Renault 15

Dodržujte, prosím, dělení podle jednotlivých typů. Zde je místo pro výměnu zkušeností. Dotazy pište do Technické sekce nebo Diskuse.

Moderátor: Moderators General

Pravidla fóra
Prosím zakládejte nové téma pouze tehdy, pokud v této části nenajdete již založenou diskusi.

Příklad:
nezakládejte téma: Zkušenost s r 19 1,9 DT, když už tady existuje Zkušenost s Renaultem 19.

Dále tato sekce neslouží k postování dotazů. K tomu jsou určeny sekce jiné. Zde si sdělujeme zkušenosti.
Chybně založená témata mohou být smazána bez dalšího.

Děkuji za respektování těchto pravidel.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Renault 15

Příspěvek od DDT » úte pro 30, 2003 22:53

Zkušenosti s Renaultem 15
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
15GTL
Starting member
Příspěvky: 30
Registrován: sob led 03, 2004 12:08
Bydliště: Podbo?any
Kontaktovat uživatele:

15GTL (Marian)

Příspěvek od 15GTL » stř srp 04, 2004 20:59

Renault 15 je krásný sportovní kupátko ze 70 let. Já vlastním 15GTL r.v.78
a nedám na ní dopustit i kdy_ sem na ní letos vyměnil snad celej podvozek (zadní nápravnici,lo__iska,prasátka,pru_iny,tlumiče,stabiky,kuláky,třmeny,brzd.trubky atd.) ,ale i přes tohle je v tom autě svezení a kdy_ se mu _lápne na plyn tak jede i kdy_ je to jenom 1.3 ,ale má Webra 32 DIR s tryskama 135/135(original trysky135/100) abere to od podlahy. Jedna z vět_ích slabin R15 sou poddimenzovaný brzdy.

Ale ten kdo ji vlastní mě dá za pravdu _e je to auto který má velký srdce!

RENAULT VÍTĚZÍ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Uživatelský avatar
15GTL
Starting member
Příspěvky: 30
Registrován: sob led 03, 2004 12:08
Bydliště: Podbo?any
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 15GTL » pát dub 15, 2005 15:27

Lidičky vy nemáte nikdo nějaký zkusenosti s R 15 :shock:
Marian

Guszti
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: ned pro 25, 2005 16:51
Bydliště: Nové Zámky SK

Příspěvek od Guszti » ned pro 25, 2005 17:13

Je tiež vlastním R 15, a to hned niekoĺko kúskov. TL-ko zo 75-ho roku som jazdil medzi 1990 až 98, potom som si kúpil GTL zo 77-ho, na ktorom jazdím dodnes. Viac sa mi však páči starší typ, preto som sa pustil do renovácie TL-ka, a postupne som si kúpil ešte niekoĺko kúskov na náhradné diely. Takže keď to spočítam, tak dokopy mám 3 komletné vozy, plus jeden nekompletný v prevedení TS. Vždy som s ním bol spokojný, je to krásne a pohodlné autíčko, a napriek veku a malému objemu motora je celkom živé. Samozrejme sa vyskytli aj nejaké závady, napr. bolo treba vymeniť zadné brzdové valčeky, ložiská kolies odišli najprv vzadu potom vpredu, aj výfuk sa po čase odobral do večných lovíšť. Za ten čas som mal v podstate rozobraté okrem posilovača brzd asi všetko. Ale najväčší problém týchto áut je podľa mňa korózia karosérie, ktorá keď sa neošetrí včas, tak môže napáchať obrovské škody. Celkovo som s ním spokojný a dokedy legislatíva dovolí, tak na ňom budem zajdiť denne.

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti s Renaulty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů