Renault Megane II

Dodržujte, prosím, dělení podle jednotlivých typů. Zde je místo pro výměnu zkušeností. Dotazy pište do Technické sekce nebo Diskuse.

Moderátor: Moderators General

Pravidla fóra
Prosím zakládejte nové téma pouze tehdy, pokud v této části nenajdete již založenou diskusi.

Příklad:
nezakládejte téma: Zkušenost s r 19 1,9 DT, když už tady existuje Zkušenost s Renaultem 19.

Dále tato sekce neslouží k postování dotazů. K tomu jsou určeny sekce jiné. Zde si sdělujeme zkušenosti.
Chybně založená témata mohou být smazána bez dalšího.

Děkuji za respektování těchto pravidel.
Odpovědět
Uživatelský avatar
nomadm
Experienced member
Příspěvky: 587
Registrován: úte pro 20, 2011 22:34
Bydliště: Otrokovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Renault Megane II

Příspěvek od nomadm » pon čer 03, 2013 14:42

kurna, to nas nejak ubyva...:(
Renault Megane II Sportway Grandtour 1.6, r.v.2009
Obrázek

suchojik
Experienced member
Příspěvky: 769
Registrován: pát dub 03, 2009 13:55

Re: Renault Megane II

Příspěvek od suchojik » pon čer 03, 2013 14:48

nomadm píše:kurna, to nas nejak ubyva...:(
neboj R to bude to je jiste - ja jsem spokojeny spotrebitel, obcas ale pekne vytoceny

Jezdim pomerne hodne DE, SK atd a pokud nekde chcipnu tak treba cena odtahu z DE vysla kolegu na 25 tCZK + cena opravy za tesneni pod hlavou.
Laguna III, dCi-110 kW, Grandtour
Megane II, dCi-96 kW, Grandtour
Pardubice

Uživatelský avatar
nomadm
Experienced member
Příspěvky: 587
Registrován: úte pro 20, 2011 22:34
Bydliště: Otrokovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Renault Megane II

Příspěvek od nomadm » pon čer 03, 2013 15:02

hmmm tak to je poradna palka...to bych nechtel zazit...tak dej vedet, co budes porizovat ;)
Renault Megane II Sportway Grandtour 1.6, r.v.2009
Obrázek

zusky
Starting member
Příspěvky: 65
Registrován: pon dub 12, 2010 21:19
Bydliště: Košice

Re: Renault Megane II

Příspěvek od zusky » ned úno 02, 2014 21:30

Zdravím chlapi,
ja som svoj Megan kúpil v apríli 2009, mal nabehané 118 000km, r.v.2004, nikdy ma nezradil, údržbu som si na ňom robil sám, bolo to moje hobby... Samozrejme, menil som bežný "spotrebný" materiál - tlmiče, olej, filtre...
Pri 261 000km odišlo turbo, čo si myslím, že bol krásny nájazd a možno by ešte behalo, keby som neprešvihol výmenu oleja na cca 50 000km... Turbo som zrepasoval a najazdil som na ňom 15 000km, keď sa zadrelo ojničné ložisko... Stále ma trápi myšlienka, či by sa to stalo, keby som bol poctivo menil olej každých 15 000km...
Vymenil som motor a jazdil by som na ňom ďalej ale mením prácu a v novom zamestnaní budem mať služobné auto, tak som bol rád, keď sa jeden môj známy opýtal, či by som ho nepredal a tak minulý týždeň som ho predal.
Ako som už napísal vyššie, Renault je dobré a bezproblémové auto... :-)
Renault Megane II GrandTour 2004 1,9 dCi 88kW/120k

suchac500
Starting member
Příspěvky: 26
Registrován: pát pro 06, 2013 18:55

Re: Renault Megane II

Příspěvek od suchac500 » stř úno 05, 2014 14:51

Tak ja se podelim o "sveho" Megana 2, 1.6 16V, 5dv., 2004
Koupil si ho tata na konci roku 2005 (rok vyroby Q4 2004) dotahnuto z nemecka (16k najeto, cena 296 000).. Vybava na tu dobu je paradni, ackoliv si nejsem jistej jakej to je presne stupen vybavy :) renault disponuje senzorem na sterace a svetla, manualni klima, cely v elektrice... na tu dobu proste paradni za ty penize

S autem jako takovym nebylo zas az tak moc problemu za ktere by mohl primo renault, auto parkovalo na sidlisti v praze a to se na ne bohuzel nejvic podepsalo.. co budu popisovat dale je v podstate nespochopnost servisu auto freiberg... Vse zaclo hned par dni pote co ho tata pritahl domu auto po par dnech ani nenastartovalo (jednalo se o mrtvou baterku), coz neni normalni... tzv > tata koupil baterii za sve vlastni penize, ktere mu pozdeji auto freiberg proplatil (ted vynechavam tu nescetnou tunu dopisu, kde se z toho snazil vymluvit)... Pozdeji koupena original baterie ktera drzi do ted :-)), Jinak auto jezdilo (a zatim jezdi) dobre.. ze zacatku bylo pouzivany hlavne na cesty do prace kde tata delal, ovsem po zavadeni modrych zon uz slouzilo maximalne tak 3-4x tejdne na nakupy nebo kdyz me odvazel domu...

:arrow: Nicmene smula si vybrala svou dan.. protoze v roce 2007 "sikovnemu" delnikovy vypadla cihla ze 4 patra tatovi primo na sloupek na celnim skle... dotycny se ani nepriznal (mel ovsem smulu ze tata byl doma a dosel si pro ne), cihla nalomila sloupek a krusla celni sklo.. auto slo do vyse zmineneho auto freiberg, kde nastesti vychatli barvu noveho sloupku a dokonce i zvladli nahradit nove celni sklo.. co ovsem uz nezvladli bylo zapojit senzor celniho skla, ktery nefungoval... Nasledovala reklamace (zhruba 3x.. kdy pokazde senzor proste nefungoval a auto freiberg se akorat vymlouval a vymlouval ze vse uz je opraveno atd.) az konecne zacal senzor znova fungovat..
:arrow: nasledovali dalsi dva roky vcelku v klidu nez nas Megane poprve vypekl pri ceste do Trebone pred nami spadl motorkar a slo se prudce na brzdy zhruba z 90km/h na nulu... Pote co se motorkar zvedl a pokracoval vesele v jizde, jsme pokracovali taky jeli jsme po silnici prvni tridy zhruba 100km/h kdyz tata sespal brzdy a auto nebrzdilo.. meli jsme stesti ze jsme na silnici byly v podstate sami a tak jsme to dobrzdovali ruckou na nejblizsi parkoviste kde jsme cekali 5 hodin na odtahovku), po 5 hodinach cekani prijel technik ze odtahovku nekde utopil a ze auto provizorne opravi a dojede s nim do servisu kde se na to podiva (podotykam ze vsechno zarizovala ceska pojistovna), technik ovsem pri prejeti predpokladam nalitl vesele do nejake louze a umrela jedna civka.. takze krome novyho brzdovyho potrubi se k tomu pridala jeste civka.. celkova oprava asi zhruba 4 nebo 5 tisic..
:arrow: Dalsi v podstate nezavineny servis nasledoval potom.. co se v zime ucil nekdo s dodavkou parkovat a vzal skoro celej levej bok (dvere ridice + predni levej blatnik), znova auto freiberg... A predni levy blatnik uplne vycnival.. (ty prechody mezi prednim spoilerem a tim bocnim levym) reklamace neuznana a tak se s tim jezdilo
:arrow: V roce 2011 se podarilo dalsi dodavce tatovi vzit predek tak, ze predni pulku auta bylo potreba vymenit (jmenovite kapotu, predni levej blatni, predni pravej, predni spoiler, predni leve svetlo) typek z dodavky to asi nejak nevypocital... a protoze na nej koukali lidi udelal neskutecnou prasarnu.. dal svoje falesne cislo za sterac (!!) a rekl lidem okolo ze je to ok... nastesti si jedna hodna pani zapsala jeho SPZ-tku a tak to slo na jeho pojisteni oprava se rovnala cene v podstate jetyho auta.. (!) za takovyhle chovani bych ho shodil ze skaly...
:arrow: V roce 2009 zacali pravidelne odchazet civky (kazdej rok jedna)

jinak me auto zatim nikde nenechalo a kdyz nepocitam, brzdy, rozvody, olej... tak kdyby tata nemel smulu na takovyhle exoty tak je to docela v pohode.. asi je to dany tim ze auto moc nejezdilo a kdyz uz jelo nekam dal byla to maximalne trebon (130km) plynule jizdy po dalnici.. V roce 2013 jsem auto zdedil s jednou mensi vadou (praskla zarovka na blinkru) to je jedina vec co mi u MII hodne vadi.. vymena prednich zarovek ve svetle je primo tragicka...
V kvetnu me ceka technicka tak uvidim.. vim ze se musi delat tlumice a doufam ze je to tak vse :-)

Auto mam docela rad na to jak je stary tak mi nabizi docela dobrou vybavu a vypada i lip nez fabie (kterou bych ocenil ale zhruba jen a kvuli udrzbe)

musim tedy zatukat (tuk tuk tuk), ze pokud se na meganu nev**** jeste neco dalsiho a nepocitam ty chyby kdy to do auta nekdo bezmyslenkovite narval a naprosto tragickou praci servisu auto freiberg (nevzpominam si na jedinej servis kdyby tam tata nemusel neco reklamovat!) tak vcelku spokojenost

Kristian
Starting member
Příspěvky: 46
Registrován: stř zář 17, 2008 22:08
Bydliště: BA

Renault Megane II

Příspěvek od Kristian » úte úno 18, 2014 11:09

Dobrý deň renaulťaci,
po 8 rokoch som sa rozhodol ukončiť využívanie svojho Renault Megana II, s ktorým som bol spokojný tak na polovicu. Nemal som ho od novoty a dosť som doň vrazil. Kúpil som ho z druhej ruky (AAA auto). Stal tam pekne naleštený asi 2, 5 ročný a mal najazdených nejakých 118 tis km ....a volal kúp si ma (láska na prvý pohľad). Po skúšobnej jazde a predvedení auta sme si jednoducho sadli a ja som vycaloval nejakých dnes už v novej mene 8 660 €. Auto pohodlné, priestranné, zachovalé vrátane zimných gúm....V tej eufórii som ani vo sne netušil čo ma čaká... Príkladmo...výmena rozvodov, nové indukčné cievky (to bola pálka celkom som autoservise PP za ich výmenu zacvakal okolo 12 tis. starých peňazí), poruchy rôzných čidiel a výmena baterky, oprava riadenia,oprava brzd, nový výfuk, motor ostrekovača, motor stieračov, el. ovládanie pravých dverí, elektrický motorček kufra neviem, či som si spomenul na všetko,no najlacnejšia zaležitosť bola oprava "brzda-klb" dverí vodiča za pár €. Samozrejme, že nasledovali výmeny prvádzkových kvapalín vrátane výmeny žiaroviek najmä v predných reflektoroch - servis cca 25€ á 1 ks...niekoľko odťahov (v BA jeden odťah za 50€), suma sumárum som do auta vrazil ďalších 4000 - 5000€. Najviac ma hnevalo to, že som nevedel dňa ani hodiny či sa zase niečo nevyvrbí....nízka spoľahlivosť!!! Paradoxne už skoro celý rok žiadna závada... asi som už všetko opravil!!! Píšem to kvôli skúsenosti, ale najmä pre poučenie ...nie je všetko zlato čo sa bliští, najmä jazdené auto a nerad to píšem "francúzke auto". Záverom chcem podakovať všetkým za pomoc a rady... odchádzam z tohoto úžitočného fóra k japonskej konkurencii. Mojím autom snov je mazda 3 skyactiv 1.5 sedan red soul.
S pozdravom Kris
Naposledy upravil(a) Kristian dne úte úno 18, 2014 13:54, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
nomadm
Experienced member
Příspěvky: 587
Registrován: úte pro 20, 2011 22:34
Bydliště: Otrokovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Renault Megane II

Příspěvek od nomadm » úte úno 18, 2014 11:14

jojo, škoda že se nová mazda 3 nedělá v kombíku, to auto je super, ať se ti splní sen, já dál zůstávám u megoška :)
Renault Megane II Sportway Grandtour 1.6, r.v.2009
Obrázek

suchac500
Starting member
Příspěvky: 26
Registrován: pát pro 06, 2013 18:55

Re: Renault Megane II

Příspěvek od suchac500 » úte úno 18, 2014 11:20

Souhlas... MII jetej je fakt docela hazard, chce to vedet co ceho clovek jde prip. presne vedet co ma auto za sebou.. :cry:

Kazdopadne gratulace k mazde 3 ;) nedavno jsem na ni koukal a vypada fakt paradne

peto 1
Experienced member
Příspěvky: 938
Registrován: sob lis 27, 2010 18:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Renault Megane II

Příspěvek od peto 1 » úte úno 18, 2014 12:33

Tiež som si prešiel podobnými vecami, keď som ho kúpil a tiež som mal rôzne myšlienky a výčitky, ale neutekám hneď do servisu a veľa vací sa dá niekedy za desatinu ceny opraviť a myslieť si, že inej značky ako <> sa to netýka je naivné.
RENAULT MEGANE III 1,5 dCi Grandtour
RENAULT MEGANE II 1,4 16v 72 kW Grandtour
Obrázek

Kristian
Starting member
Příspěvky: 46
Registrován: stř zář 17, 2008 22:08
Bydliště: BA

Re: Renault Megane II

Příspěvek od Kristian » úte úno 18, 2014 13:43

to: suchojik, prepáč mojím zámerom nebolo nikomu vnucovať názor na vozidlá megane...len som stručne zhrnul moje skúsenosti...možno som mal smolu, že som natrafil na taký kus, ktorého významným atribútom boli vysoká poruchovosť a celková nespoľahlivosť...len pre ilustráciu auta RM sa pohybujú na chvoste rôzných štatistík a bohužiaľ aj mojej osobnej...uzavriem to asi tak, že za málo peňazí málo muziky...
S pozdravom K

dominobmw
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: sob kvě 31, 2014 18:05

Re: Renault Megane II

Příspěvek od dominobmw » sob kvě 31, 2014 18:22

Zdravim :) nahodou som sa dostal na Vase forum a som rad ,ze aj Renault ma dostatok priaznivcov :) Mal som Megana II 1,6 16v 110 koni v zlatej metalize a najazdil som na nom okolo 70tis km. Pocas toho som s nim nemal absolutne ziaden problem auto islo stale vyborne :) Motor 1,6 od renaultu je ozaj velmi podareny.Jeho predchodca taky isty Megane II 1,6 16v len strieborny mi zachranil zivot ked som bol ucastnikom trojitej celnej zrazky kvoli hlupakovi vo fobii ... Kabina Meganu ostala neporusena a krasne sa prejavila vysoka bezpecnost toho auta . Jedine co auto chybalo bol 6ty prevodovy stupen .

Vyskusal som viacero Renaultov od Thalie az po Latitude... Mam rad tu znacku taktiez sa mi pacia uspechy Renaultu v F1... No znepokojuje ma sucasny stav znacky ... Laguna uz nutne potrebuje nastupcu Megane detto :( Thalia je az prilis strohy lowcost... Je to skoda lebo konkurencia nespi...

Momentalne sa vozim na BMW 320xd Lci M performance. To auto je uz niekde inde, ale stale mi ostali pekne spomienky na Megana :) Som sice BMW fanatik ,ale na Renault mam len tie najkrajsie spomienky :)

Uživatelský avatar
nomadm
Experienced member
Příspěvky: 587
Registrován: úte pro 20, 2011 22:34
Bydliště: Otrokovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Renault Megane II

Příspěvek od nomadm » sob kvě 31, 2014 22:37

to je krasny prispevek...:)
Renault Megane II Sportway Grandtour 1.6, r.v.2009
Obrázek

rmata
Junior member
Příspěvky: 220
Registrován: čtv říj 24, 2013 14:22

Re: Renault Megane II

Příspěvek od rmata » ned čer 29, 2014 19:19

Ahoj, tak já se taky přidám se zkušenoostmi. Koupil jsem před rokem a půl megana II 1.5dci 78kw. Najeto měl krásných 50050km. Po přivezení domu jsem začal koukat na fora, kde jsem narazil na mnoho nepříjemných témat. Po konzultaci se všemi možnými lidmi jsme se všemi došli k závěru, že je to pouze o údržbě. Pokud se dělá pravidelný servis, olej po 10 max po 15tisících km, brzdovka, olej v převodovce... tak s tím autem nni problém. Já jsem od té doby najezdil 18 tisíc a bez problému. Nedám na něj dopustit. Navíc můj se 78kw má jiné vstřikování, které netrápí problémy jako Delphi. Do oleje dávám Metaltec. Renaulty jsou dobrý, kvalitní a bitelný auta. Nereznou, jsou bezpečný...Když vidim kvalitu např u koncernu vw, tak mužu bejt rád že mám renaulta. V mém okruhu přátel se pohybují dva traficy, jeden má najeto 750 000km a druhý 350 000km bez nějakých extra problémů, pouze s pravidelnou udržbou, tak mi neříkejte že Renault nevydrží
Laguna Coupe 2.0dci 110kw
Renault megane II sedan 1.5dci 78kw- Prodáno

renceg
Starting member
Příspěvky: 14
Registrován: ned říj 02, 2011 13:01

Re: Renault Megane II

Příspěvek od renceg » pon pro 01, 2014 11:07

Beast34-mám RII r.v.O8-Sportway108 PS(combi)benzin, najeto 136tiskm a musím říct,že se chová úplně stejně.Podle mechaniků vše OK.Ale jet rychlej do zatáčky kde jsou hrboly,tak jsem rád že se udržím na silnici.Proč to tak je nevím,ale raděj s tím počítám dopředu .

P17
Junior member
Příspěvky: 102
Registrován: pát črc 11, 2008 23:22

Re: Renault Megane II

Příspěvek od P17 » úte úno 03, 2015 21:30

Také se přidám k recenzi MII. Mám koupeno sedan 2009 1.4 16V 72kW. Zatím najeto 65000 km bez jediného problému. Auto každý rok dostává co má v servisu, ted po 6 letech jeste rozvody. Myslím, že je to taky dost o tom, jak se člověk o to auto stará. Jediná vada je vrzající interiér, ale to zas asi není případ jenom tohoto auta. Lepší než přeskakující řetez u Škodovek. To kdyby měl Renault, to by bylo chytráků.

Uživatelský avatar
Rado77
Moderátor
Příspěvky: 8003
Registrován: úte čer 03, 2008 21:37
Bydliště: Bratislava II

Re: Renault Megane II

Příspěvek od Rado77 » čtv úno 05, 2015 11:04

Jasne, 1,4-recka je fit :wink: Staci jej pravidelne menit olejik a pohodka. Obcas nejaka ta cievka, no.....sak ale aj cloveka obcas zaboli chrbat, aj ked je to napriklad sportovec... A ta palubovka sa da elegantne podmaznut vazelinou (v MII sekcii je na to tema aj s fotkami) a je krasne ticho dalsich 10 rokov
Momentalne Fluence 1.6 2013 + Grande Punto 1.4 8V 2013

P17
Junior member
Příspěvky: 102
Registrován: pát črc 11, 2008 23:22

Re: Renault Megane II

Příspěvek od P17 » čtv úno 05, 2015 13:13

Zkusím podmazat. Díky

P17
Junior member
Příspěvky: 102
Registrován: pát črc 11, 2008 23:22

Re: Renault Megane II

Příspěvek od P17 » ned úno 08, 2015 12:28

Tak jsem to podmazal a ještě přilepil takový tenký jednostranný samolepící filc. Akorát mi spadl do středové ventilace asi 2cm dlouhý pásek. Po zapnutí chvíli tam lítal, pak již nebyl slyšet. Vadí to nečemu? Dá se nějak případně vyndat?

peto 1
Experienced member
Příspěvky: 938
Registrován: sob lis 27, 2010 18:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Renault Megane II

Příspěvek od peto 1 » ned úno 08, 2015 13:41

Vadiť by to nemalo ničomu, možno to nájdeš pri výmene peľového filtra...
RENAULT MEGANE III 1,5 dCi Grandtour
RENAULT MEGANE II 1,4 16v 72 kW Grandtour
Obrázek

P17
Junior member
Příspěvky: 102
Registrován: pát črc 11, 2008 23:22

Re: Renault Megane II

Příspěvek od P17 » ned úno 08, 2015 15:23

Jo ten se měn příští týden s rozvodama, tak třeba se najde, ale když to nerachotí, tak mi je to fuk. Díky

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: Renault Megane II

Příspěvek od Zefek » ned úno 08, 2015 18:41

To asi nenajdeš, protože by to muselo projít přes radiátor topení, nebo klapku topení.
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

KaterinaSot
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: pát čer 26, 2015 09:24

Re: Renault Megane II

Příspěvek od KaterinaSot » pát čer 26, 2015 09:31

Dobrý den, prosím je nějaký rozdíl mezi Mégane rok 2006 a 2007 kombi? Zajímá mě 1.6 v benzinu a 1.5 DCi. Děkuji Katka

Šamša
Moderátor
Příspěvky: 11698
Registrován: sob črc 10, 2004 23:59
Bydliště: Vysokomýtsko - Choceňsko

Re: Renault Megane II

Příspěvek od Šamša » ned črc 05, 2015 09:38

Laguna II. 2007 2.0dCi Carminat 2 127kW, podložky Eibach (rozšířeno +4cm), 201000km
Laguna II. 2003 2.0T Carminat Initiale Paris 120kW, napadeno kutilem domácím, ale pracuje se na tom 220000km
BMW 635csiA 1987 155kW AC Schnitzer 17" 357000km (vytahuju jen za sluníčka a když mám na benál:-)
[img]

makol999
Starting member
Příspěvky: 38
Registrován: pon říj 21, 2013 16:24

Re: Renault Megane II

Příspěvek od makol999 » sob zář 12, 2015 12:16

Je tam chyba:

Oba motory 1,5 dCi jsou také vybaveny filtrem pevných částic a jejich výkon byl zvýšen...neni to pravda DPF bylo u teto motorizace volitelne - mam konec 2007 1.5dci 78kw a filtr pevnych castic nema!
Megane Grandtour 1.5dci / Camp Performance @ 88kw 300Nm

Uživatelský avatar
Zanas
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: úte led 19, 2016 08:08

Re: Renault Megane II

Příspěvek od Zanas » úte led 19, 2016 13:09

Ahoj,
tak jsem stal také majitelem RMII a podělím se s vámi, jaké jsou mé (dosud krátké) zkušenosti s ním.

Zakoupen na začátku ledna jako ojetina se 186000 km na tachometru, do provozu 05/04, původně dovoz z DE.

Při prohlídce a projížďce před koupí zjištěny tyto závady:
:arrow: držák středního dílu výfuku na výměnu - vyměněn
:arrow: prasklá manžeta na poloose - vyměněna + domazáno
:arrow: nefunkční sluneční roletka levého zadního okna + prasklina v části zavěšení - mnou opraveno
:arrow: vzpěra kapoty nedrží v plastu (polámaný plast) - mnou opraveno

Při následném servisu (neautorizovaném) zjištěny další závady:
:arrow: držák zadního dílu výfuku na výměnu - vyměněn
:arrow: zavěšení motoru (silentblok motoru zadní) na výměnu - vyměněn
:arrow: nedostatek oleje v převodovce - výměna oleje
V tomto servise jsem nechal plánovaně dělat rozvody, filtry, olej, svíčky, výměnu manžety, držák výfuku.

Mnou zjištěné další závady:
:arrow: nesvítí pravá zadní mlhovka - zatím řeším
:arrow: pravá dveřní klika uvolněná (vnější) - zatím řeším
:arrow: po týdnu přestalo fungovat zamykání tlačítkem na klice (funguje jen DO na kartě) - zatím řeším

Dále řeším pouze drobnosti typu: "němčina v palubním pc" - chci alespoň angličtinu, ideálně češtinu, "reset intervalu výměny oleje či občasné vrzání" apod.

Nyní mé pocity. Přiznám se, že jsem od auta čekal trošku "více", zatím jsem z něj trochu rozpačitý (můj první Renault, tím to asi bude :) ). Auto je to takové "nemastné, neslané". Nevypadá špatně, nejezdí nejhůře ale prostě tomu něco chybí... :)

EDIT: ještě jsem zjistil, že nefunguje vyhřívání řidičova sedadla - zatím řeším
_________________________________________
Megane II Grandtour 2004 1.6 16V
EX: Ford Focus 2003 TDCI 1.8
Ford Mondeo 2001 TDDI 2.0
Peugeot 106 1999
Škoda 120 LS
I cesta je cíl a cíl je opravit a nejezdit pokaždé do servisu.

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti s Renaulty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti