19.sraz RENAULT CLUBU A PŘÁTEL ZNAČKY - 7.-9.9 2007

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
kšanda
Člen RCČR
Příspěvky: 2744
Registrován: úte úno 08, 2005 22:09
Bydliště: Praha - Zahradní Město -> Orlické Záhoří
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kšanda » pát zář 28, 2007 00:05

Lesshuhn píše:Dobrý, už jsem myslel že se dnes nezasměju :D
tak teď jsem to zkouknul. náhodou to pusobí hrozně napínavě. zaujalo mě to asi jako film kamragedon:-) konečně jsem zjistil co holky myslej tou romantikou. děkuju láďo:-)
Prej jen francouzi dělaj auta pro lidi. Ale co my prasata?
exRENAULT 21 nyní MITSUBISHI PAJERO r.v. 98 2,5 Td
co nejde silou, jde silou eště větší proto 4x4

Uživatelský avatar
Tomáš Langer
Člen RCČR
Příspěvky: 731
Registrován: úte kvě 25, 2004 22:17
Bydliště: Tetčice u Brna

Příspěvek od Tomáš Langer » pát zář 28, 2007 08:36

DDT píše:
Tomáš Langer píše:Přece jen se vrátím k Máriovu návrhu, ....
Tome presne takhle to klidne muzete delat bez moznosti zapocteni do celkoveho poradi... Jen je treba nahasit ze nesoutezite...
Nojo, to zas člověk ztrácí motivaci, že jo... Soutěž je od slova soutěžit. Jet orienťák a pak mít ve výsledcích "-" je na draka.
Ani by mi nevadilo nefigurovat v celkovým pořadí (my jsme si svých 5 minut slávy vybrali hned na začátku 8) ), třeba by se našlo víc rodinných typů, kterým by stačilo se srovnávat jen mezi sebou v "rodinné" kategorii :idea: .
Tomáš
[img]http://langerovi.cz/obrazky/Rendici.jpg[/img] <b>R5 1,4 3dv. 1992</b> (1995-2001)
<b>Espace J11 2,2 TXE 1990</b> (2001-2005), zvaný <i>Autobus</i>
<b>Espace JE Grand 2,0 8V 1998</b> (nynější rodinný miláček), říkáme mu <b>TGV</b> :-))

Uživatelský avatar
Mario Horak
Člen RCČR
Příspěvky: 1320
Registrován: úte kvě 24, 2005 07:53
Bydliště: Bratislava, SK

Příspěvek od Mario Horak » pát zář 28, 2007 22:11

Tomáš Langer píše:
DDT píše:
Tomáš Langer píše:Přece jen se vrátím k Máriovu návrhu, ....
Tome presne takhle to klidne muzete delat bez moznosti zapocteni do celkoveho poradi... Jen je treba nahasit ze nesoutezite...
Nojo, to zas člověk ztrácí motivaci, že jo... Soutěž je od slova soutěžit. Jet orienťák a pak mít ve výsledcích "-" je na draka.
Ani by mi nevadilo nefigurovat v celkovým pořadí (my jsme si svých 5 minut slávy vybrali hned na začátku 8) ), třeba by se našlo víc rodinných typů, kterým by stačilo se srovnávat jen mezi sebou v "rodinné" kategorii :idea: .
Návrh pochádzal od Madiny. Ja osobne si netrúfam požadovať nejaké zmeny, lebo viem koľko starostí to prináša. Na druhej strane si dovolím povedať, že súťaž o nič je nanič. Keby bol záujem o rodinnú súťaž, tak by sme sa s Madinou asi pridali, ale o niečo musí ísť, aj keby to bolo len lízatko.

Lesshuhn: Video je naozaj napínavé. Vidno že umí aj ten za volantom. :D Ďakujem za informácie, i keď je to už jedno.
----------------------
Mario Horak
R 5 GTE Kurtizána

Uživatelský avatar
wilczek
Člen RCČR
Příspěvky: 714
Registrován: sob dub 29, 2006 14:00
Bydliště: Orlová

Příspěvek od wilczek » sob zář 29, 2007 08:54

Rovnost podmínek v soutěžích v ničem nezajistí nemožnost střídání řidičů. V jízdě zručnosti záleží také na velikosti, výkonu, odstupňování převodů, průběhu točivého momentu, rejdu a výhledu z auta. Při čumjízdě zase Anarkimu nic nepomohlo jeho turbo, pokud jel sám. Daleko lepší podmínky měl Tomáš aj. s celou rodinkou. Taktéž při orienťáku. Dle mého názoru jde opravdu a hlavně jen o zábavu. Pokud by se mělo jednat opravdu o alespoň trochu regulérní soutěže, tak by musel jet vždy každý sám, nebo všichni stále ve dvojicích. Při zručkách by se musely nasadit opravné koeficienty podle aut. Tedy opakuji svůj názor, nechat vše jak je a povolit střídání řidičů, ať se můžem i napít. Srazům naším zdar. St.

Uživatelský avatar
Anarki
Člen RCČR
Příspěvky: 3889
Registrován: ned kvě 29, 2005 22:42
Bydliště: Atomograd
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anarki » sob zář 29, 2007 09:51

To máš svatou pravdu :) zato jsem zjistil zajímavou věc. Taková čumjízda se dá odjezdit jen s řidičem, bez peněz, bez dokladů a s prázdnou nádrží :lol:
Naštěstí jsem po sprintu na Říp potkal Mária a ukecal ho ať mi půjčí stovku abych nějak dojel do Mělníka. :P
Ošnečkovaný Cacabus Quintus GT-Blue Storm 5-Ultimate Sensational Orgasm s kovaným srdcom F3+N a šnečkom GT2876RS Real Raider
První R5 GTT na světe kde bylo nainstalované nezávislé topení, analogové švýcarské hodiny Kienzle a pod ... :)
Bacha na parazit Kooperativu :evil:

Uživatelský avatar
wilczek
Člen RCČR
Příspěvky: 714
Registrován: sob dub 29, 2006 14:00
Bydliště: Orlová

čumjízda

Příspěvek od wilczek » ned zář 30, 2007 21:07

Tož to my jsme zase jeli bez pořádné mapy. Tedy měli jsme mapu 200 000 -ovku, ale byla prťavá a tak jsme jeli spíše po čuchu a podle ostatních aut. Proto jsme se také spolu pár krát potkali, jednou z toho v protisměru. Né, že bychom neuměli číst, propozice pro sraz jasně říkaly, že máme mít 100 000 -ovku. My jsme ovšem vyrazili na poslední chvíli. Vůbec jsme nevěřili, že pojedeme. Mám však ještě lepší zážitek s mapou. Kdysi dávno jsem jel do Chorvatska. Před cestou jsem byl ubezpečen, že mapu máme. V hloubi Rakouska jí tehdejší paní vozu vytáhla. Mapa byla formátu A4 a v levém horním rohu byl Island....

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » stř říj 03, 2007 20:03

Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
Ing. Milan Voda
Člen RCČR
Příspěvky: 729
Registrován: čtv bře 03, 2005 10:19
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ing. Milan Voda » čtv říj 04, 2007 13:07

Twingouš(ci)ky mají pěkné čumáčky i rozkošné prdelky.
Les Miniatures
R 15 TS, Safrane RXE V6, R 5 GTE 2x
a dalších přes 475 kousků ( stav k 31.12.2008) viz
www.autosalon.cf.cz autosalon minirenaultů

Uživatelský avatar
Zrůbek Jiří
Člen RCČR
Příspěvky: 39
Registrován: úte srp 14, 2007 18:25
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zrůbek Jiří » čtv říj 04, 2007 16:39

:smajlici2: Díky za video , dobrá práce :ola:
Twingo 1,2, 1996 stahovací střecha a veselá posádka

Odpovědět

Zpět na „Srazy a akce Renault clubu“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů