Download návodů ze stránek Renault ČR

Najdete-li nějaké schéma, dejte ho sem!

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Šamša
Moderátor
Příspěvky: 11698
Registrován: sob črc 10, 2004 23:59
Bydliště: Vysokomýtsko - Choceňsko

Download návodů ze stránek Renault ČR

Příspěvek od Šamša » sob led 16, 2010 00:29

Download návodů ze stránek Renault ČR
http://www.renault.cz/muj-renault/navody-k-obsluze/
Laguna II. 2007 2.0dCi Carminat 2 127kW, podložky Eibach (rozšířeno +4cm), 201000km
Laguna II. 2003 2.0T Carminat Initiale Paris 120kW, napadeno kutilem domácím, ale pracuje se na tom 220000km
BMW 635csiA 1987 155kW AC Schnitzer 17" 357000km (vytahuju jen za sluníčka a když mám na benál:-)
[img]

radko
Starting member
Příspěvky: 16
Registrován: čtv led 31, 2013 16:03

Re: Download návodů ze stránek Renault ČR

Příspěvek od radko » pát úno 01, 2013 07:56

Prosím Vás potřebuji el.schema Laguna1 1.9cdi 2000 . Je pravděpodobné, že by pasoval starší ročník stejný typ. Dost zoufalá situace, zde uváděné odkazy , ani polské ruské nefungují. Nevíte třeba o jiných, nemeckých francouzkých. Potřebuji zprovoznit přední stěrače, rady tady uveřejněné nepomohly, zadní stěrače cyklují, přední ne ani nezastavují na kraji. Je tam nějaká jednotka extra na stěrače?

Uživatelský avatar
faldicek
Senior member
Příspěvky: 1843
Registrován: pon srp 23, 2010 22:29
Bydliště: Chomutov

Re: Download návodů ze stránek Renault ČR

Příspěvek od faldicek » sob úno 02, 2013 18:13

Nějaká schémata jsou v knize jak na to, odkaz ke stažení na fóru najdeš, dále se při troše snahy a googlení dá najít aplikace VISU, kde jsou také schémata...

radko
Starting member
Příspěvky: 16
Registrován: čtv led 31, 2013 16:03

Re: Download návodů ze stránek Renault ČR

Příspěvek od radko » ned úno 03, 2013 07:55

pro pana /Faldiček/Ztrávil jsem hledáním noc času, je to bludný kruh-z českých stránek přesunuto na slov, a potom na cosi anglického. Čtu a zjišťuji, že jen málo kdo neodsekne-hledej a pomůže.Jsem důchodce elektrikář celý živit jsem ztrávil po světě na montážích ale zrovna není válet se v útrobách renaultu můj sen.Zvláštní toto spolek, hlavně že si každý ke jménu napíše jaký vlastní doma pekáč a pak poradí hledej. Jsem registrován taky u česnekářů,tam vždy někdo poradí. Vlastním taky oplíka , nic pro něj nehledám tam není potřeba.Labuna byl omyl, renault je omyl, renaultisti jsou omyl.Nikdy bych do této značky nešel, ani za cenu kterou jsem investoval, no stalo se, do práce je nutnej, přeci si nebudu svého 13-ti letého kamaráda ničit 120km denně

karci
Advanced member
Příspěvky: 373
Registrován: stř bře 21, 2007 17:42
Bydliště: Ostrava

Re: Download návodů ze stránek Renault ČR

Příspěvek od karci » ned úno 03, 2013 13:23

radko píše:pro pana /Faldiček/Ztrávil jsem hledáním noc času, je to bludný kruh-z českých stránek přesunuto na slov, a potom na cosi anglického. Čtu a zjišťuji, že jen málo kdo neodsekne-hledej a pomůže.Jsem důchodce elektrikář celý živit jsem ztrávil po světě na montážích ale zrovna není válet se v útrobách renaultu můj sen.Zvláštní toto spolek, hlavně že si každý ke jménu napíše jaký vlastní doma pekáč a pak poradí hledej. Jsem registrován taky u česnekářů,tam vždy někdo poradí. Vlastním taky oplíka , nic pro něj nehledám tam není potřeba.Labuna byl omyl, renault je omyl, renaultisti jsou omyl.Nikdy bych do této značky nešel, ani za cenu kterou jsem investoval, no stalo se, do práce je nutnej, přeci si nebudu svého 13-ti letého kamaráda ničit 120km denně
Jo jo renault holt neni česnek

Kony.cz
Starting member
Příspěvky: 86
Registrován: čtv led 31, 2013 21:05
Bydliště: Znojmo

Re: Download návodů ze stránek Renault ČR

Příspěvek od Kony.cz » ned úno 03, 2013 13:30

2 radko : tady mas nejaky manualy http://www.renaultclub.cz/index.php?p=manuals
Renault Laguna II 2.2 dci Combi 2003 plna vybava

Uživatelský avatar
faldicek
Senior member
Příspěvky: 1843
Registrován: pon srp 23, 2010 22:29
Bydliště: Chomutov

Re: Download návodů ze stránek Renault ČR

Příspěvek od faldicek » ned úno 03, 2013 13:30

Drahý zatrpklý důchodče, kdyby jste místo nadávání na Renaulty a jejich majitele kouknul zde na fóru jen o jedno téma níže, tak by jste tam našel odkaz na knihu Jak na to (dokonce i můj upload) tam nějaká schémata jsou, ale to jsem vám už psal, pokud vám to není dost dobré, zajděte do nejbližšího knihkupectví a zmíněnou knihu si kupte. Co se týče Renault VISU, je to neveřejná aplikace, takže není jednoduché ji sehnat, já ji měl (v ruštině), ale už nemám a o funkčním odkazu teď momentálně nevím, ale zkuste se zeptat česnekářů, když jsou tak ochotní, tak vám jistě poradí... Víc pro vás my majitelé pekáčů udělat nemůžeme... :wink:

radko
Starting member
Příspěvky: 16
Registrován: čtv led 31, 2013 16:03

Re: Download návodů ze stránek Renault ČR

Příspěvek od radko » ned úno 03, 2013 19:14

omluva pro pana ,,Faldíčka,,Díky tomu, že jste se naježil a napsal --o téma dál od mě, jsem šel po Vašich příspěvcích a musím uznat, že jste toho ostatním nabídl dost. Stáhl jsem Lagunu2, asi el schema klapat nebude s jedničkou rv2000. ale alespoň něco.Kdyby jste mě nenasměroval na svoje příspěvky,bloudil bych po Karnet,Manualy autoo atd do zblbnutí. Radko

Uživatelský avatar
faldicek
Senior member
Příspěvky: 1843
Registrován: pon srp 23, 2010 22:29
Bydliště: Chomutov

Re: Download návodů ze stránek Renault ČR

Příspěvek od faldicek » ned úno 03, 2013 19:42

Je tam i pro Lagunu I, aby jste nemusel hledat, zde je přímo odkaz ke stažení, snad pomůže...

Kód: Vybrat vše

http://www.sendspace.com/file/ne04kt

radko
Starting member
Příspěvky: 16
Registrován: čtv led 31, 2013 16:03

Re: Download návodů ze stránek Renault ČR

Příspěvek od radko » pon úno 04, 2013 08:37

Děkuji, už hledám cyklovací relé.To byla pomoc.

radko
Starting member
Příspěvky: 16
Registrován: čtv led 31, 2013 16:03

Re: Download návodů ze stránek Renault ČR

Příspěvek od radko » pon úno 04, 2013 16:37

Laguna 1 1.9cdi, relé parkování předních stěračů je schované za pojistkama v kabině, vlastně jako druhé patro těch několika relátek přístupných zespodu.Originál byl cartier7700822929, barva bílá protože bylo pěkně upražené riskli jsme to a vložili tam relé z feldy s číslem AEV 2052-Kroměříž. No a vše funguje. Ještě jednou díky za nasměrování na správný návod -Faldicek-ovi

Uživatelský avatar
faldicek
Senior member
Příspěvky: 1843
Registrován: pon srp 23, 2010 22:29
Bydliště: Chomutov

Re: Download návodů ze stránek Renault ČR

Příspěvek od faldicek » pon úno 04, 2013 16:43

No vidíte, tak nakonec nejsme tak špatní :wink: S tím relé není problém, jen je třeba ohlídat proudovou hodnotu, když se bratrovi ve scénicu upeklo relé od ventilátoru, tak jsme taky použili české relé co jsme našli v garáži, není v ton rozdíl...

Odpovědět

Zpět na „Manuály a schémata & diagnostika“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů