Chcípání a problém se startem Megane II 1.6 16V

Jezdíme na plyn.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
W1ktor
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: stř říj 19, 2016 23:16

Chcípání a problém se startem Megane II 1.6 16V

Příspěvek od W1ktor » čtv říj 20, 2016 20:16

Dobrý den,
mám renault megane II 1.6 16V na LPG. Mám ten samý problém se studeným startem. Když někam dojedu na LPG a nechám to tam stát dokud to vychladne, tak pak to staruje snad na 5x s tím že tomu musím pomáhat plynovým pedálem. Když ale jedu delší trasu na benzín, tak problém není, to nastartuje na 1x. To je první problém. Druhý problém je že po startu mi motor chcípá občas chcípne, takže mu musím pomáhat plynem. to se děje asi 10-15 vteřin a problém opět odezní když jezdím tak 2-3 dny na benzín. A třetí problém je že občas chcípne když vyřadím a otáčky spadnou na nulu a opět jen u LPG u benzínu ne. Na diagnostice jim vyskočila chyba, že vynechával jeden válec hned po startu proto to mělo tendenci chcípnout. Vyměnili mi tedy cívku za 1200kč. Ale problém přetrvává stále. Týden zpět mi měnili plynovou flašku a tak to prošlo revizí i emisema. Ale problém ani jeden neodezněl. Bude někdo vědět co by s tím asi mohlo být? Děkuji za odpovědi a rady.

Uživatelský avatar
septim
Senior member
Příspěvky: 1130
Registrován: čtv dub 30, 2009 08:40
Bydliště: DS - BA

Re: Chcípání a problém se startem Megane II 1.6 16V

Příspěvek od septim » pát říj 21, 2016 09:44

Tatko povedat, prve by som tipol benzinove cerpadlo, nasledne rozhodene adaptacne hodnoty
Clio 3-2 09, 1.2 chip 77k, LPG, 47.382km, 6.71L LPG, predané
Fluence 1.6 92kW chip, sivá platine, Techno Feel, LPG, KN air filter, 109.000km, 7,5L LPG Tartarini

Odpovědět

Zpět na „LPG“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti