Renault Captur

Dodržujte, prosím, dělení podle jednotlivých typů. Zde je místo pro výměnu zkušeností. Dotazy pište do Technické sekce nebo Diskuse.

Moderátor: Moderators General

Pravidla fóra
Prosím zakládejte nové téma pouze tehdy, pokud v této části nenajdete již založenou diskusi.

Příklad:
nezakládejte téma: Zkušenost s r 19 1,9 DT, když už tady existuje Zkušenost s Renaultem 19.

Dále tato sekce neslouží k postování dotazů. K tomu jsou určeny sekce jiné. Zde si sdělujeme zkušenosti.
Chybně založená témata mohou být smazána bez dalšího.

Děkuji za respektování těchto pravidel.
Uživatelský avatar
rom007
Experienced member
Příspěvky: 516
Registrován: stř zář 16, 2009 12:38

Re: Renault Captur

Příspěvek od rom007 » pon bře 07, 2022 01:57

Aby to tu nebyla jen one vavrinec show, taky napisu zkusenost s Capturem: koupen brezen 2020, 0.9 TCe. Po dvou (covidovych homeofficeovych) letech najeto (jen) 12 tisic km. Autu nic nebylo. Stav oleje ted pred vymenou stejny jako na pocatku. Auto je to nudne dokonale.
Captur 0.9 TCe

Renault - nejlepší auta na světě!

ex Grand Scenic II 1.9 dci 130k
ex Megane III Grandtour LPG 1.6 16V 110k Dynamique Obrázek

Vavřinec
Starting member
Příspěvky: 97
Registrován: úte bře 05, 2019 17:34

Re: Renault Captur

Příspěvek od Vavřinec » pát pro 02, 2022 20:18

Je to neuvěřitelné jak to utíká ale tento měsíc to jsou už čtyři roky co mám Captura a jsem stále naprosto spokojen. Vlastně není o čem psát. Přibylo dalších patnáct tisíc km naprosto bez závad. Vlastně přibyla povinnost STK kde opět žádný problém žádná závada taktéž při pravidelném ročním servisu jen olej filtry svíčky toť vše. Jen zimní gumy jezdí letos naposled a na jaře budou i letní nové ale to je normální. Toť vše! Vlastně ještě něco - v Německu si lze pojistit pro případ závady pouze samotný motor. Proto si pojišťovny udělaly průzkum spolehlivosti motorů a jako nejspolehlivější motory tento průzkum vyhrály motory Renault. Takové zjištění celkem potěší co říkáte? Takže"renolťáci" mějte se hezky a ať se vám také hezky jezdí i celý příští rok ! V.

Vavřinec
Starting member
Příspěvky: 97
Registrován: úte bře 05, 2019 17:34

Re: Renault Captur

Příspěvek od Vavřinec » pát pro 02, 2022 20:36

Já si tu skoro jen svou one Vavřinec show vysvětluji tím že všichni "capturisti" jsou spokojeni tak či ještě více než já a ze zkušenosti vím že ten kdo dává svou spokojenost najevo tak je mu od mnohých záviděno tak raději mlčí. Já nezávidím a zavist jiného mám u zádele tak asi proto čau V.

Vavřinec
Starting member
Příspěvky: 97
Registrován: úte bře 05, 2019 17:34

Re: Renault Captur

Příspěvek od Vavřinec » úte pro 20, 2022 13:46

rom007 píšeš "auto je to nudné dokonale". Opak nudné je zábavné. Ve spojení s auty jsem to již několikrát slyšel. Můžeš mi ty nebo někdo jiný vysvětlit co si pod tím mám představovat? Nějak mě to k autům nepasuje! V. A ještě něco je mi líto že je nás v tomto fóru tak málo necelá stovka a přitom tolik Renaultů jezdí ...

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti s Renaulty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů