14. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY 20.-22.5 2005 !!!

Moderátor: Moderators General

Uživatelský avatar
Lucni Konik
Člen RCČR
Příspěvky: 723
Registrován: sob kvě 15, 2004 01:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucni Konik » úte kvě 24, 2005 21:27

Šamša - děkuji, nebýt ale toho, že Peťa Rosol měl kabely v autě, asi bychom Ti moc nepomohli :-)

ostatní: sraz byl výborný, bylo na co koukat, jsem rád, že se těch lidí, Renaultem potrefených, sešlo tolik - přiznám se, že je mi fuk, jestli někdo má auto z roku 2005 nebo 1955 - na obě se rád podívám, pravda na toho veterána raději, protože ho nmám možnost vidět každý den - ale ten sraz neni o veteránech, ale o tom, aby se setkali lidi; výborně jsme se pobavili, pokecali a o tom sraz pro mne prostě je - na chvíli v tom našem pracovním shonu vypnout, odpočinout si a pobavit se s přáteli ...

Jináč jediná, kdo nebyl ouplně spokojen, byla naše Asta - trošku se nám ta psí babička v tom vedru přehřívala :-(, ale jinak se jí, zdá se, sraz moc líbil:-)))
Karel

Šamša
Moderátor
Příspěvky: 11698
Registrován: sob črc 10, 2004 23:59
Bydliště: Vysokomýtsko - Choceňsko

Příspěvek od Šamša » úte kvě 24, 2005 21:43

Měl si jí taky zapnout ventilátor :lol: :lol:
Laguna II. 2007 2.0dCi Carminat 2 127kW, podložky Eibach (rozšířeno +4cm), 201000km
Laguna II. 2003 2.0T Carminat Initiale Paris 120kW, napadeno kutilem domácím, ale pracuje se na tom 220000km
BMW 635csiA 1987 155kW AC Schnitzer 17" 357000km (vytahuju jen za sluníčka a když mám na benál:-)
[img]

Uživatelský avatar
Lucni Konik
Člen RCČR
Příspěvky: 723
Registrován: sob kvě 15, 2004 01:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucni Konik » úte kvě 24, 2005 21:49

ta moje bábrdle Nevada nemá klimu, takže to bych Astu asi ugriloval ;-))))

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » úte kvě 24, 2005 23:40

Jan Kalina píše:Můžeš tomu klidně říkat jak chceš, třeba nekonstruktivní kritika. Já se neostýchám svůj názor projevit a nemůžu za to, že to není někdy někomu vhod. Taky si ale můžu říct dost, nemá to cenu mrhat energií někde, kde není pozitivní odezva.

Pokud je většinová spokojenost, menšinovej názor se prosazuje těžko. Ale víc to tu řešit nehodlám, bylo by to vytrženo z kontextu. Jestli najdeme společnej termín (možná nějakej navrhnu brzo), rád bych to probral osobně, jestli budeš mít zájem.
nebráním se jakýmkoliv návrhům a můj čas ti je v tomto ohledu k dispozici.
Myslím ale, že by bylo správné, když už veřejně kritizuješ přijít také veřejně s návrhem, jak to změnit. Ideálním prostředím pro to je pak chráněná sekce, kam má přístup omezený počet lidí. Ani tam ani tady jsem však od tebe ještě nic konstruktivního nečetl...
Kritizovat umí každý, Honzo, tím se ale nic moc nezmění.
Napiš mi, prosím, jak na sraz veteránisty dostaneme a jak zajistíme, aby se jim na velmi dynamickém srazu i líbilo.
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
Jan Kalina
Grafoman
Příspěvky: 7144
Registrován: čtv bře 04, 2004 17:14
Bydliště: královéhradecko - rychnovsko

Příspěvek od Jan Kalina » čtv kvě 26, 2005 01:18

Nevím co Tě Viktore vede k takovým výpadům na mě, ale jestli si mě chtěl od něčeho odradit, povedlo se. Z tý uzavřený skupiny mě vyškrtni, nemám zájem tímto způsobem dále pokračovat. Nemůžeš popřít, že bych Ti nenadnesl některá témata k osobnímu prodiskutování. Probrat to nejdřív s Tebou, na něco se zaměřit víc a něco naopak vypustit jsem považoval za smysluplnější, ale ušetříme si navzájem spoustu času.

Jen k tý úlevě pro veterány na příštím srazu - uvědomuješ si, jak si odporuješ? Jakpak je to dlouho - 2 tejdny?, co si mi psal, že pokud se někomu (nečlenovi) zdá 350 za účast příliš, jezdit tam nemusí? Fakt dobrý, ještě to 3x připomeň a v září přijede 50 cévéček, platit nebude nikdo..

Jestli sis přečetl co jsem tu napsal po posledním srazu, není tam nic o kvalitě organizace apod. Pokud se dá něco nazvat kritikou (?, spíš to bylo konstatování..), tak to, v čem jednotliví účastníci přijedou na sraz. A jelikož je to něco k účastníkům, proto jsem to napsal právě sem, veřejně, aby si tedy mohli přečíst tento můj subjektivní názor. Jestli někdo sdílí podobný nebo má naopak zcela opačný, nemohu ovlivnit.

Dále se k tomu vyjadřovat nehodlám.
R20 TS 2.0 1982/www.R20 Turbo-D.zde 2.1 1983/www.R25 V6Turbo.zde 2.5-V6 1985/R25 V6Turbo 2.5-V6 1986/www.R25 Turbo-DX.zde 2.1 1985/R25 V6 Injection 2.7-V6 1985/R25 V6 Injection 2.9-V6 1987, 1988, 1989/Express 1.4 198?/R1363 GTX Automatic 2.0 1983/R136C GTA V6 1985/2017+?/Espace V6 1993/Espace V6 1994/Espace V6 LPG 1996/XR25 1990/Express 1.9dT RT-E3 1997/Laguna 2.0 1995/Kangoo dCi 2008
*** Hledá se odcizená R25 V6 šedá, více info -->>ZDE<<-- ***
*** Hledá se odcizená R25 Baccara vínová, více info -->>ZDE<<-- ***

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » čtv kvě 26, 2005 09:47

Jan Kalina píše:Nevím co Tě Viktore vede k takovým výpadům na mě, ale jestli si mě chtěl od něčeho odradit, povedlo se. Z tý uzavřený skupiny mě vyškrtni, nemám zájem tímto způsobem dále pokračovat. Nemůžeš popřít, že bych Ti nenadnesl některá témata k osobnímu prodiskutování. Probrat to nejdřív s Tebou, na něco se zaměřit víc a něco naopak vypustit jsem považoval za smysluplnější, ale ušetříme si navzájem spoustu času.
Je mi velice líto, že tě odrazuji.
Ze svého pohledu zrekapituluji co se stalo:

Kód: Vybrat vše

1.) Vyjádřil jsi se v tom smyslu, že malý počet veteránů na sraze ti nevyhovuje.
2.) Také by se mi na sraze líbilo více starých aut, tak tě vyzvu abys napsal, co bychom měli podle tebe udělat aby jich bylo víc.
3.) Tebe to odradí a žádáš o vynětí z uzavřené skupiny.
15. sraz je dříve než se naděješ. Každý den otálení může znamenat že se něco nepovede. Honzo, ty srazy se připravují měsíce a když chceš něco změnit, musíš to udělat včas.
Navrhovals setkání. Já rád přijímám, ale kdy? Jsi poměrně zdaleka, do Prahy také asi nejezdíš denně. Já mám kromě klubu ještě zaměstnání, kde jsem kolem 11 hodin denně, mám rodinu a víkendy vesměs velmi plné. Najít termín není nic snadného. Proto chci abys to napsal sem a hned. Kromě troho tím dáš možnost aby se k tomu vyjádřili i ostatní. Nač šeptání do ouška, když k tomu máme vynikající komunikační prostředí?
Jan Kalina píše: Jen k tý úlevě pro veterány na příštím srazu - uvědomuješ si, jak si odporuješ? Jakpak je to dlouho - 2 tejdny?, co si mi psal, že pokud se někomu (nečlenovi) zdá 350 za účast příliš, jezdit tam nemusí? Fakt dobrý, ještě to 3x připomeň a v září přijede 50 cévéček, platit nebude nikdo..
Honzo, mýlíš se. Neodporuju si.
Úleva na účastnickém poplatku je jedním ze způsobů, jak přimět lidi se starými auty aby přijeli. Ale je to jen první krok. K tomu aby se cítili dobře je třeba dalších věcí a nebude jich málo. Naše srazy jsou zaměřeny svou náplní na vozy od R8 výš. Je tu otázka úpravy soutěží, vypsání samostatných kategorií, samostatných cen atd. atd. To jsou věci velmi náročné.
Trvám na tom, že 350,-Kč je za dvoudenní zábavu nemnoho a málo za to, že kolem tebe celý víkend lítá 8 lidí téměř 24 hodin denně a nemluvím o stovkách hodin strávených přípravou a stovkách litrů projetého benzínu atd. Co si za těch 350,- pořídíš? Dva lístky do kina na hodinu a půl a zbyde na buráky?
Jan Kalina píše:
Jestli sis přečetl co jsem tu napsal po posledním srazu, není tam nic o kvalitě organizace apod. Pokud se dá něco nazvat kritikou (?, spíš to bylo konstatování..), tak to, v čem jednotliví účastníci přijedou na sraz. A jelikož je to něco k účastníkům, proto jsem to napsal právě sem, veřejně, aby si tedy mohli přečíst tento můj subjektivní názor. Jestli někdo sdílí podobný nebo má naopak zcela opačný, nemohu ovlivnit.

Dále se k tomu vyjadřovat nehodlám.
Honzo, oporavdu jsem si všiml, že nic nepíšeš o kvalitě organizace ale o tom, že je na srazech málo veteránů. Také proto se tu o tom celou dobu bavíme. Ke škodě nás všech tu nepadl jediný návrh, jak to změnit. (Kromě Mártyho návrhu v uzavřené sekci).

P.S: Opravdu by mě, Honzo zajímalo, v čem spatřuješ jakýkoliv výpad proti tobě.
Naposledy upravil(a) DDT dne čtv kvě 26, 2005 09:48, celkem upraveno 1 x.
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
Ing. Milan Voda
Člen RCČR
Příspěvky: 729
Registrován: čtv bře 03, 2005 10:19
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ing. Milan Voda » čtv kvě 26, 2005 09:47

V jedný písnicce zpíval kdysi Honza Vycítal :
........ Honzo, Honzo, nechej toho, mám umení rád..........
Slovo umení nahrad slovem Renault a je.
To ze neprijedou vsichni ve svejch starejch autech, tak to nemuzes mít nikomu za zlý. Já bych si asi tu streku z Brna s R 15 TS ani nelajznul i kdyby byla v porádku a dodelaná. Navíc vetsina srazu se ucastnících lidicek mám jen 1 max. 2 ks a vetsina nemá jako ty pole u lesa, kam to muze skládat. A stát to pred domem na ulici - pomni diskuzi na téma Znak na kapote. - to proste nejde. Navíc to spís ber ze je to setkání lidí - majitelu nebo prátel znacky Renault. Znám pár lidí který jezdili na sraz Renault clubu Praha s jinou znackou, protoze, práve renaulta prodali, ale nechteli si nechat ujít setkání se známými lidmi. A o tom to je. Potkat se. pokecat. Nevím jestli uspeje Viktor s tou slevou pro veterány s r.v. do roku 1970. Moje R 15 TS je sice z tohoto období ale je vyrobena az v roce 1975. tedy opet plná taxa za ucast. A tudiz je dopredu jasny, ze tam nepovlecu R 15 na podvalníku. Jenze, nikdy nerikej nikdy. Treba to priste udelam. Spís bych to videl tak - jsi clenem - tady más slevu a dovez ukázat vsechny auta co mas za cenu 1 ks. Jinak výhoda poplatku za clen ci neclen je velmi jednoduchá. Za rok 2 srazy - neclen 2x350 je 700, clen - clensky prispevek 290 + 2x sraz 2x180 je 650 kc. Sleva 50 kc za rok? Je mi ale jasný ze vetsina lidí pracuje pro klub bez hanoráre, protoze z toho by se to stejne nezaplatilo. Takze záver k poplatkum - cím budou mensí tím lepsí, ale zase na druhou stranu kolik penez za rok vydás za podstatne horsí veci???. K programu - ho udelat asi stálo dost sil a jeste víc sil stálo ho potom splnit. S veteránem bych ho asi neabsolvoval a na druhou stranu - jen abych ho postavil a ani se nesvezl, tak to asi ne. A delat 2 programy pro kazdou kategorii zvlást - to uz je ad absurdum. Takze s veteránem pojedu na sektání príznivcu Renaultu nekde blíz k domu a nebo tam, kde pro ne bude uzpusobenej program. Treba na srazu v campu Sedmihorky u Turnova od 17. - 19.6.05. Kam Vás vsechny srdecne zvu. A nebo na podzim od 30.9-1.10.2005 do Stok u Jihlavy.
Pokusme se zapomenout na zabomysí války a zacít se konecne bavit a uzívat si zivota. A ze ten druhý má jiný názor nez já?. Vsak at ho má, pokud neomezuje moje základní práva - tak at si taky klidne zije po svém. Honzo, musis zustat jednou i vecer, at to pri vínu ci pivu rozerbereme zoco voci. Na konec jedna prosba - na srazu je spousta fotografu, ale nekterým lidem vetsina " akcních fotek" nic nerekne. Primlouvám se za oficiálního fotografa, který by udelal jednotlivé fotky kazdého auta samostatne a popr. po tematických celcích a dal to na oficialní stranky. Moc by me potesilo, kdyz bych se mohl nekomu pochlubit, ...hele byl jsem na srazu, mám takový a takový auto a podívej se na web stránku - tam je s ostatníma oficiálne ukázaná.... co Vy na to? Nebo je to zbytecne neco navíc? .....
Zatím ahoj Milan.
P.S.: Program výborný, mozná pro nekoho az moc nárocný. Ale pokud se vetsine zamlouval, rád se prizpusobim i priste a holt nejakou tu cum jízdu vynechám( i kdyz nerad).
Les Miniatures
R 15 TS, Safrane RXE V6, R 5 GTE 2x
a dalších přes 475 kousků ( stav k 31.12.2008) viz
www.autosalon.cf.cz autosalon minirenaultů

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » čtv kvě 26, 2005 10:09

Milane,

"oficiálního", profesionálního fotografa jsme na sraze měli. Jen neměl za úkol věnovat se každému autu zvlášť. Něco podobného, o čem hovoříš bude možné (snad) už po příštím sraze pro naše členy. Počítám s tím.

K tomu druhému autu na podvale. Je to sice nepsané pravidlo, ale pokud jeden člověk přijede dvěma auty a druhé doveze na podvale ukázat, tak za to druhé auto nic neplatí. Jsme rádi, že ho tam máme. Takhle to dělá třeba Pepík Havrda.

Během dneška na stránky přibude článek o sraze s výsledky a fotografiemi. Kdo ví, čí auta tam budou na fotkách :-)
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
Majmajko
Starting member
Příspěvky: 99
Registrován: čtv dub 28, 2005 07:20
Bydliště: Dunajská Lužná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majmajko » čtv kvě 26, 2005 10:33

Nazdar pani
Je mi luto ze sme ten vas zraz nemohli navstivit ale nase vozidla sa nestihli poskladat (ako na potvoru vseci opravujem) ale urcte by sme troska znizil vekovy priemer vozoveho parku :lol:
Predpokladam ze dalsieho zrazu sa zucastnime
Viem ze tyto ucastnici by sli R4GTL, R4F4, R4CV, R8, R15, Fuego a dalsi sa mozno pridaju tiez :roll:
Majte sa
Podpredseda OZ Renault Classic Club
--- www.renaultcc.sk ---

Uživatelský avatar
Robert
Senior member
Příspěvky: 1135
Registrován: stř led 12, 2005 12:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert » čtv kvě 26, 2005 15:09

Nemám pocit, že by Viktor reagoval, Honzo, nějak nepřiměřeně. Myslím, že jsi jeden z mála lidí, kteří dovedou oživit informace na stránkách klubu, takže s tím vyškrtáváním bych nespěchal. Usedni do své dvacítky někde pod hvězdami, otevři šíbr, pusť hudbu a zapomeň na spory.
Mám pár nevyspělých nápadů, tak je můžem spolu probrat a uvidíš, že dojdeme k nějakému realizovatelnému návrhu.
R25 V6 Turbo Baccara ( 91 ) http://cs.renault-club.cz/vozidlo/renau ... 6-turbo-29, R5 1,7 Exclusiv ( 88 ) http://cs.renault-club.cz/vozidlo/renau ... clusiv-149 Hledám nadšence pro R5, uvažuji o prodeji

Uživatelský avatar
Márty
Moderátor
Příspěvky: 2819
Registrován: pon led 05, 2004 21:04
Bydliště: Plzeňsko a "Pražsko"...tam kde dávají lišky dobrou noc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Márty » čtv kvě 26, 2005 15:17

Robert píše:Nemám pocit, že by Viktor reagoval, Honzo, nějak nepřiměřeně. Myslím, že jsi jeden z mála lidí, kteří dovedou oživit informace na stránkách klubu, takže s tím vyškrtáváním bych nespěchal. Usedni do své dvacítky někde pod hvězdami, otevři šíbr, pusť hudbu a zapomeň na spory.
Mám pár nevyspělých nápadů, tak je můžem spolu probrat a uvidíš, že dojdeme k nějakému realizovatelnému návrhu.
Nemůžu víc než souhlasit....!

Honzo, myslím že nejcenější jsou pro club lidé kteří chtějí nejen mluvit, ale i činit, jako Ty, Robert a........(promoňte ostatní které jsem nenapsal, ale reaguju na pár příspěvků výše:-))
značku Renault mám prostě v krvi... od šroubku až po originál Renault diagnostiku
______servis vozů nejen Renault______tel: popřípadě přes SZ nebo Email Obrázek
new Twingo II phase II / Laguna II 2,0 16V / R5 1.1TL cabrio EBS Vive l´Élégance / R25 Baccara V6...
ex...R21 / R25 2,1TD / R19 1,8 16V / R5 GTTurbo / ťapka / R5 ´75TL / SAFRANE 2.5dT / R25 V6 injection / R11 1.4 GTX / Megane II 1,4 16V / R5 GTE / Espace III 3.0 V6 24v

Uživatelský avatar
Lesshuhn
Moderátor
Příspěvky: 1058
Registrován: úte pro 30, 2003 23:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lesshuhn » čtv kvě 26, 2005 21:40

Chlapci moji milí, musím se taky přidat, nedá mě to. Když jsem se na konci léta 98 dočetl v jednom motoristickém časopise o srazu nějakého Renaultclubu, naleštil jsem tenkrát ještě jezdícího R4F, a řekl jsem, že se pojedu podívat. Nakonec, neměl jsem to daleko. Abych byl viditelný, před cestou jsem nalepil puzzle a v sobotu jsme vyrazili na čumandu. Když jsem do Hořic přijel, říkal jsem si: co tady magore děláš s tímhle autem, pražáci si udělali párty, kluci tam to byla samá pětadváca. Ale všimli si mě. Na druhým srazu v Jičíně jsme taky trochu byli vidět. Do Jablonného jsme jeli už s pětkou a opět polepenou, aby věděli, že jsme to my.Na dalším už jsme byli okoukaný.Na šestým srazu jsem měl tři auta, ale nic. Přesto jezdím dál a bohužel jsem nevynechal ani jeden. Tímto jsem se dostal k tomu co jsem chtěl. Ma letošním srazu byly podle mě dva drahokamy: R4CV a Avantime. Potom tři polodrahokamy-R8. Všechno ostatní je zatím jenom bižuterie. A s tím se kluci s R15,16,17,20 bohužel musíme smířit. Jsou to auta jistě pěkný, ale z veteránskýho hlediska bohužel ještě nezajímavý, moc mladý. To samý nás čeká na srazech veteránů, taky moc mladý.Takže Honzo zanech dvacítky, udělej tu červenou zajímavost co máš na dvoře a zaručím ti, že nezavřeš kapotu celej sraz. :wink: Dostat na sraz veteráni nebude lehký, každý není prdlouš aby jel s CV z Domažlic do Mělníka. Nebo z moravy do Tábora. Majitelé jsou si myslím většinou starší pánové, pro které je to při dnešním provozu vysilující výkon. Jsou ale i vyjímky. Otázka vleznýho se myslím taky dá přežít jak napsal Milan, utratím peníze za větší kraviny a jednou, nebo dvakrát za rok se to nechá přežít. Prostě jsem nezaplatil telefon, musí počkat. Ale na podzim jedu zase, třeba se jednou dočkám nějakýho metálu za věrnost. K organizaci srazu si myslím nemám připomínky, samo že něco zaskřípe, ale snaží se, časový plán dodržujou :) byly doby, kdy se vracela auta z orienťáku ve tři ráno,že? :) Udělat zábavu aby vyhovovala všem je nemožný, každý jsme jiný. Navrhuju rozšířit o sportovní odpoledne v disciplínách jako třeba hod klikovou hřídelí, střelba z výfuku, běh s klínovým řemenem na nohách nebo s uvázanou rezervou, po spanilé jízdě si můžem dát komu vystříkne výš voda z expanzky. Nebo třeba na na autoschovku, klidně budu pikat, všichni s autama odjedou z placu a schválně kdo mě zapiká. Pro ty co mě neznají, píšu dvěma, slovy dvěma prsty a proto už končím :), protože se z toho budu dlouho vzpamatovávat.
Naposledy upravil(a) Lesshuhn dne čtv kvě 26, 2005 22:27, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
100KUC
Moderátor
Příspěvky: 3779
Registrován: stř led 07, 2004 15:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 100KUC » čtv kvě 26, 2005 21:54

Já bych k těm tvým drahokamům přidal ještě Safrana BiTurbo pane....

A mimochodem označit R8 za polodrahokam... no že se nestydíš :oops: :lol:

Uživatelský avatar
Eddie75
Člen RCČR
Příspěvky: 284
Registrován: sob pro 04, 2004 14:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eddie75 » čtv kvě 26, 2005 22:13

Ja teda nevim, ale ja byl z tech R15, R16, R17, R20 naprosto uchvacenej... :!:
Obrázek Škoda Citigo 1.0 '14 (1.9.2015 - ???)
Obrázek ex: VW Golf V 1.4 FSI '05 (cca 6.2012 - 20.11.2015)
<> ex: Renault Mégane Break 1.6 16V RXE '00 (7.7.2008 - 20.12.2012)
<> ex: Renault Twingo 1.2 '93 (25.12.2004 - 3.6.2008)

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » pát kvě 27, 2005 02:43

článek o sraze, mraky fotek a výsledky jsou na webu -:-)

příjemnou zábavu
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
m-beggi
Starting member
Příspěvky: 12
Registrován: úte srp 17, 2004 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Fotky ze 14.srazu v Jíčíně

Příspěvek od m-beggi » pon čer 27, 2005 23:32

Ahoj všichni renaulťáci,zajímalo by mě jestli jsou někde na netu ostatní fotky ze srazu co zde na www.renaultclub.cz nebyli zveřejněny.Nejsou zde všechny co se podařilo nafotit....díky za jakýkoliv odkazy.

P.S.Doufám že na příští sraz přijede o něco víc R5,jako bylo letos.Jinak sraz vážně neměl chybu,fakt se moc povedl. :)

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky ze 14.srazu v Jíčíně

Příspěvek od DDT » pon čer 27, 2005 23:56

m-beggi píše:Ahoj všichni renaulťáci,zajímalo by mě jestli jsou někde na netu ostatní fotky ze srazu co zde na www.renaultclub.cz nebyli zveřejněny.Nejsou zde všechny co se podařilo nafotit....díky za jakýkoliv odkazy.

P.S.Doufám že na příští sraz přijede o něco víc R5,jako bylo letos.Jinak sraz vážně neměl chybu,fakt se moc povedl. :)
pripomen se mi , prosim, abych ti vystoural tu tvou petku. ;)
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
m-beggi
Starting member
Příspěvky: 12
Registrován: úte srp 17, 2004 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Fotky ze srazu

Příspěvek od m-beggi » úte čer 28, 2005 14:36

Jo to by jsi byl moc hodnej kdyby jsi nějaký fotky našel.Díky

Uživatelský avatar
m-beggi
Starting member
Příspěvky: 12
Registrován: úte srp 17, 2004 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky ze 14.srazu v Jíčíně

Příspěvek od m-beggi » pát črc 01, 2005 13:47

DDT píše:
m-beggi píše:Ahoj všichni renaulťáci,zajímalo by mě jestli jsou někde na netu ostatní fotky ze srazu co zde na www.renaultclub.cz nebyli zveřejněny.Nejsou zde všechny co se podařilo nafotit....díky za jakýkoliv odkazy.

P.S.Doufám že na příští sraz přijede o něco víc R5,jako bylo letos.Jinak sraz vážně neměl chybu,fakt se moc povedl. :)
pripomen se mi , prosim, abych ti vystoural tu tvou petku. ;)
Kdyžtak mi ty fotky můžeš poslat na mail a nebo mám i ICQ,tak přes to...díky

Tom69
Starting member
Příspěvky: 43
Registrován: stř říj 19, 2005 17:04
Kontaktovat uživatele:

Re: 14. SRAZ RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY 20.-22.5 2005 !!!

Příspěvek od Tom69 » čtv lis 10, 2005 13:00

Příspěvek zrušen pro rozpor s pravidly fóra

Odpovědět

Zpět na „Srazy a akce Renault clubu“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů