Mestska policia a jej parkovanie

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
ilines
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: úte bře 31, 2009 22:43

Mestska policia a jej parkovanie

Příspěvek od ilines » úte srp 11, 2009 23:31

nech sa paci :)

mestska policia porušuje dopravné predpisy a vyvyšuje sa na občanoch s pripomienkami "Možeš si to poslať aj do novín"

http://zabrzdeni.zoznam.sk/detail.php?id=580

Uživatelský avatar
Honzan
Junior member
Příspěvky: 100
Registrován: úte pro 08, 2009 15:41

Příspěvek od Honzan » pon bře 22, 2010 20:06

No nejen mestska se chova dle hesla pomahat a chranit.
Dnes, 3 hod. odpoledne Blansko centrum a vsude kolem plno... Ja jsem zakon a kdo je vic.... :ikonrock:

Obrázek
Prodan po smrti motoru - Grand Espace III, 2,2 dci initiale aneb Svižník

Uživatelský avatar
Davidak79
Moderátor
Příspěvky: 9464
Registrován: čtv črc 26, 2007 19:03
Bydliště: Litoměřicko

Příspěvek od Davidak79 » pon bře 22, 2010 20:20

Nó nechci se jich zastávat ale ten s tím Fiatem taky nestojí zrovna nejlíp ale pan policajt si tam taky nechal trochu větší mezeru.
Peugeot 508 GT SW 2,2HDI 2014 FULL
204PS@450Nm >>>odbrzděných 230PS@524Nm



EX:Škoda 105 ,120,125,Felicia , Peugeot 205, Laguna I 1.8 8v RT , Laguna II 2,0T Initiale 120kw 270nm >>> 143kw 340nm , VW Caddy 2.0TDI 2019

Uživatelský avatar
Honzan
Junior member
Příspěvky: 100
Registrován: úte pro 08, 2009 15:41

Příspěvek od Honzan » pon bře 22, 2010 20:26

Jsem to mel vyfotit jeste z jinyho uhlu, ten s tim fiatem je vepredu vlevo presne na kraji obrubniku (je tam takovy blby rozek). Mista tam meli na relativne normalni zaparkovani dost...

Me vadi spise ta bezohlednost. Stejne se tvarim na kazdyho, kdo by tam tak stal. Koukal jsem po nich ze jim alespon reknu co si myslim a kluci nikde. Asi sli na nakupy...
Prodan po smrti motoru - Grand Espace III, 2,2 dci initiale aneb Svižník

Martin Braun
Junior member
Příspěvky: 103
Registrován: pon zář 19, 2005 23:33
Bydliště: Praha

Příspěvek od Martin Braun » úte bře 23, 2010 09:06

To není bezohlednost, já takle parkuju všude. Prostě mám rád svoje auto a nechci se s někým dohadovat že mi udělal díru do dveří. Jednou se mi stalo, že ženská co parkovala vedle mne otevřela dveře tak razantně že jsem měl důlek ve dveřích. Obešel jsem auto, uviděl důlek a zaptal se tý osoby jesli by se nechtěla omluvit, to co jsem si vyslech tu ani nemůžu napsat. Kdyby tam se mnou nebyla manželka, možná ještě sedím. Sory, ale od té doby parkuji všude s velkým rozestupem.

bernie
Junior member
Příspěvky: 118
Registrován: úte bře 09, 2010 12:12
Bydliště: Brno Venkov

Příspěvek od bernie » úte bře 23, 2010 09:45

Naprosto souhlasím s kolegou Braunem. Při parkování u nákupních center vždy postavím auto na "hňupa", aby nehrozilo, že mi někdo otečkuje dveře. Omluvou mi budiž fakt, že se takto necpu do předních linií.
Většinou pravou stranou přesně na lajnu a je to v klidu :roll:

Ale českou náturu nezapřu, pokud někdo v protější řadě stojí pátýma dveřma ke mě. To se mu pak pěkně přilepím na prd.l, aby získal do kufru přístup jako k penězům :D

Uživatelský avatar
BiKe
Advanced member
Příspěvky: 493
Registrován: úte úno 05, 2008 17:56
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BiKe » úte bře 23, 2010 18:08

len aby ste sa jeden alebo druhy raz necudovali ked vam to "zaparkovane" auto na hňupa niekto oznackuje alebo inak obehne :wink: .... nekomentujem, lebo by som zabijal za toto, kazdy vecer sa pred barakom nervacim kvoli INTELIGENTOM, ktory vedia zaparkovat tak, ze ma okolo auta z kazdej strany meter, aby naaahodou nemal problem vyst z parkoviska ,,, spravia to tak traja a tri parkovacie miesta v XXXXXX kvoli ***** ! ah skoda sa rozculovat, bodaj by vam spravili poriadne "dulky" do dveri ... tiez neznasam ak je niekto zabedneny a nevie otvorit tie priposr**e dvere normalne a ohladuplne a zlamal by som mu ruky a nohy aby uz v zivote nemohol sadnut za volant ! ale taketo parkovanie je tiez chore !!!! keby sa kazdy choval ved som tu ja ja ja, ako by to potom vypadalo, vzdy sa snazim zaparkovat tak aby okolo mna ostalo co najviac miesta, ale nie pre mna ale pre ostatnych na parkovanie, preto aj na takychto bl***ckov sa pekne nalepim ci uz z predu alebo zozadu alebo zboku, aby ostalo aj normalne miesto ci za mnou ci vedla mna a jeho budem cvicit, pokial nevie soferovat resp. parkovat, nech si kupi kolobezku.
Lagunka Initiale Paris 2,0 dCi 175k

Uživatelský avatar
kmarty
Člen RCČR
Příspěvky: 2541
Registrován: pon led 24, 2005 10:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od kmarty » úte bře 23, 2010 19:04

bernie píše:Ale českou náturu nezapřu, pokud někdo v protější řadě stojí pátýma dveřma ke mě. To se mu pak pěkně přilepím na prd.l, aby získal do kufru přístup jako k penězům :D
Takovym pak lezu na haubnu abych se dostal do kufru :-).
Takze pokud si nekdy nasel na haubne otisk boty ... tak jsme se asi potkali :-)
MEGΛNE GrandTour 2005 - 1.6 automat
(dokud nepujde zakazat zobrazovani temat od uzivatele "RSS Express", tak tu budu jen hooodne zridka. Pokud vubec)

Uživatelský avatar
mtv
Experienced member
Příspěvky: 671
Registrován: ned zář 06, 2009 20:14
Bydliště: Teplice

Příspěvek od mtv » úte bře 23, 2010 19:28

bernie píše:Naprosto souhlasím s kolegou Braunem. Při parkování u nákupních center vždy postavím auto na "hňupa", aby nehrozilo, že mi někdo otečkuje dveře. Omluvou mi budiž fakt, že se takto necpu do předních linií.
Většinou pravou stranou přesně na lajnu a je to v klidu :roll:

Ale českou náturu nezapřu, pokud někdo v protější řadě stojí pátýma dveřma ke mě. To se mu pak pěkně přilepím na prd.l, aby získal do kufru přístup jako k penězům :D
Já si taky na místo stání většinou couvám. Je to asi blbej zvyk z vojny. Opačně zaparkovaný auto bylo posuzováno jako "znebojeschopnění techniky". Prostě vždycky je lepší vyjet popředu, než vycouvávat. U supermarketu je to víceméně jedno, ale třeba zimní výjez pozadu (namrzlý zrcátka, zadní okno, sníh), nebo experti, co se snažej vycouvat z průjezdů do rušný ulice, tak těm bych dal korunu...
Škoda 100L rv 1973,Škoda 120 užovka rv 1983, Škoda 105L rv 1987, Škoda favorit rv 1994, , Daewoo espero 1,6 16v 66kw rv 1997 (těžkej krok mimo), RENAULT 19 1,7 54kw rv 1994, Kia sephia 1,6 59kw rv 1994, dlouhodobě půjčený Opel meriva 1,6 údajně 74kw rv2004(strašný auto). RENAULT LAGUNA GRANDTOUR 1,8 16v 88kw LPG rv 2002.Lagunka už je ve světě a nyní jezdim Škoda fabia I combi 1,9TDi 74Kw 2001 a naprostá spokojenost...

miky602
Starting member
Příspěvky: 19
Registrován: ned črc 18, 2010 17:33

Parkovani

Příspěvek od miky602 » stř říj 13, 2010 12:44

Taky bych to mlatil od rana do vecera.ale ja parakuju tak jak me to ucily v autoskole pekne po predu jak rikal instruktor je to jednodusi jenomze on asi netusil ze si koupim poradny auto a ne tu zakrslou nakupni tasku c3.a se zamrzlejma zrcatkama taky nepocital tak od ty doby co sem vohulyl zadni svetlo o ker si raci zacouvam
renault laguna 1.8 rt b56

Maky
Člen RCČR
Příspěvky: 946
Registrován: sob pro 19, 2009 16:38
Bydliště: Lysá nad Labem

Příspěvek od Maky » stř říj 13, 2010 20:32

Zdarec pánové,koukám, že řešíte způsoby parkování, pak tedy malá otázečka... víte co je to parkovací místo????? to je místo kam zaparkuje kamion a návěsem, nebo dva transity, popřípadě jedna baba s fiatem 500.
čus maky P.S taky mě sejří bezohledný řídiči a taky ti co neumějí couvat, nebo šetří a nezajíždí až do konce parkovacího místa( asi nemaj na PHM)

Odpovědět

Zpět na „Vtipy + zábava“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti