24. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY - 21.-.23.5. 2010

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
ITexpert
Člen RCČR
Příspěvky: 2456
Registrován: ned led 11, 2009 17:18
Bydliště: Stochov

Re: :-)

Příspěvek od ITexpert » úte kvě 25, 2010 08:04

Drip3D píše:Tak nám se srázek moc líbil, užili jsme si to a příště sme tam zase jak na koni :D kdo chápe slova KNEDLÍK, SVÍČKOVÁ A SNÍH tak pochopí že tam byla i sranda .... hlavně v tu sobotu :D
nevidel sem slysel sem :-D a stacilo :-D
Renault R11 1,4 Turbo 105k - r.v. 1984

Dodge Intrepid 3,5V6 - denni vozitko - r.v. 1993

ITexpert

Uživatelský avatar
Liboa
Člen RCČR
Příspěvky: 879
Registrován: pon lis 05, 2007 19:02
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Liboa » úte kvě 25, 2010 08:06

pivi píše:
Liboa píše:
pivi píše: Tak sem se taky byl na otocku ukazat,ale musel sem brzy dom.
Chtel sem pokecat s espacakama ale najednou byli vsichni pric.Skoda. :cry:
Priste pojedu espikem, vezmu rodinu a budem :vul4: :vul6:
Tvoje auto bylo jediné na které jsem se těšil a já ho nestihl. Škoda :(
Skoda kdy jsi tam byl...?Ja sem chtel napred jet do Roudnic mam tam strejdu! :wink:
V sobotu až někdy po šesté hodině.
Renault 11 GTL, Renault 11 Turbo ZENDER

Uživatelský avatar
Drip3D
Starting member
Příspěvky: 12
Registrován: úte kvě 11, 2010 10:07
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: :-)

Příspěvek od Drip3D » úte kvě 25, 2010 10:36

ITexpert píše:
Drip3D píše:Tak nám se srázek moc líbil, užili jsme si to a příště sme tam zase jak na koni :D kdo chápe slova KNEDLÍK, SVÍČKOVÁ A SNÍH tak pochopí že tam byla i sranda .... hlavně v tu sobotu :D
nevidel sem slysel sem :-D a stacilo :-D
je pravda že jen slyšet to stačilo :D ale já to i viděl a směju se ještě teď :D :D
Renault megane II combi 1.5 dci. 2006
--------- Jirka and Evik -----------

Uživatelský avatar
kubysh
Člen RCČR
Příspěvky: 417
Registrován: sob srp 22, 2009 17:35
Bydliště: Rosice u Brna

Re: :-)

Příspěvek od kubysh » úte kvě 25, 2010 20:45

Drip3D píše:Tak nám se srázek moc líbil, užili jsme si to a příště sme tam zase jak na koni :D kdo chápe slova KNEDLÍK, SVÍČKOVÁ A SNÍH tak pochopí že tam byla i sranda .... hlavně v tu sobotu :D
Ťuk,Ťuk....Nemáte knedlík??? :lol: :lol: :lol: myslím že to byla hláška celého srazu
Renault Thalia Expression 2005 1.4 16V 72Kw
Renault Megane Grandtour Extreme 2009 1.9 dci 96Kw

pytlak03
Člen RCČR
Příspěvky: 30
Registrován: stř zář 12, 2007 23:36
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pytlak03 » úte kvě 25, 2010 22:37

zdar vsem....bohuzel i kdyz jsem chtel,tak jsem prijet nemohl....nakonec jsem sel na kance......hihi....rameno a naraznik v p....i....nasledoval odtah a vymena....bohuzel zprovozneno az v sobotu vecer...:-),nemec mi hodil kance primo pod kola....nedalo se nic delat....

Kolego, Tvoje neúčast na srazu mě mrzí, přesto, příště prosím vynech ta eatá slovíčka :wink: Díky Hrneček

Hrnecek
Grafoman
Příspěvky: 2154
Registrován: ned úno 15, 2009 00:03
Bydliště: Vidlatá Seč

Re: :-)

Příspěvek od Hrnecek » úte kvě 25, 2010 22:43

kubysh píše:
Drip3D píše:Tak nám se srázek moc líbil, užili jsme si to a příště sme tam zase jak na koni :D kdo chápe slova KNEDLÍK, SVÍČKOVÁ A SNÍH tak pochopí že tam byla i sranda .... hlavně v tu sobotu :D
Ťuk,Ťuk....Nemáte knedlík??? :lol: :lol: :lol: myslím že to byla hláška celého srazu
Já ani neviděl, ani neslyšel..můžete mi někdo podat stručné vysvětlení, prosím??? :cry: :cry: :cry:
Renault Laguna III 2.0 dCi
Mitsubishi L200 Magnum
Hyundai Santa Fe 2.4 16V

DvorkaCZ
Starting member
Příspěvky: 19
Registrován: pát dub 30, 2010 20:45

video

Příspěvek od DvorkaCZ » stř kvě 26, 2010 09:13

má někdo někde videa ze srazu????

Uživatelský avatar
sali
Člen RCČR
Příspěvky: 302
Registrován: stř zář 23, 2009 21:05
Bydliště: okr.Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: :-)

Příspěvek od sali » stř kvě 26, 2010 10:35

Hrnecek píše:
kubysh píše:
Drip3D píše:Tak nám se srázek moc líbil, užili jsme si to a příště sme tam zase jak na koni :D kdo chápe slova KNEDLÍK, SVÍČKOVÁ A SNÍH tak pochopí že tam byla i sranda .... hlavně v tu sobotu :D
Ťuk,Ťuk....Nemáte knedlík??? :lol: :lol: :lol: myslím že to byla hláška celého srazu
Já ani neviděl, ani neslyšel..můžete mi někdo podat stručné vysvětlení, prosím??? :cry: :cry: :cry:
Ve tři ráno chodilo několik účastníků srazu, značně posilněno alkoholem budit lidi ubytované v kempu, kteří navíc neměli se srazem nic společného a ptali po nich knedlík, potom svíčkovou a nakonec jim nutili krajíc chleba, že je to sníh. Jestli je to jejich největší zážitek z celého srazu, tak nevím proč se pořadatelé snaží vymýšlet nějaký program, zručky a závody. Stačí se přece ožrat do mrtva a ve tři vyrazit otravovat lidem život.
Víc než dobrou zábavu mi historka knedlík, svíčková, sníh připadá jako hulvátsví, vandalismus a nevychovanost.

Uživatelský avatar
Drip3D
Starting member
Příspěvky: 12
Registrován: úte kvě 11, 2010 10:07
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: :-)

Příspěvek od Drip3D » stř kvě 26, 2010 10:37

Hrnecek píše:
kubysh píše:
Drip3D píše:Tak nám se srázek moc líbil, užili jsme si to a příště sme tam zase jak na koni :D kdo chápe slova KNEDLÍK, SVÍČKOVÁ A SNÍH tak pochopí že tam byla i sranda .... hlavně v tu sobotu :D
Ťuk,Ťuk....Nemáte knedlík??? :lol: :lol: :lol: myslím že to byla hláška celého srazu
Já ani neviděl, ani neslyšel..můžete mi někdo podat stručné vysvětlení, prosím??? :cry: :cry: :cry:
To nelze protože by se o tom dala napsat slohová práce :D :D :D
Renault megane II combi 1.5 dci. 2006
--------- Jirka and Evik -----------

Uživatelský avatar
kmarty
Člen RCČR
Příspěvky: 2541
Registrován: pon led 24, 2005 10:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od kmarty » stř kvě 26, 2010 11:02

Beru i slohovou praci :-)
Ja to taky minul.
MEGΛNE GrandTour 2005 - 1.6 automat
(dokud nepujde zakazat zobrazovani temat od uzivatele "RSS Express", tak tu budu jen hooodne zridka. Pokud vubec)

Uživatelský avatar
kšanda
Člen RCČR
Příspěvky: 2744
Registrován: úte úno 08, 2005 22:09
Bydliště: Praha - Zahradní Město -> Orlické Záhoří
Kontaktovat uživatele:

Re: :-)

Příspěvek od kšanda » stř kvě 26, 2010 15:57

sali píše: Ve tři ráno chodilo několik účastníků srazu, značně posilněno alkoholem budit lidi ubytované v kempu, kteří navíc neměli se srazem nic společného a ptali po nich knedlík, potom svíčkovou a nakonec jim nutili krajíc chleba, že je to sníh. Jestli je to jejich největší zážitek z celého srazu, tak nevím proč se pořadatelé snaží vymýšlet nějaký program, zručky a závody. Stačí se přece ožrat do mrtva a ve tři vyrazit otravovat lidem život.
Víc než dobrou zábavu mi historka knedlík, svíčková, sníh připadá jako hulvátsví, vandalismus a nevychovanost.
vidíš příště se ožer do mrtva a nikdo tě nevzbudí:-) u mě taky nepochodili:-)))
Prej jen francouzi dělaj auta pro lidi. Ale co my prasata?
exRENAULT 21 nyní MITSUBISHI PAJERO r.v. 98 2,5 Td
co nejde silou, jde silou eště větší proto 4x4

Uživatelský avatar
kubysh
Člen RCČR
Příspěvky: 417
Registrován: sob srp 22, 2009 17:35
Bydliště: Rosice u Brna

Re: :-)

Příspěvek od kubysh » stř kvě 26, 2010 17:36

sali píše:
Hrnecek píše:
kubysh píše:
Drip3D píše:Tak nám se srázek moc líbil, užili jsme si to a příště sme tam zase jak na koni :D kdo chápe slova KNEDLÍK, SVÍČKOVÁ A SNÍH tak pochopí že tam byla i sranda .... hlavně v tu sobotu :D
Ťuk,Ťuk....Nemáte knedlík??? :lol: :lol: :lol: myslím že to byla hláška celého srazu
Já ani neviděl, ani neslyšel..můžete mi někdo podat stručné vysvětlení, prosím??? :cry: :cry: :cry:
Ve tři ráno chodilo několik účastníků srazu, značně posilněno alkoholem budit lidi ubytované v kempu, kteří navíc neměli se srazem nic společného a ptali po nich knedlík, potom svíčkovou a nakonec jim nutili krajíc chleba, že je to sníh. Jestli je to jejich největší zážitek z celého srazu, tak nevím proč se pořadatelé snaží vymýšlet nějaký program, zručky a závody. Stačí se přece ožrat do mrtva a ve tři vyrazit otravovat lidem život.
Víc než dobrou zábavu mi historka knedlík, svíčková, sníh připadá jako hulvátsví, vandalismus a nevychovanost.
Jak to tak čtu, tak jsi asi neviděl či neslyšel jak to probíhalo. Nevím proč mluvíš v množném čísle když ten KNEDLÍK (jeho nová přezdívka) chodil pouze sám, my jsme radši popošli a pár metrů dál. Navíc neobtěžoval všechny v kempu nýbrž nejbliší karavan. Tak si to prvně zjisti jak to bylo než začneš psát krytiku
Renault Thalia Expression 2005 1.4 16V 72Kw
Renault Megane Grandtour Extreme 2009 1.9 dci 96Kw

Uživatelský avatar
sali
Člen RCČR
Příspěvky: 302
Registrován: stř zář 23, 2009 21:05
Bydliště: okr.Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sali » stř kvě 26, 2010 18:47

Ale viděl, jenom na srazu nemáme na čele napsán svůj nick. Ano nabízet sníh šel pouze jeden a další dva jste se opření o sloup veřejného osvětlení vedle zaparkovaného R.Fluence strašně bavily a popsali mi z první ruky knedlík a svíčkovou. Ano musím napsat budily lidi, protože v tom prvním karavanu spali dva dospělí, dítě a pes. Naštěstí po sněhu vás to přešlo...

hatli
Starting member
Příspěvky: 74
Registrován: sob bře 14, 2009 21:53
Bydliště: LTM

Příspěvek od hatli » stř kvě 26, 2010 19:07

jo tak tohle už jsem propás.odjížděli jsme nechtě už v sobotu večer.tak mám ještě dotaz.kde bych se dozvěděl výsledky sobotního orienťáku-čum jízdy.v sobotu večer to tam ještě nebylo.jinak to byla uplně super jízda.moc pěkně připravené i když jsem se tak trochu v pátek při tý první jízdě trochu ztratil.no jo no ty začátky.bezva sraz a těším na další.
Naposledy upravil(a) hatli dne stř kvě 26, 2010 19:16, celkem upraveno 1 x.
Espace 2.2dci 110kw 2003

Uživatelský avatar
kubysh
Člen RCČR
Příspěvky: 417
Registrován: sob srp 22, 2009 17:35
Bydliště: Rosice u Brna

Příspěvek od kubysh » stř kvě 26, 2010 19:09

:D :D :D on odpadl tak sme zas začli jenom kecat, ale akterém byl jen jeden člověk. Vím že v tom karavanu bylo víc lidí a jedno malý prase co vzdáleně připomínalo psa s velkou fantazii.Jinak po sněhu šel ještě s kuřetem a dostal okurek.
Renault Thalia Expression 2005 1.4 16V 72Kw
Renault Megane Grandtour Extreme 2009 1.9 dci 96Kw

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » stř kvě 26, 2010 19:20

Tento druh legrace si, prosim, priste odpustte.
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
kubysh
Člen RCČR
Příspěvky: 417
Registrován: sob srp 22, 2009 17:35
Bydliště: Rosice u Brna

Příspěvek od kubysh » stř kvě 26, 2010 19:30

DDT píše:Tento druh legrace si, prosim, priste odpustte.
Ono se to tak nějak všechno sešlo no... Vypil celou flašku nějakýho kapitána a nějak se rozdováděl a mi se jen bavili :) Ale jinak sraz byl perfektni. Na to ýe jsem tam byl poprvé tak jak jsem již psal, tak jsem se seznámil s plno lidma.
Renault Thalia Expression 2005 1.4 16V 72Kw
Renault Megane Grandtour Extreme 2009 1.9 dci 96Kw

Maky
Člen RCČR
Příspěvky: 946
Registrován: sob pro 19, 2009 16:38
Bydliště: Lysá nad Labem

Příspěvek od Maky » stř kvě 26, 2010 20:31

Zdarec hoši a děvčata, srazík na Mělníku, super skvělý, božský, díky každému kdo se podílel na organizaci, pouze pro hlavního pořadatele pana Viktora Kazdu, příště trochu pečlivěji dohodnout se sv. Petrem méně deště a požádat v H. Počáplech aby přitopili. Nemělo to chybu, ještě jednou díky a také tu výsledkovou listinu prosím ať je sranda!!! Maky

Hrnecek
Grafoman
Příspěvky: 2154
Registrován: ned úno 15, 2009 00:03
Bydliště: Vidlatá Seč

Příspěvek od Hrnecek » stř kvě 26, 2010 20:49

Tý jo, co bys chtěl víc..??? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Vždyť pršelo akorát v sobotu dopoledne chvilku, jinak byl chvílema až hic... Zatímco po skoro celé východní půlce republiky řádily bouřky, my si užívali ležink na dece se slastným pocitem vítězství nad Švédy a taky toho, že jsme z OZ trfili do kempu...
Ani zima nám v noci nebyla a to prosím pěkně spím v ......
Ba dokonce i David v sudu přežil noc bez úhony :lol: :lol: :lol:
Renault Laguna III 2.0 dCi
Mitsubishi L200 Magnum
Hyundai Santa Fe 2.4 16V

Uživatelský avatar
kubysh
Člen RCČR
Příspěvky: 417
Registrován: sob srp 22, 2009 17:35
Bydliště: Rosice u Brna

Příspěvek od kubysh » stř kvě 26, 2010 21:01

Můžu říct že počasí vyšlo skvěle. V noci bylo docela teplo, a to nemluvě ve stanu :)
Renault Thalia Expression 2005 1.4 16V 72Kw
Renault Megane Grandtour Extreme 2009 1.9 dci 96Kw

Uživatelský avatar
Davidak79
Moderátor
Příspěvky: 9464
Registrován: čtv črc 26, 2007 19:03
Bydliště: Litoměřicko

Příspěvek od Davidak79 » stř kvě 26, 2010 21:02

Hele hele v sudu bylo skoro dobře :lol: a na dece potom ještě líp protože takovou deku jako jsem měl já neměl nikdo :lol:
Sobotní ráno sice trochu sprchlo ale potom to bylo :t18:
Peugeot 508 GT SW 2,2HDI 2014 FULL
204PS@450Nm >>>odbrzděných 230PS@524Nm



EX:Škoda 105 ,120,125,Felicia , Peugeot 205, Laguna I 1.8 8v RT , Laguna II 2,0T Initiale 120kw 270nm >>> 143kw 340nm , VW Caddy 2.0TDI 2019

Hrnecek
Grafoman
Příspěvky: 2154
Registrován: ned úno 15, 2009 00:03
Bydliště: Vidlatá Seč

Příspěvek od Hrnecek » stř kvě 26, 2010 21:04

Nevím jak to Viktor dělá, ale dělá to dobře...myslím zařizování počasí
Renault Laguna III 2.0 dCi
Mitsubishi L200 Magnum
Hyundai Santa Fe 2.4 16V

Uživatelský avatar
kubysh
Člen RCČR
Příspěvky: 417
Registrován: sob srp 22, 2009 17:35
Bydliště: Rosice u Brna

Příspěvek od kubysh » stř kvě 26, 2010 21:10

To sou ty úplatky :)
Renault Thalia Expression 2005 1.4 16V 72Kw
Renault Megane Grandtour Extreme 2009 1.9 dci 96Kw

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » stř kvě 26, 2010 21:39

Hlavatý Věroslav píše:Zdarec hoši a děvčata, srazík na Mělníku, super skvělý, božský, díky každému kdo se podílel na organizaci, pouze pro hlavního pořadatele pana Viktora Kazdu, příště trochu pečlivěji dohodnout se sv. Petrem méně deště a požádat v H. Počáplech aby přitopili. Nemělo to chybu, ještě jednou díky a také tu výsledkovou listinu prosím ať je sranda!!! Maky
týýý jo... nevdek vladne svetem :-)
Celej tejden pred srazem prselo a prsi i po nem. jedine dva dny, co bylo hezky byla sobota a nedele a to byl sraz, ze? :-)
... a stejne to je malo :-))
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
Drip3D
Starting member
Příspěvky: 12
Registrován: úte kvě 11, 2010 10:07
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drip3D » čtv kvě 27, 2010 08:00

DDT píše:
Hlavatý Věroslav píše:Zdarec hoši a děvčata, srazík na Mělníku, super skvělý, božský, díky každému kdo se podílel na organizaci, pouze pro hlavního pořadatele pana Viktora Kazdu, příště trochu pečlivěji dohodnout se sv. Petrem méně deště a požádat v H. Počáplech aby přitopili. Nemělo to chybu, ještě jednou díky a také tu výsledkovou listinu prosím ať je sranda!!! Maky
týýý jo... nevdek vladne svetem :-)
Celej tejden pred srazem prselo a prsi i po nem. jedine dva dny, co bylo hezky byla sobota a nedele a to byl sraz, ze? :-)
... a stejne to je malo :-))
Já si toho vážim ... až jsme se s mladou pani divili jak to vyšlo a začínáme taky uvažovat že pořadatelé si to počasí kupují :D :D :D
Renault megane II combi 1.5 dci. 2006
--------- Jirka and Evik -----------

Odpovědět

Zpět na „Srazy a akce Renault clubu“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů