Renault Megane II

Dodržujte, prosím, dělení podle jednotlivých typů. Zde je místo pro výměnu zkušeností. Dotazy pište do Technické sekce nebo Diskuse.

Moderátor: Moderators General

Pravidla fóra
Prosím zakládejte nové téma pouze tehdy, pokud v této části nenajdete již založenou diskusi.

Příklad:
nezakládejte téma: Zkušenost s r 19 1,9 DT, když už tady existuje Zkušenost s Renaultem 19.

Dále tato sekce neslouží k postování dotazů. K tomu jsou určeny sekce jiné. Zde si sdělujeme zkušenosti.
Chybně založená témata mohou být smazána bez dalšího.

Děkuji za respektování těchto pravidel.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Renault Megane II

Příspěvek od DDT » úte pro 30, 2003 23:07

Zkušenosti s Renaultem Megane r.v. 2003 - *
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Ing. Jiří Janda
Starting member
Příspěvky: 16
Registrován: stř kvě 05, 2004 19:03
Bydliště: Brno

Megane II

Příspěvek od Ing. Jiří Janda » pát kvě 07, 2004 06:43

Pískají mi brzdy, špatně klesají dolů otáčky po rozjeté (vytočené) jedničce, no a něco praští v palubovce jak blázen, ale na to jsem zvyklý i z jiných aut... Oproti Škodovce zcela neschopné servisy zejména v Brně...
Megane II Sedan

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Originally posted by Ing. Jiří Janda

Příspěvek od DDT » sob říj 02, 2004 21:13

Megane II Sedan 1.4 16V 98k. Od nového auta mi držela příčka volantu nakřivo. V Renaultu mi s tím neudělali lautr nic. Prý je vše na geometrii ok. Jel jsem teda ještě na geometrii jinak a tam zjistili, že kola jdou sice přední před zadními pěkně zasebou, odklony dobrý, sbíhavost a všechno, jen pravé rameno je posunuté o cca 4-5 mm dozadu oproti levému... Podotýkám hned u nového auta... I při ověření vzdálenosti kol (rozvoru) metrem tento rozdíl naměřím... Příčku volantu jsem si srovnal sám a dál to neřeším.. Takovéto výrobní nepřesnosti se mi však na moderním novém autě moc nelíbí...
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Miro_ba
Grafoman
Příspěvky: 2657
Registrován: pát lis 12, 2004 16:00
Bydliště: Bratislava

Grandtour 1.6 83kW

Příspěvek od Miro_ba » pát lis 12, 2004 16:06

s riadenim som mal tiez problem. Bolo to nastavene elektronicky. Teda udajne. Po 10tkm menene predne kotuce+platnicky, teraz na jesen zacalo poriadne vrzgat v palubovke. No a po prezuti som zistil, ze uplne XXXXXXX sa opotrebuvaju pneumatiky. Kraj 5.5 mm, stred 7.0mm, kraj 6.5mm. zadna naprava a predna 6.3-6.9-6.4. Tlaky meram 2x mesacne a davam +0.1 :-). Teraz som zvedavy, co spravia s napravami. Idem tam 25.11 na komplet meranie. To tahanie volantu od nova a myslim, ze od nova sa tie gumy napd drali. Lenze soudrozi v servise asi nemali chut pozriet geometriu, odklony a zbiehavost kol. Takto to dopadlo po 11tkm. Nieco dodat ?
Skoro by som zabudol. Auto mi dali s tlakom v pneumatikach 1.6 v predu a 1.4 v zadu. Nato som dosiel skrze tahanie volantu. Dofukanie nepomohlo. Taktiez mi este po prvych 300m jazdy oastala v ruke nasadka na riadiacu paku :-)

Miro_ba
Grafoman
Příspěvky: 2657
Registrován: pát lis 12, 2004 16:00
Bydliště: Bratislava

Re: Originally posted by Ing. Jiří Janda

Příspěvek od Miro_ba » pát kvě 13, 2005 16:06

DDT píše:Megane II Sedan 1.4 16V 98k. Od nového auta mi držela příčka volantu nakřivo. V Renaultu mi s tím neudělali lautr nic. Prý je vše na geometrii ok. Jel jsem teda ještě na geometrii jinak a tam zjistili, že kola jdou sice přední před zadními pěkně zasebou, odklony dobrý, sbíhavost a všechno, jen pravé rameno je posunuté o cca 4-5 mm dozadu oproti levému... Podotýkám hned u nového auta... I při ověření vzdálenosti kol (rozvoru) metrem tento rozdíl naměřím... Příčku volantu jsem si srovnal sám a dál to neřeším.. Takovéto výrobní nepřesnosti se mi však na moderním novém autě moc nelíbí...

no u mna sa nakoniec dospelo k tomu , ze ja mam prave predne koleso posunute o 8mm dozadu a prave zadne o 4mm dopredu a dako si nevedia rady ze preco a ako to napravit. Ja tusim Renault uz nidy!!!!

Uživatelský avatar
Vašek
Starting member
Příspěvky: 17
Registrován: úte čer 14, 2005 16:00
Bydliště: Vestec u Prahy

Pískající brzdy

Příspěvek od Vašek » úte čer 28, 2005 14:40

Ahoj,

Taky jsme mel pískajici brzdy, obzvlaste pri jemnem dobrzdovani. Sel jsem trikrat do servisu AMOS Otava a tam mne vcelku neochotne strhli hrany...po 10km piskali zase....tak jsem to reklamoval a rekli mi, ze je to vlastnost at si na to zvyknu!!! Tak jsem to tak nenechal a zacal si dopisovat s nejakou slecnou ze zastoupeni renaultu. ta mi dohodla navstevu a prohlidku v renault Zlicin. Tam mi ochotne vymenili zadni pritlacne zarizeni a vsechny desticky a je po piskani:)
R.v.2005, R-Scenic II, najeto 9000km

Uživatelský avatar
mOzkiT
Starting member
Příspěvky: 31
Registrován: úte črc 19, 2005 18:58

Příspěvek od mOzkiT » pát črc 29, 2005 22:41

trosku me desite :)
mam prave objednany Megane II Grandtour..

heh :?: :arrow: :wink:

Miro_ba
Grafoman
Příspěvky: 2657
Registrován: pát lis 12, 2004 16:00
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Miro_ba » pon srp 01, 2005 11:16

mOzkiT píše:trosku me desite :)
mam prave objednany Megane II Grandtour..

heh :?: :arrow: :wink:


to je pohoda, treba kapnut na vydreny kus, je to omoc vacsia sanca ako vyhrat sportku a servis neusis navstevovat :-) takze vyberaj spravne :-)
Teraz mi maju menit predne ramena , napravnicu a mozno dospejeme k dobremu auto. Auto sa poera a uvidi sa, ci bude menena aj zadna naprava.Ale to mame datum 1.8.2005 :idea:

Uživatelský avatar
trueman
Starting member
Příspěvky: 29
Registrován: stř črc 20, 2005 09:16
Bydliště: Praha

No tak a ted moje dojmy a pojmy

Příspěvek od trueman » pon zář 05, 2005 14:35

Tak ja mam Megane II Sport Way 1.4 benzin, 3 dverovy.

Gumy se mi zda se sjizdeji "normalne", tak ze snad bude zatim v pohode. Ale jako co se tyka servisu Amos Otava, tam me fakt absolutne odbyli, jak se to stalo? Asi 2. den po tom, co jsem si koupil tohle auticko, jedu se projet a zjistim, ze pri prejeti hrbolu neco docela nahlas vrze (to jsem jeste jezdil s vypnutym radiem a snazil se vychutnat si zvuk motoru :-D Prvni co me napadlo byl tlumic, byl jsem teda jako dost mimo = nove auto a vrze tlumic, nemozne!!! No tak ale zjistil jsem ze to tlumic nebude, nicmene vrzani bylo slyset porad. Tak jsem s tim jel do vyse jmenovaneho servisu kde me ujistili ze je vse v nejlepsim poradku. Nakonec jsem musel stravit vikend zkoumanim co kde a jak vrze az jsem dospel k zaveru, ze se pri zarazene rychlosti a strceni auta zepredu asi zhoupne motor (je tam pry nejak volne zavesen nebo co) a ze spodu auta je videt jak se take zhoupne katalyzator. A to je duvod toho vrzani, katalyzator je se svodama z motoru spojeny takovym pletencem ktery proste vrze. Tak jsem uplne nateseny (ze jsi si na to mohl prijit sam) dojel opet do vyse jmenovaneho servisu, kde mou domenku potvrdili a oznamili mi, ze jako to jen tak nevymeni, protoze se musi vymenit katalyzator + vyfuk + ... blablalba. Uplne nevericne jsem na toho pana koukal, jestli to jako mysli vazne, mam auto stare 2 mesice (chvilku mi trvalo nez jsem prisel na to co to dela ten zvuk) a oni mi to "odmitaji" vymenit na zaruku. No nejak jsem to rozdychal a uz s nim jedim 5 mesicu, ale pomalu se pripravuji na cestu do servisu znovu, protoze v obou prednich dverich zacalo neco klepat az bouchat a u dveri spolujezdce az skripat (a to tyto dvere moc nepouzivam).

No ale jinak jako jsem s autem spokojeny, jezdi dobre, je pohodlne, pekne tahne, kdyz se na to slapne, udelal jsem si mensi upravu radia na pripojeni AUX takze proste super.

P.S.: jeste jsem taky zapomel na jiz zminovane piskani brzd

Miro_ba
Grafoman
Příspěvky: 2657
Registrován: pát lis 12, 2004 16:00
Bydliště: Bratislava

Re: No tak a ted moje dojmy a pojmy

Příspěvek od Miro_ba » pát zář 09, 2005 13:22

trueman píše:
No ale jinak jako jsem s autem spokojeny, jezdi dobre, je pohodlne, pekne tahne, kdyz se na to slapne, udelal jsem si mensi upravu radia na pripojeni AUX takze proste super.

P.S.: jeste jsem taky zapomel na jiz zminovane piskani brzd
ake mas radio ? Kazeta ? CD ?

Uživatelský avatar
mOzkiT
Starting member
Příspěvky: 31
Registrován: úte črc 19, 2005 18:58

Re: No tak a ted moje dojmy a pojmy

Příspěvek od mOzkiT » úte zář 13, 2005 22:23

trueman píše:Tak ja mam Megane II Sport Way 1.4 benzin, 3 dverovy.

Gumy se mi zda se sjizdeji "normalne", tak ze snad bude zatim v pohode. Ale jako co se tyka servisu Amos Otava, tam me fakt absolutne odbyli, jak se to stalo? Asi 2. den po tom, co jsem si koupil tohle auticko, jedu se projet a zjistim, ze pri prejeti hrbolu neco docela nahlas vrze (to jsem jeste jezdil s vypnutym radiem a snazil se vychutnat si zvuk motoru :-D Prvni co me napadlo byl tlumic, byl jsem teda jako dost mimo = nove auto a vrze tlumic, nemozne!!! No tak ale zjistil jsem ze to tlumic nebude, nicmene vrzani bylo slyset porad. Tak jsem s tim jel do vyse jmenovaneho servisu kde me ujistili ze je vse v nejlepsim poradku. Nakonec jsem musel stravit vikend zkoumanim co kde a jak vrze az jsem dospel k zaveru, ze se pri zarazene rychlosti a strceni auta zepredu asi zhoupne motor (je tam pry nejak volne zavesen nebo co) a ze spodu auta je videt jak se take zhoupne katalyzator. A to je duvod toho vrzani, katalyzator je se svodama z motoru spojeny takovym pletencem ktery proste vrze. Tak jsem uplne nateseny (ze jsi si na to mohl prijit sam) dojel opet do vyse jmenovaneho servisu, kde mou domenku potvrdili a oznamili mi, ze jako to jen tak nevymeni, protoze se musi vymenit katalyzator + vyfuk + ... blablalba. Uplne nevericne jsem na toho pana koukal, jestli to jako mysli vazne, mam auto stare 2 mesice (chvilku mi trvalo nez jsem prisel na to co to dela ten zvuk) a oni mi to "odmitaji" vymenit na zaruku. No nejak jsem to rozdychal a uz s nim jedim 5 mesicu, ale pomalu se pripravuji na cestu do servisu znovu, protoze v obou prednich dverich zacalo neco klepat az bouchat a u dveri spolujezdce az skripat (a to tyto dvere moc nepouzivam).

No ale jinak jako jsem s autem spokojeny, jezdi dobre, je pohodlne, pekne tahne, kdyz se na to slapne, udelal jsem si mensi upravu radia na pripojeni AUX takze proste super.

P.S.: jeste jsem taky zapomel na jiz zminovane piskani brzd

heh no jeste ze jsi spokojenej ja bych asi byl neuveritelne vytocenej :)
takze pevny nervy a drz mi palce ja jsi pro nej jdu za 14dni. (grandtoura)
ted mel v srpnu Renault ve FR celofabrikovy volno takze se to trosku protahlo (ale byl jsem o tom informovan uz pri koupi).
:D

Uživatelský avatar
kmarty
Člen RCČR
Příspěvky: 2541
Registrován: pon led 24, 2005 10:28
Bydliště: Praha

Re: No tak a ted moje dojmy a pojmy

Příspěvek od kmarty » stř zář 14, 2005 14:57

mOzkiT píše: ... a drz mi palce ja jsi pro nej jdu za 14dni. (grandtoura)
ted mel v srpnu Renault ve FR celofabrikovy volno takze se to trosku protahlo (ale byl jsem o tom informovan uz pri koupi).
:D
Mne taky slibovali nekdy okolo 20.zari prave kvuli celopodnikove dovolene. O to vetsi prekvapeni bylo kdyz mi prodejce 18.srpna volal ze maji auto na dvore :-)
Objednaval jsem ho nekdy koncem cervence.
Jinak jsem zatim zadny problem s autem nezaznamenal. Jako ano, najdou se takovy drobny musky ktery kazi ten celkovy dojem, ale jsou to fakt jenom drobnosti.
MEGΛNE GrandTour 2005 - 1.6 automat
(dokud nepujde zakazat zobrazovani temat od uzivatele "RSS Express", tak tu budu jen hooodne zridka. Pokud vubec)

Uživatelský avatar
mOzkiT
Starting member
Příspěvky: 31
Registrován: úte črc 19, 2005 18:58

Re: No tak a ted moje dojmy a pojmy

Příspěvek od mOzkiT » čtv zář 15, 2005 14:48

kmarty píše:
mOzkiT píše: ... a drz mi palce ja jsi pro nej jdu za 14dni. (grandtoura)
ted mel v srpnu Renault ve FR celofabrikovy volno takze se to trosku protahlo (ale byl jsem o tom informovan uz pri koupi).
:D
Mne taky slibovali nekdy okolo 20.zari prave kvuli celopodnikove dovolene. O to vetsi prekvapeni bylo kdyz mi prodejce 18.srpna volal ze maji auto na dvore :-)
Objednaval jsem ho nekdy koncem cervence.
Jinak jsem zatim zadny problem s autem nezaznamenal. Jako ano, najdou se takovy drobny musky ktery kazi ten celkovy dojem, ale jsou to fakt jenom drobnosti.
Tak to gratuluju :)

Uživatelský avatar
mOzkiT
Starting member
Příspěvky: 31
Registrován: úte črc 19, 2005 18:58

Re: No tak a ted moje dojmy a pojmy

Příspěvek od mOzkiT » pon říj 17, 2005 19:20

Mel jsi to i s audiem ? firemni repro ?

Miro_II
Junior member
Příspěvky: 127
Registrován: stř říj 26, 2005 23:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miro_II » čtv říj 27, 2005 15:34

Myslim ze Renault ma problemy se subdovateli, protoze nas Scenic 2004. najeto 25000 taky piska a je sto strasne neprijemny,tak se budou menit desticky,tak uvidime,protoze v servisu na to nekolikrat koukali a nic nenasli. jo a taky jedna perla: auto jede,pak zacnou sami skakat otacky a zaseknou se na nakych 3500 a do seslapnuti brzdy auto jede porad dal. po 20km proste prestane jet, vypnete teda motor a odemknete a zamknete auto,zase naskoci,jedete a po 20km zase to stejny. uhodne nekdo z vas zavadu??
Clio RS 172 ph.2

Uživatelský avatar
kmarty
Člen RCČR
Příspěvky: 2541
Registrován: pon led 24, 2005 10:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od kmarty » čtv říj 27, 2005 17:45

Smarja ty mne desis :-)
MS Windows jsem se zbavil na desktopu a ty mi chces rict ze jsem si je pozval do auta? :shock: No tak to potes :roll:
MEGΛNE GrandTour 2005 - 1.6 automat
(dokud nepujde zakazat zobrazovani temat od uzivatele "RSS Express", tak tu budu jen hooodne zridka. Pokud vubec)

Miro_II
Junior member
Příspěvky: 127
Registrován: stř říj 26, 2005 23:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miro_II » pát říj 28, 2005 17:02

Jo ja vim,zni to hrozne,ale treba v maybachu je Symbian a uz sou znamy pripady ze to napadnul virus. A Renaulty ty novy maj vsechno elektricky, takze byl problem v plynu, je v nem potencimetr a od nej vede kabel nekam do motoru a ten kabel se prodrel (taky to nechapu) a zacalo to hazet spatny info ridici jednotce. cim vic techniky tim hur, koupime ti Caterhamy nebo Lotusy a bude to v pohode.
Clio RS 172 ph.2

Tom69
Starting member
Příspěvky: 43
Registrován: stř říj 19, 2005 17:04
Kontaktovat uživatele:

ruzne zavady

Příspěvek od Tom69 » sob lis 26, 2005 20:11

Zdravím všechny, jak tak pročítám forum, vzal jsem si asi od každého něco po problému. Škoda, že mě nenapadlo podívat se na podobná fóra dřív než jsem auto kupoval. Dnes uz muj byvaly kamarad - prodejce me ujistoval, ze megan II je naprosto vyjimecne auto a problemy se vyskytuji sporadicky a kdyz uz, tak se daji lehko odstranit :roll:

A ja mu uveril ... no a chce-li nekdo vedet vic, muze se podivat na me stranky, ktere jsem byl nucen zridit.

http://renault.kvalitne.cz/

Miro_II
Junior member
Příspěvky: 127
Registrován: stř říj 26, 2005 23:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miro_II » ned lis 27, 2005 11:34

Ja bych je zase nehazel do jednoho pytle. vim o par lidech,ktery jezdi s tim autem bez problemu. je ale fakt,ze nas Scenic ma dost podobnych vad,samo sjelo okno a tak dale,vrzou dvere,podle me je chyba ve vyrobnim zavodu,protoze mame jeste Espace 2.2dCi novej model a v pohode vsechno,najeto 25000 a Clio II 1.4 16V,najeto 14000 a taky v pohode,teda zatim. problem bude asi v radach Megane/Scenic.
Clio RS 172 ph.2

Ing. Jiří Janda
Starting member
Příspěvky: 16
Registrován: stř kvě 05, 2004 19:03
Bydliště: Brno

Megan II sedan

Příspěvek od Ing. Jiří Janda » pát pro 09, 2005 12:49

Zdravím všechny... tak já osobně mám teď už Megana skoro 2 roky... Momentálně je všecko docela v pohodě až na některé muchy které neřeším... zajímavý problém co jsem měl bylo spadnuté okénko předních dveří... (prostě jsem je jednoho dne stáhnul a už nešlo vytáhnout... naštěstí jsem nemusel parkovat v noci ve městě...) no a s geometrií dál problémy nemám. Brzdové desky jsem kupoval nakonec nové dopředu za svoje a asi po 20tis. km pískají zase takže už na to kašlu... pozor taky při vykradení vašeho auta vybitím bočního okénka... budete pěkně protahovat ksichty až vám bude nějakej XXXXXX mechanik v renaultu tvrdit že napadaly kousky skla k lanku stahovacího mechanismu a vyšrotovalo navíjecí kladečku... takže nové boční okénko s opravou 10.500,- fakt paráda... ale toto je podle mě možné jen u Auto Pokorný v Brně...
Megane II Sedan

Uživatelský avatar
Kermit
Starting member
Příspěvky: 10
Registrován: čtv lis 24, 2005 10:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kermit » pát pro 16, 2005 12:05

zítra jedu asi koupit Renault Megane rv. 2003 1,5 Dci 3dv
můžete mi napsat jaké jsou nejběžnější závady u tohoto vozy a na co bych se měl podívat?

díky

Tom69
Starting member
Příspěvky: 43
Registrován: stř říj 19, 2005 17:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Renault Megane 2003 - *

Příspěvek od Tom69 » stř pro 21, 2005 22:35

DDT píše:Zkušenosti s Renaultem Megane r.v. 2003 - *
Bohužel žádná změna. Aktuální info o nekonečné reklamaci zde:

www.reklamace.vyrobce.cz

www.renault.kvalitne.cz


ctete pred koupi noveho vozu at vite co vas muze potkat :?

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » čtv pro 22, 2005 10:16

Tomáši Vrátný,
Pokud využíváš tohoto fóra, podávej informace ucelené a nikoliv jen jejich fragmenty.
Vzhledem k tomu, že jsi nám neposkytl žádnou součinnost, provedl jsem prošetření postupu ohledně vozu Mégane II RZ 4A8 66-11 sám.

Zapomněl jsi říct, že byly opraveny následující tebou reklamované závady:
Vrzání v interiéru, které se projevovalo při najíždění kolem na obrubník a při tedy při krutu karoserie :shock: > promazány dveře, kde byl zvuk identifikován.

Samonavíjecí pás byl vyměněn za nový

Renault Zličín projevil neuvěřitelnou dávku vstřícnosti, když preventivně vyměnil pružiny, které by mohly být zdrojem tebou popisovaného táhnutí vozidla vlevo. atd. atd. atd.

Zapomněl jsi uvést, že sis vozidlo odmítl převzít a že jsi v servisu ani nebyl a že nadále užíváš náhradní vůz servisu. Zapomněl jsi uvést, že tvůj komentář se vztahuje pouze k návrhu předávacího protokolu zaslaného ti e-mailem....

Tomáši, opravdu tu nejsme hlupáci, kteří by si nechali nabulíkovat cokoliv.

Podle mého názoru v tom servise udělali o mnoho více než museli, ale tobě zkrátka nebude dobré nic.

P.S: Proboha, kolik topiků na to ještě na tomto fóru hodláš zapatlat svými příspěvky na stále stejné téma? Buď tak laskav, chceš-li zde něco publikovat, postuj to tam, kde jsi začal, jinak budu postupovat striktne dle pravidel tohoto fóra a budu to promazávat.
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
100KUC
Moderátor
Příspěvky: 3779
Registrován: stř led 07, 2004 15:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 100KUC » čtv pro 22, 2005 13:20

Tak jsem si pročetl novinky na tvých stránkách a podíval se na servisní listy.

Myslím, že ti servis vyšel hodně vstříc a odstranil všechny uváděné závady a to i takové, které lze těžko posuzovat za záruční. Provedl i preventivní výměnu pružin a tlumičů... tak snad budeš mít už autí v pořádku.

Jen mě zarazilo to odstranění zvuků při najíždění na obrubník (jak DDT psal dochází ke krutu karoserie)

Nemohu si pomoci, ale každý servisák co dělá pořádně geometrie ti řekne, že najíždění na obrubník ti geometrii rozhodí, pak se nedivím, že auto táhne doleva :lol:

Uživatelský avatar
Ivan Rous
Šílený Ivan
Příspěvky: 1115
Registrován: pon led 26, 2004 09:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan Rous » čtv pro 22, 2005 15:29

Když člověk najede pomalu na obrubník (tzn. zastaví a na obrubník se rozjíždí), tak by se s autem nemělo nic stát, protože pak si nedovedu představit, co by se s takovým autem stalo při průjezdu díry 10 cm hluboké v 50 km/h. Najetí na obrubník geometrii nerozhodí. Tedy poté, co z něj sjedeš. U nás před domem se na obrubník najíždí každý den s každým autem a kupodivu ani můj vrak (natož auto neshnilé) netáhne ani doleva, ani doprava....

S pozdravem Ivan

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti s Renaulty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti