Zkušenosti s Autogas DGI

Jezdíme na plyn.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Sváťa
Starting member
Příspěvky: 10
Registrován: pát dub 29, 2005 19:11

Zkušenosti s Autogas DGI

Příspěvek od Sváťa » úte kvě 30, 2006 16:22

Po roce trápení jsem to nechal z auta vymontovat. Naštěstí mě to pořízení ani demontáž nic nestála ale docela by mě zajímalo, jestli to někomu chodí bez problémů. Vzhledem k tomu, že to Renault montoval do aut už ve výrobě, měly by tu snad nějaké zkušenosti být. Zajímaly by mě hlavně motory 1,4 a 1,6 16v.

Uživatelský avatar
uiop
Junior member
Příspěvky: 119
Registrován: úte črc 20, 2004 13:43

Příspěvek od uiop » stř kvě 31, 2006 22:12

bol som s tymto systemom spokojny, az do casu, kym som nezistil, ze membrany do reduktora ako servina sada sa nevtraba a za novy reduktor renault pyta cca 12 tis SKK

To som mal najazdene cca 120 tis.
pri 125 tik km mi odisiel injektor lpg, ten ako nahradny diel shanam doteraz.

Pokial ide o spotrebu,mal som cca 8,5-9,3l LPG/100km

Dalsim problemom je, ze netusim podla akeho algoritmu tu prepina na LPG, vid moje prispevky v tejto sekcii.

PS: kupim funkcny injektor ako nahradny diel
Scenic RXE 1.6 16V 2000 LPG

Sváťa
Starting member
Příspěvky: 10
Registrován: pát dub 29, 2005 19:11

Příspěvek od Sváťa » pát čer 02, 2006 16:21

Nemám ty součástky už u sebe ale pokusím se zjistit, jestli by byly ještě k mání. Jen si nejsem jistý, co je to injektor lpg. Pokud myslíte vstřikovač, kterým se vstřikuje plyn do sání, tak ten by tam měl být 4 x, pro každý válec jeden. Jinak součástky na lpg bych u Renauta nekupoval. Bude to předražené jako všechno. Pokud u vás na Slovensku není firma, která by tento systém uměla opravovat, u nás se tím zabývá firma GERA Hradec Králové. Když jsem tam ještě jezdil, vyměnili mi membrány v reduktoru za cca 2000 Kč.

Uživatelský avatar
uiop
Junior member
Příspěvky: 119
Registrován: úte črc 20, 2004 13:43

Příspěvek od uiop » sob čer 03, 2006 01:07

Hm, podla toho co vravite, mate system SGI - samostatny vstrekovac na jeden valec. ja mam problem s DGI systemom, tam je jeden vstrekovac pre vsetky valce so samostatnym vsrekovacim potrubin na kazdy valec
nepasovalo by to, ale aj tak dakujem
Scenic RXE 1.6 16V 2000 LPG

Odpovědět

Zpět na „LPG“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů