32. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY 23.5. - 25.5. 2014

Moderátor: Moderators General

Uživatelský avatar
Jaromír Novák
Člen RCČR
Příspěvky: 321
Registrován: pon kvě 21, 2007 19:50
Bydliště: Kámen, okr.Děčín

Re: 32. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY 23.5. - 25.5. 201

Příspěvek od Jaromír Novák » pát kvě 16, 2014 21:41

Ahoj, tak já se přijedu jenom číhnout za Váma. tedka vůbec nestíhám se uvolnit na celej víkend.

Bude spanilka ?? Míra :)
Renault Laguna hatchback 2,0 16V 103kW r.v.2000

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 32. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY 23.5. - 25.5. 201

Příspěvek od DDT » stř kvě 21, 2014 02:45

Jaromír Novák píše:Ahoj, tak já se přijedu jenom číhnout za Váma. tedka vůbec nestíhám se uvolnit na celej víkend.

Bude spanilka ?? Míra :)
Už pár srazů to děláme tak, že to záleží na vás jestli bude nebo jestli bude neco jineho :-)
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Aldamore
Junior member
Příspěvky: 102
Registrován: stř zář 03, 2008 11:31
Bydliště: Liberec

Re: 32. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY 23.5. - 25.5. 201

Příspěvek od Aldamore » stř kvě 21, 2014 08:45

Mam dotaz asi jako uplny blbec, ale prijel bych se na Vas po letech podivat, soutezit urcite nechci v nicem , jen potkat lidi z davnych casu srazu, ted k otazce, musim Vam za toto platit vstup 450 ??

Alda

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 32. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY 23.5. - 25.5. 201

Příspěvek od DDT » stř kvě 21, 2014 20:38

Budeme radi, kdyz se prijedes podivat. Neplati auta pres 25 let a pesaci.
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Šedý vlk
Starting member
Příspěvky: 89
Registrován: sob lis 17, 2007 16:45
Bydliště: Opavsko

Re: 32. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY 23.5. - 25.5. 201

Příspěvek od Šedý vlk » čtv kvě 22, 2014 11:30

Přeji všem účastníkům srazu hezké počasí a pěknou zábavu. Nyní s partnerkou nedorazíme, musíme se zúčastnit rodinné oslavy, která má přednost (1x za 5 let). a tak snad až na podzim. Hezké pití všem přeje Šedý vlk + Miluše.
ŘP od 5/57, dříve asi 8 aut, pak Espásek od 5/97, nyní R Scénic r.v.2002 od dubna 2008

Maky
Člen RCČR
Příspěvky: 946
Registrován: sob pro 19, 2009 16:38
Bydliště: Lysá nad Labem

Re: 32. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY 23.5. - 25.5. 201

Příspěvek od Maky » čtv kvě 22, 2014 16:02

Čau krásko a zvíře ( Miluško a šedej vlku), tak to je škoda budete chybět... posledně byla sranda....
Maky
RGS dCi 1,9,2005,Skladací obytný přívěs, Babeta210.,domo kros PiČz 150., JAWA 250 1953., YAMAHA RD 80 kapotáž,kotouče, liťáky.,
http://grandscenic.forumn.net

Uživatelský avatar
Dawes
Moderátor
Příspěvky: 2454
Registrován: stř pro 31, 2003 09:32
Bydliště: Praha-západ

Re: 32. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY 23.5. - 25.5. 201

Příspěvek od Dawes » pát kvě 23, 2014 19:36

Organizační team hlásí úspěšně umyté silnice v okolí a za chvíli start první srandasoutěže.
Obrázek

CZ 175 - 477.01 1969 Yamaha XV1100 Virago 1992
ex GRAND Espace III 2.0 8V RXE, F3R-768 1999
ex Renault 25 TX 2.2i J7T, 1988 (Ufo), ex Renault 25 Turbo-D 1985 (Rakef)

Aldamore
Junior member
Příspěvky: 102
Registrován: stř zář 03, 2008 11:31
Bydliště: Liberec

Re: 32. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY 23.5. - 25.5. 201

Příspěvek od Aldamore » sob kvě 24, 2014 16:39

Predem se omlouvam ze nepisi hacky a carky, proste to nepisi.
Po nekolika letech jsem se chtel setkat s renaultaky, tak jsem se vypravil na sraz do Horic. Po prijezdu kolem desate jsem jen tupe ziral, ocekaval, touzil a pak se souzil. Prozradim vam proc, na sraz sceniku jsem nechtel , kam se podely ty alpiny, fuega a cislovky 5,8,9,11,15,16,18,19,20,21,25 a 30 ? No to bych dokazal pochopit. Kde byla technicka sekce, diagnostika, diskuze o technice, manualy ? Aha to nikdo uz nepotrebuje nic vedet ? Jizda zrucnosti, no dobry, tu mame dnes a denne pri jizde do prace a nakupy. Tak jsem si dal v restauraci rizek a jel domu. Cestou jsem premyslel co se stalo, kde jsou ti stari renaultaci ? Aha asi je tohle taky nechytlo. Pokud budete chtit udelat sraz , tak vam ho zajistim , tam kde se pobavite a neco se dozvi vsichni. Kazdy chce vedet jak mu to jede, brzdi a v tom i soutezit, udelat diagnostiku a poradit. Nicmene take drive byla u brany devcata a letacky aaaaa. Ted jsem jen zjistil, ze jako neclen platim 450 a co dal, obcerstveni nic, piti nic. Nelituji casu ani penez jen mi je smutno. S velkou uctou Viktoru za jeho vytrvalost dekuji, pokud budete chtit muzeme vam priste pomoci , jak s lokaci tak organizaci. Alda

Uživatelský avatar
Skippy87
Člen RCČR
Příspěvky: 924
Registrován: pát čer 19, 2009 09:11

Re: 32. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY 23.5. - 25.5. 201

Příspěvek od Skippy87 » ned kvě 25, 2014 12:01

Aldamore píše:Predem se omlouvam ze nepisi hacky a carky, proste to nepisi.
Po nekolika letech jsem se chtel setkat s renaultaky, tak jsem se vypravil na sraz do Horic. Po prijezdu kolem desate jsem jen tupe ziral, ocekaval, touzil a pak se souzil. Prozradim vam proc, na sraz sceniku jsem nechtel , kam se podely ty alpiny, fuega a cislovky 5,8,9,11,15,16,18,19,20,21,25 a 30 ? No to bych dokazal pochopit. Kde byla technicka sekce, diagnostika, diskuze o technice, manualy ? Aha to nikdo uz nepotrebuje nic vedet ? Jizda zrucnosti, no dobry, tu mame dnes a denne pri jizde do prace a nakupy. Tak jsem si dal v restauraci rizek a jel domu. Cestou jsem premyslel co se stalo, kde jsou ti stari renaultaci ? Aha asi je tohle taky nechytlo. Pokud budete chtit udelat sraz , tak vam ho zajistim , tam kde se pobavite a neco se dozvi vsichni. Kazdy chce vedet jak mu to jede, brzdi a v tom i soutezit, udelat diagnostiku a poradit. Nicmene take drive byla u brany devcata a letacky aaaaa. Ted jsem jen zjistil, ze jako neclen platim 450 a co dal, obcerstveni nic, piti nic. Nelituji casu ani penez jen mi je smutno. S velkou uctou Viktoru za jeho vytrvalost dekuji, pokud budete chtit muzeme vam priste pomoci , jak s lokaci tak organizaci. Alda
A já si říkal kam se poděla ta pěkná Laguna....... :cry:

Abych řekl pravdu, hodně jsem vždy čítával komentáře o tom, jak si účastníci srazů stěžovali na všechno možné. Od organizačních záležitostí až po auta, která se (ne)sešla. A nikdy jsem pořádně nechápal, na co si vlastně stěžují. Nejsem jeden z členů, který by na sraz jezdil 2x do roka. Na sraze RCCR jsem byl celkem 3x a když bych nepočítal letošní Hořice, tak jsem byl naposledy na 23.sraze v Mělníce. Mezi tím, se to buď nehodilo s osobních důvodů nebo prostě se nehodil termín. Už v Mělníce v roce 2009 se našli tací, kteří brblali. Co si pamatuju, tak páteční orienťák byl skvělej i s čumjízdou. Sobotní zručky, spanilka, a orienťák naprosto povedený. V sobotu odpoledně byla možnost také diagnostiky vozů. K vidění byly novinky jako novej Megane a Koleos. I vozy fandů, které se sjely byly celkem různorodé, jako 11, 19, Scénic, Megan, Espace, Clia no prostě celkem dost modelů.
Jak velké zklamání pro mě bylo, když jsem přijel letos do Hořic. První věc, která mě nemile překvapila byl sraz Scéniců. Hodně jsem o tom čítával na foru, jak byli lidé zklamaní, ale nikdy jsem si nemyslel, že je to až taková pravda, dokud jsem se nepřesvědčil na vlastní kůži. Velká škoda......páteční autobusoví orientační závod po Evropě byl velmi povedený. Smekám před organizátorama za skvěle vymyšlený závod, neměl totiž chybu. Až možná na jednu věc.....Už před závody byla většina organizátorů v náladě. Nic proti tomu, je to věc každého. Co mě mrzelo bylo spíše to, že než jsme došli do nějakého bodu tak již bylo stanoviště sklizeno. Druhý den jsem se dozvěděl, že proto, že na trase už nikdo není. A tak jsme se sebrali a šli odevzdat výkaz :cry: Obdobný případ se stal i o sobotním orientačním závodě. Přiznávám, že jsme začátečníci v aos a dle itineráře měl závod 120min. Jaké překvapení bylo, když kousek za polovinou nás dostihl Scénic s organizátory a sdělil nám, že už sbírá kontroly. Na cestě jsme v tu chvíli byli asi 140-150min. Člověk by si řekl, že to alespoň dojede, jenže pokud Vám organizátor řekne, že se body sbírají i z druhé strany je zcela evidentní, že v závodě nemá cenu pokračovat. A tak nám nezbylo nic jiného než se z místa sebrat, dojet do kempu a odevzdat výkaz. A to mi nepřijde, že jsem jel nějak pomalu, je pravda jen, že jsme delší dobu řešili řešení iti. Popravdě by mi zajímalo kolik měla trať km, a kolik času bylo vytyčeno na řešení úkolů. Na druhou stranu chápu a velmi dobře si uvědomuju, že organizatoři nemůžou sedět na místě 3 nebo 4h a čekat na opozdilce jako jsme byli my. Kde jsou ty časy, kdy se orienťáky startovali v 15h a lidi se vraceli jestě v devět večer? I v programu bylo psáno ?????? po dojezdu do cíle povídaní a pití. Bylo to srandě ne o závodění a o to šlo.
Zručky byly opět povedené, byla sranda a bylo se na co koukat a také si to užít. Omlovám se jen za přejeté kužely :oops: Zklamala mě spanilá jízda, která se bohužel nekonala. Což k malé účasti je celkém pochopitelné. Ono by se nebylo ani na co koukat.

Závěrem bych chtěl jen říci, že neznám srazy jaké bývaly před 5ti lety, abych dokázal řici tehdy bylo to a to. To přenechám jiným, kteří to pamatují. Ale pokud bych měl srovnávat 23. a 32. sraz tak se to ani srovnat vůbec nedá. Líbí se mi, že se na sraz sjíždí lidé, kteří se za ta dlouhá léta už znají a jsou jak jedna rodina. Baví se a užívají si to. Obdivuju organizátory, který mají tu stálou píli při pořádání srazů, která evidentně upadají. Chce to změnu, mnoho lidi už na srazy přestalo jezdit. A za sebe musím říci, že i toto byl můj poslední sraz. Snad změním názor, ale jsem z toho víkendu opravdu zklamán, a to tak, že jsem i odjel v sobotu domu po orientačním závodě i přesto, že jsem měl zaplacen pobyt do neděle. Jsem zklamán i z toho, že jsem hnal z práce z Německa do Plzně přes Prahu do Hořic, abych si užil srandu jako kdysi v Mělníce

Srazy už prostě nejsou to co bývaly......... :( :(
Renault Scénic 1.9dCi (75kW)
Renault Megane II 1.5dCi (60kW)

Renault Megane III Grandtour GT line (1.2 Tce 115k) Malte modra
Renault Grand Scénic III 2.0 dCi Bose (118/160) FAP
Renault Megane IV GT 1.6 Tce BOSE (151/205) modra Iron

dj.pepino
Člen RCČR
Příspěvky: 2219
Registrován: pát črc 28, 2006 14:37
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: 32. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY 23.5. - 25.5. 201

Příspěvek od dj.pepino » ned kvě 25, 2014 23:20

To Skippy87 :super: ta poslední věta :wink:
Obrázek
Laguna II/ 2.0DCi/16V /175Hp - chip na 225 (2007)Dynamique Obrázek
Megan II 1,9 DCi/88kW / 2005/chip na 150Hp , Megan II 1,5 DCi/ 63kW / 2004 - chip na 105Hp. Právní ochrana DAS.Autokamera TrueCam A5, Clip v.135
http://klondajk.brdy.org/
Hledají se spolubojovníci z Klondajku a Jinců.

Uživatelský avatar
lantra
Junior member
Příspěvky: 110
Registrován: ned čer 26, 2011 21:31

Re: 32. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY 23.5. - 25.5. 201

Příspěvek od lantra » pon kvě 26, 2014 13:06

Ahoj všem, novým, stálým i bývalým. Nemohu a ani nechci nic srovnávat s nějakými minulými srazy, protože tento byl teprve náš pátý, ale trochu mi to přijde, že v dnešní době všichni čekají, že jim někdo něco naservíruje až pod nos a nejlépe zadarmo ( to je i má reakce na komentář na stránkách RCCR). Za sebe musím říct, že už na druhém srazu jsme se cítili mezi svými a to, že halt je převaha aut jednoho typu, a co? V čem je problém? Vždyť přijet může každý. Koneckonců taky nemám Scenica a méněcenný se necítím, neb jsem přesvědčený, že všechno je o lidech a právě kvůli lidem a tomu, že se s nimi rád sejdu a cítím se s nimi dobře, rád přijedu i na další sraz.
Neznám a nebyl jsem na srazu jiných značek, ale mě program jaký je na srazu RCCR připravený mi vyhovuje, protože je to o zábavě, legraci, různých pitominkách a záludnostech, které na nás pořadatelé připraví a za to jim VELKÉ DÍKY. Vždycky jde spousta věcí udělat lépe, ale kdo nic nedělá, nic nezkazí a určitě netoužím po tom, abych v nějakých sprintech a podobných výkonových soutěžích ničil pneumatiky, tůroval motor apod. Škoda, že Ti co píšou, že "už to není co bývalo" radši prohlásí, že už nikam nepojedou, než aby se do dění zapojili a zkusili něco změnit? Ono je jednodušší říct za nic to nestojí, něž něco udělat.
Renault Fluence 1,6 DCi, 96 kW r.v. 2013
Renault Megane CC 1,6 16V, 82 kW, r.v.2005 (Vysočina)
Honda NC750X, r.v. 2017
EX - Yamaha TDM 850 4TX, r.v. 1999
EX - Renault Megane Coupe 1,4 TCe, r.v. 2010

Uživatelský avatar
Davidak79
Moderátor
Příspěvky: 9464
Registrován: čtv črc 26, 2007 19:03
Bydliště: Litoměřicko

Re: 32. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY 23.5. - 25.5. 201

Příspěvek od Davidak79 » pon kvě 26, 2014 19:27

Jako poslední sraz který se mi zamlouval byl v Jedovnici , tam mě mrzelo to že se neuskutečnila žádná soutěž na vodě která se přímo nabízela. Dále jsem absolvoval 2 x Mělník odkud jsem odjel.
Poté jsem srazy pouze sledoval zde v tématech a nebýt těch zmiňovaných 5?? Sceniců a pořadatelských aut bylo tam opravdu mrtvo.
Další co mě nijak nepřitahuje je plánování srazu kde mi připadá že nejde o renault sraz ale o to kdo co přiveze a ostatní kolik toho snesou.
Edit : a ještě jedna věc mě vadí néé vadí ale přímo se.e a to je jak se zvedl poplatek za vstup na sraz :?
Peugeot 508 GT SW 2,2HDI 2014 FULL
204PS@450Nm >>>odbrzděných 230PS@524Nm



EX:Škoda 105 ,120,125,Felicia , Peugeot 205, Laguna I 1.8 8v RT , Laguna II 2,0T Initiale 120kw 270nm >>> 143kw 340nm , VW Caddy 2.0TDI 2019

DedaR
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: stř čer 13, 2012 19:27

Re: 32. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY 23.5. - 25.5. 201

Příspěvek od DedaR » pon kvě 26, 2014 20:16

Zdar kluci,Lantro píšeš zlatá slova,já bych to napsal trošku ostřej. N o a Aldamore kdyby sis odpustil řízek tak bys věděl,že diagnostika byla a kdo chtěl tomu bylo vyhověno rukou a hlavou odborníka.A rady se dostalo každému kdo o radu stál.No a pokud máš problém se Scenikama tak máš dvě možnosti za prvé dát do hromady partu třeba Clia nebo jiné, nebo za druhé rozeštvat partu kolem Scenicu a Megánku ale to se ti nepodaří. Co se spanilky týká tak tu máme 100 km cestou na sraz na a l00 km cestou domů,tak ono to asi chce trochu myslet a né plivat síru.Viktor a lidé kolem něj si zaslouží poděkování a uctu za práci kterou pro nás dělají.Tak to je tak všechno,pokud jsem snad nenapsal pravdu a někoho sem se neprávem dotknul tak se omlouvám
Naposledy upravil(a) DedaR dne úte kvě 27, 2014 21:01, celkem upraveno 1 x.

svar
Člen RCČR
Příspěvky: 688
Registrován: stř dub 16, 2008 12:34
Bydliště: Kroměříž

Re: 32. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY 23.5. - 25.5. 201

Příspěvek od svar » pon kvě 26, 2014 21:49

Vážení přátelé nebo nepřátelé posledního srazu, bohužel patřím mezi, některými zatracované, majitele Sceniců (GS) a byl jsem osobně přítomen. Samozřejmě, že tak, jako každý, kdo má rád auta obecně, nejenom Renault, se podívám na skvosty doby minulé, pokud je příležitost. Bohužel ta příležitost několik posledních srazů je malinko zúžená. Myslím si, že nikdo nedokáže ovlivnit, kdo a s čím přijede, je to zřejmě jenom na ochotě a případných možnost každého. Rád bych pořídil nějakého veterána pro potěchu oka, ale s dvěma autama jeden řidič dost blbě jede. Pokud se chci potkat s lidima, nejen z řad organizátorů, ti se vcelku nemění, ale i účastníků, pokaždý dojede někdo nový, tak i kdybych měl použít koloběžku, tak tam prostě jedu. Co se týká programu a jeho přípravy, mají všichni můj, už letitý, obdiv, že je to ještě baví a dokážou něco novýho vymyslet. Osobně mi program typu orienťák (2), zručky, možná spanilka docela vyhovuje. Nemusím cítit vůni spálené gumy, případně slyšet otáčky motoru na maximu (stačí mi měření emisí) nebo zkoušet, kdo je rychlejší na rovině, kde se může posadit za volant i bernardýn. No a že se večer sedne, roztopí gril, něco málo i vypije, prohodí nějaké to slovo, ať už z oblasti auto či jiné, si myslím, že to k tomu patří.
Myslím si, že prostě řeči (věty) typu "Sraz sceniců" jsou neoprávněné. Tak, jak existuje clio club, laguna, 19,21,...... můžou se domluvit přes forum naprosto stejně jako my a zaujmout stejnou strategii a udělat sraz RCCR jako svůj typový.
Ještě jednou a veřejně, zatím jsem děkoval organizátorům jenom osobně, díky za přípravu, skvělý program + - nějaké minutky a celkově pohodový víkend. Ještě jednou díky a věřte, že příště přijedu opět. Třeba tam budou nějací noví účastníci, co se nenechají odradit některýma příspěvkama a budou zvědaví, kdo má pravdu.
A teď se do mě můžete pustit :lol:
Grand SCENIC II 1,5dCI 74kw 3.7.2020 eutanazie
Grand SCENIC III 1,5 DCI 81kw
http://grandscenic.forumn.net/

Aldamore
Junior member
Příspěvky: 102
Registrován: stř zář 03, 2008 11:31
Bydliště: Liberec

Re: 32. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY 23.5. - 25.5. 201

Příspěvek od Aldamore » pon kvě 26, 2014 21:53

DedaR píše:Zdar kluci,Lantro píšeš zlatá slova,já bych to napsal trošku ostřej. N o a Aldamore kdyby sis odpustil xxxxxxxxxxxx a řízek tak bys věděl,že diagnostika byla a kdo chtěl tomu bylo vyhověno rukou a hlavou odborníka.A rady se dostalo každému kdo o radu stál.No a pokud máš problém se Scenikama tak máš dvě možnosti za prvé dát do hromady partu třeba Clia nebo jiné, nebo za druhé rozeštvat partu kolem Scenicu a Megánku ale to se ti nepodaří. Co se spanilky týká tak tu máme 100 km cestou na sraz na a l00 km cestou domů,tak ono to asi chce trochu myslet a né plivat síru.Viktor a lidé kolem něj si zaslouží poděkování a uctu za práci kterou pro nás dělají.Tak to je tak všechno,pokud jsem snad nenapsal pravdu a někoho sem se neprávem dotknul tak se omlouvám
Hezky vecer, jste trosku mimo, nepochopil jste asi psany text, napsal jsem ze me to je lito a mrzi me to, ze uz to neni jako driv, to je muj problem. To ze napsi sceniky je jen to , jak mi to pripada, vim ze tam byla i jina pekna auta, ale malo. Obavam se, ze kdyz postavim auta co mam doma, tak dam do kupy vice modelu nez tam bylo. Jen jsem napsal a velmi slusne, ze to je jine nez drive. Tak jeste jednou prectete si laskave co jsem psal a zamyslete se nad tim co mi podsouvate. Viktora znam mnoho let, dekuji mu za to co dela a dela to dobre.

S pranim hezkych dnu Alda

Maky
Člen RCČR
Příspěvky: 946
Registrován: sob pro 19, 2009 16:38
Bydliště: Lysá nad Labem

Re: 32. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY 23.5. - 25.5. 201

Příspěvek od Maky » pon kvě 26, 2014 22:27

Hoši co vám vadí srazy posledních let, že jsou tam samé sceniky, tak nekafrejte dejte si dohromady partu svých modelů a přijeďte nás přečíslit, ale to se vám asi nepovede, co??? protože by ste museli přijet a to přece nechcete, páč tam zase budou ti protivní scenikáři, kteří sou všude!! Aldo, je pravda, že na bráně sedávaly dívky a při příjezdu daly papíry, vyinkasovaly startovné, ano podaly info co a jak, ale uznej v dnešní době by se tam sežraly nudou, páč by čekaly celý den na to až přijedou po jednom čecháčci a pražané, no pak celý den nic, jen vláček moravských sceniků!!! Ale za to, že nepřijedete ostatní nemůžou ani sceniky ani ty slečny a klidně tvrdím, že ani pořadatelé!!!! za to si můžete sami!
No a Daviďáku : Edit : a ještě jedna věc mě vadí néé vadí ale přímo se.e a to je jak se zvedl poplatek za vstup na sraz
Proto, že udělání takového srazu stojí spousty peněz ( jen se zamysli nad tím jak za posledních 5 let podražilo PHM), času a přemýšlení co pro ty co přijedou, připravit aby se pobavil každý!!! Tak přestaňte kritizovat pomožte s organizací toho 33. srazu a přivezte auta která chcete vidět, nebo ukázat a klidně, kdo chce ať se předvede na zrychlení. Ale nechce snad nikdo, aby se měřily rodiné gauče s nadupanejma adolescetama! ( myslím clia a laguny, nikoliv majitele!!!) Tak a teď ještě děkuji všem účastníkům a pořadatelům za bezva víkend! V září pokud budu živ sem v Hořicích!!! a moc se těším!
RGS dCi 1,9,2005,Skladací obytný přívěs, Babeta210.,domo kros PiČz 150., JAWA 250 1953., YAMAHA RD 80 kapotáž,kotouče, liťáky.,
http://grandscenic.forumn.net

Uživatelský avatar
rawik
Starting member
Příspěvky: 81
Registrován: stř led 24, 2007 15:06
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: 32. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY 23.5. - 25.5. 201

Příspěvek od rawik » pon kvě 26, 2014 23:31

kafrava uvaha: vybodnout se na orienťák, vlezny 150-200max, poradnou spanilku s exkurzí/výletem (cituji kamaráda: 10 aut na spanilce lepší než 10 aut bloudících na orienťáku po okolí), grilovačku a sleze se aut že se to do kempu nevejde :D doma máme nevadu twingouše a safrana (plus jednoho safrana na díly a 19tku dárce ventila).. když bych se dejme tomu hecnul a uplně mě to nezrujnovalo na pohonejch hmotách a dovez šecky 3 v rámci navýšení počtu ne uplně tuctovejch aut, tak že tam necham za ty dvě mladši 900 stovek jen abych by nemuseli zůstat stát před bránou mě prostě nemotivuje :) sraz by měl bejt určitě o lidech a o zábavě.. ale možná i trochu o těch autech a o tý značce.. takle se zachvilku budou na srazu rencků sjíždět naftovy oktavky..

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 32. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY 23.5. - 25.5. 201

Příspěvek od DDT » úte kvě 27, 2014 00:17

Kluci, myslim, ze by to chtelo trochu pritlumit emoce. ((diky za zpetnou vazbu a diky za podporu))

Kvalitu srazu nejlepe zhodnoti ucastnici. Me to neprislusi.
Ja vim, ze jsme mesic makali, abyste se bavili.
Vim, ze pred vyhlasenim vysledku odjela 3 auta. Dve jsou vyse a treti, Martin, musel pryc, kvuli tomu, ze jeho pritelkyne mela nehodu s druhym rodinnym autem.
Jedna vec je pravda, panove a damy, srazy jsou a budou jine nez byvaly. Neni to proto, ze by organizace byla jina.
My všichni jsme jiní.
Srazy jsme pred lety zacinali z nuly. Zkusenosti jsme sbirali za pochodu a ucili jsme se.
Dneska jsme na tom "profesionalne" mnohem lip a objektivne delame veci lepe.
Jenze to neni to, co dela sraz srazem. Sraz nedelaji ani letacky ani stanek dealera. Sraz dela zabava a sranda, kterou delate vy sami. Klub k tomu dela jen jakysi ramec, formu, mantinely a zakladni napln.
To, jestli se budete bavit nebo ne - spolu, to je na vas.
Me a kluky a holky, co to delaji pro vas, bavi vas bavit.
Jsem strasne pysnej na vsechny, kdo to s nami delaji.
Kdyz to reknu hrube, jsou to jejich prachy a jejich cas pro zabavu druhych.
Smekam pred nimi a jsem jim vdecny.

Aldomore - jestli se chces pripojit k nasemu teamu, bud vitan :-)

P.S. Zjistil jsem, ze ja, pitomec, jsem nekolik z vas nechtene obral o 60 kacek na startovnem. Omlouvam se. Prosim, prihlaste se na pristim sraze, mate vlezne gratis :-)
P.P.S. Skippy, omlouvam se, nepocitali jsme, ze by se nekdo na prvnich deseti kilometrech zasekl tak dlouho, tak jsme dali pokyn ke sbaleni odpovidajici casti. Priste pockame dele.
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
Skippy87
Člen RCČR
Příspěvky: 924
Registrován: pát čer 19, 2009 09:11

Re: 32. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY 23.5. - 25.5. 201

Příspěvek od Skippy87 » úte kvě 27, 2014 01:31

Me prijde jak kdyby si kazdy vzal z komentare jen to co ho namichlo a najednou klapka a pravy vyznam jde stranou.
Znovu opakuji, ze obdivuju pili organizatoru. Vazim si prace a prinosu kazdeho z nich, stejne tak Viktora, kterej drzi vse pohromade. Obdivuju tu srandu, kterou si clovek na sraze vzdy uzil a mimo jine to byl i duvod proc jsem prijel. Ale reknete mi kruci, kam se podeli vsichni ty skvely lidi s peknejma autama? Proc reknou: tam jsem byl naposled a vic uz je proste neuvidite? A kazdy rok se nekdo takovy najde, je to ve forech. A podle toho to i vypada. Ted kdyz clovek prijede, tak na sraze je jen to pevne jadro kamaradu. Coz ale super! Co uz tak super neni, tak je to, ze mi to neprijde jako verejne poradana akce, ale jako soukroma slezina (a ted musim bohuzel souhlasit s Davidakem) kdo co priveze a kolik ostatni vydrzi. A v patek jsem se o tom pri orientaku presvedcil. Kdyby jste jen tusili jak ja se na ten sraz 2 mesice tesil jak malej kluk. A to myslim doslova! Tesil se na stare tvare, na srandu, cumendu, proste vsechno co ke srazum patrilo. Jenze tohle vsechno je pryc, a ja nevim proc.......ja se rad zapojim do pomoci, pokud to povede k obnove starych srazu.

P.S. Viktore, ja zaplatil startovne i clensky prispevek. A jestli jsem zaplatil o 60Kc vic je mi jedno. Vim, ze jste si na tom dali opravdu vsichni moc zalezet. A ty penize si myslim, ze si zaslouzite.......
Renault Scénic 1.9dCi (75kW)
Renault Megane II 1.5dCi (60kW)

Renault Megane III Grandtour GT line (1.2 Tce 115k) Malte modra
Renault Grand Scénic III 2.0 dCi Bose (118/160) FAP
Renault Megane IV GT 1.6 Tce BOSE (151/205) modra Iron

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 32. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY 23.5. - 25.5. 201

Příspěvek od DDT » úte kvě 27, 2014 02:35

To, ze si z komentare vzal kazdy to sve je normalni... to je zkratka potiz psane komunikace.
Je jasne, ze nikomu nevadi sceniky, ap...

Skippy, co to je verejne poradana akce? Neni to akce, na kterou muze prijit kdokoliv?
To, ze se na srazech stmelilo nekolik paret, ktere tvori to, cemu ty rikas jadro, je jen dobre.
Na nasich srazech se spousta lidi poznalo, skamaradili se a nekteri dokonce utvorili pary.

Negativni reakce jsou bud opravnene nebo neopravnene.
Napriklad ty ses mohl citit poskozeny mou opravdu hloupu pocetni chybou, za kterou se jeste ted mlatim do hlavy... Nicmene, kdyby se ti pred peti deseti lety stalo, ze ti nekdo sebral plechy pred cumakem, tak bys "nenadaval", ale spis by ses ptal sam sebe, proc to tak je. A nepochybne bys dosel k zaveru, ze to asi nebyla chyba organizatora. (jak uz jsem psal vyse - ten cas prodlouzime, je to dobry napad).
To, co musim zasadne odmitnout, je teze, ze to je delane " na miru" pro nejakou partu.
Prdlajs, velebnosti :-)
To, ze s sebou bereme gril a uhli - to je prece kvuli vam vsem.
Co je (kujvadjat) lepsi, nez se po nejake akci sejit u ohne a popovidat si o tom, jak nam dneska bylo, jak to slo?
To, ze Svar s sebou bere ze svych zasob tekuty nektar, ktery nabidne komukoliv nasi krevni skupiny - jezkovy zraky, kdo by to jiny udelal?

A kdyz uz jsem v tom - psal jsi, ze jsme byli v nalade. To bylo opravdu jedine, co se me a ostatnich z tymu opravdu dotklo. Nemel jsi pravdu. Veseli, to jsme byli, ale ne diky etanolu. Bylo to diky te legraci, kterou jsme meli z toho, ze jste jezdili autobusem z gumicuků :) :-)
P.S. hod mi na sebe telefon do PM. Zavolam ti ;)
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

svar
Člen RCČR
Příspěvky: 688
Registrován: stř dub 16, 2008 12:34
Bydliště: Kroměříž

Re: 32. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY 23.5. - 25.5. 201

Příspěvek od svar » úte kvě 27, 2014 08:49

Poučení pro příště, už nebudu nikde ventilovat, že beru na sraz nějaké tekuté plody. Takže pokud něco vezmu, tak tajně a tajně někoho pozvu, aby šel ochutnat. Ušetřím. :drink:
Co se týká nějaké diagnostiky, která tu byla taky zmiňovaná, ano, měl jsem s sebou a kdo chtěl, tomu jsme to načetl. Příště, prostě mám tu možnost, ji můžu vzít opět a to zase pro změnu veřejně a zdarma. Nebo taky ne :D
Vzhledem k tomu, že toto byl můj jubilejní 10 sraz, tak taky pamatuju doby, kdy v kempu hořelo více grilů, každý si vyřešil svoje a v podstatě se se zbytkem nepotkal. Teď už počítáme s tím, že něco plápolat bude, sednem na jednu hromadu a můžem v klidu prožít a přežít večer. Klidně při větší množství lidí si nechám hlad do pořadí, ve kterým bych se dostal k ohni. Určitě to vypadá líp, když se všichni potkají minimálně u té potravy. Není snad problém se přitočit kdykolik ke komukoliv a klidně zapříst řeč na jakékoliv téma. Při tomto počtu, který se sejde, to opravdu na první mrk vypadá jako soukromá párty, ale asi se nikdo nerozdvojí, aby bylo víc lidí.
Určitě nikdo nejede proto, aby všechno z povzdálí sledoval, dělal čárky a poznámky, co kdo řekl a udělal, v jakémkoliv stavu, a pak řešil, jestli to odpovídá nějakým společenským pravidlům.
Grand SCENIC II 1,5dCI 74kw 3.7.2020 eutanazie
Grand SCENIC III 1,5 DCI 81kw
http://grandscenic.forumn.net/

Aldamore
Junior member
Příspěvky: 102
Registrován: stř zář 03, 2008 11:31
Bydliště: Liberec

Re: 32. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY 23.5. - 25.5. 201

Příspěvek od Aldamore » úte kvě 27, 2014 09:58

Tak jinak,

jako v te pohadce, "...Ivane vubec nic jsi nepochopil..." , to ze jsem napsal, ze mi je lito, ze tam nejsou jina auta nez ta Vase, neznamena, ze to je spatne, opak je pravdou aspon Vy jedete, ptal jsem se spis proc nejedou ostatni, ruku na srdce, kazdy se chce predvest, jak to ma, co na tom udelal, dat nekomu radu, atd. Hledam sam pro sebe pricinu tohoto stavu, ta diagnostika je take mozna to co by nekoho natahlo (me tedy ne mam ji tolik, ze do kufru by se nevesla a tech manualu k ruznym typum co mam ....), tady na foru narazim na lidi a pak na sraz nedojedou, dyt sem porad nekdo pise co jak kde, ale kde jinde se potkat.
To ze me nebavi zrucky, to nebavi (taky proc s 4control :-D a vselijakyma pipakam by to bylo nefer k ostatnim, ba ne to je legrace).
Mam navrh co zrealizovat sraz takto, byl by jen na jeden den, dopoledne bych domluvil u nejmenovaneho aut. servisu den jen pro ucastniky se servisem, prohlidkou novych modelu (bohuzel v ramci servisu by se asi neco malo platilo) trebas, by se dalo domluvit lepsi ceny na servis klimatizace, geometrie atd, tam v poledne konec, v nedalekem pivoru prohlidka obed pro neridice ochutnavka, nasledne "Spanilka" mestem a presun na letiste, kde by byla zrucka atd,deti muzou jit na nedaleke zamky a krasne vyhlidky a vecer jste doma. A nedeli mate s rodinou nebo treba na gauci pri sledovani formuli. Pripadne pro narocnejsi klientelu skola smyku na jinem okruhu (v Sosnove , tam se to da pekne domluvit) .
No nevim udelejte si nazor.

Jo je to v liberci neni to blizko ani daleko. Tak co ted dal.

PS : doba je rychla a jak rika babicka kratka navsteva potesi dlouha smrdi, proto si myslim ze na den je toho az az

PSS : spanila jizda pres Jested neni vubec marna

Uživatelský avatar
Navigator of SVAR
Starting member
Příspěvky: 21
Registrován: ned zář 22, 2013 20:57

Re: 32. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY 23.5. - 25.5. 201

Příspěvek od Navigator of SVAR » úte kvě 27, 2014 11:07

Fotky z dalšího vydařeného srazu :

:arrow: :arrow: http://steon.rajce.idnes.cz/32._Sraz_Re ... orice_2014

A něco málo k aktuálnímu tématu:

Jak bylo řečeno vše se odvíjí od poštu účastníků a program je dělaný podle toho co si přejí. Což považuju za lepší, než dělat něco co většina nechce. Např. taková spanilka při 20 autech s převahou sceniků valný smysl nemá a místo toho se jezdí 2 zručky, u kterých si užijeme více srandy (postavit zručku je určitě težší, než jet v čele spanilky).
No právě to, že je sraz na 3 dny s bohatýmn programem mně na tom baví. Jet na jeden den na sraz přes 200 kiláků, abych viděl nové renaulty, které jsou v každém obchodě v celé čr nepotřebuji, i když mně zajímají a kdyby byli součástí srazu, bylo by to super. Stejně tak levnější servis je sice lákavá nabídka, ale kvůli tomu na sraz nejezdíme, servis udělám kdekoliv, maximálně dobře mířené rady přijdou vhod. Při jednodení návstěve bych ani nestihl omrknout, co kdo nového si vymyslel na své vozítko, ani to tak se všemi probrat a to je nás "pár". Radši objetuju jeden celý víkend 2 krát za rok a potkám se se zajímyvými lidmu (nejenom s těmi starými, ale i s novými) než sedět v neděli na gauči :-).
Jinak škola smyku by byla super. Nevím sice jak by se na to dívali ostatní, kterám už tak se zdá, že vstup na sraz stojí hodně (což opravdu ne, když si spočítáté náklady na zručky a orientáky) a za okruh by se muselo platit další chechtáky. Ale za mně hlasuji pro.
Závěrem velké poděkování celému organizačnímu týmu za jejich vytrvalost a nápady, díky kterým je na sraze opravdu zábava.
Jeslti chcete přijít s novými nápady a organizátorům pomoci je to jenom dobrá zpráva pro všechny účastníky..

P.S. Parkovací senzor má většina aut , ale zručky jsou postveny tak že je jim naprd. Klidně přijeď a uvidíš že ani sebelepší auto není záruka výhry.
Naposledy upravil(a) Navigator of SVAR dne úte kvě 27, 2014 11:59, celkem upraveno 1 x.

Aldamore
Junior member
Příspěvky: 102
Registrován: stř zář 03, 2008 11:31
Bydliště: Liberec

Re: 32. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY 23.5. - 25.5. 201

Příspěvek od Aldamore » úte kvě 27, 2014 11:32

Navigator of SVAR píše:Fotky z dalšího vydařeného srazu :

:arrow: :arrow: http://steon.rajce.idnes.cz/32._Sraz_Re ... orice_2014

A něco málo k aktuálnímu tématu:

Jak bylo řečeno vše se odvíjí od poštu účastníků a program je dělaný podle toho co si přejí. Což považuju za lepší, než dělat něco co většina nechce. Např. taková spanilka při 20 autech s převahou sceniků valný smysl nemá a místo toho se jezdí 2 zručky, u kterých si užijeme více srandy (postavit zručku je určitě težší, než jet v čele spanilky).
No právě to, že je sraz na 3 dny s bohatýmn programem mně na tom baví. Jet na jeden den na sraz přes 200 kiláků, abych viděl nové renaulty, které jsou v každém obchodě v celé čr nepotřebuji, i když mně zajímají a kdyby byli součástí srazu, bylo by to super. Stejně tak levnější servis je sice lákavá nabídka, ale kvůli tomu na sraz nejezdíme, servis udělám kdekoliv, maximálně dobře mířené rady přijdou vhod. Při jednodení návstěve bych ani nestihl omrknout, co kdo nového si vymyslel na své vozítko, ani to tak se všemi probrat a to je nás "pár". Radši objetuju jeden celý víkend 2 krát za rok a potkám se se zajímyvými lidmu (nejenom s těmi starými, ale i s novými) než sedět v něli na gauči :-).
Jinak škola smyku by byla super. Nevím sice jak by se na to dívali ostatní, kterám už tak se zdá, že vstup na sraz stojí hodně (což opravdu ne, když si spočítáté náklady na zručky a orientáky) a za okruh by se muselo platit další chechtáky. Ale za mně hlasuji pro.
Závěrem velké poděkování celému organizačnímu týmu za jejich vytrvalost a nápady, díky kterým je na sraze opravdu zábava.
Jeslti chcete přijít s novými nápady a organizátorům pomoci je to jenom dobrá zpráva pro všechny účastníky..

P.S. Parkovací senzor má většina aut , ale zručky jsou postveny tak že je jim naprd. Klidně přijeď a uvidíš že ani sebelepší auto není záruka výhry.


Ok mate pravdu,

Preji Vam i ostatnim mnoho zdaru.

Uživatelský avatar
Navigator of SVAR
Starting member
Příspěvky: 21
Registrován: ned zář 22, 2013 20:57

Re: 32. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY 23.5. - 25.5. 201

Příspěvek od Navigator of SVAR » úte kvě 27, 2014 11:58

Davidak79 píše:Jako poslední sraz který se mi zamlouval byl v Jedovnici , tam mě mrzelo to že se neuskutečnila žádná soutěž na vodě která se přímo nabízela. Dále jsem absolvoval 2 x Mělník odkud jsem odjel.
Poté jsem srazy pouze sledoval zde v tématech a nebýt těch zmiňovaných 5?? Sceniců a pořadatelských aut bylo tam opravdu mrtvo.
Další co mě nijak nepřitahuje je plánování srazu kde mi připadá že nejde o renault sraz ale o to kdo co přiveze a ostatní kolik toho snesou.
Edit : a ještě jedna věc mě vadí néé vadí ale přímo se.e a to je jak se zvedl poplatek za vstup na sraz :?

Soutěž na vodě byla v Hradci : - http://old.stream.cz/profil/seznam.cz/b ... _id=817447

To že někdo nepíše aktivně diskuzi, neznamená, že na sraz nejezdí, viz. "AOS" parta, která jezdí pravidelně

Odpovědět

Zpět na „Srazy a akce Renault clubu“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti