Renault Avantime

Dodržujte, prosím, dělení podle jednotlivých typů. Zde je místo pro výměnu zkušeností. Dotazy pište do Technické sekce nebo Diskuse.

Moderátor: Moderators General

Pravidla fóra
Prosím zakládejte nové téma pouze tehdy, pokud v této části nenajdete již založenou diskusi.

Příklad:
nezakládejte téma: Zkušenost s r 19 1,9 DT, když už tady existuje Zkušenost s Renaultem 19.

Dále tato sekce neslouží k postování dotazů. K tomu jsou určeny sekce jiné. Zde si sdělujeme zkušenosti.
Chybně založená témata mohou být smazána bez dalšího.

Děkuji za respektování těchto pravidel.
Odpovědět
pajvaket
Starting member
Příspěvky: 30
Registrován: pon čer 06, 2011 21:58

Re: Renault Avantime

Příspěvek od pajvaket » pon čer 13, 2011 19:19

S3m8a píše:tipl bych ze to delala firma elia
Prosim ta o neaky email kontakt kvoli tomu stretku v Trebici. Diky :) mramoterm@azet.sk

pajvaket
Starting member
Příspěvky: 30
Registrován: pon čer 06, 2011 21:58

Re: Renault Avantime

Příspěvek od pajvaket » pon čer 13, 2011 19:21

Chlapi nevie niekto ,,zohnat" do Avantime-u Carminat upload celu europu? Na stranke RN stoji 8CD 250EUR, nie ze by to bolo prilis vela ale ak nahodou.... :wink:

Uživatelský avatar
AdamiX
Starting member
Příspěvky: 92
Registrován: ned čer 05, 2011 17:57

Re: Renault Avantime

Příspěvek od AdamiX » pon čer 13, 2011 20:30

pajvaket píše:Chlapi nevie niekto ,,zohnat" do Avantime-u Carminat upload celu europu? Na stranke RN stoji 8CD 250EUR, nie ze by to bolo prilis vela ale ak nahodou.... :wink:
Pozri sekciu navigacie na tomto fore ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
MiraF
Junior member
Příspěvky: 101
Registrován: stř dub 26, 2006 08:35

Re: Renault Avantime

Příspěvek od MiraF » stř pro 21, 2011 08:52

Novotného Avantime je uložen na Přerovsku,včera jsem ho viděl ve veliké garáži a mimo tohoto auta,tam má majitel i 8ks R 17 G(opravdu G),nákou R 12tku,jednu 8mu,dvě R 15tky,dvě Alpine A 310 2.7,dvě Tatry,jedno 1000MB,R 5 Alpine a spousty dílů,...neskutečný zážitek!!!

pajvaket
Starting member
Příspěvky: 30
Registrován: pon čer 06, 2011 21:58

Re: Renault Avantime

Příspěvek od pajvaket » ned led 08, 2012 22:51

Nazdar chlapi. Mám tú česť Vám oznámiť že už teraz aj oficiálne pribudol ďalší Avantime(2.0T) na slovensko. Po viac než 7-ich pracovných dňoch sa mi ho podarilo dostať na značky. Teraz si môžem otvoriť blog ,, ako doviesť auto zo švajčiarska" :D ale skôr by sa sem hodilo : :roll: a :? Prikladam zopar foto, bohužiaľ mi nezostalo dosť času na normálne zábery ale všetko bude... Odkedy je auto na slovenských ŠPZ, dejú sa zaujímavé veci, napríklad že z ničoho nič neviem viac otvoriť dvierka u hrdla palivovej nádrže. Pri zmáčknutí kľúča to iba zavrčí ale nič sa nedeje. Mal už niekto takúto skúsenost?
Přílohy
DSC_0127.JPG
DSC_0125.JPG
prvý deň na slovenských špz
DSC_0004.JPG
som hrdy na to že vlastním dve posledné matry

pajvaket
Starting member
Příspěvky: 30
Registrován: pon čer 06, 2011 21:58

Re: Renault Avantime

Příspěvek od pajvaket » ned led 08, 2012 22:54

a ešte jedna
Přílohy
DSC_0037.JPG

Popenec
Advanced member
Příspěvky: 361
Registrován: úte úno 24, 2009 10:56
Bydliště: Orlová

Re: Renault Avantime

Příspěvek od Popenec » pát led 13, 2012 15:19

Já ho chci taky :cry: Jak já vám závidím... Už se tu nebudu nikdy dívat :?
Fiat 500, r.v. 1956, opačné otevírání dveří a další chuťovky :-D Kdo ví kde je mu konec.
Škoda Forman - r.v. 1992, vynikající vůz to byl. Šroťák ukončil jeho 16-ti letý život.
<> Laguna III r.v. 2014 2.0 dCi 110kW
<> Scénic II r.v. 2005 1.6 16V 83kW
<> Twingo I r.v. 1999, 1.2 43kw, poloautomat, shrnovací střecha....

Maky
Člen RCČR
Příspěvky: 946
Registrován: sob pro 19, 2009 16:38
Bydliště: Lysá nad Labem

Re: Renault Avantime

Příspěvek od Maky » sob led 14, 2012 10:08

Cuš hoši, ano aťáček je to nádhernej, ale né pro popíčka, všiml sis, že to autí má jen dvě dveře??? to znamená že když pojedeš s manželkou a někoho budeš chtít vysadi, nebo nasadit znamená to někdo ven.... a ono když prší, nebo padá sníh... bejvá Nečas, ( po slovensky Slota) že by psa nevyhnal...to je tak pro maldýho buchtolapka, nebo pro starýho pohodlnej podprdelník. ale je to opravdu pěknej kousek...
RGS dCi 1,9,2005,Skladací obytný přívěs, Babeta210.,domo kros PiČz 150., JAWA 250 1953., YAMAHA RD 80 kapotáž,kotouče, liťáky.,
http://grandscenic.forumn.net

pajvaket
Starting member
Příspěvky: 30
Registrován: pon čer 06, 2011 21:58

Re: Renault Avantime

Příspěvek od pajvaket » ned led 15, 2012 01:01

Presne tohto som sa bál aj ja keď som ho kupoval, pretože prvá skúšobná cesta bola s mojimi rodičmi do Ríma. Moje obavy sa rozplynuly hneď v prvý deň cesty cez rakúsko a polovicu talianska pretože sme často zastavovali a úplne stačilo posunúť sa so sedadlom na doraz smerom dopredu a rodičia nemaly problém s vystupovaním ani s nastupovaním. Problém je skôr z výškou podlahy a s faktom že pasažieri na zadných ,,foteloch" nemôžu zasunúť nohy pod predné sedadlá ale na nedostatok miesta neboli žiadne dotazy. Takisto veľmi príjemne prekvapila spotreba: 4pasažieri+totálne plný kufor(ťažký)+klíma+diaľnica v priemere 98km/hod a spotreba 8,3-8,8l/100km. Takže zmaturoval na jedničku.
Přílohy
DSC_0006.JPG
DSC_0003.JPG

Blund
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: čtv led 19, 2012 21:14

Re: Renault Avantime

Příspěvek od Blund » čtv led 19, 2012 21:54

Zdravim, tak se konecne muzu take prihlasit do rodiny vlastniku tohoto krasavce. Po letech pokukovani a sneni a brouzdani po inzeratech si jednoho vybral a v prosinci privezl z Nemecka :rolling:
Jedna se o verzi 3.0 Privilege. Po vymene rozvodu, civky na valci a par drobnosti na podvozku (kazdy den sem volal mechanikovi kdy ze uz to teda konecne bude :D ) sem s nim uz najel 4000 nejkrasnejsich kilometru v mem zivote.
Chudak velkej ma na me trosku smulu, uz se mi podarilo rozbit obe dve zadni svitilny (uz sou na ceste) a vyrvat zamek vika u spolujezdce k mechanice navigaces (nastesti sem sehnal nove, radeji sem koupil 2...)

Jeste se mi ho nepovedlo poradne nafotit tak jen 2 zabery z mobilu
Přílohy
av2.jpg
av1.jpg
Megane 2 Grandtour 1,6
Avantime 3,0 Privilege

Novotka
Senior member
Příspěvky: 1609
Registrován: sob dub 23, 2005 09:33
Bydliště: Pardubice

Re: Renault Avantime

Příspěvek od Novotka » pát led 20, 2012 16:27

To Blund
Na kolik v Německu přišel kolik má najeto.Také mám někdy choutky si ho pro zábavu koupit.
Nov
Megane Scenic Kaleido rv.99 1,6 16v 79kw prodano
Laguna Grandtour RXT rv.98 1,8 16v 88kw
Grand Espace IV rv. 04 2,0 T 120 kw Expression
http://novotkap.rajce.idnes.cz/obr/

Blund
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: čtv led 19, 2012 21:14

Re: Renault Avantime

Příspěvek od Blund » pát led 20, 2012 16:58

Novotka: Mel najeto 107 000km a staci se podivat na Mobile.de, jak se ceny pohybuji. Tento je z rekneme z te stredni casti cenoveho rozpeti. Jelikoz se vubec neorientuji, dovoz jsem nechal na specializovane firme a vlastne ho poprve nazivo videl a pri prebirani. Takova dost strelba, ale vyplatilo se to. S cenou auta, dovozu + vsechny mistni formality a nalezitosti + vyspraveni do 99% stavu vyslo neco malo pod 200k. Ke stesti mi uz chybi jen funkcni CD changer, ktery nechce papat placky...

Auto je to opravdu spis na zabavu, ale uz sem s tim povozil i celou 4clennou rodinku pres celou CR, na vetsi vzdalenosti v pohode. Dokonce bych rekl ze treba manipulace s autosedackama je tam o trochu pohodlnejsi nez u 4dveroveho vozu, jen je to z pohledu nezaujateho cloveka tak trochu "padle na hlavu" :-). A kdyz sem si konecne zvykl na ten obrovsky prostor kolem sebe, jizda v Meganu mi prijde takova srandovni.
Megane 2 Grandtour 1,6
Avantime 3,0 Privilege

pajvaket
Starting member
Příspěvky: 30
Registrován: pon čer 06, 2011 21:58

Re: Renault Avantime

Příspěvek od pajvaket » stř led 25, 2012 00:03

Gratulujem k novemu prirastku do skromneho klubu cesko-slovenskych avantimeov. Prajem vela stastnych kilometrov a prijemnych zazitkov. Tieto vozitka raz budu naberat na hodnote takze si sa rozhodol v spravny cas. Bon vouajage :)

Blund
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: čtv led 19, 2012 21:14

Re: Renault Avantime

Příspěvek od Blund » stř led 25, 2012 09:50

No uvidime jak to s tou hodnotou bude. Krysaka (tak ho nazvala manzelka, dceram se to jmeno nejak moc libi a uz mu to zustalo) pouzivam na kazdodenni jezdeni po Praze i CR, snad nebude chudak moc trpet. Vcera dostal nove obe dve zadni svitilny a navic jsem zjistil ze po nekolika minutach jizdy zacne fungovat i CD changer - to opravdu nevim jak je to mozne, jestli se musi nejak prohrat nebo neco, netusim, kazdopadne vcera konecne otevrel sva dvirka, tak jsem ho rychle naladoval plackama, dokud to slo :-). Radio ma mizerny signal, to nevim jestli je normalni nebo jestli treba jen nefunguje zesilovac na antene, tak je prijemne si pustit muziku :-)
Megane 2 Grandtour 1,6
Avantime 3,0 Privilege

Uživatelský avatar
Eddie
Starting member
Příspěvky: 38
Registrován: ned úno 22, 2009 14:32
Bydliště: Žilina, Slovakia

Re: Renault Avantime

Příspěvek od Eddie » úte bře 06, 2012 15:23

Avantime som videl naživo jeden jediný krát - obiehal nás na diaľnici v Nemecku. To auto musí človek alebo milovať, alebo nenávidieť. Patrím k tej prvej skupine - preto si kvôli tomu moje okolie ťuká na čelo. Ale hádať sa s uniformovanou tlupou germánofilov nemá význam. Im jednoducho nevysvetlíte, že Avantime je auto, ktoré sa nekupuje rozumom, ale srdcom... že to nie je tuctová záležitosť, z ktorej niečo lepšie a originálnejšie neurobí ani balík tuningu. Avantimu stačí už len to, že vôbec je. Kiež by bolo viac takých áut a ich tvorcov, ktorý sa neboj doslova zničiť hranice segmentov. Pre mňa je Avantime niečo ako jednorožec... takmer nedostihnuteľný, nedosiahnuteľný a napriek tomu neskutočne očarujúci.

...a toto je moja predstava, čo by som chel mať v garáži :wink:
Přílohy
$(KGrHqJ,!psE63ZjRLzhBO4g1JMlJ!~~_19.JPG
$(KGrHqJ,!psE63ZjRLzhBO4g1JMlJ!~~_19.JPG (61.34 KiB) Zobrazeno 10977 x
Renault Mégane I 1.9 dTi RT (72kW,1997) "Herbie" - navždy v srdci
Renault Laguna II 1.6 16V Privilége (79kW, 2002) "Julča" - femme fatal?
Renault Mégane III Grandtour 1.5 dCi (81kW, 2016) - "Family fun"

safy
Experienced member
Příspěvky: 534
Registrován: čtv kvě 15, 2008 18:45

Re: Renault Avantime

Příspěvek od safy » úte bře 06, 2012 18:57

Eddie píše:Avantime som videl naživo jeden jediný krát - obiehal nás na diaľnici v Nemecku. To auto musí človek alebo milovať, alebo nenávidieť. Patrím k tej prvej skupine - preto si kvôli tomu moje okolie ťuká na čelo. Ale hádať sa s uniformovanou tlupou germánofilov nemá význam. Im jednoducho nevysvetlíte, že Avantime je auto, ktoré sa nekupuje rozumom, ale srdcom... že to nie je tuctová záležitosť, z ktorej niečo lepšie a originálnejšie neurobí ani balík tuningu. Avantimu stačí už len to, že vôbec je. Kiež by bolo viac takých áut a ich tvorcov, ktorý sa neboj doslova zničiť hranice segmentov. Pre mňa je Avantime niečo ako jednorožec... takmer nedostihnuteľný, nedosiahnuteľný a napriek tomu neskutočne očarujúci.

Moc hezky jsi to napsal. :t18:
Renault Safrane 2.5 20V Renault Megane 1.6e Renault 9 TC Renault 8 1130 Renault 8 1132 Renault 16 TL,TS,TX Peugeot 205 GRD Peugeot 504 TI Barkas B 1000 Opel Astra 1.4 Fiat Uno 55 Fiat Regata 1.9ds Ford Sierra 2.0 Ford Taunus Coupé 1.6 Alfa Romeo 1750 Berlina Wartburg 311 Wartburg 353 Škoda Favorit

Blund
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: čtv led 19, 2012 21:14

Re: Renault Avantime

Příspěvek od Blund » stř bře 07, 2012 14:43

Eddie: no, ja ti nevim. To co jsi napsal, to jsou takovy ty vseobecny klise, ktere jsou v kazdem druhem clanku nebo diskuzi. Ono jedna vec je se na to auto koukat a druha ho pouzivat.
Auto mi neskutecne vyhovuje po vzhledove strance (krom jednoho pohledu viz nize), prici se mi dnesni trend interieru s mraky tlacitek a hlavne "chromovanymi" plasty ci cim nas to dnesni produkce krmi a zjistil jsem ze se tomu u noveho auta snad ani nejde vyhnout. Pravda, Avantime tam ma taky hlinikovy pasek na palubce, ale, svete div se, on je opravdu z hliniku :-) (a diky tomu taky patricne trpi, pac je asi hodne tenky...) Zvenku taky parada, ale schvalne se nekdy na to auto podivejte zesikma ze zadu, z toho pohledu je to nevzhledna krabice.
V6 motor je super, je to muj prvni a min valcu uz nikdy nechci (pokud se vubec kdy jeste budou delat :-( ).
Jinak, co se tyka te nedostihnutelnosti a niceni hranic, ono je to hezke, kdyz jsou v aute jen 2 lidi, ale pokud to nekdo jako treba ja obcas pouziva jako rodinny vuz, leze vam ta nadcasovost pekne krkem, kdyz si dcerka vzpomene ze potrebuje na zachod :-).
Auto je straste tezky a hlavne na predek asi diky motoru a tam kde s megankem lehce preplouvam nerovnosti, s Avantimem musim neustale hledat idealni co nejrovnejsi drahu a instinktivne se vyhybat "houpackam" pokud clovek nechce orat asfalt, o rychlosti prejizdeni "buzeru" ani nemluvim... desne trpi.

Osobne se moc nedivim ze se ta koncepce moc neujala, pokud chce automobilka prodat vic kusu nez je na trhu nejakych fandu ci co, todle moc nema sanci. Ale libilo by se mi, kdyby s necim takovymhle netradicnim zase nekdo prisel.

No a na zaver, to auto je boziiiiiiiiiiiiii :-) a myslim ze ho nikdy neprodam. Na auto nekdy nadavam, ale na kazdou dalsi jizdu s nim se tesim jak malej kluk :-).
Megane 2 Grandtour 1,6
Avantime 3,0 Privilege

Šamša
Moderátor
Příspěvky: 11698
Registrován: sob črc 10, 2004 23:59
Bydliště: Vysokomýtsko - Choceňsko

Re: Renault Avantime

Příspěvek od Šamša » sob bře 31, 2012 11:44

Blund píše:Osobne se moc nedivim ze se ta koncepce moc neujala, pokud chce automobilka prodat vic kusu nez je na trhu nejakych fandu ci co, todle moc nema sanci. Ale libilo by se mi, kdyby s necim takovymhle netradicnim zase nekdo prisel.

No a na zaver, to auto je boziiiiiiiiiiiiii :-) a myslim ze ho nikdy neprodam. Na auto nekdy nadavam, ale na kazdou dalsi jizdu s nim se tesim jak malej kluk :-).
Ani to nebylo v úmyslu, tohle auto je koncept ve větší sérii a úmyslem byl název "legendární" což se povedlo. Tyto vozy se odrazí od cenového dna a zůstanou jako sběratelské kusy.
Včera jsem měl tu čest se s tímto vozem svést a co se týče kultury cestování a pohodlí, tak je to nepřekonatelné a je spíše určen k ukrajování dálnic než k drkocání po E555. Jen mě zklamal motor 3.0V6, kde jsem čekal nástup výkonu a ono nic, takový elektromotorový průběh, žádná výkonová špice na kterou jsem zvyklý z BMW kde od 4000 otáček vás to nakopne a jede.
Celkový dojem ale :t18:
Laguna II. 2007 2.0dCi Carminat 2 127kW, podložky Eibach (rozšířeno +4cm), 201000km
Laguna II. 2003 2.0T Carminat Initiale Paris 120kW, napadeno kutilem domácím, ale pracuje se na tom 220000km
BMW 635csiA 1987 155kW AC Schnitzer 17" 357000km (vytahuju jen za sluníčka a když mám na benál:-)
[img]

Uživatelský avatar
Selepes
Starting member
Příspěvky: 9
Registrován: pon čer 06, 2011 21:31
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Renault Avantime

Příspěvek od Selepes » sob dub 14, 2012 20:19

AHOJTE :) ... hodně dlouho jsem to tady nesledoval. Najedu si sem zase po dlouhý době a nevěřím svým očím... tolik nových přírustků... super :) ... to už je pomalu na nějakej CZ/SK sraz :) ... sám sice ještě Ava nevlastním, ale všechno jednou bude, hlavně ho nikdo z vás neprodávejte :P ... vypadá to už na pěknou komunitu, pár kousků tady už je ... jen tak dál, máte můj dočasnej obdiv,kterej ještě teda nějekej ten pátek potrvá ... než se zařadim mezi Vás šťastlivce... hodně zdaru a síly přeju a těším se na další nový přírustky :wink:
(-: AvanTime 4eVeR :P

Uživatelský avatar
Ing. Milan Voda
Člen RCČR
Příspěvky: 729
Registrován: čtv bře 03, 2005 10:19
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Renault Avantime

Příspěvek od Ing. Milan Voda » úte čer 05, 2012 21:07

Nebyl jste někdo teď na srazu Avantime v Německu? či nejedete nááhodou do Italie?
Les Miniatures
R 15 TS, Safrane RXE V6, R 5 GTE 2x
a dalších přes 475 kousků ( stav k 31.12.2008) viz
www.autosalon.cf.cz autosalon minirenaultů

Uživatelský avatar
Ing. Milan Voda
Člen RCČR
Příspěvky: 729
Registrován: čtv bře 03, 2005 10:19
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Renault Avantime

Příspěvek od Ing. Milan Voda » úte črc 17, 2012 18:34

To už jste všichni svoje Avantime prodali?
Les Miniatures
R 15 TS, Safrane RXE V6, R 5 GTE 2x
a dalších přes 475 kousků ( stav k 31.12.2008) viz
www.autosalon.cf.cz autosalon minirenaultů

barcode
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: pon kvě 02, 2011 19:19

Re: Renault Avantime

Příspěvek od barcode » úte říj 16, 2012 14:28

Ale vůbec ne. Já svůj mám. :) A z ruky ho nedám. :)

3P5 XX XX, Praha, Plzeň, červený.

K tomu průběhu 3,0 - je třeba si uvědomit, že tahá skoro dvě tuny a navíc je to V-čko, pokud se nepletu, BMW má řadové 6-válce, čímž je dán průběh momentu. V-čko má subjektivně blíž k naftě, tedy proti řadě nástup momentu v nižších otáčkách. Já jsem se s ním sžil velmi rychle a právě ten subjektivně lieární záběr v celém spektru mě v avantime baví, víc než nakopávání od turba v 1800ot, nebo nějaký kopanec od benzínu ve 4000 nebo ještě výš...

A souhlas co tu bylo výše - těžký předek, dcerka na záchod... Ale co, je to Avantime. :)

Vážení, pořád platí, že sháním ESP jednotku do tohohle mazlíka. A mám zájem o koupi druhého kusu V6 v libovolném stavu motoru a výbavě. Podmínkou je právě funkční ESP a pár dalších detailů. A samozřejmě nízká cena. Jakékoliv postřehy, rady nebo nabídky uvítám na mtaubr - at - email.cz

Díky!!!

Uživatelský avatar
Selepes
Starting member
Příspěvky: 9
Registrován: pon čer 06, 2011 21:31
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Renault Avantime

Příspěvek od Selepes » stř říj 24, 2012 01:28

čauves :) přišlo mi na mejlík že se tady něco děje, jdu se tedy podívat... bohužel pro mě celkem sklamání, žádné nové fotky, žádné příspěvky :( ...

KAM JSTE SE VŠICHNI PODĚLI? ... :( asi jsem to posledně zakřikl... nově dovezené kousky slouží dobře? Kluci, ozvěte se, nás to zajímá :) ...

jinač s majitelem příspěvku nademnou, tím červeným :) jsem se odobně nechal svézt, už jenom zkusit si otevřít ty dveře je zážitek :) ... dcerka ať si leze třeba kufrem, tohle auto je prostě třída :) doufám až k němu budu mít finančně blíž, že ho ještě bude někdo prodávat...

HODNĚ DO BODOUCNA... kdyby jste ho chtěl někdo poslat dál... kontaktujte mě :) třeba se moje finanční situace záhadným způsobem vylepší ... :)
sakra teď to zní jak kdych chtěl vykrást banku... :D ne ... ale kvůli AvanTime bych to klidně udělal O:)

... a ještě zmínka o tom motoru... na to že v Top Gearu po šesti letech provozu výkon klesl u 3,0 na 155 HP se mi jízda s červeným pražskoPlzeňským Ava na tehdá na zimáčkách neskutečně překvapila :) ... já bych byl spokojenej... za předpokladu, že ten výkon se ustálí alespoň na těch 150 koních :D ...

... kolik to auto vlastně vůbec váží? :) nechce se mi to na netu hledat... máme tady od toho přece tu diskuzi ne? :) ...

jinak.. kdybych se tu už neukázal, tak ... :van002: :)
(-: AvanTime 4eVeR :P

Blund
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: čtv led 19, 2012 21:14

Re: Renault Avantime

Příspěvek od Blund » čtv říj 25, 2012 11:22

Asi vsichni sve Avantime k maximalni spokojenosti pouzivame :-). Za necely rok co ho mam najeto 11 tis velmi spokojenych a krasnych kilometru, uz mam i vyspravene uchyceni vyfuku (menilo se tesneni nekde u motoru a bylo to cele vyhnile, ja tomu nerozumim), CD changer taky hraje a kdyz stavkuje, nasel jsem par akupresurnich bodu na jeho celnim panelu, ktere ho vzdycky nejakym zazrakem prinuti hrat :-) (vytahnout CD po nahlaseni erroru). Prikladam 2 fotecky z leta, foceno na kinofilm, to zrno milosrdne skryva skrabance co jsem mu chudakovi uz stacil ustedrit :-).

Obrázek

Obrázek
Megane 2 Grandtour 1,6
Avantime 3,0 Privilege

Blund
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: čtv led 19, 2012 21:14

Re: Renault Avantime

Příspěvek od Blund » čtv říj 25, 2012 11:25

Jeste se chci zeptat, posledni vec co mi vadi, je vykvetly lak na hlinikovych listach podel strechy, ten sedivy. Resili jste to nekdo? Co jsem cetl, je to casty problem.
Megane 2 Grandtour 1,6
Avantime 3,0 Privilege

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti s Renaulty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů