18.sraz RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY - 18.-20.5 2007

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
boledo
Exmistr Renault
Příspěvky: 25
Registrován: stř čer 15, 2005 21:00
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boledo » úte kvě 22, 2007 14:57

DDT píše: Na každýho jinej metr určitě ne :) Proč taky, že?
Výsledky jsem sice nedělal, ale podle komentářů těch, kteří vyhodnocovali bylo z důvodu výše uvedeného poměrně dost posádek na posledním místě, tedy že neměly ani jednu otázku správně.
Myslím, že je předčasné dělat závěry. Jsem přesvědčen, že se vše záhy vysvětlí a že výsledky jsou správně. Byly 3x kontrolovány. To by musel být nějaký extrašotek, aby tam byla chybka. Stát se to ale může. Jsme jen lidi a opravování výsledků po nocích po soutěžích je dost náročné.
DDT, ja by som vedel o jednom dovode preco bolo mozne pouzit dvojaky meter: LuciLuc je podstatne viac sexy ako Boris :-)
Boledo
R19 Cabrio
R Scenic 2.0 16v
Mistr Renault CR 2000
Vicemistr Renault CR 1999
:-) a ze samochvala smrdi :-)

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » úte kvě 22, 2007 15:07

boledo píše:
DDT, ja by som vedel o jednom dovode preco bolo mozne pouzit dvojaky meter: LuciLuc je podstatne viac sexy ako Boris :-)
No jo, Boledo, ale co z toho mám já?
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
ManDark
Člen RCČR
Příspěvky: 126
Registrován: pát črc 21, 2006 10:13
Bydliště: Slovakia / PREŠOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ManDark » úte kvě 22, 2007 16:44

DDT píše:
boledo píše:
DDT, ja by som vedel o jednom dovode preco bolo mozne pouzit dvojaky meter: LuciLuc je podstatne viac sexy ako Boris :-)
No jo, Boledo, ale co z toho mám já?
Pocit dobrej vykonanej prace a ze si niekomu ulahodil :oops: :roll:
RENAULT 25 [color=silver:c059c8a4cc]TX[/color] (ale [color=red:c059c8a4cc][/color] to nieje len TX) 2.2i (J7T-7-32) r.v. 1990 - moje Prvé autíčko.

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » úte kvě 22, 2007 16:53

ManDark píše:
DDT píše:
boledo píše:
DDT, ja by som vedel o jednom dovode preco bolo mozne pouzit dvojaky meter: LuciLuc je podstatne viac sexy ako Boris :-)
No jo, Boledo, ale co z toho mám já?
Pocit dobrej vykonanej prace a ze si niekomu ulahodil :oops: :roll:
:P
Ja myslim, ze takova predstava je dostatecne absurdni na to, aby kazdy vedel, ze to je nesmysl :-)
Napriklad v detskych soutezich nebyly hodnoceny ani moje deti, jakkoliv bych jim rad udelal tu radost. J
e to tak v pravidlech, sice se jim to tezko vysvetluje :-( , ale tak to proste je.
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
Mario Horak
Člen RCČR
Příspěvky: 1320
Registrován: úte kvě 24, 2005 07:53
Bydliště: Bratislava, SK

Příspěvek od Mario Horak » úte kvě 22, 2007 16:59

2 Viktor: :super: Orienťák bol úžasný. (Prvý krát sme nezablúdili).
Vlastne všetko bolo super, ale orienťák to zatienil. :D
----------------------
Mario Horak
R 5 GTE Kurtizána

Uživatelský avatar
ManDark
Člen RCČR
Příspěvky: 126
Registrován: pát črc 21, 2006 10:13
Bydliště: Slovakia / PREŠOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ManDark » úte kvě 22, 2007 17:12

Mario Horak píše:2 Viktor: :super: Orienťák bol úžasný. (Prvý krát sme nezablúdili).
Vlastne všetko bolo super, ale orienťák to zatienil. :D
No ja som siel cumjizdu z Honzom_UL ale tak to bola jazda smrti :twisted: ale on vie jazdit az sem tam zastavy srdca dychania a krvny tlak na 200 .... ale bolo super.
RENAULT 25 [color=silver:c059c8a4cc]TX[/color] (ale [color=red:c059c8a4cc][/color] to nieje len TX) 2.2i (J7T-7-32) r.v. 1990 - moje Prvé autíčko.

krt.ecek
Moderátor
Příspěvky: 11267
Registrován: úte čer 14, 2005 20:14

Příspěvek od krt.ecek » úte kvě 22, 2007 17:17

DDT píše: Napriklad v detskych soutezich nebyly hodnoceny ani moje deti, jakkoliv bych jim rad udelal tu radost. J
e to tak v pravidlech, sice se jim to tezko vysvetluje :-( , ale tak to proste je.
No myslím že v dětských soutěžích by se dala udělat vyjímka ne;) jde o radost ze soutěží, sice jsem an srazu nebyl a nevím jak rpobáhají dětské soutěže, ale pro tu radost dětí........

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » úte kvě 22, 2007 17:21

krt.ecek píše:
DDT píše: Napriklad v detskych soutezich nebyly hodnoceny ani moje deti, jakkoliv bych jim rad udelal tu radost. J
e to tak v pravidlech, sice se jim to tezko vysvetluje :-( , ale tak to proste je.
No myslím že v dětských soutěžích by se dala udělat vyjímka ne;) jde o radost ze soutěží, sice jsem an srazu nebyl a nevím jak rpobáhají dětské soutěže, ale pro tu radost dětí........
Jde o to, aby si děti pohrály, aby jim bylo dobře a taky o to, aby měli rodiče klid ;)

Já bych byl taky pro, ale strašně nerad bych pak kdekoliv slyšel, nebo četl, že to vyhrálo některé z mých dětí, protože si to zařídím. Takže raději ne.
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
Maverick
Člen RCČR
Příspěvky: 192
Registrován: stř zář 21, 2005 11:02
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maverick » úte kvě 22, 2007 17:33

DDT píše:... Já bych byl taky pro, ale strašně nerad bych pak kdekoliv slyšel, nebo četl, že to vyhrálo některé z mých dětí, protože si to zařídím. Takže raději ne.
to uz by sa snad nikto natolko neznizil, aby ho napadli este taketo veci :shock:
Renault Megane Century, 1998, 1,6e/66 - Asterix
Renault Megane Scenic RX 4, 2001, 1,9DCi - Obelix
Toyota Land Cruiser 120, 2005, 3l D4D - Tank
Obrázek

Uživatelský avatar
HOnza_UL
Člen RCČR
Příspěvky: 403
Registrován: sob srp 27, 2005 00:09
Bydliště: Tlustice @ CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HOnza_UL » úte kvě 22, 2007 18:29

ManDark píše:
Mario Horak píše:2 Viktor: :super: Orienťák bol úžasný. (Prvý krát sme nezablúdili).
Vlastne všetko bolo super, ale orienťák to zatienil. :D
No ja som siel cumjizdu z Honzom_UL ale tak to bola jazda smrti :twisted: ale on vie jazdit az sem tam zastavy srdca dychania a krvny tlak na 200 .... ale bolo super.
Hihi zas tak hrozný to nebylo :lol: :twisted:
Safrane 3.0 V6 Baccara v manuálu 123kw
Safrane 2.5 20V RXT 99 automat v plný náloži bez kůže 121kw
Audi A8 D3 4.2 V8 - aktuální vozítko
R5 GTE 1.7 69kw
R19 1.8 16V ph1 99kw
R19 1.8 cabrio Azur ph2 66kw
R11 1.4 turbo ph1
Jawa 350-634, Jawa 350-639, Honda CBR 1000F SC21 99kw
ex ... 2xR5 GTE 69 kW, 3xR19 cabrio, 1xSafrane 3.0 V6 24V, Vel Satis 3.5 V6 177kw Initiale atd .....

Uživatelský avatar
Mirecc
Člen RCČR
Příspěvky: 63
Registrován: stř kvě 16, 2007 11:49
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirecc » úte kvě 22, 2007 18:45

DDT píše: Jde o to, aby si děti pohrály, aby jim bylo dobře a taky o to, aby měli rodiče klid ;)

A presne to sa vam podarilo. Moj syn bol nadseny z detskych sutazi a ked ste mu na konci prisudili cenu, bol to prenho jedinecny zazitok vybehnut pred tolkych ludi a prevziat si odmenu. Aj za toto vam patri velke dakujem .
Renault Megane Century, 1,6 r.v.1998
[img]http://images.spritmonitor.de/160362.png[/img]

Uživatelský avatar
luciluc
Starting member
Příspěvky: 23
Registrován: pon kvě 21, 2007 07:28
Bydliště: Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od luciluc » úte kvě 22, 2007 19:14

DDT, ja by som vedel o jednom dovode preco bolo mozne pouzit dvojaky meter: LuciLuc je podstatne viac sexy ako Boris :-)
Boledo, už přestaň s tím chválením, nebo se mnou ten můj Bizon doma nevydrží :oops: :oops: :oops:

Uživatelský avatar
m1tv
Advanced member
Příspěvky: 398
Registrován: úte kvě 22, 2007 20:05
Bydliště: PrAhA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od m1tv » úte kvě 22, 2007 20:26

luciluc píše:DDT, ja by som vedel o jednom dovode preco bolo mozne pouzit dvojaky meter: LuciLuc je podstatne viac sexy ako Boris :-)
Boledo, už přestaň s tím chválením, nebo se mnou ten můj Bizon doma nevydrží :oops: :oops: :oops:

se neboj tak horky to nebude :lol:
R 19 absurdly low car
Clio I 2,0 16v Race car
Laminati odpocivejte na kousky, necht rez zapocne.

Uživatelský avatar
Boris
Starting member
Příspěvky: 80
Registrován: pon zář 11, 2006 09:14
Bydliště: Semily
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boris » úte kvě 22, 2007 21:16

100KUC píše:Viktor myslel obrázky.. prostě jednotlivé úkoly (obrázek = úkol)

psaní románů není třeba

stačí napsat pod obrázek že se jedná například o most, billboard, dveře, dopravní značku, reklamní poutač a v jaké obci případně mezi jakými obcemi se nachází.
A to jako když jsem napsal správně kde to je a nenapsal, že je to bilboard je špatná odpověď ???
No přijde mě to vtipné ale budiš.... Výsledek samo akceptuji ale je to pro mě důležité objasnit na příště protože jsem to psal vždy takhle a nikdy jsem se nedozvěděl, že je to špatně... :wink:
Zde je slíbená várka mých foteček :wink: 8)
http://www.borisarchiv.ic.cz/18rccr/
R19 16V 99kWoltů

Uživatelský avatar
luciluc
Starting member
Příspěvky: 23
Registrován: pon kvě 21, 2007 07:28
Bydliště: Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od luciluc » úte kvě 22, 2007 21:36

Boris píše:
100KUC píše:Viktor myslel obrázky.. prostě jednotlivé úkoly (obrázek = úkol)

psaní románů není třeba

stačí napsat pod obrázek že se jedná například o most, billboard, dveře, dopravní značku, reklamní poutač a v jaké obci případně mezi jakými obcemi se nachází.
A to jako když jsem napsal správně kde to je a nenapsal, že je to bilboard je špatná odpověď ???
No přijde mě to vtipné ale budiš.... Výsledek samo akceptuji ale je to pro mě důležité objasnit na příště protože jsem to psal vždy takhle a nikdy jsem se nedozvěděl, že je to špatně... :wink:
Zde je slíbená várka mých foteček :wink: 8)
http://www.borisarchiv.ic.cz/18rccr/
Mně právě přijde zvláštní, že jsem to psala stejným způsobem jako ty a vzhledem k tomu, že su bodovaná, tak někde bude chyba v matrixu. Já totiž počítala s krásným posledním místem, bo sem to fakt úplně po... a výsledek mě překvapil, řekla bych až zaskočil. Nikdo po mně nemůže chtít jít ráno do práce, pak jet Vyškov-Vodňany-Mělník a zvládnout výborně čumjízdu, když už sotva mžourám :lol: každopádně sem si to maximálně užila, protože vyfásnout do auta kadeřnici s hanzim se jen tak někomu nepovede a byla prča :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » úte kvě 22, 2007 21:50

Borisi a ostatní, odjakživa je základní zadání čumjízdy takovéto je k nalezení ve všech :
Zadání z 18. srazu
V tomto orientačním závodě nejde o orientaci :-). Vaším úkolem je všímat si věcí kolem sebe.
Součástí jízdního výkazu je vymezení trasy, kudy pojedete a 21 fotografií. Kdykoliv po cestě naleznete místo na fotografi, zapíšete do výkazu co to je a kde jste to viděli. Bude-li se obrázek
nacházet v obci, napíšete název obce a popíšete místo v ní. Pokud se obrázek nachází mimo obec,
popíšete co na něm je a mezi kterými obcemi se nachází.

POZOR: postupujte přesně podle návodu uvedeného výše. Jakákoliv odpověď, která nebudevyhovovat zadání bude vyhodnocena jako nesprávná. Jednotlivé obrázky jsou ohodnoceny
počtem bodù ve výši 1, 3 a 5 bodů dle obtížnosti. Součet bodů bude jedním z kritérií pro výpočet Vašeho pořadí.
ČUMJÍZDA


Toto je zadání z 10. srazu
Itinerář:
V tomto orientačním závodě nejde o orientaci:-)
Vaším úkolem je všímat si věcí kolem sebe. Součástí jízdního výkazu je vymezení trasy, kudy pojedete a 21 fotografií. Kdykoliv po cestě naleznete místo na fotografii, zapíšete do výkazu co to je a kde jste to viděli. Bude-li se obrázek nacházet v obci, napíšete název obce a popíšete místo v ní. Pokud se obrázek nachází mimo obec, popíšete co na něm je a mezi kterými obcemi se nachází. Jednotlivé obrázky jsou ohodnoceny body 1, 3, 5 a 10 podle obtížnosti.
Jak je patrné za posledních 9 srazů se pravidla nezměnila ani v nejmenším. Kvůli nepozornosti účastníkú přibylo kdysi dávno upozornění na to, že pokud nebud postupováno přesně dle výše uvedených pravidel, nebude odpověď uznána.
I přes to se čas od času stane že někdo není dost pozorný.
Občas se to skryje za soutěžní otázky, které skóre vylepší. Tentokrát takové otázky nebyly a tak se ztráta bodů z nepozornosti projevila v celé své nahotě.

Podmínka napsat "co to je" je tam z důvodu možnosti identifikace celého objektu na základě jeho detailu. Používáme to ale jen málokdy, protože se snažíme, aby ta soutěž byla spíše oddechová.
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » úte kvě 22, 2007 22:05

Ještě na téma rozprava:

Rozprava má shrnovat pouze podstatné věci z hlediska fungování soutěže, bezpečnosti a pod.

To že v ní říkám velmi často i podrobnosti ze zadání je určitý luxus, který máte možnost zažít s ohledem na nováčky, kteří dost často nejeli nic podobného. Mazáci, kteří stejnou nebo skoro stejnou rozpravu slyší po x-té by už měli mít jasno ;).
Vždy nebo skoro vždy připomínám: Zastavte se po startu a přečtěte si pořádně itinerář, ušetří Vám to spoustu starostí ;)
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
Márty
Moderátor
Příspěvky: 2819
Registrován: pon led 05, 2004 21:04
Bydliště: Plzeňsko a "Pražsko"...tam kde dávají lišky dobrou noc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Márty » úte kvě 22, 2007 23:16

DDT píše:Mno.. zrovna o zpoždění jízdy zručnosti kvůli absenci kosích bratrů jsem mluvit nechtěl ... :-P
Jejejej, když startovala první zručka, nevěděl jsem jestli je jaro nebo úterý, nějak jsem to v pátek přehnal. Proto když jsi za mnou přiběhl, jak jsem jedl polívku na vyproštění, netušil jsem, že se čeká na mě. :oops:


čumjízda: i já jsem byl rozmrzelý až naštvaný, když jsem zjistil, že mám téměř všechny fotky a byla mi jich uznána jen polovina, ale co se dá dělat, zkrátka příště pořádně číst, ale jak se znám, zapomenu zase na něco jiného :?

SRAZ opět SUPER, chvála všem organizátorům za námahu, odvahu a obětavost a tak prostě za všechno, už po těch letech nevím co mám pořád psát, tak jen ať se zase potkáme... 8)
značku Renault mám prostě v krvi... od šroubku až po originál Renault diagnostiku
______servis vozů nejen Renault______tel: popřípadě přes SZ nebo Email Obrázek
new Twingo II phase II / Laguna II 2,0 16V / R5 1.1TL cabrio EBS Vive l´Élégance / R25 Baccara V6...
ex...R21 / R25 2,1TD / R19 1,8 16V / R5 GTTurbo / ťapka / R5 ´75TL / SAFRANE 2.5dT / R25 V6 injection / R11 1.4 GTX / Megane II 1,4 16V / R5 GTE / Espace III 3.0 V6 24v

Uživatelský avatar
Boris
Starting member
Příspěvky: 80
Registrován: pon zář 11, 2006 09:14
Bydliště: Semily
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boris » stř kvě 23, 2007 07:16

DDT píše:Borisi a ostatní Podmínka napsat "co to je" je tam z důvodu možnosti identifikace celého objektu na základě jeho detailu. Používáme to ale jen málokdy, protože se snažíme, aby ta soutěž byla spíše oddechová.
Přesně to je to co jsem potřeboval vědět a nevěděl a jak jsem již psal, nepochybuji o tom, že je to způsobeno mou vlastní nepozorností.... :roll:
Děkuji za osvětlení příště si dám pozor :wink:
R19 16V 99kWoltů

Uživatelský avatar
luciluc
Starting member
Příspěvky: 23
Registrován: pon kvě 21, 2007 07:28
Bydliště: Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od luciluc » stř kvě 23, 2007 08:07

DDT: Zajímalo by mě kolik aut startovalo na čumjízdu? Přijde mi, podle výsledků, že nás bylo hrozně málo (cca 21) , ale možné to samozřejmě je, jelikož většina přijíždí až na sobotu.
A vidím, že tam nemám bodovanou jízdu zručnosti :lol: To kličkování v 80km/h mezi srnkama se nepočítá? :lol: :lol:

Uživatelský avatar
kidli
Člen RCČR
Příspěvky: 139
Registrován: stř dub 19, 2006 15:13
Bydliště: Kladno

Příspěvek od kidli » stř kvě 23, 2007 08:59

Márty píše:nevěděl jsem jestli je jaro nebo úterý
Tak ta mě takhle po ránu dostala :D

Uživatelský avatar
boledo
Exmistr Renault
Příspěvky: 25
Registrován: stř čer 15, 2005 21:00
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boledo » stř kvě 23, 2007 13:15

Boris píše: A to jako když jsem napsal správně kde to je a nenapsal, že je to bilboard je špatná odpověď ???
No přijde mě to vtipné ale budiš.... Výsledek samo akceptuji ale je to pro mě důležité objasnit na příště protože jsem to psal vždy takhle a nikdy jsem se nedozvěděl, že je to špatně... :wink:
Zde je slíbená várka mých foteček :wink: 8)
http://www.borisarchiv.ic.cz/18rccr/
Boris,

v tomto pripade som to uple XXXXXX aj ja. Napriek tomu ze som si v itinerari precital ze sa ma pisat aj o aky objekt ide, tak mi to prislo tak zbytocne, ze som sa rozhodol to tam nepisat. A napriek tomu ze sme ho odjazdili vyborne, tak sme skoncili posledni... No co uz, musim si dat na buduce lepsi pozor. Fakt je ze to bolo v instrukciach napisane (pri rozprave to prave nezaznelo).

Otazocku mam vsak na zapisovanie samoosbsluznej prejadznej kontroly v sobotnom orientaku: ani na 4 precitanie som nikde nenasiel ze sa ma pismeno G napisat do vykazu. V tomto pripade si myslim ze to organizatorom niekde uniklo. Tiez by bolo lepsie sa vratit ku presnejsej formulacii co sa mysli ceduli s nazvem obce.

Inak obe jazdy boli super, a totalna extaza bola ta prechadzka miestami na ktore by som inak v zivote nezavital. Jednoducho nadhera.
Boledo
R19 Cabrio
R Scenic 2.0 16v
Mistr Renault CR 2000
Vicemistr Renault CR 1999
:-) a ze samochvala smrdi :-)

Uživatelský avatar
Boris
Starting member
Příspěvky: 80
Registrován: pon zář 11, 2006 09:14
Bydliště: Semily
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boris » stř kvě 23, 2007 13:25

boledo píše:Boris,

v tomto pripade som to uple XXXXXX aj ja. Napriek tomu ze som si v itinerari precital ze sa ma pisat aj o aky objekt ide, tak mi to prislo tak zbytocne, ze som sa rozhodol to tam nepisat. A napriek tomu ze sme ho odjazdili vyborne, tak sme skoncili posledni... No co uz, musim si dat na buduce lepsi pozor. Fakt je ze to bolo v instrukciach napisane (pri rozprave to prave nezaznelo).

Otazocku mam vsak na zapisovanie samoosbsluznej prejadznej kontroly v sobotnom orientaku: ani na 4 precitanie som nikde nenasiel ze sa ma pismeno G napisat do vykazu. V tomto pripade si myslim ze to organizatorom niekde uniklo. Tiez by bolo lepsie sa vratit ku presnejsej formulacii co sa mysli ceduli s nazvem obce.

Inak obe jazdy boli super, a totalna extaza bola ta prechadzka miestami na ktore by som inak v zivote nezavital. Jednoducho nadhera.
No příště budem dávat pozor a číst pořádně propozice.... :wink: jak jsem řekl, nečetl jsem to ale kdybych to četl asi bych to stejně nevyplňoval :lol:
A ještě jeden dotaz k bodu G :lol: mělo se jím projet 2x nebo jenom jednou ?
R19 16V 99kWoltů

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » stř kvě 23, 2007 14:24

SPK s písmenem G se jela pouze 1x. Poprvé ne, protože křižovatka před ní se jela podle pravidla "po hlavní nebo rovně" a podruhé ano, protože na ní výslovně odkázal ITI. Psala se tedy pouze jednou.
Správný zápis pak vypadal VVG (Vesnice, Vesnice, SPK)
příklady špatného zápisu:

VGVG = 60TB
VGV = 160 TB (jednou navíc, jednou chybí)
VV = 100 TB

Co je SPK a co je PK definují propozice.
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
Boris
Starting member
Příspěvky: 80
Registrován: pon zář 11, 2006 09:14
Bydliště: Semily
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boris » stř kvě 23, 2007 14:30

DDT píše:SPK s písmenem G se jela pouze 1x. Poprvé ne, protože křižovatka před ní se jela podle pravidla "po hlavní nebo rovně" a podruhé ano, protože na ní výslovně odkázal ITI. Psala se tedy pouze jednou.
Správný zápis pak vypadal VVG (Vesnice, Vesnice, SPK)
příklady špatného zápisu:

VGVG = 60TB
VGV = 160 TB (jednou navíc, jednou chybí)
VV = 100 TB

Co je SPK a co je PK definují propozice.
ok super tak alespoň něco jsem nezvoral :lol:
díky :wink:
R19 16V 99kWoltů

Odpovědět

Zpět na „Srazy a akce Renault clubu“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů