Renault 11

Dodržujte, prosím, dělení podle jednotlivých typů. Zde je místo pro výměnu zkušeností. Dotazy pište do Technické sekce nebo Diskuse.

Moderátor: Moderators General

Pravidla fóra
Prosím zakládejte nové téma pouze tehdy, pokud v této části nenajdete již založenou diskusi.

Příklad:
nezakládejte téma: Zkušenost s r 19 1,9 DT, když už tady existuje Zkušenost s Renaultem 19.

Dále tato sekce neslouží k postování dotazů. K tomu jsou určeny sekce jiné. Zde si sdělujeme zkušenosti.
Chybně založená témata mohou být smazána bez dalšího.

Děkuji za respektování těchto pravidel.
Uživatelský avatar
100KUC
Moderátor
Příspěvky: 3779
Registrován: stř led 07, 2004 15:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 100KUC » pon lis 20, 2006 00:44

Myslím, že výbava pro účel tohoto vozu nehraje roli, a kdyby, tak el. stahování se dá učitě dodělat, ne? :lol:

Každopádně na pohled (ve tmě :D) vypadá hezky :wink:
<> Renault Mégane R.S. 265 Cup 2015
ex. Clio 1.4e RT '91; Mégane Break 1.4 16V RXE '99; Renault 8 '64, 40k; Clio 1.4 16V '03; Renault 5 GT. '88 (project F16), 136k; Renault Laguna 2.0T Dynamique '05, 170k; Renault Mégane GrandTour 1,6 16V Privilége '05, 110k "Gauč"

Uživatelský avatar
R11
Člen RCČR
Příspěvky: 623
Registrován: pon úno 18, 2008 16:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R11 » ned bře 30, 2008 19:44

Nazdárek,

se vším, co bylo na tomto fóru řečeno na téma, že je R11 super auto musím po svých zkušenostech s tímto autem bezvýhradně souhlasit. Prostě v jednoduchosti je krása :-)
Naposledy upravil(a) R11 dne čtv úno 25, 2010 15:42, celkem upraveno 1 x.
:mrgreen: Jirka :mrgreen:

<> Renault 11 GTL, phase I, 1397 ccm, 49 kW, 5 dv., r. v. 1986 :arrow: foto ZDE
<> Renault Clio III Grandtour, phase II, 1149 ccm, 16V, 55 kW, 5 dv., r. v. 2010

Uživatelský avatar
Altodo
Starting member
Příspěvky: 31
Registrován: pon dub 21, 2008 21:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

R 11, 1.4GTL

Příspěvek od Altodo » pon dub 28, 2008 20:35

Zdravim
Sem čerstvim majitelem R11 GTL 1.4 a též si "zatim"nemuzu stezovat.auto jsem koupil v hodně zachovalem stavu a rekl bych,spoctivě nalitanymi 103t kilmetry (byvaly majitel stary pan ktery to mel nejspis v garazi jako skvost hi).jinak po zkusenosti s Fávem,je R11 fakt luxus :D

Uživatelský avatar
jonas
Člen RCČR
Příspěvky: 305
Registrován: ned lis 11, 2007 14:32
Bydliště: Medlešice 31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jonas » ned kvě 11, 2008 23:05

doufam ze tento tyden se stanu novym majitel Renaultu 9 1721ccm F2N dam info i foto az to bude jiste a hlavne bude doma :wink:
Renault 21 GTX Symphonie 2.2 79KW r.v 87.
Renault 21 Nevada RT 2.2 79kw rv. 94. klima, palubni pocitac,
Renault 9 1709ccm f2n spring zatim nepojizdna ale pomalu se to blizi
Renault 21 2.0 12V hatch. na ND po nehode
ex RENAULT 21 2.2 hatch na ND
John Deere 8400 (280ps) pracovni

Uživatelský avatar
jonas
Člen RCČR
Příspěvky: 305
Registrován: ned lis 11, 2007 14:32
Bydliště: Medlešice 31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jonas » pon čer 23, 2008 20:27

stal jsem se novym majitelem renaultu 9 1709 f2n spring je to mala raketka ale nevyhne se opravam na radu prisla vymena spojky tu davam nejake to foto http://ladapce.rajce.idnes.cz/devitka/
Renault 21 GTX Symphonie 2.2 79KW r.v 87.
Renault 21 Nevada RT 2.2 79kw rv. 94. klima, palubni pocitac,
Renault 9 1709ccm f2n spring zatim nepojizdna ale pomalu se to blizi
Renault 21 2.0 12V hatch. na ND po nehode
ex RENAULT 21 2.2 hatch na ND
John Deere 8400 (280ps) pracovni

Uživatelský avatar
Kalasnikov
Starting member
Příspěvky: 28
Registrován: pon čer 23, 2008 16:37

Příspěvek od Kalasnikov » pon črc 21, 2008 16:46

mám sociální edici TC původně 1,2 teď 1,4 ale i tak spokojenost maximální :-) za ty peníze :-) chvíli jsem jezdil ve felícii 1,3 a neměnil bych :-) Pohodlné sedačky, maximálně pohodlný podvozek (sice zase na závody to není ale je to jedno nebo druhé že ano) a ten 50 kW motor s 910 kilama solidně cvičí takže brzda provozu to také v žádném případě není i když tam mám jenom čtyřkvalt. Ale za poloviční cenu průměrné felicie fakt není co řešit :-)



A je docela zajímavé že se mi ještě nepodařilo spustit ventilátor na chladiči. teplota vyleze na 90 max 95 a tam drží i v těchhle hicech. Je fakt že jsem zatím nepopojížděl v žádné dlouhé koloně ale i tak mě to překvapilo. Ale možná je to jenom moje neznalost :-)

Uživatelský avatar
Jack_Smith
Junior member
Příspěvky: 117
Registrován: stř dub 13, 2011 19:12
Bydliště: Brno

Re: Renault 11

Příspěvek od Jack_Smith » pon kvě 23, 2011 21:03

Ahojte, mám R11 1,7i TX Cheverny, původně s karburátorem, ale pak sem z jiné R11 vymašlil jednobodku a implantoval to do svýho, aby tolik nežral :) ... když sem dělal rozvody vytáhl sem původní rozvodový řemen a původní vodní pumpu, takže auto celkem kvalita, skoro bez koroze (v létě se vyvaří) :) jinak co se týče výbavy je to paráda na svůj věk (centrál, el.okna, přední mlhovky, anatomická sedadla...), mám ho už rok a půl a nemůžu si ho vynachválit, všude mě dovezl a nikdy se nezastavil, takže se ho jen tak zbavit nehodlám :)
Renault 11 TX CHEVERNY 1988, 1721ccm 54kw

Uživatelský avatar
Espero
Starting member
Příspěvky: 67
Registrován: pon srp 27, 2012 12:19
Bydliště: Beroun (Tetín)
Kontaktovat uživatele:

Re: Renault 11

Příspěvek od Espero » čtv dub 20, 2017 12:15

Včera jsem si pořídil na hraní a pro radost více než na ježdění Renaulta R 11 1,7i.
Původ vozu - do provozu v r. 1985 Švýcarsko, v r. 1999 přivezeno překupníkem do Kolína, tam si to koupil důchodce z Prahy, který s tím jezdil do loňska do svých 82 let, pak to dal do jakéhosi autovýkupu, kde to koupil ten majitel ze Znojma, 32 letý člověk s profesí číšníka, ale jinak příjemný a velmi slušný člověk (až na to zapírání technického stavu, ovšem ty problémy jsou tak zjevné, že točit se na skryté závadě nelze a vlastně nemusel ani nic moc povídat).

Stav byl horší než prodejce deklaroval v inzerátu, dosáhl jsem sice ceny o 5 tisíc nižší než majitel chtěl, což bylo o 13,9 %, ale ukázalo se, že poněkud používal "alternativní pravdu" o způsobu používání auta a poškození předku (pracuje ve Vídni a lítal tam s vozem, což zapřel prý s ním najel za ¾ roku jen 3 tisíce a skoro nejezdil, neboť mu s autem bylo líto jezdit, ale nechal na skle rakouskou roční dálniční známku, bohužel, česká by se sešla víc).
Vůz byl po nárazu na předek, soudím, že rovný náraz do vozu před sebou při dobrzďování, což popřel. Oprava byla provedená nekvalitně a ta mřížka s brýlemi od kolegy o políčko výše (díky moc za ní) nezakryla naprosto špatné provedení opravy (nekvalitně vyklepaná přední přepážka prohnutá dovnitř, nekvalitně vyklepané přední blatníky a kapota na přední hraně a co horšího, vepředu jde k přepážce podélný nosník (zdravý, nezkorodovaný, ale nárazem asi o 3/4 cm zkrácený). Navíc jsem pod vozem zjistil korozi na vnitřní straně prahu za kolem (takový jako trojúhelník je tam), díra v něm asi 1,5 cm2 v průměru, další díra podobná byla v rohu na přepážce mezi motorem a torpédem pod baterkou a na pravé straně podběhu, ta rovná část pod kapotou vedle nosníku tlumiče, ty jsou ale dobré, díra cca 2 cm2. Původní kapota byla sice vyklepána po nárazu, ale také nekvalitně a i nekvalitně nalakovaná, v důsledku toho je špatně slícovaná. Kromě toho je i rez na přepážce nad zadním nárazníkem pod pravým světlem (ne ale díra) a byla tam zakytovaná spára mezi zadní bočnicí a tou přepážkou. Nápravy napadené korozí nejsou na první pohled ani jiné části karoserie. V PZ dveřích je lavór jako od pěsti, potřebuje to vyklepat.) Také přední nárazník je prasklý (což jaksi bylo v úvodních kontaktech mezi ním a mnou pozapomenuto úplně), po tom nárazu a slepený, ale tak nějak funguje, ovšem bude potřeba nový, protože pochybuji, že při dalším případném nárazu bude plně funkční.

Cestou zpět jsem se stavil ve své dvorní opravně ve Voticích a tam navrhují celkovou opravu karoserie, vyvaření všech zkorodovaných částí, tak jak na ně postupně narazí, obnovu spáry mezi zadní přepážkou a pravou bočnicí, aby to vypadalo jako původní stav, plus rozebrání předku, úplnou demontáž přední přepážky, její kvalitní překlepání mimo vůz a po vyvaření všech děr a výměně potřebných dílů, dát vůz na stolici - nátáhnout a srovnat ten naražený podélný přední nosník a znovu smontovat předek i s přepážkou. Je to prý nutné, protože bez toho budou šmajdat pravá světla. Kromě toho si myslí, že LP blatník je zkorodovaný v dolní části pod plastem a že bude potřeba ho buď navařit, nebo dát nový, ale to se prý teprve přesně ukáže při práci. No a v důsledku toho všeho navrhuje dát vůz do nového laku, protože prý snad kromě jedněch dveří nebude díl, na kterém se nebude klepat. (na ostatních dílech jsou drobná poškození). Zatím jsem navrhl rozsah opravy kastle jen toho nejhoršího a ne celolak s tím, že by se poškozená místa stříkla jen přístřikem a lak se oživil do lesku, jsme se shodli, že by to tak šlo, ale životnost po této opravě ten technik neodhaduje na více než tak 4-5 let a pak by se musela kastle dělat znovu i s celolakem. Opravna navrhuje celkovou opravu už teď, že ve výsledku to bude levnější, než to dělat 2x a víc to vydrží, obzvlášť když vůz bude používán jen sporadicky a bude pod střechou.

Vnitřek bych řekl dobrý, nepoškozený, jen nejde zavřít přihrádka na středním sloupku vedle koflíku ventilátoru, víko padá dolů.
Technicky dobré, brzdy potřebují seřízení nebo opravu, dlouhý krok pedálu a jsou líné. Benzinoměr mi připadá lehce frivolní, ke konci měří mezi nulou a cca 10 litry. Ve Znojmě jsem vzal benzin po hrdlo a po příjezdu domů znovu, spotřeba 6,48 litru, tak snad také v pořádku vzhledem ke stáří a ojetí 159 tisíc a objemu 1,7 litru. Motor nemá karburátor, ale jednoduchou stříkačku a má to vstřikovací řídící jednotku. Výbava nic moc, stahování oken pádly, bez centrálky, rádio ručně laditelné, z té doby, ne od Renaulta, ale má zvuk asi jako plechovka od sardinek.

Toť mé první dojmy a pojmy, snad jen, že se s tím jezdí moc hezky, po sto kilometrech jsem si připadal, jako bych to řídil od narození a také mě překvapila pohodlnost sedadel i ten pro mě zvláštní způsob štelování polohy, kdy se sklon opěradla nemění ale sedadlo je jako kolíbka. Myslím, že až se to všechno udělá, budu to auto mít rád.
Renault R 11 1,7 GTX z r. 1985 v barvě červené
Peugeot Boxer 3000 Blue HDi 2,0 L2H1 barva červená Tiziano od 29.3.2018
Hyundai I-30 Combi 1,6 CRDi Tricolor Comfort v barvě Stellar blue z 02/2019

Renaulťák
Senior member
Příspěvky: 1305
Registrován: pon čer 15, 2015 20:19
Bydliště: Nitra

Re: Renault 11

Příspěvek od Renaulťák » čtv dub 20, 2017 19:27

Za chvili to bude dvacet let, co moji 11GTL nahradil Megane 1,6. Nebyl spatny, jedenactku jsmem mel radeji. Jednoduche, vse dobre pristupner a genialni kolebkova sedacka.
Skoda, ze z 11tky asi zajimavy veteran nikdy nebude.
Laguna III Coupe 2,0 dCi, 4control, 131kW/180k, tmavě červená metalíza
Megane III CC, 1,4 TCe, 96kW/130k, černá metalíza
Trafic II L2, 9 míst, 1,9dCi, 74 kW, modtrá

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti s Renaulty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti