Tlakové přimazávání V-LUBE elektronic valve protector

Jezdíme na plyn.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
DynamoCI5
Starting member
Příspěvky: 67
Registrován: pát zář 13, 2013 10:40
Bydliště: Soběchleby

Tlakové přimazávání V-LUBE elektronic valve protector

Příspěvek od DynamoCI5 » úte čer 03, 2014 11:24

Renault Megane Grandtour III - 1,4 TCe – řadový čtyřválec, uložený napříč vpředu; blok a hlava válců z hliníkové slitiny, DOHC; přeplňování turbodmychadlem VGT s chladičem stlačovaného vzduchu; a) 1.4 TCe 130 – typ H4J A700; zážehový, 1397 cm3 ( 78,0 x 73,1 mm), 9,1:1; 96 kW (130 k)/5500 min 1, 190 N.m/2250 min 1; vačkové hřídele poháněné řemenem, ventily do V ovládané vahadly, proměnné časování sacích; elektronické vstřikování paliva; trojčinný katalyzátor výfuku se sondou lambda; chlazení kapalinou s elektrickým větrákem.
Renault Megane Scenic I - RXT - r.v. 2000 - 1,6 16V - 79 KW - LPG - MAGIC 2 - prodáno
Renault Megane III Grandtour - r.v. 2010 - 1,4 TCe - 96 KW - LPG - MAGIC G4 + V-LUBE PROTECTOR

DynamoCI5
Starting member
Příspěvky: 67
Registrován: pát zář 13, 2013 10:40
Bydliště: Soběchleby

Re: Tlakové přimazávání V-LUBE elektronic valve protector

Příspěvek od DynamoCI5 » úte čer 03, 2014 11:25

Takže na vozidle instalovaný tlakový systém přimazávání V-LUBE electronic valve protector, není instalovaný před vstřikovače ale rovnou do válců, kde byl použit předchozí "pavouk" z podtlakového přimazávání. Tento systém pracuje i při ustálené jízdě na dálnici ale i všude jinde. Impulsy pro pumpu mám napojené na vstřikovače takže si přístroj bere automaticky přimazávání kolik potřebuje podle délky vstřiků vstřikovačů. Tzn. při volnoběhu velmi pomalu, při razantnější jízdě rychleji ... doseřízení jsem poté provedl sám přes volně dostupný software na internetu. (zakoupil jsem si jen kabel na propojení mezi jednotkou a PC, nic složitého). Zatím to funguje bez problémů a přesně na PC můžu vidět kolik bylo již aditiva spotřebovaného oproti najetým kilometrům takže super kontrola ... (systém se dá tímto sledovat popř. upravit dle vašich požadavků).
Renault Megane Scenic I - RXT - r.v. 2000 - 1,6 16V - 79 KW - LPG - MAGIC 2 - prodáno
Renault Megane III Grandtour - r.v. 2010 - 1,4 TCe - 96 KW - LPG - MAGIC G4 + V-LUBE PROTECTOR

Odpovědět

Zpět na „LPG“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů