Konkrétní rady k montáži LPG

Jezdíme na plyn.

Moderátor: Moderators General

Schamann
Junior member
Příspěvky: 116
Registrován: stř čer 16, 2010 03:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Schamann » ned čer 20, 2010 23:41

Dobry tema plny uzitecnejch veci. jsem jen pouhy uzivatel, moc do toho nevidim, ale moje prakticke zkusenosti jsou nasledujici. Pouzivam LPG od dob kdy bylo v CR 25 cerpacek. rocne najezdim pres 60k km. Auto je pro me spotrebni zbozi a ne mazlicek, proto hledim na cenu PHM a neresim ostatni vedlejsi naklady protoze v mem pripade je to uspora 2/3 proti benzinu.
Celkove jsem mel v LPG:
R Twingo, Š Felici (kratkou, dlouhou i pick-up), Š Favorit, Š Fabii, R Laguna GT - Jedine ta Fabie byla uplne nova vsechno ostatni auta z bazaru nebo jete po nekom. Plyn (vyrobce) jsem mel snad pokazde jinej, efekt vzdycky stejnej, musim rict ze naprosta spolehlivost a bezproblemovy provoz az do konce zivotnosti vozu (bouracka, STK, prodej...) auto rozhodne nesetrim, teren, rychlost, mesto, a obcas proste zajet do servisu na kontrolu. nikdy jsem zadny problem s plynem jako takovym nemel. jo jednou mi zacala jet felicie do kopce jako blazen a me se to libilo ale bylo to divny tak jsem byl v servisu a do motoruselů najednou plyn i benzin, tak to bylo jedine co byl problem - ale ne ten ze by to nejelo spis naopak :)

tak hodne zdaru a same dobre zkusenosti. ja si to nemuzu vynachvalit.

Odpovědět

Zpět na „LPG“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů