Dialogys a vše kolem něj

Najdete-li nějaké schéma, dejte ho sem!

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
sunnycz
Starting member
Příspěvky: 10
Registrován: pon úno 20, 2012 19:49
Bydliště: Praha

Re: Dialogys a vše kolem něj

Příspěvek od sunnycz » sob bře 20, 2021 15:53

Zdravím, nemáte prosím někdo servisní manuál(dialogys) pro Megane 2 CC 2008 třeba v pdf. Manuály pro ostatní verze meganů mám, ale CC tam chybí. Potřeboval bych seřídit dveře kufru, abych s nimi při zavírání nemusel tolik mlátit. Jdou špatně zavírat, jakoby odskočí.
RENAULT Megane Grandtour Dynamique Luxe 1.6 16V r.v. 2005 LPG
Renault Megane CC Privilege 2.0 16V r.v 2008

sinco
Junior member
Příspěvky: 120
Registrován: úte říj 20, 2015 10:28
Bydliště: Brno

Re: Dialogys a vše kolem něj

Příspěvek od sinco » pon dub 05, 2021 13:47

To zdeno255: Mohu se prosím ozvat přes SZ. Děkuji
Renault Laguna 2, r.v. 2003 1.9dCi

zdeno255
Senior member
Příspěvky: 1137
Registrován: úte črc 21, 2015 13:37

Re: Dialogys a vše kolem něj

Příspěvek od zdeno255 » pon dub 05, 2021 13:50

Nepýtaj sa a napíš ;-)

krt.ecek
Moderátor
Příspěvky: 11267
Registrován: úte čer 14, 2005 20:14

Re: Dialogys a vše kolem něj

Příspěvek od krt.ecek » pon dub 05, 2021 14:24

Je to jen dialogys jako katalog dílů, nebo i servisní PDF? Pokud PDf, je tam i Dacia Dokker? v jakémkoliv jazyce, to si poradím pomocí google :-)
Když něco nevíš a zeptáš se budeš vypadat jako blbec 5minut, nezeptáš-li se budeš blbcem celý život
V údržbě: Renault Megane CC 2.0T RV 2008; Renault Modus 1,2 16V TCe 2008
Historie: Renault Megane Coupe 1,6 16V RV 2001; Renault Clio 1,2 8V RV 2008; Renault Clio 1,5 DCi RV 2003; Renault Espace IV 1,9 DCi 2006
Vlastní: Renault Thalia Privilège 1,4 16V RV 2009 Obrázek; Dacia Dokker Stepway 1,2 Tce RV 2018

zdeno255
Senior member
Příspěvky: 1137
Registrován: úte črc 21, 2015 13:37

Re: Dialogys a vše kolem něj

Příspěvek od zdeno255 » pon dub 05, 2021 18:00

Jeto to to čo bolo kedysi v servisoch. Katalóg dielov, manuály atď. Je v tom aj Dokker, ale treba hľadať pod Renaultom

T_o_m
Starting member
Příspěvky: 63
Registrován: pon dub 15, 2013 15:41
Bydliště: StČ

Re: Dialogys a vše kolem něj

Příspěvek od T_o_m » pon čer 14, 2021 12:02

Neměl by někdo sw viz. výše? Zdeno255 není na příjmu.
Renault Grand Scenic III 5 míst 1.4 TCe 96 kW 2009
Renault Scenic II 1.6 16V 83 kW 2003

Uživatelský avatar
dráček
Advanced member
Příspěvky: 309
Registrován: pát zář 08, 2006 02:37

Re: Dialogys a vše kolem něj

Příspěvek od dráček » ned srp 22, 2021 17:21

Tak jen se podělím o své zkušenosti. Třeba to někomu pomůže. Potřeboval jsem na po přechodu z Lagun (které stále mám doma) na Talismana nějaké rady, zejména návody, jak co doma udělat, protože servis Renault se s cenama asi zbláznil. Ale kde sehnat dialogys, že? Návody v PDF, co jsem měl na Lagunu, hned tak někde na Talismana neseženu, takže co dělat. Podařilo se mi přes torrenty stáhnout Dialogys 4.78, komplet asi 8 DVD a k tomu nějaké CD, mělo to stažené cca 25GB (případně mohu poskytnou torrent). Moc se mi to instalovat nechtělo, ale rady jsem potřeboval, Zdeno255 sice na SZ reagoval, ale návod, že není schopen poslat, chápu, v pohodě...poslal rady, ale chtěl jsem momenty atd...prý nejde...OK, i když pokud má české MD v dialogysu, tak mudou v adresáři jako PDF uložená, ale nevadí. Nainstaloval jsem balík, mělo to pak na disku asi 30GB, spustil jsem, zadal auto, i když VIN nejde, musí se definovat ručně a pak jsem toho moc použitelného nenašel a když, tak to bylo v ruštině, protože uniklý dialogys je návodově situován do země ruské...sám dialogys pracuje v CZ, ale když je jiný jazyk dialogysu, tak návody ani spustit nejdou, takže jsem procházel adresář, co tam je a není, ale moc k něčemu to nebylo :-( Takže jak dál? Po brouzdání na netu jsem našel online newdialogys - o kterém se tu také již píše, nicméně to chce buď být servis, nebo token atd...ale je tam nabídka i na placený přístup...

Obrázek

rok je tedy balík, ani den není moc levný, ale ta hodina za 8 éček, to není zlé...takže jsem si udělal registraci jako "člověk co opravuje vozidla" - musí se vybrat jedna z 5 kategorií. Poté jsem se přihlásil kliknutím přes PURCHASE

https://asos.renault.com/#/presentation

zaplatil 8 euro kartou. Napsalo, že po přihlášení se začne odpočítávat čas.

Stejným účtem se tedy na stránce

https://newdialogys.renault.com/

člověk přihlásí do dialogysu a již online vyhledává. Zde tedy poradím, což jsem zjistil až druhý den, kdy jsem již neměl zaplaceno, že ačkoli první stránky jsou jen v angličtině a francouzštině, tak dialogys jede i v CZ :-) Já ale myslel, že je to jen v AJ a FR, takže jsem vše vyhledával v AJ. Ale je to v nastavení účtu a je možné nastavit jazyk na vše, návody atd. v CZ, tak si to případně hned přepněte. Musím říci, že jsem spěchal, vždy jsem si to našel a pak jsem si návody a obrázky ukládal jako PDF, které jsem si pak v klidu až po vykopnutí nastudoval už bez časového presu. Bohužel tedy v AJ, ale mě to moc nevadí, nicméně radím si to přepnout...některé technické pojmy jsou v AJ fakt oříšek :D .

Po zaplacení a přístupu si v klidu člověk zadá VIN a pracuje přímo s vozidlem, které chce, nemusí vyhledávat nic jiného, zda má tuto verzi nebo ne. Vyjede návod přímo na jeho verzi. Samozřejmě postupy, ale také díly včetně kódů (ty jsem si také okopíroval a samozřejmě pak koupím jinde za méně), co který a rovnou i s CZ cenami, prostě vše. Měl jsem koupenou hodinu, ale nakonec to jelo cca 4 hodiny, než mě to vykoplo. Takže jsem si v klidu vše našel a uložil, vlastně skoro vše k mému vozidlu. Jsou tam i případně rady na chybové kódy z CLIPU ...po zadání DTC vyjede problém a postup. Podle VIN máte vše o vozidle, výbava i výrobní čísla vozidla, motoru, převodovky atd...jeho historii v servisu a všechny opravy a díly, které byly použity. Když zbyl čas prošel jsem si i starší auta podle VIN a některé postupy, které jsem neměl dřív. Pak si v klidu zase člověk jen překlikne na již používaná vozidla. A ještě si doprojde, co potřebuje...

Myslím, že než stahovat, pracně instalovat a pak stejně tápat, zda je to pro člověka vhodné, se toto docela vyplatilo. Vyšlo to strženo na kartě 207,86 Kč...a v pohodě...tak možná pro někoho, kdo bude chtít opravdu něco co funguje, kdy si také rychle stáhne co vše potřebuje a bude potřebovat to nejsou velké peníze. Když si spočtu čas strávený z hledáním, stahování, instalací (to trvá cca 2 hodiny), tak tohle vyjde levněji a opravdu to funguje, hlavně i dle VIN. Tak třeba to někomu také v budoucnu bude nápomocno, než někde tápat a prosit o něco, co třeba ani není k sehnání.

krt.ecek
Moderátor
Příspěvky: 11267
Registrován: úte čer 14, 2005 20:14

Re: Dialogys a vše kolem něj

Příspěvek od krt.ecek » ned srp 22, 2021 18:32

A to se ti zobrazili ty PDF, nebo jak to fungovalo? na naší dacii bych taky něco docela rád postahoval.. je tam i visu (elektrické schémata)?
Když něco nevíš a zeptáš se budeš vypadat jako blbec 5minut, nezeptáš-li se budeš blbcem celý život
V údržbě: Renault Megane CC 2.0T RV 2008; Renault Modus 1,2 16V TCe 2008
Historie: Renault Megane Coupe 1,6 16V RV 2001; Renault Clio 1,2 8V RV 2008; Renault Clio 1,5 DCi RV 2003; Renault Espace IV 1,9 DCi 2006
Vlastní: Renault Thalia Privilège 1,4 16V RV 2009 Obrázek; Dacia Dokker Stepway 1,2 Tce RV 2018

Uživatelský avatar
dráček
Advanced member
Příspěvky: 309
Registrován: pát zář 08, 2006 02:37

Re: Dialogys a vše kolem něj

Příspěvek od dráček » ned srp 22, 2021 18:44

Já už tam teď přístup nemám, ale byly tam i schémata komplet elektrika, ale to jsem procházel jen cca 5 minut...posílám obrázek, schémata jsou na 3 ikoně, druhá byly ty kódy a chyby z CLIPU...

Obrázek

schémat tam bylo fakt dost, i karta jako taková...

Jinak nedostaneš se k tomu jako PDF ... lidi by to hned kradli a asi by to uniklo ven a to by se jim nelíbilo, ale je to normálně online - klasická webová stránka celého návodu a postupu, co člověk potřebuje a tu jsem si já tisknul jako PDF (program doPDF v7), takže jsem si webové stránky jako PDF ukládal...a pro jistotu jsem si to ukládal ještě jako webovou stránku, takže si to mohu otevřít na PC i teď...ale je znát, že hned jak to otevřu, tak musím zastavit načítání stránky, pozná, že už nemám zaplaceno a hned ten návod mizí, ale když to člověk zastaví, nebo kdybych nebyl online, tak by to otevřelo to uložené...

Ale zase kdybych něco potřeboval v budoucnu, jen zaplatím 8 éček a zase si to najdu a uložím, ale teď jsem si snad uložil většinu, co jsem chtěla budu v budoucnu potřebovat...

zdeno255
Senior member
Příspěvky: 1137
Registrován: úte črc 21, 2015 13:37

Re: Dialogys a vše kolem něj

Příspěvek od zdeno255 » úte srp 24, 2021 23:46

Momenty si odomňa nepožadoval. Chcel si iba návod, hlavne ako zhodiť remenicu. Povedal som ti že nepotrebuješ na to prípravok, ale stačí rázový uťahovák. Rovnako na veko rozvodov a že na výmenu gufera nemusíš dať ani dole kryt rozvodov. Chcel si zhodiť kryt rozvodov a chcel si vedieť aké prípravky na to treba. Písal som ti, že na zhodenie krytu nepotrebuješ žiadne. Z Dialogysu ti neviem stiahnuť manuál do PDF. Nedá sa to, alebo to len neviem. Má to veľa GB a ľudia väčšinou nepovedia ani ďakujem, ale len okydávajú. Preto už Dialogys neposúvam ďalej. Aj tak je to len do roku 2019.

Uživatelský avatar
dráček
Advanced member
Příspěvky: 309
Registrován: pát zář 08, 2006 02:37

Re: Dialogys a vše kolem něj

Příspěvek od dráček » stř srp 25, 2021 06:52

zdeno255 píše:
úte srp 24, 2021 23:46
Momenty si odomňa nepožadoval. Chcel si iba návod, hlavne ako zhodiť remenicu. Povedal som ti že nepotrebuješ na to prípravok, ale stačí rázový uťahovák. Rovnako na veko rozvodov a že na výmenu gufera nemusíš dať ani dole kryt rozvodov. Chcel si zhodiť kryt rozvodov a chcel si vedieť aké prípravky na to treba. Písal som ti, že na zhodenie krytu nepotrebuješ žiadne. Z Dialogysu ti neviem stiahnuť manuál do PDF. Nedá sa to, alebo to len neviem. Má to veľa GB a ľudia väčšinou nepovedia ani ďakujem, ale len okydávajú. Preto už Dialogys neposúvam ďalej. Aj tak je to len do roku 2019.
Cituji ze své zprávy..."...primárně bych nyní potřeboval část týkající se motoru hlavně tu aretaci rozvodů a momenty utažení, abych to nepřehnal"...několikrát jsem ty momenty chtěl...také jsem ti děkoval...klidně odcituju nebo pošlu screen zprávy ..jsem stará škola a děkuji vždy.

Psal jsem že potřebuju ten kryt dolů...že nevím 100% zda teče gufero a tys mě přesvědčoval že kryt dolů je hrozna práce...což je fajn a díky za upozornění, ale já ho dolu prostě dát musim abych to udělal, možná to teče jinde...což bude děsně zjištění...auto 3 roky staré...prostě dobrá vizitka Renaultu...mohl jsi mi udělat screen obrazovky, byly by max 3, nebo dat tisk a vytisknout do PDF, což je vlastně bez práce, ale chápu, že te lidí štvou, tak to neřeš...jsem ve svém životě zvyklý si poradit sám, tvá ráda, byť oceňuji, že jsi odpověděl, byla nedostatečná a neměl jsem pocit že chceš dál radit...já to ale potřeboval...tak už to fakt neřeš...našel jsem si aspoň postupy na výměnu oleje převodovky (kdy Renault jen za 6l oleje a filtr chce 9 tisic + práce - sehnal jsem original letos vyrobene v Nemeckem reanutlu za 2356 Kc v prepoctu a zbytek je uz sranda) a postup na zadní destičky s vyřazením elektronické brzdy, to bych býval nevěděl - ten postup zapnuti a po vterinach seslapnuti brzdy a plynu bych neznal...a mnoho dalšího...a třeba někdo bude chtít si to najít sám, aby te nemusel otravovat...zvlast, kdyz to je fakt aktualni a 8 ecek to zas takova darda neni...serrvis Renault je mnohem drazsi a ja ani neverim, ze LEPSI - Renault Zličín jsou největší lemplové co znám...a jeste neprijemni, ze by jim jedn dal petikorunu, aby se na ne nemusel divat...takze jsem se rozhodl, ze uz ani novy TALISMAN nikdy vice neuvidi znackovy servis.

NICMÉNĚ JEŠTĚ JEDNOU DEKUJI ZA TVŮJ CAS A RADY!

zdeno255
Senior member
Příspěvky: 1137
Registrován: úte črc 21, 2015 13:37

Re: Dialogys a vše kolem něj

Příspěvek od zdeno255 » stř srp 25, 2021 09:11

Ahoj, prosba...potřeboval bych nějaký manuál na Talismana 2017 - primárně nyní potřebuju aretovat rozvody a povolit řemenici - MOTOR R9M 452 1.6 dci 118 kW - trochu mi teče olej pod rozvodovým řetězem a potřebuju vyměnit gufero, ale nemám tu aretaci a nechci aby se mi motor potkal...neměl bys prosím v PDF toto vozidlo - klidně komplet
Áno tie momenty potom som asi prehliadol, že chceš, ale vravel som ti, že na zhodenie veka a remenice nepotrebuješ žiadne prípravky a na gufero ak máš originál je v sade prípravok. Aj to som ti písal, že to nie je v PDF a je to súčasť Dialogysu. Všetky ostatné informácie som ti k tomu dal. Nehnevaj sa ale nemám čas stráviť hodinu pri počítači a robiť printscreen a pod. Sem na fórum chodím len sporadicky.
Ten specialni tmel mam take koupeny a pripraveny...vybavenej jsem...mam vse ...tedy vsechny dily a pripravky, co budu potrebovat... ale ta remenice mi to kazi  proto ten kryt zatim nemohu sundat...no...asi to PDFko s tim postupem tedy nemas co?
No nejde mi shodit hlavne řemenice...asi na to jdu blbe...proto jsem chtel ten navod  abych to delal spravne...proste nemuzu ji povolit, protoze se protoci, kdyz jsi chci odjistit...no a bez ni dole nesundam ten kryt abych to cele zkontroloval...zda to na 100% teče pod gugerem...ktere tak jako tak vymenim za nove...ale treba to tece nekde jinde...a to uvidim az sundam kryt a to se mi zatim nedari...kkvuli remenici 

Uživatelský avatar
dráček
Advanced member
Příspěvky: 309
Registrován: pát zář 08, 2006 02:37

Re: Dialogys a vše kolem něj

Příspěvek od dráček » stř srp 25, 2021 09:16

Však v pohodě, píšu, neřeš...přesně proto, že jsem toho chtěl moc, chápu, že nejsi GOOGLe...a tak jsem to vyřešil...o nic nejde...já si s tím vyhrál a našel spoustu rad, které by bylo blbé žádat po tobě...takže fakt, všechno zlé, je pro něco dobré, teď mám snad vše, co jsem potřeboval...neřeš...kdybys to udělal jednomu, už každý bude chtít po tobě PDF...jen se zeptám, kde jsi sehnal funkční dialogys? :-D já našel všude jen ty ruské mutace...a ty pro nás fakt vhodné moc nejsou...každý by asi doma chtěl, co máš ty...i když do roku 2019 ;-)

vitas2
Experienced member
Příspěvky: 774
Registrován: sob črc 31, 2004 11:44

Re: Dialogys a vše kolem něj

Příspěvek od vitas2 » stř srp 25, 2021 10:55

Sleduji tu vaše poslední příspěvky a musím se zdena255 zastat. Osobně jsem pomohl a stále přes soukromé zprávy (+telefon) pomáhám dosti lidem, teď už převážně na facu, což mě stojí spoustu času a nikdy ani flaška, přestože lidi naslibovali "hory doly". Dialogys co chceš mám samozřejmě také, ale řekni jediný důvod proč ho pouštět dál :-( .
Jinak to co píšeš, screen, tisk do pdf atd. je samozřejmě možné a vždy je nějaký způsob, ale kolikrát najít i samotné hodnoty je opruz a ještě řešit screeny, pak zabalit zipem, poslat mailem, no prostě plno práce navíc a bohužel pro nic. Myslím, že tato "neochota" nás, kteří máme, umíme a víme pramení bohužel z chování ostatních lidí.
Každopádně to co jsi psal, že jsi vždy poděkoval je myslím normální, protože to nic nestojí a je to správné. Věř, že někteří nedokáží bohužel ani to. Osobně jsem si vyměnil plno zpráv s lidmi, kteří nakonec ani nepoděkovali a nebyl to jen jeden, mohl bych ti je dát přečíst :-) .

Uživatelský avatar
dráček
Advanced member
Příspěvky: 309
Registrován: pát zář 08, 2006 02:37

Re: Dialogys a vše kolem něj

Příspěvek od dráček » stř srp 25, 2021 13:12

vitas2 píše:
stř srp 25, 2021 10:55
Sleduji tu vaše poslední příspěvky a musím se zdena255 zastat...
Promin, ale nechapu, proti komu se ho zastavas? Proti mne? Ja mu prece nic nevycitam, zaroven si ale stojim za tim, co jsem napsal. Ocenil jsem, ze odpovedel, avšak odpovedi me neuspokojily a nestacily, proto jsem si poradil jinak a napsal jsem zde postup, kdyby nekdy v budpoucnu chtel nekdo neco najit a nikdo mu neodpovidal. Ja proste chtel vic a nemelo smysl vice otravovat, protoze bych dostal rady (kterych si cenim), nikoli vsak obrazky atd...a ty momenty, ktere jsem chtel (potreboval jsem videt i jak je to pod krytem, zda ty rozvody nejsou v ohrozeni sundanim atd.). A naprosto to chapu, neni google a opet nevycitam...a podekoval jsem...

Co se tyka tve otazky, proc bys ho mel poustet dal? Na to si odpovez sam...presto jednu odpoved bych mohl dat...prave proto, aby tady nikdo neotravoval a neustale nezadonil...a meli byste klid...nicmene chapu, pokud jste si ho koupili (coz si ale nemyslim), proc se delit?...ale pokud ne, tak nevidim duvod, proc to nepustit...fakt nevidim... ja jsem doktorem prav a zivim se pravem - v kancelari mame sazbu 3000 bez dph za zapocatou hodinu a presto jsem registrovan na mnohych jinych forech , kde maji i sekci pravni poradna a mnohde radim zdarma a nemam s tim problem, prestoze kdekoli jinde by ti lide zaplatili tisice...je pravda, ze se mi nestalo, ze by nekdo zapomnel podekovat...asi tim, ze to povazuji v pripade nouze opravdu za pomoc a dulezitejsi nez jako problem s autem, ale proste nemam problem se podelit. Stejne tak jsem na mnoho jinych for nahraval jak SW tak hlavne DVD, ktera jsem kdysi jeste kupoval (mnou nahravane nikde jinde nebyly - byl jsem jediny, kdo to mel)...tj. ja za to platil a mnoho uzivatelu me uploady jen reuploadovalo a dokonce tehdy mnohde i pro prachy (a stvalo me to? Ano...ale ma volba, ze jsem to nahral)...proste tak funguje forum, ze se delim a zkusenosti a rady a pripadne i SW...ano, je to na me, zda to udelam nebo ne...stejne jako zde na foru jsem se kdysi podelil i o mapove podklady, ktere jsem koupil...takze chces-li vedet, zda ja bych ten dialogys pustil, tak pokud jsem jej ziskal a nekoupil...tak odpoved zni ANO...zda mas udelat to same? Netusim, kazdy jsme jiny...nicmene ta rada, ze byste meli klid je dle meho spravna...nikdo by neotravoval, kazdy by si sam nasel...

Presto myslim, ze to sem nepatri. Zde by to melo byt o dialogysu. Ja popsal jak za male penize a bez otravovani vas (evidentne toho mate moc a moc vas nebavi neustale neco pro lidi pripravovat - cemuz naprosto rozumim, ja take odpovidam jen, kdyz mam prostor) ziskat pristup k informacim. Nikomu jsem nic nevycital, jen uvedl, jak vse bylo. Cháput tvé zkusenosti s lidmi, co nedekuji...ja ale takto nejednam.

krt.ecek
Moderátor
Příspěvky: 11267
Registrován: úte čer 14, 2005 20:14

Re: Dialogys a vše kolem něj

Příspěvek od krt.ecek » stř srp 25, 2021 13:59

dráček píše:
stř srp 25, 2021 13:12
Co se tyka tve otazky, proc bys ho mel poustet dal? Na to si odpovez sam...presto jednu odpoved bych mohl dat...prave proto, aby tady nikdo neotravoval a neustale nezadonil...a meli byste klid...
sice nejsem on, ale i já už neradím tolik co dříve, nebaví mně to, že jednu věc napíši 100x a po 101. se někdo zeptá znova, bohužel lidi jsou líní a ptají se místo toho aby hledali a člověka to časem unaví, není to o tom, že by člověk ty informace nechtěl dát, ale nechce tím trávit hodiny času. Právní rady většinou asi hodíš z hlavy, ale co se týče věcí z dialogysu, tak to zabere klidně i hodinu než by to člověk dal komplet dohromady, dáš to na forum a za týden někdo hned pod tím založí další příspěvěk a ptá se na to samé? Trochu se tu odráží způsob dnešní rychlé doby, před 10ti lety se to tolik nedělo :oops:

Každopádně prosím všechny zúčastněné, aby na sebe neútočili (ani náznaky) a neplevelili toto forum, postup od dráček může někomu pomoci, je to jisté řešení.... Třeba to visu pro našeho Dokkera asi nakopčím tam, protože to se mi fakt nikde nedaří sehnat, mechaniku za ty roky s frantíkama vcelku člověk odhadne (a co ne do toho se nepouštím) ale do elektriky jsem ochoten se pouštět a schémata chybí :-( Jen jsem přesvědčen, že kdyby tazatel nabídl lidem co mají informace peníze (a i méně) tak by dostal informací ještě více....
Když něco nevíš a zeptáš se budeš vypadat jako blbec 5minut, nezeptáš-li se budeš blbcem celý život
V údržbě: Renault Megane CC 2.0T RV 2008; Renault Modus 1,2 16V TCe 2008
Historie: Renault Megane Coupe 1,6 16V RV 2001; Renault Clio 1,2 8V RV 2008; Renault Clio 1,5 DCi RV 2003; Renault Espace IV 1,9 DCi 2006
Vlastní: Renault Thalia Privilège 1,4 16V RV 2009 Obrázek; Dacia Dokker Stepway 1,2 Tce RV 2018

vitas2
Experienced member
Příspěvky: 774
Registrován: sob črc 31, 2004 11:44

Re: Dialogys a vše kolem něj

Příspěvek od vitas2 » stř srp 25, 2021 18:20

dráček píše:
stř srp 25, 2021 13:12
Promin, ale nechapu, proti komu se ho zastavas? Proti mne? Ja mu prece nic nevycitam
Nevypadalo to tak.
Každopádně souhlasím s krtečkem.
Pokud budeš něco potřebovat, klidně se ozvi, beru 3000 bez dph za každou započatou hodinu, samozřejmě vše legálně na fakturu :-)
Naposledy upravil(a) vitas2 dne stř srp 25, 2021 19:03, celkem upraveno 4 x.

vitas2
Experienced member
Příspěvky: 774
Registrován: sob črc 31, 2004 11:44

Re: Dialogys a vše kolem něj

Příspěvek od vitas2 » stř srp 25, 2021 19:00

smazat pls :-)

Landiman
Junior member
Příspěvky: 212
Registrován: pát úno 25, 2005 22:20

Re: Dialogys a vše kolem něj

Příspěvek od Landiman » úte úno 01, 2022 02:03

Zdravím, našlo by se prosím něco pro Espace V Ph2? Něco málo mám, ale zatím je toho moc málo oproti dokumentaci pro Esp IV. V uživ. manuálu nejsou plně popsány dokonce ani všechny pojistky. Trochu tragédie a za cokoliv budu rád.
Mezitím zkusím ten web zmíněný výše.
Díky.

svaca
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: ned čer 05, 2022 12:01

Re: Dialogys a vše kolem něj

Příspěvek od svaca » ned čer 05, 2022 12:16

Ahoj, mám prosbu scháním dialogys nejlépe nejnovější možný.
Mám Renault Megane 2012 jde mi olej do vody asi těsnění pod hlavou, bez momentů to nezvládnu.
Bude někdo tak hodný a poskytl by na dvd? Nebo na usb? nosiče samozřejmě zaplatím, a nabízím například 1000kč?
Moc by mi to pomohlo, dělám si na autech sám, tak by se mi program moc hodil.

Odpovědět

Zpět na „Manuály a schémata & diagnostika“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů