LPG - Megane III

Jezdíme na plyn.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
presscott
Senior member
Příspěvky: 1027
Registrován: stř črc 18, 2007 12:57
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: LPG - Megane III

Příspěvek od presscott » stř led 04, 2017 12:12

Já měl na Cliu se skoro stejným motorem (jen bez VVT) podobný problém, ale šlo spíše o to, že od určité rychlosti (zatížení) přestalo auto táhnout a docela znatelně skokově klesl výkon. Bylo to zhruba ve 150 - 160km/h a nejdříve jsem si myslel, že je to jakýsi omezovač v SW LPG jednotky pro ochranu motoru. Zajel jsem do svého oblíbeného LPG servisu, tam se mnou mechanik skočil do auta, připojil ntb a jeli jsme se projet. V průběhu projížďky v různých režimech jízdy ladil mapy. Po tomhle zákroku už je vše OK.
Pamatuju si, že když jsem byl v tomhle LPG servisu s autem poprvé (montáž LPG dělali jinde), tak nad pár věcma kroutil hlavou. Že ne všechno bylo udělané správně.
Tím jen mířím k tomu, že by možná stálo za zkoušku zkusit zajet jinam.
Renault Megane III Grandtour GT220
Renault Clio III Sport 2.0 16V

Paulix96
Advanced member
Příspěvky: 306
Registrován: úte úno 23, 2016 07:49

Re: LPG - Megane III

Příspěvek od Paulix96 » pon čer 19, 2017 17:36

Můžu se zeptat na onen servis? Jaký to byl. Díky!

Uživatelský avatar
presscott
Senior member
Příspěvky: 1027
Registrován: stř črc 18, 2007 12:57
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: LPG - Megane III

Příspěvek od presscott » pon črc 24, 2017 21:58

Jezdím sem: http://www.auta-lpg.cz/ , takže pokud jsi z Roudnice n. L., tak to máš docela hodně z ruky.

Akorát při poslední návštěvě mě nepotěšili s tím, že přestali repasovat vstřikovače a regulátory pro polský systém Magic (který mám v autě), protože ty repasované díly moc nevydržely a auta za chvíli vracely na reklamace. Takže při další návštěvě zřejmě dostanu něco lepšího :)
Renault Megane III Grandtour GT220
Renault Clio III Sport 2.0 16V

Odpovědět

Zpět na „LPG“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti