26. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY - 17.-19.6.2011

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
Georgus
Člen RCČR
Příspěvky: 175
Registrován: čtv dub 17, 2008 21:59
Bydliště: Liberec

Re: 26. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY - 17.-19.6.2011

Příspěvek od Georgus » úte čer 21, 2011 23:39

Dan Black píše:Pár obrázků ze srazu k prohlédnutí zde: Dan a Lucie » Renault » 26. sraz RCČR Jedovnice

Fotky jsou k dispozici pod licencí CC-BY-SA (šíření s uvedením autora), díky...
Fotečky jsou super, ale kdy tam byla k vidění ta Alpina fakt nevím :-( a tu bych chtěl tak moc vidět na vlastní oči. Moc se asi nezdržela. Aspoň na fotce jsem viděl soutěž o poznávání dílů, protože jsem jí na trase nějak nenašel (škoda že nebyla v kempu).
R19 1.4 RN - 1995 - již nemám, ale byla SUPER
Laguna Grandtour 1.8 RN - 1995 - pořádnej kočár, už si jí užívá někdo jiný


Megane Scenic 1.6 16v Air - 2001 - nynější mazel

Obrázek

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 26. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY - 17.-19.6.2011

Příspěvek od DDT » stř čer 22, 2011 00:00

Georgus píše:
svar píše:
Georgus píše:
svar píše:Poprvé je vždycky všechno těžký. O to víc máš zážitků, když vidíš i místa, kam další ani "nezabloudí". Tady máš studijní materiál. http://www.aoscz.info/ucebnice.php Na uklidnění, naprosto stejný pocity jsem měl po prvním srazu a orienťáku, kdy jsem najel jednou tolik km a našel asi 4 kontroly. :D
Ten studijní materiál jsem procházel, ale výsledek byl stejně bídný :-( Někdo prostě orienťáky nemusí a když je nechce jet, tak přijde o polovičku atrakcí na srazu a to je škoda.
Jestli to nebyl tím, že v bližším okolí nebyl vhodný prostor na zručky, no a nějak se tam auta musely dostat. Jenom tak jednoduchý přesun v koloně je nezáživný.
Jasně, v kempu zručky nešly udělat to chápu, ale příště snad třeba místo bude. Informace pro neorintované závodníky, že zručky budou zde a tam a ti co nechtějí jet orienťák si tam rádi zajedou. Jen ta verze všechno samostatně mi prostě vyhovovala lépe.
Uáááá
Lidi, posloucháte něco, když kvákám do mikrofonu?
Jak v pátek, tak v sobotu jsem speciálně pro nováčky říkal, že jízda zručnosti bude v Bukovince... Bylo to i tady na foru v odkaze na článek v novinách...
Navíc byla značená v mapě ...
V kempu to nešlo udělat, není tam na to místo, tak jsme vám aspoň vyrobili novinku s magnetickou zručkou :-)
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
Dan Black
Člen RCČR
Příspěvky: 1830
Registrován: pát zář 14, 2007 14:40
Bydliště: Bílina

Re: 26. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY - 17.-19.6.2011

Příspěvek od Dan Black » stř čer 22, 2011 00:16

Viktore to chce klíííd... :D
To nevíš, že nejdůležitější informace jsou průtokové? 8)
Kia Rio 2017
Scenic 2001 1.6/16v
Vzpomínáme...Škoda 105 (s něčím se začít musí)...Twingo Helios (prosklená střecha, zdroj potěšení i vzteku)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Majmajko
Starting member
Příspěvky: 99
Registrován: čtv dub 28, 2005 07:20
Bydliště: Dunajská Lužná
Kontaktovat uživatele:

Re: 26. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY - 17.-19.6.2011

Příspěvek od Majmajko » stř čer 22, 2011 00:38

Bola nejaka zrucka? 8)
Podpredseda OZ Renault Classic Club
--- www.renaultcc.sk ---

svar
Člen RCČR
Příspěvky: 688
Registrován: stř dub 16, 2008 12:34
Bydliště: Kroměříž

Re: 26. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY - 17.-19.6.2011

Příspěvek od svar » stř čer 22, 2011 06:46

DDT píše:
Georgus píše:
svar píše:
Georgus píše:
svar píše:Poprvé je vždycky všechno těžký. O to víc máš zážitků, když vidíš i místa, kam další ani "nezabloudí". Tady máš studijní materiál. http://www.aoscz.info/ucebnice.php Na uklidnění, naprosto stejný pocity jsem měl po prvním srazu a orienťáku, kdy jsem najel jednou tolik km a našel asi 4 kontroly. :D
Ten studijní materiál jsem procházel, ale výsledek byl stejně bídný :-( Někdo prostě orienťáky nemusí a když je nechce jet, tak přijde o polovičku atrakcí na srazu a to je škoda.
Jestli to nebyl tím, že v bližším okolí nebyl vhodný prostor na zručky, no a nějak se tam auta musely dostat. Jenom tak jednoduchý přesun v koloně je nezáživný.
Jasně, v kempu zručky nešly udělat to chápu, ale příště snad třeba místo bude. Informace pro neorintované závodníky, že zručky budou zde a tam a ti co nechtějí jet orienťák si tam rádi zajedou. Jen ta verze všechno samostatně mi prostě vyhovovala lépe.
Uáááá
Lidi, posloucháte něco, když kvákám do mikrofonu?
Jak v pátek, tak v sobotu jsem speciálně pro nováčky říkal, že jízda zručnosti bude v Bukovince... Bylo to i tady na foru v odkaze na článek v novinách...
Navíc byla značená v mapě ...
V kempu to nešlo udělat, není tam na to místo, tak jsme vám aspoň vyrobili novinku s magnetickou zručkou :-)
Tak, tak. Předseda má pravdu. Byla řeč o zručce v Bukovince a přestávce. Viktore KLÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍD
Grand SCENIC II 1,5dCI 74kw 3.7.2020 eutanazie
Grand SCENIC III 1,5 DCI 81kw
http://grandscenic.forumn.net/

Uživatelský avatar
Georgus
Člen RCČR
Příspěvky: 175
Registrován: čtv dub 17, 2008 21:59
Bydliště: Liberec

Re: 26. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY - 17.-19.6.2011

Příspěvek od Georgus » stř čer 22, 2011 10:57

DDT píše:
Georgus píše:
svar píše:
Georgus píše:
svar píše:Poprvé je vždycky všechno těžký. O to víc máš zážitků, když vidíš i místa, kam další ani "nezabloudí". Tady máš studijní materiál. http://www.aoscz.info/ucebnice.php Na uklidnění, naprosto stejný pocity jsem měl po prvním srazu a orienťáku, kdy jsem najel jednou tolik km a našel asi 4 kontroly. :D
Ten studijní materiál jsem procházel, ale výsledek byl stejně bídný :-( Někdo prostě orienťáky nemusí a když je nechce jet, tak přijde o polovičku atrakcí na srazu a to je škoda.
Jestli to nebyl tím, že v bližším okolí nebyl vhodný prostor na zručky, no a nějak se tam auta musely dostat. Jenom tak jednoduchý přesun v koloně je nezáživný.
Jasně, v kempu zručky nešly udělat to chápu, ale příště snad třeba místo bude. Informace pro neorintované závodníky, že zručky budou zde a tam a ti co nechtějí jet orienťák si tam rádi zajedou. Jen ta verze všechno samostatně mi prostě vyhovovala lépe.
Uáááá
Lidi, posloucháte něco, když kvákám do mikrofonu?
Jak v pátek, tak v sobotu jsem speciálně pro nováčky říkal, že jízda zručnosti bude v Bukovince... Bylo to i tady na foru v odkaze na článek v novinách...
Navíc byla značená v mapě ...
V kempu to nešlo udělat, není tam na to místo, tak jsme vám aspoň vyrobili novinku s magnetickou zručkou :-)
"Pane bože" to nebylo tak, že organizátoři všechno špatně, to jsem nepsal. Magnetická zručka naprostá bomba, v kempu a v bezprostřední blízkosti to udělat s velkými auty nešlo, ale asi neumím číst mezi řádky či slovy brzy po ránu. Pochopil jsem, že bez toho, abych neprojel orienťák minimálně do konce první části, tak jsem se nedostal ke zručce. Stejně jako jsem se nedostal poznání dílů auta, které jsem prostě probloudil. Některým neorientovaným (jako jsem já) to je pak prostě líto. A někteří byli také smutní, že ten orienťák nedají a pak jim moc toho na těšení mimo orienťák nezbývá.

Sraz jsem hodnotil za 1 (to tak prostě bylo), ale do zlepšení jsem napsal co by se mi "líbilo".
R19 1.4 RN - 1995 - již nemám, ale byla SUPER
Laguna Grandtour 1.8 RN - 1995 - pořádnej kočár, už si jí užívá někdo jiný


Megane Scenic 1.6 16v Air - 2001 - nynější mazel

Obrázek

Uživatelský avatar
Skupa
Člen RCČR
Příspěvky: 327
Registrován: pát lis 26, 2010 16:36
Bydliště: Plzeňsko

Re: 26. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY - 17.-19.6.2011

Příspěvek od Skupa » stř čer 22, 2011 18:34

Tak zatím 134 fotek na společné hromadě.
http://www.skupa.estranky.cz/fotoalbum/ ... .sraz-rccr
Pěkné, ale určitě maj i další od kterých rád uložím....
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Ski
Člen RCČR
Příspěvky: 31
Registrován: stř bře 30, 2011 20:09
Bydliště: Plzeň

Re: 26. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY - 17.-19.6.2011

Příspěvek od Ski » stř čer 22, 2011 18:43

Skupíku, až dnes přijdudom, tak ti pošlu do SZ odkazy na leteckou poštu, kde dám pár fotek, co jsem nafotil mobilem.

K tomu orienťáku, ještě jednou jsem vlezl do té učebnice a průjezd bodem B i C jsem konečně pochopil. Tam nejde o to si otáčet itinerář ale opravdu si správně uvědomit od kud do toho bodu přijedu, jestliže tu bylo psáno, že do něj přijedu od severu, tak pak už zbývá jen se vžít do pohledu z auta a pak je jasné, že ačkoliv šipka v učebnici, nebo v iti ukazuje v levo nahoru, tak ale z pohledu řidiče pojedu do prava. Tedy ve skutečnosti to je vlastně takto Obrázek
pak už nejkratší cestou do C, do kterého musím přijet z prava, tudíž od bodu B pak stále jedu doleva dokud nepřijedu do Cčka. :) :) :) jestli je to správně skáču radostí :D

Takže jestli si pamatuji první část sobotního ori byl příjezd do K zhora, podle mapy se tedy jelo do leva ? Pak tam myslím byla nápověda mostu přes říčku a u něj se mělo do leva, což tedy vedlo podél lesa a do Bukoviny se přijelo zadem ? Další nápovědu si už nepamatuji, páč jestli si vzpomínám, další odbočka již po hlavní nebyla.
Nešlo by sem vložit ten iti první sobotná části ? Nevyplněný, to je jasné.
Naposledy upravil(a) Ski dne stř čer 22, 2011 21:10, celkem upraveno 2 x.
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekMegane I , 1,9dci 74kW ( 2001 )Obrázek
Obrázek
Moje stránka na webu RCČR

Uživatelský avatar
Skupa
Člen RCČR
Příspěvky: 327
Registrován: pát lis 26, 2010 16:36
Bydliště: Plzeňsko

Re: 26. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY - 17.-19.6.2011

Příspěvek od Skupa » stř čer 22, 2011 20:30

Ski píše:Skupíku, až dnes přijdudom, tak ti pošlu do SZ odkazy na leteckou poštu, kde dám pár fotek, co jsem nafotil mobilem.
Super...
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 26. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY - 17.-19.6.2011

Příspěvek od DDT » čtv čer 23, 2011 11:39

Georgus píše: "Pane bože" to nebylo tak, že organizátoři všechno špatně, to jsem nepsal. Magnetická zručka naprostá bomba, v kempu a v bezprostřední blízkosti to udělat s velkými auty nešlo, ale asi neumím číst mezi řádky či slovy brzy po ránu. Pochopil jsem, že bez toho, abych neprojel orienťák minimálně do konce první části, tak jsem se nedostal ke zručce. Stejně jako jsem se nedostal poznání dílů auta, které jsem prostě probloudil. Některým neorientovaným (jako jsem já) to je pak prostě líto. A někteří byli také smutní, že ten orienťák nedají a pak jim moc toho na těšení mimo orienťák nezbývá.

Sraz jsem hodnotil za 1 (to tak prostě bylo), ale do zlepšení jsem napsal co by se mi "líbilo".

Poznávání dílů byl SÚ v rámci OZ, ten nejde udelat jinak a jinde. Je jasne, ze pokud PK nenajdes, pak nelze ani splnit SÚ... (ostatne magickou jeskyni taky nedostanu do kempu :-) )
Na druhou stranu bychom priste mohli pri zrucce v Melniku udelat nejakou jednoduchou paralelni soutez (treba poznavani dilu) to by se zvladnout dalo.
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 26. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY - 17.-19.6.2011

Příspěvek od DDT » ned čer 26, 2011 22:34

Kdyz me neprejede vlak, rano se muzete tesit na clanek ze srazu s naprosto rekordnim poctem fotek :-)
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

dj.pepino
Člen RCČR
Příspěvky: 2219
Registrován: pát črc 28, 2006 14:37
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: 26. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY - 17.-19.6.2011

Příspěvek od dj.pepino » ned čer 26, 2011 22:40

DDT píše:Kdyz me neprejede vlak, rano se muzete tesit na clanek ze srazu s naprosto rekordnim poctem fotek :-)
A budou i videa ? :wink:
Obrázek
Laguna II/ 2.0DCi/16V /175Hp - chip na 225 (2007)Dynamique Obrázek
Megan II 1,9 DCi/88kW / 2005/chip na 150Hp , Megan II 1,5 DCi/ 63kW / 2004 - chip na 105Hp. Právní ochrana DAS.Autokamera TrueCam A5, Clip v.135
http://klondajk.brdy.org/
Hledají se spolubojovníci z Klondajku a Jinců.

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 26. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY - 17.-19.6.2011

Příspěvek od DDT » ned čer 26, 2011 22:41

Videa budou... ale...
Vladovi to uz dvakrat sletelo s temer hotovym finalnim souborem, takze x dni prace v haji... ale snazi se, aby byly co nejdrive.
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 26. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY - 17.-19.6.2011

Příspěvek od DDT » ned čer 26, 2011 22:43

... nemate nekdo recept na "tenisovy" zapesti?
Vsechny fotky (kazda jedna) prosla fotoshopem a je jich pres 250. Ruku mam uklikanou do bezvedomi... :? :?
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

dj.pepino
Člen RCČR
Příspěvky: 2219
Registrován: pát črc 28, 2006 14:37
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: 26. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY - 17.-19.6.2011

Příspěvek od dj.pepino » ned čer 26, 2011 22:51

DDT píše:... nemate nekdo recept na "tenisovy" zapesti?
Vsechny fotky (kazda jedna) prosla fotoshopem a je jich pres 250. Ruku mam uklikanou do bezvedomi... :? :?
Tak nech ruku odpočinout a klikej druhou :mrgreen:
Obrázek
Laguna II/ 2.0DCi/16V /175Hp - chip na 225 (2007)Dynamique Obrázek
Megan II 1,9 DCi/88kW / 2005/chip na 150Hp , Megan II 1,5 DCi/ 63kW / 2004 - chip na 105Hp. Právní ochrana DAS.Autokamera TrueCam A5, Clip v.135
http://klondajk.brdy.org/
Hledají se spolubojovníci z Klondajku a Jinců.

Uživatelský avatar
Ski
Člen RCČR
Příspěvky: 31
Registrován: stř bře 30, 2011 20:09
Bydliště: Plzeň

Re: 26. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY - 17.-19.6.2011

Příspěvek od Ski » ned čer 26, 2011 23:59

dj.pepino píše:
DDT píše:... nemate nekdo recept na "tenisovy" zapesti?
Vsechny fotky (kazda jedna) prosla fotoshopem a je jich pres 250. Ruku mam uklikanou do bezvedomi... :? :?
Tak nech ruku odpočinout a klikej druhou :mrgreen:
Pokud není také zaměstnána :D klikáním samosřejmě :D
Ale jinak je mi jasné, že to musela být halda a halda a halda a další halda práce :) Obrázek

A tak Obrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekMegane I , 1,9dci 74kW ( 2001 )Obrázek
Obrázek
Moje stránka na webu RCČR

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 26. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY - 17.-19.6.2011

Příspěvek od DDT » pon čer 27, 2011 00:12

Pro nespavce: Za cca hodku jsme na netu s novym clankem :-)
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
Georgus
Člen RCČR
Příspěvky: 175
Registrován: čtv dub 17, 2008 21:59
Bydliště: Liberec

Re: 26. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY - 17.-19.6.2011

Příspěvek od Georgus » pon čer 27, 2011 08:33

DDT píše:Pro nespavce: Za cca hodku jsme na netu s novym clankem :-)
Ahoj, tak fotky jsou jsou fakt vymazlené a každý si tam najde své. Nedivím se vůbec uklikané pravici, ale vzdávám jí hold řád šikovnosti i když zbytek DDT na tom má taky velkou zásluhu např. sedací ústrojí a přinejmenším jedno nezamhouřené oko :D
Naposledy upravil(a) Georgus dne pon čer 27, 2011 11:32, celkem upraveno 1 x.
R19 1.4 RN - 1995 - již nemám, ale byla SUPER
Laguna Grandtour 1.8 RN - 1995 - pořádnej kočár, už si jí užívá někdo jiný


Megane Scenic 1.6 16v Air - 2001 - nynější mazel

Obrázek

Uživatelský avatar
Skupa
Člen RCČR
Příspěvky: 327
Registrován: pát lis 26, 2010 16:36
Bydliště: Plzeňsko

Re: 26. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY - 17.-19.6.2011

Příspěvek od Skupa » pon čer 27, 2011 11:07

Fotky pěkné, na dvou adresách již přez 500 fotografii...
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Ski
Člen RCČR
Příspěvky: 31
Registrován: stř bře 30, 2011 20:09
Bydliště: Plzeň

Re: 26. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY - 17.-19.6.2011

Příspěvek od Ski » pon čer 27, 2011 16:57

Toto mě dostalo :D

Kód: Vybrat vše

a zbytek jsem stylem tetris nastrkal do berlinga
Gratuluji, pěkný článek :)
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekMegane I , 1,9dci 74kW ( 2001 )Obrázek
Obrázek
Moje stránka na webu RCČR

Uživatelský avatar
R.A.
Starting member
Příspěvky: 31
Registrován: pon led 15, 2007 21:25
Bydliště: Brno

Re: 26. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY - 17.-19.6.2011

Příspěvek od R.A. » čtv čer 30, 2011 10:56

Ski píše:Skupíku, až dnes přijdudom, tak ti pošlu do SZ odkazy na leteckou poštu, kde dám pár fotek, co jsem nafotil mobilem.

K tomu orienťáku, ještě jednou jsem vlezl do té učebnice a průjezd bodem B i C jsem konečně pochopil. Tam nejde o to si otáčet itinerář ale opravdu si správně uvědomit od kud do toho bodu přijedu, jestliže tu bylo psáno, že do něj přijedu od severu, tak pak už zbývá jen se vžít do pohledu z auta a pak je jasné, že ačkoliv šipka v učebnici, nebo v iti ukazuje v levo nahoru, tak ale z pohledu řidiče pojedu do prava. Tedy ve skutečnosti to je vlastně takto Obrázek
pak už nejkratší cestou do C, do kterého musím přijet z prava, tudíž od bodu B pak stále jedu doleva dokud nepřijedu do Cčka. :) :) :) jestli je to správně skáču radostí :D

Takže jestli si pamatuji první část sobotního ori byl příjezd do K zhora, podle mapy se tedy jelo do leva ? Pak tam myslím byla nápověda mostu přes říčku a u něj se mělo do leva, což tedy vedlo podél lesa a do Bukoviny se přijelo zadem ? Další nápovědu si už nepamatuji, páč jestli si vzpomínám, další odbočka již po hlavní nebyla.
Nešlo by sem vložit ten iti první sobotná části ? Nevyplněný, to je jasné.
Ano, je to tak. Mapová okna (ty co nejsou dole dělená) jsou orientována k severu. Takže z bodu B musíš vyjet na severozápad a do bodu C musíš přijet od jihovýchodu. Protože bod nesmíš projet mimo pořadí, je jediná správná cesta tak dlouhá.


Pokud by se chtěl kdokoliv v navigaci zdokonalovat a třeba trochu potrénovat má možnost v klidu doma od počítače. Již zítra startuje další internetová soutěž, kdy máte itíky jako normálně, ale místo ježdění autem venku, klikáte na počítači.
Informace jsou zde: http://bask.ic.cz/all/tasmania/rozprava.html

Kdyby chtěl někdo potrénovat v reálu, tak 6.8 se jede v okolí Roudnice zábavná soutěž Podřipské prasátko. Součástí jsou zábavné disciplíny, jízda zručnosti, a orientační závod na který není časový limit. V orientačním závodu bývá i pěší část a fotky jako na Renault srazech. Večer je pak k dispozici pečený prase.
Odkaz na info a propozice: http://aoscz.info/propozice.php?propo=prase
Z Renaulťáků tam budeme minimálně tři posádky.
Tam nebo i kdykoliv na Renault srazu, ale i třeba mejly, Skype nebo ICQ, nemám problém poradit, jak se AOS jezdí.

Uživatelský avatar
Lesshuhn
Moderátor
Příspěvky: 1058
Registrován: úte pro 30, 2003 23:02
Kontaktovat uživatele:

Re: 26. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY - 17.-19.6.2011

Příspěvek od Lesshuhn » ned črc 03, 2011 10:31

Kdyby někdo měl zájem o video, tak zatím tady: http://www.youtube.com/watch?v=IAKt-4UXIvk

svar
Člen RCČR
Příspěvky: 688
Registrován: stř dub 16, 2008 12:34
Bydliště: Kroměříž

Re: 26. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY - 17.-19.6.2011

Příspěvek od svar » ned črc 03, 2011 10:59

Pěkná první vlaštovka :lol:
Grand SCENIC II 1,5dCI 74kw 3.7.2020 eutanazie
Grand SCENIC III 1,5 DCI 81kw
http://grandscenic.forumn.net/

Uživatelský avatar
Mirecc
Člen RCČR
Příspěvky: 63
Registrován: stř kvě 16, 2007 11:49
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: 26. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY - 17.-19.6.2011

Příspěvek od Mirecc » ned črc 03, 2011 14:15

Velmi pekne video :-)
Renault Megane Century, 1,6 r.v.1998
[img]http://images.spritmonitor.de/160362.png[/img]

Uživatelský avatar
Georgus
Člen RCČR
Příspěvky: 175
Registrován: čtv dub 17, 2008 21:59
Bydliště: Liberec

Re: 26. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY - 17.-19.6.2011

Příspěvek od Georgus » ned črc 03, 2011 16:34

Lesshuhn píše:Kdyby někdo měl zájem o video, tak zatím tady: http://www.youtube.com/watch?v=IAKt-4UXIvk
Ahoj,

velmi povedené video. Musím říci, že již nostalgicky vzpomínám, jak nám tam bylo dobře. :P
R19 1.4 RN - 1995 - již nemám, ale byla SUPER
Laguna Grandtour 1.8 RN - 1995 - pořádnej kočár, už si jí užívá někdo jiný


Megane Scenic 1.6 16v Air - 2001 - nynější mazel

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Srazy a akce Renault clubu“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů