17. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY 8.-10.9. 2006-10 LET!

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pawer
Člen RCČR
Příspěvky: 115
Registrován: čtv bře 23, 2006 16:59
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: ...

Příspěvek od Pawer » pon zář 11, 2006 11:30

Xamien píše:
Pawer píše:To já jel taky úplně pitomě :). Jel jsem z Prahy a na Mělník jsem odbočil hned tím prvním sjezdem z dálnice a do Mělníka jel nějakejma pitomejma vesnicema, navíc zdlouhavě. DOstal jsem ale radu na Benzině, kde jsem ještě dotankovával benzín, projel celej Mělník asi 2x a pak jsem dorazil, sic asi s půlhodinovým zpožděním, ale přece :).
Hehe nápodobně :lol:
No a ačkoliv jsme zcela odjinud, kus jsme zpět jeli spolu :P.
Sranda :)
[color=orange:f3b8e1af39]Renault 19, 1.8 GTX, r.v. 1990 [/color]- v prodeji
[color=blue:f3b8e1af39]Renault Clio phase II, r.v. 2001, 1.4 16V Dynamique [/color] - současné jezdítko :-)

Uživatelský avatar
MiraF
Junior member
Příspěvky: 101
Registrován: stř dub 26, 2006 08:35

Re: ...

Příspěvek od MiraF » pon zář 11, 2006 11:32

Xamien píše:
Pawer píše:To já jel taky úplně pitomě :). Jel jsem z Prahy a na Mělník jsem odbočil hned tím prvním sjezdem z dálnice a do Mělníka jel nějakejma pitomejma vesnicema, navíc zdlouhavě. DOstal jsem ale radu na Benzině, kde jsem ještě dotankovával benzín, projel celej Mělník asi 2x a pak jsem dorazil, sic asi s půlhodinovým zpožděním, ale přece :).
Hehe nápodobně :lol:
....takže jsem nebyl sám?!,...

Uživatelský avatar
Pawer
Člen RCČR
Příspěvky: 115
Registrován: čtv bře 23, 2006 16:59
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: ...

Příspěvek od Pawer » pon zář 11, 2006 11:48

MiraF píše:
Xamien píše:
Pawer píše:To já jel taky úplně pitomě :). Jel jsem z Prahy a na Mělník jsem odbočil hned tím prvním sjezdem z dálnice a do Mělníka jel nějakejma pitomejma vesnicema, navíc zdlouhavě. DOstal jsem ale radu na Benzině, kde jsem ještě dotankovával benzín, projel celej Mělník asi 2x a pak jsem dorazil, sic asi s půlhodinovým zpožděním, ale přece :).
Hehe nápodobně :lol:
....takže jsem nebyl sám?!,...
Řekl bych, že nás bylo kapánek víc :).
Napomohlo tomu to, že jsem v Mělníku nikdy předtím nebyl, ani na žádném předchozím Renault srazu, tohel byla pro mě dvojnásobná premiéra :).
[color=orange:f3b8e1af39]Renault 19, 1.8 GTX, r.v. 1990 [/color]- v prodeji
[color=blue:f3b8e1af39]Renault Clio phase II, r.v. 2001, 1.4 16V Dynamique [/color] - současné jezdítko :-)

Uživatelský avatar
kšanda
Člen RCČR
Příspěvky: 2744
Registrován: úte úno 08, 2005 22:09
Bydliště: Praha - Zahradní Město -> Orlické Záhoří
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kšanda » pon zář 11, 2006 11:51

tamtudy sem to zkoušel v květnu. ale bylo to rzkopaný tak po 15 minutovim otáčení a přemejšlení sem zase najel na dálnici :-D
Prej jen francouzi dělaj auta pro lidi. Ale co my prasata?
exRENAULT 21 nyní MITSUBISHI PAJERO r.v. 98 2,5 Td
co nejde silou, jde silou eště větší proto 4x4

Uživatelský avatar
boledo
Exmistr Renault
Příspěvky: 25
Registrován: stř čer 15, 2005 21:00
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

17. zraz bol vynikajuci!

Příspěvek od boledo » pon zář 11, 2006 16:11

V prvom rade dakujem organizatorom za vytrvalost s akou organizuju nase zrazy. Ved prvy zraz na ktorom som sa zucastnil bol uz pred 7 rokmi! A furt je nam na zrazoch dobre, pripadne este lepsie:-).
Velmi chcem podakovat ucastnikom, ja osobne som si este ani raz neuzil taky krasny vyber aut ako tento rok a ani taku pestru a super partiu. Osobitne som bol nadseny partiou Osmickarov, hlavne musketierom zo Slovenska! Klobuk dole.

Prvy krat som inde ako v muzeu videl Maxinu R5 Turbo 2, vedla nej R5 Alpine, no jedna basen. A to uz ani nehovoim o tych kabrioletoch. Som ani nevedel ze je v Cechach tolko 16V R19 Cabrio, ci taka krasna R11 cabrio. A majstrovska R5 Cabrio je unikat. (A aby som nezabudol, gratulujem obom Martymu aj 100kucovi, ste fantasticka dvojica!)

Najviac zo vsetkeho som si vsak uzil cestu domov. Co ti nasi Osmickari vystrajali, to by vydalo na cely clanok. Ved uvidite na fotkach ako 3 Slovenske R8 blokovali cesku dialnicu a vobec nikto sa na nich nehneval a ostatni soferi im mavali a usmievali sa. Bola to bomba. Si predstavte ze dokonca nas predbiehali 2 naaaadherne Ferrari 328 Targa a aj ti nadsene mavali nasim Osmickarom! To sa vam nestane kazdy den. (okrem toho sme videli krasny Bentley Continental GTC, dvakrat Lotus Esprit Turbo a jednu Ferrari 360 Modena.... mnam)

No a tak sa uz teraz tesim na dalsi podobny krasny zraz, urcite aspon na jeden pridem.

Boledo
Boledo
R19 Cabrio
R Scenic 2.0 16v
Mistr Renault CR 2000
Vicemistr Renault CR 1999
:-) a ze samochvala smrdi :-)

Uživatelský avatar
Mario Horak
Člen RCČR
Příspěvky: 1320
Registrován: úte kvě 24, 2005 07:53
Bydliště: Bratislava, SK

Příspěvek od Mario Horak » pon zář 11, 2006 16:37

Toto bol zraz na ktorý sa nezabúda. Ďakujem.

Gratulujem víťazovi o mistra Renault.
To 100kuč: Všetci vedia, že titul sa nedá dlho udržať. Dlho sme do Teba rýpali, ale tentokrát úprimne "aj tak si dobrý".

To Milan Voda: Brnenský drak zabral. Mal som pre teba odložených ešte nejakých zlatých bažantov. V tej chvíli keď si odchádzal, som si nespomenul.

To Boledo: Po jazde s Tebou po dialnici, Magda vyhlásila, že chce kabriolet. (Mala byť Milanovou dcérou :D )

To 3x R8 z BA: Bol to doslova zážitok vás sledovať zozadu. Nejaké fotky sa vydarili a keď bude trocha času, pošlem.
----------------------
Mario Horak
R 5 GTE Kurtizána

Uživatelský avatar
alex
Starting member
Příspěvky: 35
Registrován: ned zář 10, 2006 22:01
Bydliště: Bratislava/Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alex » pon zář 11, 2006 17:01

My sme si to tiez uzivali. Ved ak aby sme neblbli tak by sme asi zaspali za volantom :lol: No a na tie fotky som fakt zvedavy, teda dufam ze sa podarili a ze nebudu velmi rozmazane 8)

Ja som co to pofotil tiez, len to uz bolo na hranici bezpecnosti balancovat v 100 km/h s fotakom v ruke medzi dalsimi dvoma osmickami... hehe.. No ale aspon nieco bude. 8)

Uživatelský avatar
HOPPA
Člen RCČR
Příspěvky: 416
Registrován: úte srp 01, 2006 14:03
Bydliště: Klatovy

Příspěvek od HOPPA » pon zář 11, 2006 17:14

Poprvé na srazu RCČR,ale max spokojenost :od23: Gratuluji vítězům a děkuji všem-byli jste skvělí!!!!!!!!!!

Uživatelský avatar
Mario Horak
Člen RCČR
Příspěvky: 1320
Registrován: úte kvě 24, 2005 07:53
Bydliště: Bratislava, SK

Příspěvek od Mario Horak » pon zář 11, 2006 17:32

Už trocha času bolo, takže fotky z cesty:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
----------------------
Mario Horak
R 5 GTE Kurtizána

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » pon zář 11, 2006 17:35

Super :!:
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
kšanda
Člen RCČR
Příspěvky: 2744
Registrován: úte úno 08, 2005 22:09
Bydliště: Praha - Zahradní Město -> Orlické Záhoří
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kšanda » pon zář 11, 2006 17:40

hele mě už se nějak stejská po srazu. nechce se vám dělat sraz každej víkend? :-D
Prej jen francouzi dělaj auta pro lidi. Ale co my prasata?
exRENAULT 21 nyní MITSUBISHI PAJERO r.v. 98 2,5 Td
co nejde silou, jde silou eště větší proto 4x4

Uživatelský avatar
Mario Horak
Člen RCČR
Příspěvky: 1320
Registrován: úte kvě 24, 2005 07:53
Bydliště: Bratislava, SK

Příspěvek od Mario Horak » pon zář 11, 2006 17:58

To Xsanda: Ty by si Viktora tuším aj uštval. :D (hoci po tom skákaní vo vreci...)

To Mario Horak: Zbytočne netrep, lebo ešte máš kocovinu. :D
----------------------
Mario Horak
R 5 GTE Kurtizána

Uživatelský avatar
wilczek
Člen RCČR
Příspěvky: 714
Registrován: sob dub 29, 2006 14:00
Bydliště: Orlová

Příspěvek od wilczek » pon zář 11, 2006 18:06

Vážení kolegové. Aucamp Mělník je nejlepší místo pro naše srazy. Přijeli jsme již ve čtvrtek a zakrátko nám bylo jasné, že toto místo je skrz naskrz prodchnuté duší značky RENAULT. Hned po vstupu na toaletu mne uvítal na dveřích posvátný znak kosočtverce. S pozdravem všem Standa, Danka a Espace.

Uživatelský avatar
pivi
Člen RCČR
Příspěvky: 1888
Registrován: stř led 25, 2006 17:43
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od pivi » pon zář 11, 2006 18:09

@ksando:kde jsi byl ty?koukal sem :shock: a ty porad negde skovanej,takhle to teda nejde!Asi to bude tim ze nevim jak vypadas. :lol: Vy ste sedeli s mariem nahore a ch...i? :drink: Jeste ze sme se nenechali ukecat od maria a zustali u boledo , ale taky to stacilo. :D
Martin

Lidem bez jmena neodpovidam na sz.
R5 Turbo 2 rv.1985
R21 Turbo 1991
R21 Turbo Quadra rv.1991 in work
Megane 3 Bose Gt- Line Edc Prodan
Grand Espace 3.0 Dci 2007 Privilege prodan
Espace 2.0 Dci 2008 Initiale

Uživatelský avatar
Mario Horak
Člen RCČR
Příspěvky: 1320
Registrován: úte kvě 24, 2005 07:53
Bydliště: Bratislava, SK

Příspěvek od Mario Horak » pon zář 11, 2006 18:15

To Pivi: Splnil si mi jeden z Renaultských snov. Šiahnuť naživo na R5 Maxiturbo :shock: Vďaka.
----------------------
Mario Horak
R 5 GTE Kurtizána

Uživatelský avatar
Blanka D.
Starting member
Příspěvky: 10
Registrován: ned kvě 14, 2006 21:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od Blanka D. » pon zář 11, 2006 18:23

kšanda píše:hele mě už se nějak stejská po srazu. nechce se vám dělat sraz každej víkend? :-D
Mario Horak píše:To Xsanda: Ty by si Viktora tuším aj uštval. :D (hoci po tom skákaní vo vreci...)
Mejte preci trochu slitovani - obtyden by stacilo :wink: :twisted: :lol:
Mario Horak píše:Už trocha času bolo, takže fotky z cesty:
fotky jsou krasne - je videt ze jste se uz z nicnedelani nudili :lol: to by vam jednou mohl Viktor udalet orientak ci cumjizdu az domu :D :wink:

Uživatelský avatar
pivi
Člen RCČR
Příspěvky: 1888
Registrován: stř led 25, 2006 17:43
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od pivi » pon zář 11, 2006 18:29

Mario to neni Maxi, je to jenom Turbo 2.Na dalsim srazu as se uvidime tak se spolu svezem. :wink:
Martin

Lidem bez jmena neodpovidam na sz.
R5 Turbo 2 rv.1985
R21 Turbo 1991
R21 Turbo Quadra rv.1991 in work
Megane 3 Bose Gt- Line Edc Prodan
Grand Espace 3.0 Dci 2007 Privilege prodan
Espace 2.0 Dci 2008 Initiale

Uživatelský avatar
alex
Starting member
Příspěvky: 35
Registrován: ned zář 10, 2006 22:01
Bydliště: Bratislava/Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alex » pon zář 11, 2006 19:50

Mario dik za foto. Dobre to ta tvoja zena zachytila :lol:

akcia ako ma byt 8)

Uživatelský avatar
Dawes
Moderátor
Příspěvky: 2456
Registrován: stř pro 31, 2003 09:32
Bydliště: Praha-západ

Příspěvek od Dawes » pon zář 11, 2006 20:03

[quote="Mario Horak"]Už trocha času bolo, takže fotky.....

Téééda superMário.... :shock: ty tři osmičky přes celou slavnou Dé1..... a ještě u cedule Hustopeče.... te je prostě HUSTÝ :super:

Dawča (ten, co je víc slyšet, než vidět :lol: )
Obrázek

CZ 175 - 477.01 1969 Yamaha XV1100 Virago 1992
ex GRAND Espace III 2.0 8V RXE, F3R-768 1999
ex Renault 25 TX 2.2i J7T, 1988 (Ufo), ex Renault 25 Turbo-D 1985 (Rakef)

Uživatelský avatar
Tomáš Langer
Člen RCČR
Příspěvky: 731
Registrován: úte kvě 25, 2004 22:17
Bydliště: Tetčice u Brna

Příspěvek od Tomáš Langer » pon zář 11, 2006 20:25

Dawes píše:Teda superMário.... :shock: ty tři osmičky přes celou slavnou Dé1..... a ještě u cedule Hustopeče.... te je prostě HUSTÝ :super:
Teda kluci, nechci vám kazit radost, ale u mých rodných Hustopečí jste nemohli jet přes celou slavnou Dé jedničku, protože za Brnem už je to Dé dvojka. A ta, od té smutné udlálosti ve dvaadevadesátým, co už nejsme bratia, ale cuzdinci, je jak po vymření, automobilový provoz abys na ní hledal s baterkou...

Ovšem fotky jsou to nádherný, kdyby se R8-ky ještě teď vyráběly a tyhle záběry běžely v TV před každým fotbalem či telenovelou, stály by se na R8-ky fronty :D
Je nádherný vidět, že si užíváte i cestou ze srazu. :wink:
Tomáš
[img]http://langerovi.cz/obrazky/Rendici.jpg[/img] <b>R5 1,4 3dv. 1992</b> (1995-2001)
<b>Espace J11 2,2 TXE 1990</b> (2001-2005), zvaný <i>Autobus</i>
<b>Espace JE Grand 2,0 8V 1998</b> (nynější rodinný miláček), říkáme mu <b>TGV</b> :-))

Uživatelský avatar
alex
Starting member
Příspěvky: 35
Registrován: ned zář 10, 2006 22:01
Bydliště: Bratislava/Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alex » pon zář 11, 2006 20:47

Tomáš Langer píše:
Dawes píše:Teda superMário.... :shock: ty tři osmičky přes celou slavnou Dé1..... a ještě u cedule Hustopeče.... te je prostě HUSTÝ :super:
Teda kluci, nechci vám kazit radost, ale u mých rodných Hustopečí jste nemohli jet přes celou slavnou Dé jedničku, protože za Brnem už je to Dé dvojka. A ta, od té smutné udlálosti ve dvaadevadesátým, co už nejsme bratia, ale cuzdinci, je jak po vymření, automobilový provoz abys na ní hledal s baterkou...

Ovšem fotky jsou to nádherný, kdyby se R8-ky ještě teď vyráběly a tyhle záběry běžely v TV před každým fotbalem či telenovelou, stály by se na R8-ky fronty :D
Je nádherný vidět, že si užíváte i cestou ze srazu. :wink:
Je pravda ze okolo Hustopeci je uz D2 ale my sme toto robili este hodny kus pred brnom. Cize aj na D1 :lol: Toz na D2 to bolo ale bezpecnejsie... :wink: ..teda az na tu kvalitnu betonovu vozovku.

Uživatelský avatar
kšanda
Člen RCČR
Příspěvky: 2744
Registrován: úte úno 08, 2005 22:09
Bydliště: Praha - Zahradní Město -> Orlické Záhoří
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kšanda » pon zář 11, 2006 21:14

pivi píše:@ksando:kde jsi byl ty?koukal sem :shock: a ty porad negde skovanej,takhle to teda nejde!Asi to bude tim ze nevim jak vypadas. :lol: Vy ste sedeli s mariem nahore a ch...i? :drink: Jeste ze sme se nenechali ukecat od maria a zustali u boledo , ale taky to stacilo. :D
no nahoře sme byli jenna jedno pivko. pak po ohňostroji sme se přesunuli zase ke stánku. a seděli sme tam s lenkou r21 pavlem trolem kámošem a já v modrý mikině s nápisem lions nebo v bundě lions nebo v tričku lions:-D ale tvojeho auta sem si všim. to by si všim i slepej. doxela bych tě taky rád zneužil k projíždce. protože takovej zážitek se mi jen tak nepoštěstí. ale tebe sem asi taky nepoznal :-D napadá mě udělat gtřeba tak za měsíc v praze nějakej minisrazík. ale asi spíš bez aut aby sme se pohli pobavit :-D
Prej jen francouzi dělaj auta pro lidi. Ale co my prasata?
exRENAULT 21 nyní MITSUBISHI PAJERO r.v. 98 2,5 Td
co nejde silou, jde silou eště větší proto 4x4

Alena Trsková
Člen RCČR
Příspěvky: 33
Registrován: ned kvě 07, 2006 21:50

Příspěvek od Alena Trsková » pon zář 11, 2006 22:27

Díky za super sraz!


To Mario a všichni R8: fotky super, je vidět, že jste si to opravdu užili, skoro vám tu cestu zpátky závidím. Velká poklona, že jste na sraz dorazili, byli jste super!


To DDT, Márty si dnes trochu stěžoval, že ho bolí stehna

:smajlici4:

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » pon zář 11, 2006 22:44

Alena Trsková píše:
To DDT, Márty si dnes trochu stěžoval, že ho bolí stehna

:smajlici4:
Co bolí to roste :lol:
Aspoň mu trochu zesvalnatí párátka :lol:
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
boledo
Exmistr Renault
Příspěvky: 25
Registrován: stř čer 15, 2005 21:00
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boledo » pon zář 11, 2006 22:53

Mario, Magda chce kabriolet lebo sa z neho dobre foti:-) Pripajam par fotiek aj ja, ale niesu take dobre ako Magdine, lebo som fotil za jazdy len jednou rukou... Ale naladu vystihuju. Na jednej fotke su chalani za kamionom a mozem vam povedat ze ked sa ten chudak pozrel do spatneho zrkadla musel sa nalakat ze sa mu sniva. Zo vsetkych stran sa na neho rutili R8-ky!


Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Boledo
R19 Cabrio
R Scenic 2.0 16v
Mistr Renault CR 2000
Vicemistr Renault CR 1999
:-) a ze samochvala smrdi :-)

Odpovědět

Zpět na „Srazy a akce Renault clubu“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů