále tato sekce neslouží k postování dotazů. K tomu jsou určeny sekce jiné. Zde si sdělujeme zkušenosti.
Chybně založená témata mohou být smazána bez dalšího.

Děkuji za respektování těchto pravidel.
Odpovědět
josef01
Člen RCČR
Příspěvky: 445
Registrován: pon čer 20, 2005 12:54

Re: Zdravim

Příspěvek od josef01 » úte led 09, 2007 22:24

Podle toho co píšeš má asi tenhle Espace ve skutečnosti najeto podstatně víc než se tachometr tváří. A navíc popis závad podle mého názoru nasvědčuje i tomu, že si za volant naskočí kdo zrovna potřebuje. Takové auto pak musí „trpět“.

trainster
Starting member
Příspěvky: 22
Registrován: úte led 09, 2007 20:26

Re: Zdravim

Příspěvek od trainster » úte led 09, 2007 22:30

josef01 píše:Podle toho co píšeš má asi tenhle Espace ve skutečnosti najeto podstatně víc než se tachometr tváří. A navíc popis závad podle mého názoru nasvědčuje i tomu, že si za volant naskočí kdo zrovna potřebuje. Takové auto pak musí „trpět“.
je dost mozne ze jsme se stali obeti podvodu a nekdo proste osmelil tachometr, pres ty pocitace vlastne mozny vsecko. kolik bys tak tipoval ze to ma nalitano ??
samozrejme s tim jezdi zenska, ta je majitelem a jako to fakt strasne rad radsi ridim misto ni )))) protoze to je zazitek obcas, proste ne kazdej umi s citem slapat na plyn, radit atd... holt, kazdej je na neco. jeste me akorat mrzi ze nejsem automechanik abych tomu trochu rozumel, takze kdyz mi pak rikaj obcas neco v servisu tak se tvarim jak ta blondyna ))))
Renault Trafic 2.0 L2H2P2 2011
Renault Trafic 1.9D 2002 - bejvavalo
Renault Espace 2.2dt 1997 - z motorem z laguny 2.0)))))

josef01
Člen RCČR
Příspěvky: 445
Registrován: pon čer 20, 2005 12:54

Re: Zdravim

Příspěvek od josef01 » úte led 09, 2007 22:48

trainster píše:
josef01 píše: samozrejme s tim jezdi zenska, ta je majitelem a jako to fakt strasne rad radsi ridim misto ni )))) protoze to je zazitek obcas, proste ne kazdej umi s citem slapat na plyn, radit atd... holt, kazdej je na neco. jeste me akorat mrzi ze nejsem automechanik abych tomu trochu rozumel, takze kdyz mi pak rikaj obcas neco v servisu tak se tvarim jak ta blondyna ))))

Kolik má nalítáno ti takhle na dálku nikdo neumí říct, ale v Česku je v celku normální a řekl bych vžité, že se nějaké km "odmotají" kuli prodejnosti. V Německu neměl majitel takové auto aby stálo v garáži. Když najede min. 20tis ročně máš to za 5 let stovku. Mohu se ale mýlit a auto ty roky prostálo-nejezdilo ?!?!?!?! Musíš to brát tak jak to nyní je a nějak se s tím poprat.

trainster
Starting member
Příspěvky: 22
Registrován: úte led 09, 2007 20:26

Re: Zdravim

Příspěvek od trainster » úte led 09, 2007 23:02

Kolik má nalítáno ti takhle na dálku nikdo neumí říct, ale v Česku je v celku normální a řekl bych vžité, že se nějaké km "odmotají" kuli prodejnosti. V Německu neměl majitel takové auto aby stálo v garáži. Když najede min. 20tis ročně máš to za 5 let stovku. Mohu se ale mýlit a auto ty roky prostálo-nejezdilo ?!?!?!?! Musíš to brát tak jak to nyní je a nějak se s tím poprat.
no jo tak ale podle knizky to bylo prodany snad v roce 2002, tak ale nevim, poradne sem do toho necumel, ja to ani nekupoval. a myslim ze tak spatny to jeste neni, slysel sem i horsich pripadech a vlastne i tady cetl. ja to ani nekupoval, ale proste auto bylo nejak potreba tak to koupili. ale jinak naprosta spokojenost, nalitali jsme v tom uz taky dost, a nemuzu si vynachvalit polohovatelny sedacky, nemam problem se v tom vyspat, na dlouhy streky luxus.)
Renault Trafic 2.0 L2H2P2 2011
Renault Trafic 1.9D 2002 - bejvavalo
Renault Espace 2.2dt 1997 - z motorem z laguny 2.0)))))

Uživatelský avatar
Stepaan
Starting member
Příspěvky: 46
Registrován: pon led 09, 2006 16:23

Příspěvek od Stepaan » pon led 29, 2007 14:06

Ahoj všichni!
Mám zde další dotaz. Ve "kterém buřtíku" na palubní desce by se měly sepnout sahary v motoru? Stál jsem o víkendu dvě a půl hodiny ve frontě z Alp v -2 C a palubka mi postupně vystoupala až na osmý (předposlední) buřtík ukazující teplotu chladící kapaliny. Pak se fronta hnula, takže to spadlo na klasický čtvrtý, ale po zpomalení/zastavení to šlo časem zase o dva až tři nahoru. Znamená to, že mi asi nefunguje termostat, že ano? A nevíte taky, kolik stupňů C vlastně představují jednotlivé dílky?
Dík moc za tipy a ahoj,

Štěpán

turbot
Starting member
Příspěvky: 58
Registrován: pon led 29, 2007 11:23
Bydliště: Šenov u Ostravy

Příspěvek od turbot » úte led 30, 2007 06:57

Jsem novopečený vlastník Espace III 2.0 benzin auto mě absolutně nadchlo a dal jsem téměř okamžitě do odstaňování závad které mi zbyly po bývalém majteli. To že mi neukazuje tachometr je celkem problem hlavně při bodovém systému, bohužel doteď ještě nevím v čem to je možností je několik ale intezivně na tom pracuji, dále jsme se pustil do brzd ale nepředpokládám že výměna kotoučů a desek představuje riziko i s zamlžováním a "smradem" z klimy jsem se vypořádal ale podsvícení palubky mi dělá problém vyměnil jsem žárovky zkontroloval oxidaci i přiléhavost kontaktů ale stejně to nepomohlo :(

Uživatelský avatar
Stepaan
Starting member
Příspěvky: 46
Registrován: pon led 09, 2006 16:23

Příspěvek od Stepaan » úte led 30, 2007 08:49

Na tu palubku občas pomůže, když vyvrtáš dírky na žárovičky trochu vedle, než jsou. Občasw se totiž propálí deska s tišťákem...

turbot
Starting member
Příspěvky: 58
Registrován: pon led 29, 2007 11:23
Bydliště: Šenov u Ostravy

Příspěvek od turbot » čtv úno 01, 2007 08:01

Stepaan píše:Na tu palubku občas pomůže, když vyvrtáš dírky na žárovičky trochu vedle, než jsou. Občasw se totiž propálí deska s tišťákem...
tak jsem pozorně ještě jednou prohlédl tišták už i s multimetrem vyměnil žárovky bohužel 2W za 5W pro jistotu všecko vydrátoval a světe div se ono to svítí teď ještě přijít na ten rychloměr a jsem spokojenej jak prasátko v žitě
Espace r.v. 98 2,0 83,5 kW "Jean"

Uživatelský avatar
Stepaan
Starting member
Příspěvky: 46
Registrován: pon led 09, 2006 16:23

Příspěvek od Stepaan » čtv úno 01, 2007 09:23

Co se tachometru týče... Ve fóru se tu párkrát zmiňovalo čidlo v převodovce. Asi na tom něco bude. Psal jsem tu, že mi tachometr blbne pokaždý na magistrále a nikde jinde. Zjistil jsem, že to souvisí s teplotou spojky! Když se popojížděním zahřeje - tachometr přestane ukazovat, nebo uvádí nesmysly. Po ochlazení je zase všechno v ažůru. Ale kde to čidlo najkdeš už ti musí poradit někdo jiný. Já jsem jen spokojený uživatel, ne technik :-D

trainster
Starting member
Příspěvky: 22
Registrován: úte led 09, 2007 20:26

tak nam to pekne graduje

Příspěvek od trainster » čtv úno 01, 2007 10:56

pekne se nam vybarvuje.
- vymena pruziny, tim padem vymena i druhe pruziny ve predu, 11000 jen to fiklo. delali to kazdou zvlast protoze nemeli obe zaraz, nemluve o tom ze si nevsimli ze mame spatne cepy rizeni.
= cepy rizeni - zjistene spatne axialni tyce rizeni, problem sehnat momentalne, jen od renaltu dost draze, plus ty cepy, tzn geometrie bum bum bum dalsich cca 12000 i s nejakou drobnou praci coz byli sterele hadice a tim padem tekouci nafta...

no pekne se nam to svezlo... :roll:
Renault Trafic 2.0 L2H2P2 2011
Renault Trafic 1.9D 2002 - bejvavalo
Renault Espace 2.2dt 1997 - z motorem z laguny 2.0)))))

turbot
Starting member
Příspěvky: 58
Registrován: pon led 29, 2007 11:23
Bydliště: Šenov u Ostravy

tachometr

Příspěvek od turbot » čtv úno 01, 2007 13:20

Stepaan píše:Co se tachometru týče... Ve fóru se tu párkrát zmiňovalo čidlo v převodovce. Asi na tom něco bude. Psal jsem tu, že mi tachometr blbne pokaždý na magistrále a nikde jinde. Zjistil jsem, že to souvisí s teplotou spojky! Když se popojížděním zahřeje - tachometr přestane ukazovat, nebo uvádí nesmysly. Po ochlazení je zase všechno v ažůru. Ale kde to čidlo najkdeš už ti musí poradit někdo jiný. Já jsem jen spokojený uživatel, ne technik :-D
já mám zprávy že je někde okolo diferáku taže není daleko od převodovky uvidím až pod něj lehnu jinak nevim jak stou teplotou ale mi jede nejede bez jakých koli tepelných výkyvů když jsem včera delal tu palubku tak mi v nenastartovanem vystydlem aute ukazoval 0-98 km/h ale může to být jen jiná varianta poruchy
Espace r.v. 98 2,0 83,5 kW "Jean"

josef01
Člen RCČR
Příspěvky: 445
Registrován: pon čer 20, 2005 12:54

Re: tak nam to pekne graduje

Příspěvek od josef01 » čtv úno 01, 2007 21:00

trainster píše:pekne se nam vybarvuje.
- vymena pruziny, tim padem vymena i druhe pruziny ve predu, 11000 jen to fiklo. delali to kazdou zvlast protoze nemeli obe zaraz, nemluve o tom ze si nevsimli ze mame spatne cepy rizeni.
= cepy rizeni - zjistene spatne axialni tyce rizeni, problem sehnat momentalne, jen od renaltu dost draze, plus ty cepy, tzn geometrie bum bum bum dalsich cca 12000 i s nejakou drobnou praci coz byli sterele hadice a tim padem tekouci nafta...

no pekne se nam to svezlo... :roll:
To jsi havaroval ??? Byla měněna pružina, nebo celý tlumič (pružina Monroe 1700,-Kč + max 2 hodiny práce x 2 strany = se značnou rezervou cca 5 000,- i s umytím celého auta)

turbot
Starting member
Příspěvky: 58
Registrován: pon led 29, 2007 11:23
Bydliště: Šenov u Ostravy

Re: tak nam to pekne graduje

Příspěvek od turbot » pát úno 02, 2007 08:32

nene zadna havarka, ale prej byla praskla tak ja to nepoznal stejne. vymena obou pruzin byla v servisu neautorizovanym odhadla cca na 10000 i s praci, ale oni meli jeden tyden jednu a druhej druhou. nepoznal sem stejne nic a o tech cepech ani nemluve. takze koukam jak nas v servisu pekne stahli, budu se snazit uz tam nejezdit, tudiz nastava otazka kam v ostrave kde to neholí takovym stylem ))) auto mi neumyli ))[/quote]


takove veci jsem schopen si menit sam ale zkus v Petřkovicích servis pana Skrypczaka a Hampla je v plovině kopce z Petřkovic na Koblov, nechávali jsme tam dělat služebáky a docela to šlo jak cenově tak kvalitou ale já stejně věřím jen sobě
Espace r.v. 98 2,0 83,5 kW "Jean"

josef01
Člen RCČR
Příspěvky: 445
Registrován: pon čer 20, 2005 12:54

Příspěvek od josef01 » sob úno 10, 2007 19:43

Je potěšitelné, že na Wikipedii je jako příklad MPV vozidel uveden "průkopník" ESPACE. http://cs.wikipedia.org/wiki/Automobil

Uživatelský avatar
makub
Člen RCČR
Příspěvky: 15
Registrován: pon úno 12, 2007 16:31
Bydliště: Brno

dotazy nováčka

Příspěvek od makub » úte úno 13, 2007 10:59

Ahoj vespolek,

koupil jsem si minulý týden Grand Espace JE 2.2 DCi z roku 2001, je to dovoz z Německa a nemám k němu žádný návod. Z www.renault.cz mi napsali, že starší návody nemají, a mám se zeptat na renaultclub.cz, tak jsem tady :) Předtím jsem měl Felicii, takže s Renaulty nemám zkušenosti.

Tak mi, prosím, poraďte:

- V povinné výbavě mají být náhradní žárovičky, jaké to jsou nebo kde se dá koupit nějaká předpřipravená sada ?

- Jaké mohou být rozměry pneumatik ? V techničáku mám jenom 255/55R16 95V nebo 98H, které jsou dost drahé. Na štítku dveří s tlaky v pneumatikách jsou ještě dva další rozměry, můžu si je pořídit ?

- mám tam otáčkoměr, ale neměl jsem nikdy před tím diesel, tak nevím, jaké jsou správné otáčky motoru. Přijde mi, že pod 1500ot/min už je to málo, ale zase jsem slyšel, že diesely se nemají honit do vyšších otáček jako benzíny. Je nějaké doporučení, jaké udržovat otáčky ?

- mám tam palubní počítač, tlačítkem na páčce stěračů se dá přepínat mezi ujetými km, průměrnou rychlostí, spotřebou průměrnou a okamžitou, a odhadovaným dojezdem. Nemůžu přijít na to, jak se vynuluje to počítadlo ujetých km. Nevíte někdo ?

- v CD měniči v kufru chybí kartridž na CDčka, dá se někde sehnat nová, nebo se musí sehnat celý nový měnič ?

- kde se dá koupit náhradní gumička do stěrače před řidičem ? Má 65cm a v hypermarketech mají max. 60cm. Je v Brně nějaký vhodný obchod s podobným materiálem, kde by neměli přemrštěné ceny ?

Tož tak, díky za každou odpověď.

Martin

Uživatelský avatar
Regis
Senior member
Příspěvky: 1871
Registrován: pon pro 27, 2004 19:05
Bydliště: UK

Příspěvek od Regis » úte úno 13, 2007 16:43

Pradim ti jen s gumickama, nekde tady na foru je o tom dlouhe povidani, kere jsou dobre a tak. Zkus hledat.
Renault 19 16S Phase 2 (1995) - rozbito a prodano :(
BMW 5 Touring (e39/2, 2002)

hackerjack
Advanced member
Příspěvky: 386
Registrován: úte říj 31, 2006 23:50

Re: dotazy nováčka

Příspěvek od hackerjack » pát úno 23, 2007 14:13

- mám tam palubní počítač, tlačítkem na páčce stěračů se dá přepínat mezi ujetými km, průměrnou rychlostí, spotřebou průměrnou a okamžitou, a odhadovaným dojezdem. Nemůžu přijít na to, jak se vynuluje to počítadlo ujetých km. Nevíte někdo ?
Zkousel jsi to tlacitko delsi dobu podrzet stisknute ?
U Scenica I taky byvalo na tohle jedno extra nulovaci tlacitko.
- kde se dá koupit náhradní gumička do stěrače před řidičem ? Má 65cm a v hypermarketech mají max. 60cm. Je v Brně nějaký vhodný obchod s podobným materiálem, kde by neměli přemrštěné ceny ?
Nevim jak v Cesku, ale slusne OEM sterace Bosch se daji koupit v Nemecku za cca 10-20 EUR. V listopadu jsem koupil nove Bosche pro Scenica v MAX BAHR baumarktu v Norimberku za pouhych EUR 9,-. Dva cele sterace, i s kovem, ne pouze gumicky. To mi prijde dneska skoro zadarmo.
HJ

Uživatelský avatar
makub
Člen RCČR
Příspěvky: 15
Registrován: pon úno 12, 2007 16:31
Bydliště: Brno

Re: dotazy nováčka

Příspěvek od makub » pát úno 23, 2007 15:07

hackerjack píše: Zkousel jsi to tlacitko delsi dobu podrzet stisknute ?
U Scenica I taky byvalo na tohle jedno extra nulovaci tlacitko.
Jo, delší podržení to vynulovalo, díky.
hackerjack píše: Nevim jak v Cesku, ale slusne OEM sterace Bosch se daji koupit v Nemecku za cca 10-20 EUR. V listopadu jsem koupil nove Bosche pro Scenica v MAX BAHR baumarktu v Norimberku za pouhych EUR 9,-. Dva cele sterace, i s kovem, ne pouze gumicky. To mi prijde dneska skoro zadarmo.
HJ
Našel jsem v jiném tématu radu, že nejlepší jsou gumičky od firmy Tridon, které mají http://www.sukorady.cz/shop/ tak jsem si je koupil.

coolio
Junior member
Příspěvky: 122
Registrován: pát lis 10, 2006 18:00
Bydliště: Praha

Re: dotazy nováčka

Příspěvek od coolio » sob úno 24, 2007 17:19

makub píše: - Jaké mohou být rozměry pneumatik ? V techničáku mám jenom 255/55R16 95V nebo 98H, které jsou dost drahé. Na štítku dveří s tlaky v pneumatikách jsou ještě dva další rozměry, můžu si je pořídit ?
Na novějšího Espace můžeš mít i 17" kola, s novými ráfky dostaneš od prodejce typový list, se kterým seběháš pár úřadů a zapíšou ti je do TP. S pneu je to podobné, když je máš v TP, můžeš na nich legálně jezdit. Pokud ne, a stane se ti s nimi nehoda, je velké riziko že pojišťovna odmítne plnit.
Jinak co můžeš obout zjistíš ve webshopech s pneu, třeba na
http://www.lita-kola-pneumatiky.cz/b_Re ... umatiky_1/
makub píše: - mám tam otáčkoměr, ale neměl jsem nikdy před tím diesel, tak nevím, jaké jsou správné otáčky motoru. Přijde mi, že pod 1500ot/min už je to málo, ale zase jsem slyšel, že diesely se nemají honit do vyšších otáček jako benzíny. Je nějaké doporučení, jaké udržovat otáčky ?
IMHO mezi 2-3tis., sem tam výš nebo níž nevadí
makub píše: - v CD měniči v kufru chybí kartridž na CDčka, dá se někde sehnat nová, nebo se musí sehnat celý nový měnič ?
Klasika u ojetin. Trošku hledej a najdeš někoho, kdo ti ho prodá. Kdyby to byl jeden přímo z tvého auta, nedivil bych se. Se sedadly je to to samé, měl jsi jich 7 při koupi?

turbot
Starting member
Příspěvky: 58
Registrován: pon led 29, 2007 11:23
Bydliště: Šenov u Ostravy

Re: tachometr

Příspěvek od turbot » stř bře 14, 2007 09:51

turbot píše:
Stepaan píše:Co se tachometru týče... Ve fóru se tu párkrát zmiňovalo čidlo v převodovce. Asi na tom něco bude. Psal jsem tu, že mi tachometr blbne pokaždý na magistrále a nikde jinde. Zjistil jsem, že to souvisí s teplotou spojky! Když se popojížděním zahřeje - tachometr přestane ukazovat, nebo uvádí nesmysly. Po ochlazení je zase všechno v ažůru. Ale kde to čidlo najkdeš už ti musí poradit někdo jiný. Já jsem jen spokojený uživatel, ne technik :-D
já mám zprávy že je někde okolo diferáku taže není daleko od převodovky uvidím až pod něj lehnu jinak nevim jak stou teplotou ale mi jede nejede bez jakých koli tepelných výkyvů když jsem včera delal tu palubku tak mi v nenastartovanem vystydlem aute ukazoval 0-98 km/h ale může to být jen jiná varianta poruchy
tak bylo vadné čidlo výměna jednoduchá cena přijatelná cca 900Kč
Espace r.v. 98 2,0 83,5 kW "Jean"

turbot
Starting member
Příspěvky: 58
Registrován: pon led 29, 2007 11:23
Bydliště: Šenov u Ostravy

Re: tachometr

Příspěvek od turbot » stř bře 14, 2007 09:52

turbot píše:
Stepaan píše:Co se tachometru týče... Ve fóru se tu párkrát zmiňovalo čidlo v převodovce. Asi na tom něco bude. Psal jsem tu, že mi tachometr blbne pokaždý na magistrále a nikde jinde. Zjistil jsem, že to souvisí s teplotou spojky! Když se popojížděním zahřeje - tachometr přestane ukazovat, nebo uvádí nesmysly. Po ochlazení je zase všechno v ažůru. Ale kde to čidlo najkdeš už ti musí poradit někdo jiný. Já jsem jen spokojený uživatel, ne technik :-D
já mám zprávy že je někde okolo diferáku taže není daleko od převodovky uvidím až pod něj lehnu jinak nevim jak stou teplotou ale mi jede nejede bez jakých koli tepelných výkyvů když jsem včera delal tu palubku tak mi v nenastartovanem vystydlem aute ukazoval 0-98 km/h ale může to být jen jiná varianta poruchy
tak bylo vadné čidlo výměna jednoduchá cena přijatelná cca 900Kč
Espace r.v. 98 2,0 83,5 kW "Jean"

Uživatelský avatar
TomB
Starting member
Příspěvky: 42
Registrován: pon led 10, 2005 17:03

Příspěvek od TomB » pon dub 23, 2007 21:05

Zdravím a tímto se i loučím s vámi všemi Renaulťáky Espacisti....Ze soboty na neděli mi nějaký zmr.. ukradl Espace 2.2dT (rz 3S1 2791)r.v.1998co mi stál rovnou před barákem.Je(byl?) stříbrné metalízi.Stál na 6paprskovejch 17tkách RIAL Le Mans na pneu 225/40.Brzdiče byli nastříkány na žluto.Haubna a kufr má na sobě ostrůvky škrábanců po neprozřetelném útoku houbičky na nádobí tou drsnější stranou.Tažné zařízení je lehce orezlé a zásuvka"20" kolíková(německá) je zaražena pod nárazník.Pravý práh je ze spodu (asi v polovině)silně poškrábaný.Na pátých dveřích samolepky prodejce STIPP§HUBER a reklamní KN filtr.Pochybuju že někde jezdí,ale kdyby náhodou jste něco takového uviděli.Vypusťte mu pneu a zavolejte prosím linku 158... Tímto oficiálně vynáším kletbu na toho hajzla co ho sebral,ať mu do roka uhnijou všechny údy a zemře dlouhou a strašlivou smrtí!!..Nemaje peněz vracím se k Felici Pick-up a asi na dlouhou dobu....Přeji vám všem ať vás nikdy nepotká stejný (zloděj)osud jako mně.Popřemýšlejte nad zabezpečením svého Rendlika a nekupujte díly od překupníků....Hodně zdaru zmrdum smrt.....
TomB Espace 2.2dT

Uživatelský avatar
Maryhuan
Starting member
Příspěvky: 44
Registrován: stř zář 20, 2006 21:35

Příspěvek od Maryhuan » pon dub 23, 2007 21:14

tak v duchu som s tebou, mrzi ma. ja sa toho tiez bojim, mne neostane ani na ten pickup. ale mam zabezpecenie, cez vikend som prave testoval, ci funguje. snad pomoze, keby bolo treba. drzim palec, mozno budes mas stastie a na toho hajzla este natrafis. Kamarat jedneho chytil priamo v sekunde, ked mu vliezol do auta.
Klbova Karosa (nasledujuci level :D)
Renault Espace IV 2,2 Dci (level 3)
Opel Zafira 1.8 16V (level 2)
Škoda Fabia Combi 1,4 MPi (level 1)

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » pon dub 23, 2007 21:48

TomB píše:Zdravím a tímto se i loučím
Pokud máš fotky, dej je do diskuse spolu s informací o ukradení. Budeme se kolem sebe koukat.
P.S. protože je těch krádeží více založím sekci o krádežích.

EDIT: Založeno:
http://www.renaultclub.cz/phpBB2/viewforum.php?f=73
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
TomB
Starting member
Příspěvky: 42
Registrován: pon led 10, 2005 17:03

Příspěvek od TomB » úte dub 24, 2007 00:44

dik za upozornění...už jsem to tam šoupnul...!
TomB Espace 2.2dT

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti s Renaulty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů