Auto Vašenda

Slevy, informace,zkušenosti, doporučení, kritika

Moderátor: Moderators General

fifa
Starting member
Příspěvky: 84
Registrován: pát bře 31, 2006 14:07

Příspěvek od fifa » pon pro 28, 2009 10:23

U těch rozvodů to nebude jen o logu Renault, nechal jsem si je měnit u Vašendy, cenově rozhodně oproti orig servisu lepší, ale po výměně jsem tam musel ještě pak třikrát, aby to upravili, protože při startování ten řemen pištěl až hrůza. Napotřetí se to víceméně podařilo, ale semotamo si to malonko pískne.
Renault Scenic 1.6e r.v.97

Uživatelský avatar
Dehumanizer
Člen RCČR
Příspěvky: 1684
Registrován: sob úno 16, 2008 10:58
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba - Račkova dolina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dehumanizer » pon pro 28, 2009 12:47

Tak to pocujem prvy raz nieco take... Rozvody som nikdy na ziadnom aute nemenil v original servise a nikdy som s nimi ziadny problem nemal.
Laguna III Grandtour GT 4control Energy 2.0 dCi (M9R 858) 127kW, r.v.2014

Uživatelský avatar
Dawes
Moderátor
Příspěvky: 2447
Registrován: stř pro 31, 2003 09:32
Bydliště: Praha-západ

Příspěvek od Dawes » pon pro 28, 2009 13:20

U gumových řemenů je celkem běžné, že se z počátku vytahují, musí si sednout. I mě pištěl nový plocháč od klimy, po nějakých 1000 km jsme jej lehce dotáhli a je klid.
Obrázek

CZ 175 - 477.01 1969 Yamaha XV1100 Virago 1992
ex GRAND Espace III 2.0 8V RXE, F3R-768 1999
ex Renault 25 TX 2.2i J7T, 1988 (Ufo), ex Renault 25 Turbo-D 1985 (Rakef)

Gargamel
Starting member
Příspěvky: 82
Registrován: úte bře 18, 2008 19:03

Příspěvek od Gargamel » pon bře 22, 2010 21:06

Taky přidám nějakou větičku, sice nemám osobní zkušenost s panem Vašendou a jak to tak vypadá, tak ani nikdy mít nebudu!
Jsem velice vytížený člověk a nemám čas lítat po servisech a ptát se na některé důležité věci, typu, co je třeba vyměnit a co to bude cca stát a jak to bude dlouho trvat.
Po přečtení tohoto vlákna jsem si říkal, že pana Vašendu musím vyzkoušet a jistě budu spokojený jako ostatní uživatelé. Než někam jedu, tak se rád informuji emailem předem.
Tak jsem zaslal na servis@autovasenda.cz velmi jednoduchý dotaz. Viz níže:
Zajímal jsem se pouze na cenu za materiál + za práci. Své požadavky jsem upřesnil si myslím velmi dobře, tak aby na ně bylo možné co nejlépe odpovědět. Nemohl, jsem se dočkal odpovědi a doufal jsem, že odpověď dorazí ten den, kdy jsem zaslal požadavek. Ale co čert nechtěl, žádost jsem odeslal dne 17.3.2010 a dnes je 22.03.2010 a žádná odpověď!! Tak jsem si říkal, že asi o mě není zájem, jsem třeba nezajímavý, nebo špatný kšeft, mají asi hodně práce a já je už nevytrhnu.
Ale kurňa, tak se sluší alespoň slušně odepsat typu: nelze řešit přes email, máme hodně práce atd…. nebo zítra se dostavte a mi se podíváme atd….
Co víc dodat, snad jen to: nic mě nedokáže naštvat tak, jako když nedostanu odpověď vážený pane Vašendo!!!

To je vše, dík za přečtení


Požadavek, který byl zaslán na servis@autovasenda.cz dne 17.03.2010

Dobrý den,

jelikož plánuji na svém voze poměrně velký a náročný servis a na Vaši společnost (Auto Vašenda) jsem dostal jen ty nejlepší reference, tak Vás prosím o předběžnou cenovou kalkulaci za provedený servis.
Prosím o uvedení ceny za jednotlivý materiál, tak i za práci.

Děkuji za pochopení


Renault Laguna - combi, 1.9dci - 88kw, r.v. 9/2005

1, Vyměnit -

Tlumiče přední i zadní – značka Kayaba
uložení tlumičů
Komplet brzdové kotouče
Uchycení výfuku
prasklina na výfuku, potřeba zavařit
Brzdová kapalina
Nemrznoucí směs - výplach celé soustavy
Palivový filtr
Olej v převodovce
Vyčistit ERG ventil
Klimatizace - dezinfekce - doplnit směs
Vyměnit spojku
Kontrola rozvodového řemenu
Kontrola celého motorového prostoru
silentbloky na motoru + převodovce. Při startování a vypnutí motoru, se čas od času ozve tupá rána.
Vůle v řízení – cca 1cm


2, Pneuservis –

Oprava elektronu
Vyvážit pneu
Geometrie


S pozdravem
blablablabla
Laguna GrandTour 1.9dci 88kw r.v.9/2005 Privileg- facelift

fifa
Starting member
Příspěvky: 84
Registrován: pát bře 31, 2006 14:07

Příspěvek od fifa » pon bře 22, 2010 21:48

Mohl bych Vasendum vytknout jine veci, ale zrovna s komunikaci problem nebyl nikdy. Mozna na to jen zapomeli, nebo technicka chyba a email treba neprisel vubec... Ja bych se radsi jeste jednou informoval, jestli ten email vubec dostali ...
Renault Scenic 1.6e r.v.97

Uživatelský avatar
Terr
Junior member
Příspěvky: 149
Registrován: ned lis 08, 2009 10:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Terr » pon bře 22, 2010 22:13

Jaké jiné věci? :)
Renault Laguna II, 1.9 DCi 88kW, 2001, Initiale Paris aka Rendlík Langoš II
Už dojezdil, je z něj dárce orgánů :( zvláštním způsobem mi chybí....

Alfa Romeo 156 2.4 JTDm, motolokofoko.

fifa
Starting member
Příspěvky: 84
Registrován: pát bře 31, 2006 14:07

Příspěvek od fifa » pon bře 22, 2010 22:36

s menšíma opravama nebyl nikdy problém, ale pokud jsem tam nechal dělat nějaké větší opravy (výměna rozvodů, výfuku), tak jsem tam pak musel ještě jet pokaždé cca pětkrát, aby to doladily, což je zřejmě daň za používání neoriginálních dílů. Takže ve výsledku co jsem ušetřil za neoriginální díly jsem nechal v následném promrhaném čase při "dolaďování" a ve finále mám s tím drobné "kosmetické" problémy neustále (pískající rozvodový řemen, chrastící výfuk).
Renault Scenic 1.6e r.v.97

Uživatelský avatar
100KUC
Moderátor
Příspěvky: 3779
Registrován: stř led 07, 2004 15:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 100KUC » úte bře 23, 2010 12:32

Gargamel píše:Taky přidám nějakou větičku, sice nemám osobní zkušenost s panem Vašendou a jak to tak vypadá, tak ani nikdy mít nebudu!
Jsem velice vytížený člověk a nemám čas lítat po servisech a ptát se na některé důležité věci, typu, co je třeba vyměnit a co to bude cca stát a jak to bude dlouho trvat.
Po přečtení tohoto vlákna jsem si říkal, že pana Vašendu musím vyzkoušet a jistě budu spokojený jako ostatní uživatelé. Než někam jedu, tak se rád informuji emailem předem.
Tak jsem zaslal na servis@autovasenda.cz velmi jednoduchý dotaz. Viz níže:
Zajímal jsem se pouze na cenu za materiál + za práci. Své požadavky jsem upřesnil si myslím velmi dobře, tak aby na ně bylo možné co nejlépe odpovědět. Nemohl, jsem se dočkal odpovědi a doufal jsem, že odpověď dorazí ten den, kdy jsem zaslal požadavek. Ale co čert nechtěl, žádost jsem odeslal dne 17.3.2010 a dnes je 22.03.2010 a žádná odpověď!! Tak jsem si říkal, že asi o mě není zájem, jsem třeba nezajímavý, nebo špatný kšeft, mají asi hodně práce a já je už nevytrhnu.
Ale kurňa, tak se sluší alespoň slušně odepsat typu: nelze řešit přes email, máme hodně práce atd…. nebo zítra se dostavte a mi se podíváme atd….
Co víc dodat, snad jen to: nic mě nedokáže naštvat tak, jako když nedostanu odpověď vážený pane Vašendo!!!

To je vše, dík za přečtení


Požadavek, který byl zaslán na servis@autovasenda.cz dne 17.03.2010

Dobrý den,

jelikož plánuji na svém voze poměrně velký a náročný servis a na Vaši společnost (Auto Vašenda) jsem dostal jen ty nejlepší reference, tak Vás prosím o předběžnou cenovou kalkulaci za provedený servis.
Prosím o uvedení ceny za jednotlivý materiál, tak i za práci.

Děkuji za pochopení


Renault Laguna - combi, 1.9dci - 88kw, r.v. 9/2005

1, Vyměnit -

Tlumiče přední i zadní – značka Kayaba
uložení tlumičů
Komplet brzdové kotouče
Uchycení výfuku
prasklina na výfuku, potřeba zavařit
Brzdová kapalina
Nemrznoucí směs - výplach celé soustavy
Palivový filtr
Olej v převodovce
Vyčistit ERG ventil
Klimatizace - dezinfekce - doplnit směs
Vyměnit spojku
Kontrola rozvodového řemenu
Kontrola celého motorového prostoru
silentbloky na motoru + převodovce. Při startování a vypnutí motoru, se čas od času ozve tupá rána.
Vůle v řízení – cca 1cm


2, Pneuservis –

Oprava elektronu
Vyvážit pneu
Geometrie


S pozdravem
blablablabla
Vážený uživateli Gargamel,

tvůj příspěvek jsem včera v noci poslal našemu partnerovi - servisu AutoVašenda k vyjádření, hned ráno mi došla tato odpověď:
----- Původní zpráva -----
Odesilatel: "Auto Vašenda s.r.o." <servis>
Příjemce: 'Stokuč' <100kuc>
Datum: 23-03-2010 07:28
Předmět: RE: z fóra - Valdo jukni na to ;)

Ahoj

Je mi líto ale takový email jsem nikdy nedostal, pokud na email nedostal odpověď bylo by vhodné se ještě informovat telefonický jestli email přišel, než rovnou dávat negativní hodnocení na fórum.

Valdemar Vašenda
__________________________________________

Auto Vašenda s.r.o.
Pod Harfou 3, 190 00 Praha 9
tel/fax: 284811261, 777 116 521
e-mail: servis@autovasenda.cz
IČO: 27083039
Věřím, že toto drobné nedorozumění nebude překážkou pro využití služeb servisu Auto Vašenda, neboť s tímto partnerem klubu máme velmi dobré zkušenosti. ;)

Hezký den přeje 100kuc
<> Renault Mégane R.S. 265 Cup 2015
ex. Clio 1.4e RT '91; Mégane Break 1.4 16V RXE '99; Renault 8 '64, 40k; Clio 1.4 16V '03; Renault 5 GT. '88 (project F16), 136k; Renault Laguna 2.0T Dynamique '05, 170k; Renault Mégane GrandTour 1,6 16V Privilége '05, 110k "Gauč"

VelkyBratr
Starting member
Příspěvky: 11
Registrován: úte lis 03, 2009 11:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VelkyBratr » stř bře 31, 2010 11:42

S komunikaci s Vasendou mam teda taky trosku problem. Po precteni je mi zrejme jasne,kde je problem. Jejich mail server je opravdu extremne spatne nastaveny a vim,ze minimalne Seznam hoooodne blokuje. Osobne jsem ze Seznamu psal ze 2uctu a ani na jednom zpravu pan Vasenda neobdrzel,teprve az z firemniho mailu zpravu dostal a druhy den odpovedel. Takze zakopany pes je tady.

Uživatelský avatar
Dehumanizer
Člen RCČR
Příspěvky: 1684
Registrován: sob úno 16, 2008 10:58
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba - Račkova dolina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dehumanizer » stř bře 31, 2010 14:39

VelkyBratr píše:S komunikaci s Vasendou mam teda taky trosku problem. Po precteni je mi zrejme jasne,kde je problem. Jejich mail server je opravdu extremne spatne nastaveny a vim,ze minimalne Seznam hoooodne blokuje. Osobne jsem ze Seznamu psal ze 2uctu a ani na jednom zpravu pan Vasenda neobdrzel,teprve az z firemniho mailu zpravu dostal a druhy den odpovedel. Takze zakopany pes je tady.
To je problem seznamu, ze je listnuty na vacsine RBL... Vasenda za to nemoze, keby si v sezname spravili poriadok a nenechali by odtial spamovat tak by nemali problem.
Laguna III Grandtour GT 4control Energy 2.0 dCi (M9R 858) 127kW, r.v.2014

Uživatelský avatar
peter-yamaha
Starting member
Příspěvky: 7
Registrován: úte bře 30, 2010 17:35
Bydliště: Púchov

Příspěvek od peter-yamaha » stř bře 31, 2010 16:29

Igor píše:po vymene oleje v prevodovce (aut.) u Vasendy projel max 15 km a vypovedela mi sluzbu. Nevim ci je to vina ale oprava mi bude stat cca 40 000.
to je normalka pri renaultoch odíde pri výmene oleja prevodovka a oprava 1 5oo€ nikdy nevymieňať, len doliavať stále ten istý!!!
Dacia LOGAN 1.4 MPi Lauréate

Uživatelský avatar
Dehumanizer
Člen RCČR
Příspěvky: 1684
Registrován: sob úno 16, 2008 10:58
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba - Račkova dolina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dehumanizer » stř bře 31, 2010 16:32

peter-yamaha píše:
Igor píše:po vymene oleje v prevodovce (aut.) u Vasendy projel max 15 km a vypovedela mi sluzbu. Nevim ci je to vina ale oprava mi bude stat cca 40 000.
to je normalka pri renaultoch odíde pri výmene oleja prevodovka a oprava 1 5oo€ nikdy nevymieňať, len doliavať stále ten istý!!!
Este som nepocul ze by po vymene oleja odisla prevodovka... Preco by mala?
Ja som menil olej v prevodovke pred 2 rokmi a doteraz v pohode jazdim.
Laguna III Grandtour GT 4control Energy 2.0 dCi (M9R 858) 127kW, r.v.2014

Uživatelský avatar
peter-yamaha
Starting member
Příspěvky: 7
Registrován: úte bře 30, 2010 17:35
Bydliště: Púchov

Příspěvek od peter-yamaha » úte dub 13, 2010 12:47

Lafúna ale nie je Thália ani Logan isto má inú prevodovku
Dacia LOGAN 1.4 MPi Lauréate

Uživatelský avatar
Dehumanizer
Člen RCČR
Příspěvky: 1684
Registrován: sob úno 16, 2008 10:58
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba - Račkova dolina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dehumanizer » úte dub 13, 2010 12:51

peter-yamaha píše:Lafúna ale nie je Thália ani Logan isto má inú prevodovku
No ak spravne citam tak si pisal "to je normalka pri renaultoch".
A napriek tomu nevidim dovod cim by mohla vymena oleja prispiet k destrukcii prevodovky a ani som o tom nepocul a necital nic podobne tu na fore.
Laguna III Grandtour GT 4control Energy 2.0 dCi (M9R 858) 127kW, r.v.2014

pyramida
Starting member
Příspěvky: 9
Registrován: čtv bře 18, 2010 17:37

ja mam rozvody drazsi (tedy u auta, s zenou by to bylo drazs

Příspěvek od pyramida » pon dub 26, 2010 16:16

Regis píše:To Rebik:
Nevim, jestli to sem mam psat... ale jo, taky zkusenost:
Vyridte panu sefovi, ze ani ja, ani on neumime pocitat. :oops: Tu tisicovku, co mi dnes vratil jaksi navic, Vam privezu priste (uz jsem obednanej). :lol:

Pro ostatni:
Vymena rozvodoveho remene R19 16S(V) v Auto Vasenda:
Rozvodova sada: 4380,- s DPH
Remen drazkovany (byl uz taky spatnej): 529,55 s DPH
Prace 5h (á 280,- bez DPH) celkem 1666,- s DPH
Dohromady 6576,-

Odhad v autorizovanem servisu byl 6000, ale myslim, ze se trosku spletli. Uz jen prace u nich stoji 2x tolik, a ze by byli 2x rychlejsi...? :)
To jsem si koupil ale blby auto, mam tu suverenne nejdrazsi rozvody, dokonce drazsi nez Safrane! :shock: Co se da delat.

Jeste bych chtel vyzdvihnout ochotu a pristup p. Vasendy (s nikym jinym jsm se nedostal do kontaktu). Plna spokojenost, doporucuji. :)
Jak nejdrazsi? ASi sem trubka, ale zatim se chystam s Lag II 2000, naj. 93000 na rozvody k Pilarovi za 13100.
Diky, R - budouci Thalia Expression

Povyk
Starting member
Příspěvky: 56
Registrován: pát led 16, 2009 10:07
Bydliště: Praha

Příspěvek od Povyk » úte kvě 18, 2010 12:52

Koukám,že je zde spoustu názorů na servis AutoVašenda a to jak negativních tak pozitivních.
Asi před rokem jsem zde na RC chválil přístup pracovníků servisu a jejich ochotu,ale po přebrání vozu jsem byl překvapený.Vzhledem k tomu,že jsem je chválil,tak jsem jim nechtěl kazit v zápětí image,ale ted jsem tam byl znovu a opět jsem cítil,že to není ono.Proto si myslím,že už je čas popsat i stinné stránky,které by měli znát všichni.
Takže:cca před rokem mě nešli ostřikovače světlometů u espace IV.Vyměnili motorek za nový a závada trvala,prý do motorku nejde napětí.Ptám se, to nevěděli před tím než mi tam dali nový,který jsem samozřejmně a zbytečně zaplatil? prý je tam ještě někde relé,které bude asi pryč,ale nemůžeme se k němu dostat. Kdo se tedy má k němu dostat,když ne servis,který dělá zejména francouzské vozy?.Řekl jsem nic, zaplatil a odjel bez opravy a to o cca 3000kč lehčí.Po 5 km mi začalo kouřit z motoru.Zjistil jsem,že při snaze dostat se k relátkům nevrátili zpět nějakou hadičku.auto bez hadičky papalo 25litrů.Při nasazování jsem zjistil,že se nenamáhali ani zakrytovat zpět sousatvu těch všech relátek.říkám když se nestalo nic horšího,tak to řešit nebudu a hold se vrátím do Ďáblic.
Nicméně teď nedávno mi zlobilo servo bohužel pouze občas zatuhlo. řekl jsem si zkusím je znova.Přijedu tam ,ochotně mě objednali bez problémů.Auto jsem jim dal a čekal.Když jsem si šel pro rádoby opravený vůz,bylo mi řečeno,že tam měli asi pět druhů servočerpadel,ale že ani jedno nebylo to správné.Může mi někdo vysvětlit jak se může stát,když znám vinkod,že nejsem schopen objednat to ,které je na autě?Nakonec mi byl vyměněn olej s tím,že do něj přidali nějaké adetiva na pročištění a ať jezdím a uvidím.No jak to dopadlo ,opět po cca pul hodině servo ztuhlo.Takže neopraveno a o 1000kč za práci lehčí.
Navíc po pozeptání se zde na foru to vypadá ,že by to mohl dělat nějaký regulační ventil a nikoliv čerpadlo.Kdyby mi tam bývali dali nové čerpadlo za 10000kč a nebylo to tím to už bych se asi opravdu tam vrátil a něco jim fakt už řekl.Takhle bylo vlastně něco zlého pro něco dobrého.
Závěrem jsem se opět objednal do ďáblic a upřímně u Vašendy mně už neuvidí.Ochota a kladný přístup bohužel není všechno,je potřeba si uvědomit,že tam lidé jezdí proto,že mají nějaký problém z autem ,který potřebují opravit a ne proto,aby se jim pracovníci klaněli až ke kolenům a auto zůstalo neopraveno.

Povyk
Renault Espace, 2015, 1,6 Tce, 147 kW, Initiale
Renault Scenic, 2010, 2,0 dci, 110 kW, Initiale
Renault Laguna, 2007, 1,9 dci, 96 kW, Expresion

RAF
Starting member
Příspěvky: 20
Registrován: pát lis 21, 2008 13:35
Bydliště: Praha 6

Příspěvek od RAF » čtv zář 02, 2010 21:00

Za mě, zkušenost sice více jak rok stará, ale naprosto tragická. Přijel jsen si do Auto Vašenda nechat opravit závadu na brzdách u R19 16V. Auto si převzali s tím, že mě budou průběžně informovat. Druhý den mě informovali, že zjistili také problém s rozvodama. Souhlasil jsem tedy i s kompletní výměnou rozvodů. Za další den mi volají, že rozvody jsou hotové, ale závadu na brzdách neopravili a ani to neumí. Nicméně mi doporučí servis,který mi opravu udělá. OK, dojel jsem zaplatil, dostal adresu kám mám dojet. Jaké bylo moje překvapení, když jsem přijel do tohoto doporučeného servisu a tam mě rovnou poslali do háje, že takové opravy nedělají. Celá věc skončila tak, že jsem nedávno prodal auto na součástky, protože jsem vzdal další investice do nejistých oprav. Servis, kde Vám opraví jednu věc aniž by opravili tu s kterou jste jim auto na opravu přivezl a která je podstatně závažnější a důležitější považuju za naprosto neprofesionální a jak je vidět, jde jim hlavně o to, jak z člověka vytáhnout peníze za každou cenu. AUTO VAŠENDA - JIŽ NIKDY VÍCE.

pyramida
Starting member
Příspěvky: 9
Registrován: čtv bře 18, 2010 17:37

Příspěvek od pyramida » čtv zář 02, 2010 21:54

Šamša píše:Sem se pídil, páč mě to čeká za 1000km a ve FranceCaru v Dražkovicích, zase jsem byl potěšen velmi příjemným přístupem, mi vytáhli ceny dílů a to:
1) Sada kladky a řemenu 4067,- Kč obj.č. 7701477048
2) Vodní čerpadlo 2231,- obj.č. 7701472182
3) Pomocný řemen 774,- obj.č. 8200113203
3) Práce tak okolo 3000,-

Ceny jsou bez DPH

Může se to lišit motorem, jestli máš poháněnou vodní pumpu rozvodovým řemenem, nebo pomocným řemenem.
Ahojte, tak takto mi to spocital i p. Vasenda na Lag II benz 2005, 1,8 i, 16 V - 10000,-. Tak jsem se rozhod se vratit zpatky ke kovari a udelat to u AMOSe, nebo u Pilare v Ricanech - cena mi dali stejnou - 13000,-
Diky, R - budouci Thalia Expression

pyramida
Starting member
Příspěvky: 9
Registrován: čtv bře 18, 2010 17:37

Příspěvek od pyramida » čtv zář 02, 2010 21:58

100KUC píše:Tak jsem nějak nepochopil co ti vadí...

táhlo + čep řízení vyjde od kvalitního výrobce pro tvůj vůz na cca 1000Kč vč. DPH, od levnějšího na cca 800 Kč...

co ti tedy přijde na ceně 2000 Kč i s prací divného? Mě přijde příznivá.

že si můžeš do autorizovaného servisu přivézt vlastní díly? Tomu se mi nechce moc věřit... mám rád pohádky, zvláštně tu o červené Karkulce jsem už dlouho neslyšel... :lol:
Jojo, uz sem autorizovane take vycvicil - je krize, takze dily mate v kufru a tam vratte ty co vyndate. Oleje je o 0,5 l vice, protoze takove ja baleni, takze pak akorat zkontroluju, jestli je po risku a vratili i ten 1/2 litr
Diky, R - budouci Thalia Expression

Uživatelský avatar
pivi
Člen RCČR
Příspěvky: 1888
Registrován: stř led 25, 2006 17:43
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od pivi » sob zář 04, 2010 21:44

pyramida píše:
Šamša píše:Sem se pídil, páč mě to čeká za 1000km a ve FranceCaru v Dražkovicích, zase jsem byl potěšen velmi příjemným přístupem, mi vytáhli ceny dílů a to:
1) Sada kladky a řemenu 4067,- Kč obj.č. 7701477048
2) Vodní čerpadlo 2231,- obj.č. 7701472182
3) Pomocný řemen 774,- obj.č. 8200113203
3) Práce tak okolo 3000,-

Ceny jsou bez DPH

Může se to lišit motorem, jestli máš poháněnou vodní pumpu rozvodovým řemenem, nebo pomocným řemenem.
Ahojte, tak takto mi to spocital i p. Vasenda na Lag II benz 2005, 1,8 i, 16 V - 10000,-. Tak jsem se rozhod se vratit zpatky ke kovari a udelat to u AMOSe, nebo u Pilare v Ricanech - cena mi dali stejnou - 13000,-
Nerozumim :shock:
Martin

Lidem bez jmena neodpovidam na sz.
R5 Turbo 2 rv.1985
R21 Turbo 1991
R21 Turbo Quadra rv.1991 in work
Megane 3 Bose Gt- Line Edc Prodan
Grand Espace 3.0 Dci 2007 Privilege prodan
Espace 2.0 Dci 2008 Initiale

Uživatelský avatar
pivi
Člen RCČR
Příspěvky: 1888
Registrován: stř led 25, 2006 17:43
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od pivi » sob zář 04, 2010 21:46

pyramida píše:
100KUC píše:Tak jsem nějak nepochopil co ti vadí...

táhlo + čep řízení vyjde od kvalitního výrobce pro tvůj vůz na cca 1000Kč vč. DPH, od levnějšího na cca 800 Kč...

co ti tedy přijde na ceně 2000 Kč i s prací divného? Mě přijde příznivá.

že si můžeš do autorizovaného servisu přivézt vlastní díly? Tomu se mi nechce moc věřit... mám rád pohádky, zvláštně tu o červené Karkulce jsem už dlouho neslyšel... :lol:
Jojo, uz sem autorizovane take vycvicil - je krize, takze dily mate v kufru a tam vratte ty co vyndate. Oleje je o 0,5 l vice, protoze takove ja baleni, takze pak akorat zkontroluju, jestli je po risku a vratili i ten 1/2 litr
Super,davej si bacha ted kradou i vzduch v gumach. :lol:
Martin

Lidem bez jmena neodpovidam na sz.
R5 Turbo 2 rv.1985
R21 Turbo 1991
R21 Turbo Quadra rv.1991 in work
Megane 3 Bose Gt- Line Edc Prodan
Grand Espace 3.0 Dci 2007 Privilege prodan
Espace 2.0 Dci 2008 Initiale

Jurasch
Starting member
Příspěvky: 37
Registrován: čtv říj 21, 2010 11:52
Bydliště: LIBEREC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jurasch » sob pro 11, 2010 19:22

Zatím nemohu moc hodnotit ani kvalitu práce, či cenové porovnání, protože k tomu jsem se nedostal, ale již teď vím, že mají v tomto servisu co dohánět a tím je komunikace se zákazníkem.
Auto jsem tam odvezl před týdnem ve čtvrtek s tím, že v pondělí se mi ozvou až to bude rozhozené a domluvíme se co dál. V pondělí čekám jak na trní a v 17hod si volám sám, info od technika nulové s tím, že se ozve druhý den. V úterý opět večer volám sám, zvedne přímo pan Vašenda, tón milý, i pošle MMS fotku rozebraného auta, nastíní další postup a osobně slíbí do dvou dnů (tedy do čtvrtka) cenový rozpis a jak už škodolibý čtenář asi tuší v pátek ráno volám sám, technik slibuje že to připomene kompetentní osobě a odpoledne vše dostanu. Večer opět volám sám, zvedá opět přímo pan Vašenda a již dle jména mu je jasné proč volám, začne vysvětlovat proč mi ještě nepřišlo to co mělo a že pošle vše ještě v pátek, nejpozději v sobotu. Vím, že sobota ještě nekončí a je tedy ještě asi čas, nicméně si myslím, že za zaznamenání to jistě stojí a to především jako protipól k mnohým, možná až příliš nekritickým příspěvkům zde ve vláknu ...
Závěrem zdůrazňuji, že nemluvím o jejich práci, nebo o cenové politice (o té vlastně vůbec nic nevím, když mi ještě do teď neposlali co mě to bude stát), ale hovořím o zarážejícím způsobu komunikace a věřím, že ve vztahu ke "starým známým" to je asi jiné, než k nám, zákazníkům "z ulice".

PS: také jsem si nechával mimo jiné opravovat odstřikovač světel, ale protože mám celý motor venku doufám, že se k onomu relé, o kterém je tady řeč o pár příspěvků výše, dostanou ;)



EDIT neděle 15:50: cca před hodinkou mi volal pan Vašenda, s tím, že uznal některé námitky a já chci věřit, že se také stanu tím nekritickým obdivovatelem, který bude maximálně spokojený

EDIT pátek 24.12.: auto po vyjetí ze servisu ujelo 400km, komunikace se servisem a přímo s panem Vašendou opět na nic, více http://forum.renaultclub.cz/viewtopic.p ... 045#366045

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto Vašenda

Příspěvek od DDT » čtv led 13, 2011 15:41

Myslím, že je to tvůj Espace IV, 3,0 dCi, co má ty propadlé vložky válců - koupeno u AAA?
Dneska odpoledne by měly být zarovnané.
Pan Vašenda mě požádal, abych AAA napsal nějaké právní psaní, takže se toho ujmu...
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Jurasch
Starting member
Příspěvky: 37
Registrován: čtv říj 21, 2010 11:52
Bydliště: LIBEREC
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto Vašenda

Příspěvek od Jurasch » čtv led 13, 2011 19:32

DDT píše:Myslím, že je to tvůj Espace IV, 3,0 dCi, co má ty propadlé vložky válců - koupeno u AAA?
Dneska odpoledne by měly být zarovnané.
Pan Vašenda mě požádal, abych AAA napsal nějaké právní psaní, takže se toho ujmu...
Ano, to jsem já ...

A jen doplnění: přes všechna počáteční rozladění, musím s úctou přiznat že před panem Vašendou smekám. Auto sice zatím nejezdí, nicméně komunikace nyní na výbornou a to je pro mě velmi důležité. Jestli tam tu moji hrobku budou ještě chtít, tak budu jezdit servisovat jen tam, i když to mám z Liberce trochu z ruky.

vlasdoli
Starting member
Příspěvky: 78
Registrován: čtv lis 19, 2009 11:19

Re: Auto Vašenda

Příspěvek od vlasdoli » stř lis 16, 2011 22:20

Já jsem si u p. Vášendy nechal měnit rozvody+čerpadlo+řemen příslušenství. Po cca 4 měsících a 2.000Km jsem zpozoroval ztrátu chladící kapaliny a soustavné pískání od rozvodů.

Dohodl jsem tedy další návštěvu...
Technik dolil destilku s tím že to byla bublina a to se prý muže stát...
Pak přikládal dlouhý šroubovák střídavě na alternátor a blok motoru a na druhou stranu ucho... a po chvíli prohlásil že rozvody jsou ok a chtělo by to repas alternátoru...

Voda se cca po dalších 4 měsících (2000Km) zase ztratila...
Pískání je zatím stále stejné...


Názor si udělejte sami ale já jsem po všech chválách zde v tento servis ztratil důvěru.


PS: servis se zdá se přejmenoval...
Renault Megane II Grandtour, 1.5dCi 74kW, Confort Expression, Tiptronic, 60.000km, rv 2005

Odpovědět

Zpět na „Auto France Specialista“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti