Renault Megane Scenic 1996- 2003

Dodržujte, prosím, dělení podle jednotlivých typů. Zde je místo pro výměnu zkušeností. Dotazy pište do Technické sekce nebo Diskuse.

Moderátor: Moderators General

Pravidla fóra
Prosím zakládejte nové téma pouze tehdy, pokud v této části nenajdete již založenou diskusi.

Příklad:
nezakládejte téma: Zkušenost s r 19 1,9 DT, když už tady existuje Zkušenost s Renaultem 19.

Dále tato sekce neslouží k postování dotazů. K tomu jsou určeny sekce jiné. Zde si sdělujeme zkušenosti.
Chybně založená témata mohou být smazána bez dalšího.

Děkuji za respektování těchto pravidel.
Odpovědět
Novotka
Senior member
Příspěvky: 1609
Registrován: sob dub 23, 2005 09:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Novotka » sob zář 26, 2009 19:07

Neřeš debaty. Plno lidí na žádná forá nechodí a auta jezdí tím myslim všechny značky .Jak se k autu kdo chová ,tak vypadá auto při prodeji.Plno lidí má staré Safrány nebo 25 najeto 250 tis a auta si nemužou vynachválit. Když sem scenic kupoval tak každej psal .Nekupuj 16ti ventil odcházej cívky. Z reakcí to vypadalo že odejdou každej rok dvě, nic se nestalo a sem rád že sem nekoupil 8mi ventil.
Já bych zkusil sehnat něco s mín kilákama. Tak kolem stovky.Když koupíš auto se 150 tis tak za 20 tis začneš měnit vše mechnické(tlumiče ložiska )atd.
Scenic sem kupoval myslim z 85 tis Lagunu se 136 tis. do žádného auta sem nic neinvestoval, až na potkanej motor na Laguně mou blbostí ,nebyl čas. Scenic byl takovej vonavjejší budu kupovat Espace taky max do 110 tis.
Megane Scenic Kaleido rv.99 1,6 16v 79kw prodano
Laguna Grandtour RXT rv.98 1,8 16v 88kw
Grand Espace IV rv. 04 2,0 T 120 kw Expression
http://novotkap.rajce.idnes.cz/obr/

satan-da23
Člen RCČR
Příspěvky: 1790
Registrován: pát led 18, 2008 13:24
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od satan-da23 » sob zář 26, 2009 19:43

Naprostej souhlas. Já mám svýho scendu od pána kterej autům taky vůbec nerozuměl. Oželel jsem lehkou korozi,ale mám auto s kompletní historií. Můj názor je ten,že když je o auto opravdu dobře staráno,tak ani 250000 km není moc. Můj má najeto už asi 215 000,takže mnou už skoro 20000 (tý jo od dubna) od výměny do výměny si nevezme ani dcl oleje,tah má jako blázen a spotřeba exkluzivní. Mohu jen doporučit :super:
Scenic IV Energy Bose 1.6dCi 118kw
Mégane IV RS
Renault 16
Renault Floride S
Renault Fuego 2.0 GTX cabrio by Einfeldt
Ex auta nemůžu vypisovat, je tu málo znaků :lol:

Luck
Advanced member
Příspěvky: 391
Registrován: pon pro 07, 2009 14:52

Příspěvek od Luck » pon pro 21, 2009 14:00

Po týdnu provozu mám jen pozitivní zkušenosti.
Auto je až luxusně pohodlné, od vnitřního prostoru, množství úložných prostor, pohodlné sedačky (křesílka) až po jízdní komfort na silnici. Na naše rozflákané silnice ideální auto. Veškeré nárazy a díry v silnici perfektně tlumí a vyrovnává. Ve srovnání se Škodou Octavií, Oplem Astra, Škodou Felicií, bezkonkurenční poježdění ve prospěch Renaultu.
Toť mé dosavadní zkušenosti, ale mám auto dovežené z Německa, tak je možné, že je v podstatně lepším technickém stavu, než česká ojetina. Můj otec má na Oplu Astře 1,8 16V, ročník 2000 najeto 410 000km a auto je pravidelně servizováno. Myslím, že s mým Renaultem o 2 roky mladším najezdím v pohodě totéž. Jako jednu z nejdůležitějších věcí vidím pravidelný servis nejlépe v autorizovaném servisu, dobré pneu a dobrou baterku. Toto vše razantně zvýší bezporuchovost a provozuschopnost Vašeho vozu na nejdelší dobu.
A jinak všem přeji pěkné pohodové svátky.
Renault Espace 1,9 dCi, 2004

fandarenault
Starting member
Příspěvky: 10
Registrován: stř led 06, 2010 13:34
Bydliště: Vsetín

Renault SCENIC 1,6

Příspěvek od fandarenault » stř led 06, 2010 13:54

Perfektní jízdní vlastnosti.Ale ty cívky to je bída.Odchází každý rok.Jinak si nemůžu stěžovat.
Celkem je problém najít dobrý servis,ale to asi máme problém všichni.

Antonio
Advanced member
Příspěvky: 381
Registrován: stř kvě 02, 2007 20:32
Bydliště: Litovel

Příspěvek od Antonio » stř led 06, 2010 16:53

Já tam mám vyměněny cívky Denzo ,jsou úplně v pohodě.Byly vyměněny ještě v záruce za Sagemy.Nevím jak vydrží Valea,Denza jsou dobrý(japonec).Znám tady jednoho má tam ještě Sagemy a taky jezdí(najeto cca.180 000km).Záleží asi na to co natrefíš.A taky pozor na těsnění na nich (o-kroužek)ať se tam nedostane voda.Můžou se tím odpálit.
SCENIC 2000-1,6 16V,rodinný autobus
Clio 91-1,2 -nyní minulost
VW Golf Variant 96-1,8l 66kW LPG pojízdný stěhovák

Uživatelský avatar
otas1
Člen RCČR
Příspěvky: 901
Registrován: stř čer 29, 2005 08:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Renault SCENIC 1,6

Příspěvek od otas1 » stř led 06, 2010 18:26

fandarenault píše:Perfektní jízdní vlastnosti.Ale ty cívky to je bída.Odchází každý rok.Jinak si nemůžu stěžovat.
Celkem je problém najít dobrý servis,ale to asi máme problém všichni.
Tak zkus jiny civky a nebo se ti do nich dostava vlhkost. Jak radi Antonio, koukni jestli tam mas ty tesnici O-krouzky, pripadne je dopln. Vyhni se myti motoru. Proste do tech civek se hlavne nesmi dostat vlhkost :idea:
Neděkujte, nenadávejte, používejte prosím hodnocení.
Ťunťa - Twingo I, serie "Kenzo", r.v. 96, el.okna + zrcátka, dálkový centrál, vínová metalíza. Přibližovadlo, ale roztomilý ;-)
Scenic 1,6 16V, 2002, aut. klima, ESP a spousta dalších vychytávek vcetne oteviracího okna kufru :-), vlastněn rodiči.

Hrnecek
Grafoman
Příspěvky: 2154
Registrován: ned úno 15, 2009 00:03
Bydliště: Vidlatá Seč

Příspěvek od Hrnecek » sob led 23, 2010 19:11

zaslal uživatel Luboslav, zkopírováno z Diskuze
mám také scénika a 16...16 vent. 99r. najeto 110000 t.km... nechal jsem vyměnit kompl.rozvody i pumpu.vodní... nechal jsem vyměnit ložiska zadních kol...a jeden čep ... a hurá Řecko... a můžu říct 4100km bez problému...na renaulta jsem přešel z Opla astry caravan i tam jsem byl velmi zpokojen...
Renault Laguna III 2.0 dCi
Mitsubishi L200 Magnum
Hyundai Santa Fe 2.4 16V

miroslav ondrek
Starting member
Příspěvky: 17
Registrován: stř pro 30, 2009 13:47

Příspěvek od miroslav ondrek » úte led 26, 2010 12:42

ja som kupil scenik v nemecku v roku 2007 zatial my ide bez poruchy akurat my pustil motorcek na stahovanie okien ten zohnal na vrakovisku v polsku za 50 euro su tam vyborne ceny na renault odporucam

Raddi
Starting member
Příspěvky: 19
Registrován: stř čer 10, 2009 22:10
Bydliště: F-M

Příspěvek od Raddi » úte led 26, 2010 20:36

...a máš konkrétni místo v PL ?? Dík
SCENIC 1.9 dci r.02 6,5l/100

Hrnecek
Grafoman
Příspěvky: 2154
Registrován: ned úno 15, 2009 00:03
Bydliště: Vidlatá Seč

Příspěvek od Hrnecek » sob úno 20, 2010 19:18

Zaslal uživatel Vladekar:
Dobrý den, snad se dotaz objeví tam, kde má, jsem tu nový.Vím, že SCENIC I se přestal vyrábět v roce 2003, z jakého měsíce tohoto roku tedy lze získat relativně nejnovější kus?Děkuji za odpověď.
Editace - tak jsem se do sekce pochopitelně nestrefil...
Renault Laguna III 2.0 dCi
Mitsubishi L200 Magnum
Hyundai Santa Fe 2.4 16V

Uživatelský avatar
Davidak79
Moderátor
Příspěvky: 9464
Registrován: čtv črc 26, 2007 19:03
Bydliště: Litoměřicko

Příspěvek od Davidak79 » sob úno 20, 2010 20:32

Hrnecek píše:Zaslal uživatel Vladekar:
Dobrý den, snad se dotaz objeví tam, kde má, jsem tu nový.Vím, že SCENIC I se přestal vyrábět v roce 2003, z jakého měsíce tohoto roku tedy lze získat relativně nejnovější kus?Děkuji za odpověď.
Editace - tak jsem se do sekce pochopitelně nestrefil...
ahoj
myslím že se dá sehnat duben 2003
Peugeot 508 GT SW 2,2HDI 2014 FULL
204PS@450Nm >>>odbrzděných 230PS@524Nm



EX:Škoda 105 ,120,125,Felicia , Peugeot 205, Laguna I 1.8 8v RT , Laguna II 2,0T Initiale 120kw 270nm >>> 143kw 340nm , VW Caddy 2.0TDI 2019

vladekar
Starting member
Příspěvky: 13
Registrován: sob úno 20, 2010 18:48
Bydliště: varnsdorf

Příspěvek od vladekar » ned úno 21, 2010 17:03

Díky Hrnečkovi za přesun do správné sekce.
Ten duben bude souhlasit, přesně to mi řekl člověk, u kterého jsem si objednal dovoz Scenica z Německa, chtěl jsem si to ověřit.Takže děkuji.

vladekar
Starting member
Příspěvky: 13
Registrován: sob úno 20, 2010 18:48
Bydliště: varnsdorf

Příspěvek od vladekar » pon bře 01, 2010 22:03

Davidak79 píše:
Hrnecek píše:Zaslal uživatel Vladekar:
Dobrý den, snad se dotaz objeví tam, kde má, jsem tu nový.Vím, že SCENIC I se přestal vyrábět v roce 2003, z jakého měsíce tohoto roku tedy lze získat relativně nejnovější kus?Děkuji za odpověď.
Editace - tak jsem se do sekce pochopitelně nestrefil...
ahoj
myslím že se dá sehnat duben 2003
Odhad byl naprosto správný, sehnal jsem Scendu 1,6 16 V sportway s uvedením do provozu 29.4.2003.Tímto se hlásím do klubu.

Uživatelský avatar
100KUC
Moderátor
Příspěvky: 3779
Registrován: stř led 07, 2004 15:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 100KUC » pon bře 01, 2010 22:52

vladekar píše:
Odhad byl naprosto správný, sehnal jsem Scendu 1,6 16 V sportway s uvedením do provozu 29.4.2003.Tímto se hlásím do klubu.
Tak vítej mezi Renaulťáky - přihláška do klubu je zde: http://www.renaultclub.cz/index.php?p=contact :wink:

a koukej se tedy pochlubit kolik to má najeto, výbavu, fotky ;)
<> Renault Mégane R.S. 265 Cup 2015
ex. Clio 1.4e RT '91; Mégane Break 1.4 16V RXE '99; Renault 8 '64, 40k; Clio 1.4 16V '03; Renault 5 GT. '88 (project F16), 136k; Renault Laguna 2.0T Dynamique '05, 170k; Renault Mégane GrandTour 1,6 16V Privilége '05, 110k "Gauč"

vladekar
Starting member
Příspěvky: 13
Registrován: sob úno 20, 2010 18:48
Bydliště: varnsdorf

Příspěvek od vladekar » pát bře 12, 2010 06:34

Ahoj, tak Scenda je od úterý doma.Jak jsem psal, rok 2003/o4, výbava sportway.Nevím, co je u tohoto označení standartem, když tak upřesním.Najeto 92 000km, sedí to dle knížky, v 52 000km nový rozvoďák.Najde se pár kosmetických vad, ale jinak vypadá moc pěkně.Včera jsem ale zažil šok, auto z celkem známého bazaru(ne AAA), bylo na přihlášení, tak jsem si u nich nechal udělat čistopis TP.Mám tedy novou TK, bez závad, no a včera jsem zjistil, že mám na přední nápravě dvě rozdílné pneu.Na autě jsou 3x SAVA, myslím Eskymo a jednou Barum Polaris.Ten e-mail, co jsem jim napsal si určitě za rámeček nedají, žádal jsem od nich vysvětlení a hlavně kompenzaci, jinak že se postarám o náležitou reklamu.No, je mi jasné, že budu muset urychleně koupit dvě nové zimní pneu.Ale jinak jsem z auta nadšen, měl jsem Fiestu, takže docela rozdíl.Tak zatím takto.

http://img707.imageshack.us/img707/4080/scenic.jpg

Nejdřív jsem ti ten odkaz upravil tak aby se rovnou zobrazilo foto ale to by zase Honza K. musel odnést monitor do vedlejší místnosti :lol: Tak jsem to upravil aspoň na kliknutí :wink:

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Příspěvek od Zefek » pát bře 12, 2010 11:24

Taky mám s bazary takovou zkušenost. Kupoval jsem MII (2003) a jedno světlo svítilo níž než to druhé a nešlo to ani zvednout tím kolečkem na zvedání světel. Taky jsem chvíli přemýšlel, jak to mohlo projít technickou. Už v bazaru jsem taky zjistil, že auto nemá povinnou výbavu, ale pak jsem našel tady na foru, že se nedává ani do některých nových aut (za příplatek). A když jsem se pak doma podíval na rezervu, tak jsem zjistil, že je 14tka. A to na to auto nedám ani náhodou. Když jsem potom šel zpátky do bazaru, tak mi bylo řečeno, že mají servis, a že mi za nějaký menší poplatek seženou cokoliv.
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

vladekar
Starting member
Příspěvky: 13
Registrován: sob úno 20, 2010 18:48
Bydliště: varnsdorf

Příspěvek od vladekar » pát bře 12, 2010 12:14

Tak jsem do toho bazaru volal, prý se takovými "detaily" nezabývají, mohl jsem si to už klidně prohodit sám.Ten člověk byl arogantní, no co, prachy již měli.Já měl auto na plecháčích 15", rezerva je 16".Snad bych se i vsadil, že němčour hodil do kufru i letňáky ALU, patří totiž do základní výbavy sportway.Asi nebude náhoda, že ten samý autobazar prodává starší ALU kola.Foto nechávám bez komentáře.
http://img31.imageshack.us/img31/7328/img3301l.jpg

Uživatelský avatar
otas1
Člen RCČR
Příspěvky: 901
Registrován: stř čer 29, 2005 08:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od otas1 » pát bře 12, 2010 13:25

vladekar píše:Tak jsem do toho bazaru volal, prý se takovými "detaily" nezabývají, mohl jsem si to už klidně prohodit sám.Ten člověk byl arogantní, no co, prachy již měli.Já měl auto na plecháčích 15", rezerva je 16".Snad bych se i vsadil, že němčour hodil do kufru i letňáky ALU, patří totiž do základní výbavy sportway.Asi nebude náhoda, že ten samý autobazar prodává starší ALU kola.Foto nechávám bez komentáře.
http://img31.imageshack.us/img31/7328/img3301l.jpg
To je bezna praxe, podivej se na net kolik dovezenjech aut se prodava na plechacich s zimakama. Myslis ze ten nemec si letnaky na Alu nechal doma v garazi?
Kazdej kdyz vybira pres net kouka jen na cenu, tyhle veci pri nakupu jetyho auta malokdo zaplati, takze "bazarnikovi" se vyplati prodat je zvlast.

Me se maximalne osvedcilo kupovat auta primo od majitele, nikoli pres bazar, ve vetsine pripadu chce puvodni majitel jen poctivy penize za svoje auto aby koupil novejsi a nechce na tom vydelavat, navic je zpravidla "zdrcen" vykupni cenou jakou mu nabidli v bazarech.
Neděkujte, nenadávejte, používejte prosím hodnocení.
Ťunťa - Twingo I, serie "Kenzo", r.v. 96, el.okna + zrcátka, dálkový centrál, vínová metalíza. Přibližovadlo, ale roztomilý ;-)
Scenic 1,6 16V, 2002, aut. klima, ESP a spousta dalších vychytávek vcetne oteviracího okna kufru :-), vlastněn rodiči.

vladekar
Starting member
Příspěvky: 13
Registrován: sob úno 20, 2010 18:48
Bydliště: varnsdorf

Příspěvek od vladekar » čtv dub 01, 2010 18:30

Tak ty rozdílné pneumatiky byla opravdu jen malichernost, oni snad věděli své.Po seznámení s novým scendou jsem si začal více všímat různých zvuků, z nichž jeden se nedal přeslechnout.Velice rychlé klepání, původně jsem to přisuzoval ventilům, říkal jsem si, že má auto takový "dravý" zvuk, nikdy jsem totiž 16ti ventil neměl.Nejvíce se to projevuje, když je motor bez zátěže, jen tak lehce držet plyn, hlavně při čtyřce a pětce.Jak se motor více vytočí do otáček, ztrácí se to, jakmile dám nohu z plynu, je klid.Tak jsem dnes navštívil autoservis, projeli si to, dali na hever a po chvilce to svedli na ložisko držící poloosu v převodovce.Volal jsem do autobazaru na reklamační, pokud je to prý opravdu ložisko, uznají to jako skrytou závadu a odstraní.Ale hned podotkly, že na to mají měsíc, já to tam mám 130 km, takže si to raději asi nechám opravit na své náklady v místě bydliště.O ty peníze mi ani snad tak nejde, víc mě štve ten zásah.Na svátky jsem mimo republiku, pak to nějak budu muset začít řešit.

_Rady__
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: ned čer 06, 2010 23:45

Koupě Renault Megane Scenic

Příspěvek od _Rady__ » pon čer 07, 2010 00:01

Rozmyslim se zda koupit Renault Megane Scenic 1.4 16V 70kw, r.v. 2000, najeto 128 000km, bez servisky, dovoz Německo... cena 80 000kc.Po technicke i vzhledove strance vypada Ok...az na par veci. Napr zatika kolem anteny.Prodavajici rika,ze staci vymenit tesneni,ale bojim se,ze to bude zatikat i nadale. Prosim o radu, zda auto vzit nebo ne...take by me zajimala spotreba...nekdo udava jako prumer 7 nebo 8.5l...tak kde je pravda, predem podotykam,ze se snazim jezdit ekonomicky s kazdym autem. Dale by me zajimalo jestli jsou drahe nahradni dily atd...a jestli byste mi toto auto doporucili. Koupe specha...predem dekuji vsem za jejich rady a pomoc. Vazim si toho.

kajlo1
Starting member
Příspěvky: 48
Registrován: pát črc 24, 2009 19:54
Bydliště: SLOVENSKO

ahoj

Příspěvek od kajlo1 » pát črc 16, 2010 13:28

prajem vsetkym vela stastia pri opravach a dufam ye dobre zarabate bo toto auto je chodiaca kaziaca vec
1.9dci 102KONI-yuhaaaaaaa 2003

Dubec
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: pon dub 25, 2011 21:33

Re: Renault Megane Scenic 1996- 2003

Příspěvek od Dubec » pon dub 25, 2011 22:11

Ahoj,tak som sa aj ja ocitol medzi Vami,o fórume viem už dlkšie asi od doby ked som si kúpil R Scénic 2002 1,6 16v to je pred 3 rokmi. Myslým že je to dobré auto (asi preto že pred ním som mal favorita) a hlavne na iné som nemal takže porovnat ho z Oplom Zafirou alebo C-maxom a pod sa mi asi nepodarí. Čítal som si nejaké príspevky a musím povedat že je tu toho strašne moc a ked človek niečo hladá tak má čo robit.Já som zatial nemal vedšie problémy z autom,ale už asi pól roka sa mi objavuje porucha ktorá sa prejavuje tak že auto nejde naštartovat (štartér točí a točí niekedy až do uplného vybitia baterky).Začalo to na jesen a to som si myslel že je slabá baterka, tak som kúpil novú ale zase chyba lebo som kúpil takú akú mi tam nechal povodný majitel (pri kúpe tam bola 55Ah já som teda kúpil 67Ah ale asi by tam mala byt vadšia hlavne rozmerovo).Porucha sa prestala objavovat tak som myslel že je to vyriešené.Ale opak je pravdou.Ból som aj v servise a tí mi povedali že ked to nebude v diagnistike tak s tým nič neurobia takže na chybu neprišli.Porucha sa objavuje neprevidelne,možno už hned po kúpe ked som bol v pneuservise a tam mi to tiež neišlo naštartovat tam mi povedal ten mechanik že u tých aut je to bežné že mám zamknút a odomknút a potom to pojde že je to imobilizérom,ktorý je v kľúči.Ale ak sa to už objaví,tak auto je studené,takže ma napadá či to nemože byt sytič alebo palivové čerpadlo? no neviem a preto píšem.Je to zlé ked sa na auto nemožete spolahnút,naštastie sa mi stáva pred domom takže sme museli ¨len¨zrušít výjazd.Za prípadné rady vopred ďakujem

YohanN
Advanced member
Příspěvky: 318
Registrován: čtv dub 14, 2005 10:14

Re: Renault Megane Scenic 1996- 2003

Příspěvek od YohanN » pát kvě 27, 2011 23:15

vyčisti motýlka (pokud nerozumíš, poohlídni se tu na fóru) :twisted:
Scenic Kaleido 99 1,6 16V

Uživatelský avatar
AdamiX
Starting member
Příspěvky: 92
Registrován: ned čer 05, 2011 17:57

Re: Renault Megane Scenic 1996- 2003

Příspěvek od AdamiX » čtv čer 09, 2011 22:08

Toto auto mal moj fotrik velmi davno :) Ja som furt nechapal preco to ma na dverach napis Megane, a na kufri napis Scenic :D
(Pamatam si ze na nom bola zelená metalíza, no casom sme zistili ze je malé, a tak nastupil na rad Grand Espace)
Obrázek

DJDG
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: sob črc 03, 2010 19:00
Bydliště: Slovensko

Re: Renault Megane Scenic 1996- 2003

Příspěvek od DJDG » pon čer 27, 2011 19:38

Takže mam 1.6 16V 79Kw ročník 2001 nabehnute 186 Tisic
kupoval som ho pred 2 rokmi a mal nabehnuté 150 tisíc pravdaže som všetko vymenil až na naplň klimatizácie,
s autom som spokojný pretože s nim jazdím plne vytaženy a dlhé trasy, malo kedy sa stane keď je v aute menej jako 4 ľudia a kufor je plne nabalený , tak na svoj vek a počet najazdených kilometrov sa pravdaže objavili aj niake tie problémy menil som cievky po 3 tisickach čo som jazdil na tom aute a po asi 5 tisíckach som musel dat nove sviečky pretože to auto mi začalo jazdit iba na 3 valce a spotreba po výmene za športove sviečky išla rapidne dole a výkon hore ,najviac ma potrápila elektronika keď zrazu sa rozsvietil nápis servis a preblikovala kontrolka ABS a airbagu po zastaveni sa motor vôbec nechcel rozbehnut diagnóza zanesené uhlíky alternátora ,alternátor mi odišiel a tak som musel kúpiť novy , spotreba na to že jazdím väčšinou po diaľnici a raz za čas v horskom prostredí ma udivuje v pohode sa zmestím do 7 litrov a k tomu som plne obsadený a mam dosť ťažkú nohu ešte by som pridal skúsenost keď som blbol s autom v noci na dialnici tak ma prekvapila hlučnost pri rýchlosti nad 160 Km nebola taka hrozna jako som si myslel a max čo som s tým sa odvážil bola rýchlost cca. 180km/h a to na to auto neni vôbec zle :) , aktuálne ma podrazila klimatizácia keď som odišiel za rodinnou na diaľnici som zistil že nefunguje klimatizácia po zastavení na odpočívadle som zistil že mi vyteká chladiaca zmes klimatizácie tak to musím čim skôr dat opraviť pretože je vonku niekedy pekelne teplo :)

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti s Renaulty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti