Renault Master

Dodržujte, prosím, dělení podle jednotlivých typů. Zde je místo pro výměnu zkušeností. Dotazy pište do Technické sekce nebo Diskuse.

Moderátor: Moderators General

Pravidla fóra
Prosím zakládejte nové téma pouze tehdy, pokud v této části nenajdete již založenou diskusi.

Příklad:
nezakládejte téma: Zkušenost s r 19 1,9 DT, když už tady existuje Zkušenost s Renaultem 19.

Dále tato sekce neslouží k postování dotazů. K tomu jsou určeny sekce jiné. Zde si sdělujeme zkušenosti.
Chybně založená témata mohou být smazána bez dalšího.

Děkuji za respektování těchto pravidel.
bonnyes
Starting member
Příspěvky: 10
Registrován: pát bře 12, 2010 18:26

Příspěvek od bonnyes » sob říj 02, 2010 12:01

Díky za reakci. Domeček jsme opravdu repasovali pomocí futra. Ano, pomohlo to, ale přišlo to zase. Měnili jsme silenbloky na motoru, obě poloosy a při výměně té levé jsme zjistily, že je prasklý jeden ze tří kamenů. Teď je klid. Neujel jsem ani 15 tis a už jsem opět v servisu - vstřiky a turbo :) mám tu dodávku rád - je jak formule, ujedeš jedno kolo a musíš do boxu... :D

benrabit
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: ned led 16, 2011 16:47

Re: Renault Master

Příspěvek od benrabit » ned led 16, 2011 17:16

zdravím,sice jezdím s Mastrem 2.8 T33 2001 jen chvíli,ale za tu dobu už byl nekolikrát v servisu,dělal se celý motor,po 2 měsících kleknul,odtáhlo se to do servisu,kde to napíchli,nic nezjistili,ale najednou to šlapalo a ani nevěděli jak to spravili,tak zase chvilku šlapal,než pak zase klekl,ten samý problém,tak v jednom servisu řekli že vstřiky,jen nakonec vymazali chyby a jel zase dál,když se to satlo naposled,tak zase tvrdili že to je elektronikou,klíč nekomunikuje s řj,tak se objednal novej,auto stálo přes 2 týdny v servisu,teď v pátek jsem ho vyzvednul,odjel jsem normálně ze servisu,najel jsem 100km,než jsem dojel domů,mezítím jsem 4 x stavěl a když jsem chtěl dnes ráno nastartovat,tak jsem si o tom mohl nechat jen zdát,při startování se mi rozsvítí žhavení a ani neškytne,takže zítra opět do servisu,jsem zvědav co řeknou tentokrát,takže nic proti renaultu,ale za těch 7 měsíců co s ním jezdím jsem si užil až až

kiid
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: ned říj 16, 2011 13:55

Re: Renault Master

Příspěvek od kiid » ned říj 16, 2011 14:28

Dobrý den.CHci se zeptat -mate někdo nějaké skušenosti s Renault Master 2.5 dCi automatická převodovka.jaka je spolehlivost spojky a spotřeba je vyší než u manualu?
Diky za odpovědi.

datech
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: stř lis 16, 2011 08:46

Re: Renault Master

Příspěvek od datech » stř lis 16, 2011 19:22

Prosím, jestli máte někdo servisní knížku, nebo nějaký návod a můžete mi ho naskenovat nebo poslat v PDF na adresu: datech@centrum.cz -jak vyměnit olej v převodovce Renault Master. Děkuji. DATECH
Naposledy upravil(a) 100KUC dne pon lis 21, 2011 00:09, celkem upraveno 1 x.
Důvod: zde si sdělujeme zkušenosti, na manuály je tu sekce manuály, technické záležitosti se řeší v technické sekci

Osmnactka18
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: ned kvě 01, 2016 19:12

Re: Renault Master

Příspěvek od Osmnactka18 » ned kvě 01, 2016 19:15

Je to určitě fajn model, jezdil jsem s ním tři roky, ale potom se porouchal a oprava už se nevyplatila. Chtěl jsem vyzkoušet jinou značku a tak jsem po půjčení od XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX koupil transita. S ním už jezdím dlouho a neměl jsem sebemenší problém. Pokud taky váháte, určitě vyzkoušejte právě u nich. Poskytují bezvadný servis a jejich ceny jsou bezkonkurenční. :)

Nepovolená reklama.

alisadebe
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: pon úno 06, 2017 17:49

Master 2.5 dci

Příspěvek od alisadebe » pon úno 06, 2017 17:52

Ahoj spokojenost veliká dobrej tahoun mam 2007 s 450000 km a bez problému zatím :)

Bystrčáci
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: stř zář 06, 2017 07:37

Re: Renault Master

Příspěvek od Bystrčáci » stř zář 06, 2017 07:49

Přátelé,máme Renault Master -obytné auto a na silnici v zatáčce mi protijedoucí řidič rozbil sklo zrcátka-jak vyndat sklo,abych nepoškodil mechaniku .Zrcátko je jednoduché,nedělené a nějak nejde vyndat- je nějaký fígl,jak?

Šamša
Moderátor
Příspěvky: 11698
Registrován: sob črc 10, 2004 23:59
Bydliště: Vysokomýtsko - Choceňsko

Re: Renault Master

Příspěvek od Šamša » ned zář 10, 2017 12:08

Zrcátka se musí u těhle novodobých aut vypáčit, mají zespoda nalepený držáček, který ja je nacvaklý na protikusu mechaniky. Ale toto téma není o opravách, ale o běžných zkušenostech z vlastnictví a provozu.
Laguna II. 2007 2.0dCi Carminat 2 127kW, podložky Eibach (rozšířeno +4cm), 201000km
Laguna II. 2003 2.0T Carminat Initiale Paris 120kW, napadeno kutilem domácím, ale pracuje se na tom 220000km
BMW 635csiA 1987 155kW AC Schnitzer 17" 357000km (vytahuju jen za sluníčka a když mám na benál:-)
[img]

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti s Renaulty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti