Odbornici v servise

Galerie naší i cizí pitomosti :-)

Moderátor: Moderators General

riki01
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: pon říj 20, 2008 09:36

Odbornici v servise

Příspěvek od riki01 » pon říj 20, 2008 10:17

Kedze som studoval za automechanika tak som chodil na prax do jedneho znackoveho servisu . Neverili by ste aky ludia pracuju v servisoch. Ale to je o inom. Prejdem k veci .

Pridelili ma ku karosarovi ze nech mu pomozem. Mojou naplnou bolo rozoberat a skladat . Mali sme tam jedno auto ktore bolo po buracke uz pekne spravene nanovo nastriekany zadok ... tak sme vsetko pekne poskladali . Ked hovorim vsetko tak aj zadny stierac sme tam dali . (ten som bohuvdaka nemontoval ja( Vsetko bolo vporiadku a auto sa islo odovzdavat . Karosar sadol do auta a zapol klucik a spustil sa zadny stierac ktory bol zle nasadeny a poskrabal nanovo nalakovany zadok auta ... no strasna sranda to bola :D.


Jednu vec nepochopim preco ludia vyhadzuju take peniaze za opravu auta v znackovom servise. Mate pocit ze vam to robia odbornici ? Ak mate stastie tak ano ale vo vacsine pripadov vam tie auta robia ucni ktory sa na vasich autach ucia :D lacna pracovna sila znasobuje zisk....

prajem vela uspesnych kilometrov ...... dnes som si kupil vozik z nazvom Laguna :D

Uživatelský avatar
Mr.Brain
Experienced member
Příspěvky: 692
Registrován: pon úno 25, 2008 14:37
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Brain » pon říj 20, 2008 19:17

V autorizovanych servisech odbornici nepracuji. Vzdycky ke vsemu proste pristupuju tak, ze to neni jejich (ve vetsine servisu) a o nic nejde...

Hlavne tyto servisy vyuzivaji firmy, prece kdyz nekdo ma sluzebni vozidlo, tak to nebude davat tamhle Frantovi ze vsi, kdyz to muze dat do autorizovanyho servisu a pak si to nacpat do nakladu ;)
Renault 19 Chamade Ph1 rv.90, Cléon powah kompresni tlaky 13,6-13,6-13,6-13,6 (173 000 km)
Alpine 9884R,Rainbow SAX 265.20 na Audison SRx4,Helix P10 Precision - 15l uzavřenka na Vibe Slick A7.

Obrázek

tomikku
Junior member
Příspěvky: 190
Registrován: pát úno 08, 2008 18:57
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomikku » pon říj 20, 2008 19:49

ono to je jeste trochu jinak na sluzebnich autech jelikoz joou vetsinou nova je zaruka a ta jaksi bez autorizovaneho servisu nefunguje

Uživatelský avatar
Mr.Brain
Experienced member
Příspěvky: 692
Registrován: pon úno 25, 2008 14:37
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Brain » úte říj 21, 2008 00:25

ne nutně ;)
Renault 19 Chamade Ph1 rv.90, Cléon powah kompresni tlaky 13,6-13,6-13,6-13,6 (173 000 km)
Alpine 9884R,Rainbow SAX 265.20 na Audison SRx4,Helix P10 Precision - 15l uzavřenka na Vibe Slick A7.

Obrázek

tomikku
Junior member
Příspěvky: 190
Registrován: pát úno 08, 2008 18:57
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomikku » úte říj 21, 2008 08:46

i s tím se dá souhlasit, náš podnik odebírá cca 70 služebních aut ročně a tím pádem má s dodavateli (což nejsou automobilky) dlouhodobější smlouvy a tam je výslovně napsáno jen autorizovaný servis. Jinak neručíme. Ale chápu že se to bude lišit firma od firmy.

riki01
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: pon říj 20, 2008 09:36

Příspěvek od riki01 » ned říj 26, 2008 09:21

to s tymi firmami chapem ... ale z mojej skusenosti viem ze vela ludi aj zo starymi autami chodia do tychto servisov a platia nemale peniaze za opravu ... priklad : Dedusko si da auto do znackoveho servisu koli odbornikom a ze sa tam o jeho milacika co najlepsie postaraju ... vsetko vyzera fajn .... dedusko odovzda auto a odchadza .... mechanik sa na to pozre .... jezismaria to co je za hrca ... inak ku tym stahovakom a inym veciam ... aj ked ich servis ma , mechanici ich vacsinou nepouzivaju lebo to zdrzuje ... ved preco aj sak kladivo staci :) ...

happis
Starting member
Příspěvky: 12
Registrován: čtv úno 19, 2009 20:18
Bydliště: velke pavlovice

Příspěvek od happis » čtv bře 19, 2009 11:53

tomikku píše:ono to je jeste trochu jinak na sluzebnich autech jelikoz joou vetsinou nova je zaruka a ta jaksi bez autorizovaneho servisu nefunguje
jojo
Renault 19 GTS 1,7 54Kw 1989
7,0 l/100km

rugoka
Advanced member
Příspěvky: 364
Registrován: pát lis 20, 2009 14:34

Příspěvek od rugoka » stř led 20, 2010 07:01

Ja len tolko ze nejmenovany ale je to autorizovani servis skoda. a technik tam rekl jednou zajimavou vec,naradi a pripravky nato mame ale cloveka kdo by to opravil tak toho ne. :lol:
Laguna II / 1.8 16v / Grandtour, Expression 2002

maciiik
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: sob led 30, 2010 14:48

uzas servis

Příspěvek od maciiik » ned úno 07, 2010 21:08

Mne v servise vymienali poloos.
Zalozili ju naliali olej do prevodovky a skusali na zdvihaku.A prisli na to ze ma malo drazok len 21 a nie 23.Tak ju vybrali a zalozili tu staru.Obiednali 23 zubovu.Po dvoch dlhich tyzdnoch prisla!!Vybrali z auta staru poloos a zobrali zabalenu novu ktoru obiednavali podotikam oni obiednavali!!!Nemala ABS tak znova zalozili tu staru a obiednali novu.Ktoru som si uz siel osobne prevziat do obchodu.A zalozili mi ju.Vsetko pasovalo.Siel som na skusobnu jazdu.Srdce mi bilo ako o zivot.Nastartujem a vyrazim do ulic. Okna spustene pridem na prve velke miesto kde sa da otocit.Tak zastavim vytocim kolesa a pocuvam.Radio cusi,motor veci a POLOOS PUKAAAAAA!!!!!!v servise mi vymenili popoos dobru za dibru.Ked som sa vratil a po vymene svojich nazorov mi povedali ze co s tym oni maju.No uzas zazitok Neskorsie som sa dozvedel ze jednemu chalanovi v tom istom sarvise,opravovali prevodovku vaute.A zabudli mu do nej naliat olej uzasny servis.

sollik
Advanced member
Příspěvky: 368
Registrován: pon kvě 11, 2009 21:15
Bydliště: Liberec

Příspěvek od sollik » stř úno 10, 2010 17:07

Auto mi zlobilo, občas jelo na 3 válce. Měnil jsem kde co a závada trvala dál. A svíčka na jednom válci byla černá a mokrá. Jednou už to bylo tak špatné, že jsem se sotva docukal k baráku. Co teď ? Do svého oblíbeného servisu (30 km) to nedojede.....tak jsem zkusil nedaleký servis Opel - neznačkový, ale chlapík dělá jen Oply. "Samozřejmě, přijeďte, uděláme diagnostiku a uvidíme". S nadějí jsem vyrazil, jenže .....diagnostiku na Lagunu umíme, ale až od L II. Tak jsem mu řekl co to dělá, co už jsem dával nový, co zkoušel prohodit. A on mi na to povídá: "Nechte si udělat diagnostiku a jestli bude čistá, tak to jsou ventily." já: A kolik by stála oprava?" "No počítejte tak pětatřicet tiisíc". Mě málem omývali. "Vždyť je to pomalu hodnota celýho auta ???" " No to máte 8 ventilů po cca. 300,- když už bude hlava dole uděláme je všechny, nový těsnění, srovnání hlavy ........" všechno to vyjmenoval i s cenama. Já se od něho dokodrcal do garáže a cestou domů už vyhlížel nejbližší banku, případně nějakou pěknou větev, kdyby ta banka nevyšla. Padla úvaha i o poslání Laguny za babku do světa a koupě nějaké neshnilé Felicie.
Nakonec jsem jednoho chladného rána (za studena to jezdilo líp) dojel do svého servisu. Diagnostika byla sice čistá, ale mechanik to tipnul na vstřik. Ten na zkoušku prohodil do jiného válce a já měl za úkol opět zkouknout svíčky, jestli se závada přestěhovala se vstřikem. Nakonec mi ho objednali, vyměnili a Lagi zvládla dovolenou v Chorvatsku bez chybičky.
Laguna I kombi, 1997, 1.8 8V, 66 kW

Uživatelský avatar
defuckto
Grafoman
Příspěvky: 2553
Registrován: pát pro 25, 2009 02:26
Bydliště: Tuchoměřice ---------- Praha-Západ

Příspěvek od defuckto » sob úno 13, 2010 21:02

Nechci psát o koho se jedná a kde to je, zajímalo by mě jen, jestli vám to, co píšu níže, přijde v pořádku?.. :wink:
Domluvil jsem se s mým takovým poloznámým, který dělá v autorizovaném Renault servisu, že mi do auta natahá a zapojí kabely pro zadní repráky(v bocích, ne plato), protože jsem měl jen vepředu ve dveřích. Dohodli jsme se, že mu to tam dám dnes v 9:00 a on to udělá.. Přijel jsem tedy chvilku před devátou, zavolal jsem mu to a že prý OK.Čekal jsem tam asi do 9:30 než se vyloup, dal jsem mu kabely které jsem měl, aby je zkusil, jestli půjdou, řekl jsem mu, kde má repráky na vyzkoušení a že kdyby něco, ať zavolá. On, že OK a až to dokončí, tak mi zavolá.
Čekal jsem cca do 14:00, přišel jsem tam, čekal jsem asi 5 minut než přišel, zaplatil jsem mu 700, že prý musel natahat nový kabely. Sednu, nahmatám v madle šroubek, tak mu ho nesu a že prý ho nemoh najít tak mi tam dal svůj(později jsem našel ještě jeden ve druhém madle) No dobrá a jel jsem.
Zacvaknu panel do rádia a zvuk žádný, hergot, co je? Koukám do nastavení rádia, vše ok, tak mu volám a po chvíli hovoru se dozvím, že místo kabílků, které jsou v ISO konektoru pro zadní repráky ušmiknul ty přední a dal to místo nich. Tudíž nehrajou přední, ale pouze zadní a navíc si rádio myslí, že jsou to přední.. Takže jdu do kufru pro náčiní, otevřu a čumí na mě role folie, kterou zřejmě obalují volant, řadičku, atp.. :shock: No nic, sedám dozadu, že zapojim aspoň ty zadní, ať nejezdím stakilometry, co mě čekají, potichu. Na zemi nacházím ulomenou pacičku z plastového obložení boků, na druhé straně taktéž ulomeno(nenalezeno) a ještě jednu malou pacičku, odkud nezjištěno. Pravé obložení špatně nandané, musel jsem ho tam celý nakopat. Říkám, OK, šroubuju repráky a když chci zašroubovat poslední šroub dole, vyklopím sedák, abych se k němu dostal a kouká na mě šroubovák.. :shock:
Nějaké to čekaní nebo izolace na zemi se dá bez problému překousnout, ale zapomenout třeba ten šroubovák pod sedákem.. Nechte si pak v sevisu udělat třeba rozvody... :?
Mě osobně to ani moc nevadí, jsem taková konzerva, ale už chápu, proč tolik lidí na autorizáky nadává..
Foto tý role, nevím co přesně to je..
[IMG=http://img8.imageshack.us/img8/638/image141z.jpg][/IMG]
[IMG=http://img690.imageshack.us/img690/9805/image143h.jpg][/IMG]

PS: Kdyby to náhodou četl ten, kdo mi to dělal: Neberte to, prosím, nijak špatně, ostatně proto nechci říkat kde a kdo.. Ve čtvrtek Vám šroubovák i folii vrátím.. :wink:
Naposledy upravil(a) defuckto dne sob úno 13, 2010 21:10, celkem upraveno 1 x.
Moje: Citroën C5 I 2.2 HDi Exclusive
Doma: Renault Clio IIB 1.2 16v, Renault Mégane I Coupé 1.6 16v, Renault Mégane I break 1.9 dCi Privilége
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Davidak79
Moderátor
Příspěvky: 9464
Registrován: čtv črc 26, 2007 19:03
Bydliště: Litoměřicko

Příspěvek od Davidak79 » sob úno 13, 2010 21:07

Takovou roly (větší) máme taky a balíme do ní maso do mrazáku po domácí zabijačce :lol: a tou malou si balím svačinu do práce :lol:
Peugeot 508 GT SW 2,2HDI 2014 FULL
204PS@450Nm >>>odbrzděných 230PS@524Nm



EX:Škoda 105 ,120,125,Felicia , Peugeot 205, Laguna I 1.8 8v RT , Laguna II 2,0T Initiale 120kw 270nm >>> 143kw 340nm , VW Caddy 2.0TDI 2019

Uživatelský avatar
defuckto
Grafoman
Příspěvky: 2553
Registrován: pát pro 25, 2009 02:26
Bydliště: Tuchoměřice ---------- Praha-Západ

Příspěvek od defuckto » sob úno 13, 2010 21:11

Davidak79 píše:Takovou roly (větší) máme taky a balíme do ní maso do mrazáku po domácí zabijačce :lol: a tou malou si balím svačinu do práce :lol:
Oprav si to než tě někdo šoupne do galerie... :wink: :D
Moje: Citroën C5 I 2.2 HDi Exclusive
Doma: Renault Clio IIB 1.2 16v, Renault Mégane I Coupé 1.6 16v, Renault Mégane I break 1.9 dCi Privilége
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
jarda19
Grafoman
Příspěvky: 2123
Registrován: ned led 17, 2010 19:25
Bydliště: Havířov

Příspěvek od jarda19 » sob úno 13, 2010 21:16

Víš jak bych to řešil já ???? Zajel bych za tím MECHANIKEM tou folii bych mu omotal rypák ať nemůže řvát a ten šroubovák bych mu vrazil do zadku tím širším koncem. Pak bych si z jeho peněženky vytáhl těch 700 a navíc 500 za cestu. :evil:
Ale jinak jsem v podstatě klidný člověk.
Nemaš na tom kus viny???? Tys mu dal 700 aniž by si zkontroloval jak si zmršil auto ????
Naposledy upravil(a) jarda19 dne sob úno 13, 2010 21:24, celkem upraveno 1 x.
Lagu II 2.2 dci plná výbava
Mám k dispozici diagnostiku Clip.....kdyby někdo potřeboval něco....

Uživatelský avatar
defuckto
Grafoman
Příspěvky: 2553
Registrován: pát pro 25, 2009 02:26
Bydliště: Tuchoměřice ---------- Praha-Západ

Příspěvek od defuckto » sob úno 13, 2010 21:23

No, na to zas nemám, ale představa je to srandovní.. :lol:

Ale co mě mrzí nejvíc, je ztráta důvěry. Kdo jinej by měl nejlíp vědět kam šáhnout, aby nic nezlomil než mechanik v autorizáku..? Zapomenutí se stát může, ale pokud by šlo o něco v motoru, mohlo by to pro motor mít katastrofální důsledky... :?

No cizímu bych to nedal, ale už jsem u něj párkrát byl, takže sem mu věřil.. Zkontroloval jsem to až o kus dál na parkovišti a když jsem mu volal, on už prý v práci nebyl.. Takže trocha viny je i u mě, ale to spíš důsledek, ale rozhodně ne příčina.. :wink:
Naposledy upravil(a) defuckto dne sob úno 13, 2010 21:26, celkem upraveno 1 x.
Moje: Citroën C5 I 2.2 HDi Exclusive
Doma: Renault Clio IIB 1.2 16v, Renault Mégane I Coupé 1.6 16v, Renault Mégane I break 1.9 dCi Privilége
ObrázekObrázek

Hrnecek
Grafoman
Příspěvky: 2154
Registrován: ned úno 15, 2009 00:03
Bydliště: Vidlatá Seč

Příspěvek od Hrnecek » sob úno 13, 2010 21:25

defuckto píše:
Davidak79 píše:Takovou roly (větší) máme taky a balíme do ní maso do mrazáku po domácí zabijačce :lol: a tou malou si balím svačinu do práce :lol:
Oprav si to než tě někdo šoupne do galerie... :wink: :D
Máš recht, hned ho tam loupnu, cypa :lol:
Renault Laguna III 2.0 dCi
Mitsubishi L200 Magnum
Hyundai Santa Fe 2.4 16V

Uživatelský avatar
defuckto
Grafoman
Příspěvky: 2553
Registrován: pát pro 25, 2009 02:26
Bydliště: Tuchoměřice ---------- Praha-Západ

Příspěvek od defuckto » sob úno 13, 2010 21:27

Hrnecek píše:
Máš recht, hned ho tam loupnu, cypa :lol:
:lol:
Moje: Citroën C5 I 2.2 HDi Exclusive
Doma: Renault Clio IIB 1.2 16v, Renault Mégane I Coupé 1.6 16v, Renault Mégane I break 1.9 dCi Privilége
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Davidak79
Moderátor
Příspěvky: 9464
Registrován: čtv črc 26, 2007 19:03
Bydliště: Litoměřicko

Příspěvek od Davidak79 » sob úno 13, 2010 21:30

:heheh:
Peugeot 508 GT SW 2,2HDI 2014 FULL
204PS@450Nm >>>odbrzděných 230PS@524Nm



EX:Škoda 105 ,120,125,Felicia , Peugeot 205, Laguna I 1.8 8v RT , Laguna II 2,0T Initiale 120kw 270nm >>> 143kw 340nm , VW Caddy 2.0TDI 2019

Uživatelský avatar
defuckto
Grafoman
Příspěvky: 2553
Registrován: pát pro 25, 2009 02:26
Bydliště: Tuchoměřice ---------- Praha-Západ

Příspěvek od defuckto » ned úno 14, 2010 10:41

Ještě jsem včera uplně zapomněl zmínit cca 10 malých kvádříčků z rozbitého skla na zemi u spolujezdce. Je v autě něco jiného kromě oken z čeho by to mohlo být nebo to přišlo z bot? :oops:
Moje: Citroën C5 I 2.2 HDi Exclusive
Doma: Renault Clio IIB 1.2 16v, Renault Mégane I Coupé 1.6 16v, Renault Mégane I break 1.9 dCi Privilége
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Krovak
Senior member
Příspěvky: 1286
Registrován: sob pro 15, 2007 13:49
Bydliště: Hospozín

Příspěvek od Krovak » ned úno 14, 2010 12:55

defuckto píše:Ještě jsem včera uplně zapomněl zmínit cca 10 malých kvádříčků z rozbitého skla na zemi u spolujezdce. Je v autě něco jiného kromě oken z čeho by to mohlo být nebo to přišlo z bot? :oops:
Kdepak,měl jsi rozbitý a měněný čelní okno,naprosto běžná situace,páč kousky čelního okna jsem vyhrabal při rozebírání snad ze všech svých bývalých aut :D
R 21 2.1D ->
R 5 1.0 ->
Safrane 2.2 8v ->
Safrane 2.2 12v,děsně nenažraný auto :-) ->
Laguna 1.9dTi RXE ->
Laguna II 1.9dCi Initiale Paris->
Laguna II 2.0 dCi 127kW, FZS1000 Fazer

Uživatelský avatar
defuckto
Grafoman
Příspěvky: 2553
Registrován: pát pro 25, 2009 02:26
Bydliště: Tuchoměřice ---------- Praha-Západ

Příspěvek od defuckto » ned úno 14, 2010 12:57

No, to je taky pěkný.. :roll: Jsem zvědavej co mě ještě čeká za překvápka.. :?
Moje: Citroën C5 I 2.2 HDi Exclusive
Doma: Renault Clio IIB 1.2 16v, Renault Mégane I Coupé 1.6 16v, Renault Mégane I break 1.9 dCi Privilége
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Krovak
Senior member
Příspěvky: 1286
Registrován: sob pro 15, 2007 13:49
Bydliště: Hospozín

Příspěvek od Krovak » ned úno 14, 2010 13:03

Buď v klidu,rozbitý okno je normálka.Já si nechal vyměnit okno,páč bylo prasklý a po dvou týdnech mi ho rozbil protijedoucí kamion,takže... :?
R 21 2.1D ->
R 5 1.0 ->
Safrane 2.2 8v ->
Safrane 2.2 12v,děsně nenažraný auto :-) ->
Laguna 1.9dTi RXE ->
Laguna II 1.9dCi Initiale Paris->
Laguna II 2.0 dCi 127kW, FZS1000 Fazer

Uživatelský avatar
defuckto
Grafoman
Příspěvky: 2553
Registrován: pát pro 25, 2009 02:26
Bydliště: Tuchoměřice ---------- Praha-Západ

Příspěvek od defuckto » ned úno 14, 2010 13:11

Krovak píše:Buď v klidu,rozbitý okno je normálka.Já si nechal vyměnit okno,páč bylo prasklý a po dvou týdnech mi ho rozbil protijedoucí kamion,takže... :?
To je zákon schválnosti no.. Já plánuju vyměnit okno na pojišťovnu, kvůli malýmu rejpanci a hlavně kvůli zničený gumě okolo okna, ale nechce se mi do toho právě kvůli tomu, že když se mi to poničí pak tak moc, že bude nutná výměna, tak budu muset cvakat ze svejch.. :?
Moje: Citroën C5 I 2.2 HDi Exclusive
Doma: Renault Clio IIB 1.2 16v, Renault Mégane I Coupé 1.6 16v, Renault Mégane I break 1.9 dCi Privilége
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Krovak
Senior member
Příspěvky: 1286
Registrován: sob pro 15, 2007 13:49
Bydliště: Hospozín

Příspěvek od Krovak » ned úno 14, 2010 13:24

defuckto píše:
Krovak píše:Buď v klidu,rozbitý okno je normálka.Já si nechal vyměnit okno,páč bylo prasklý a po dvou týdnech mi ho rozbil protijedoucí kamion,takže... :?
To je zákon schválnosti no.. Já plánuju vyměnit okno na pojišťovnu, kvůli malýmu rejpanci a hlavně kvůli zničený gumě okolo okna, ale nechce se mi do toho právě kvůli tomu, že když se mi to poničí pak tak moc, že bude nutná výměna, tak budu muset cvakat ze svejch.. :?
Já to měl přes pojišťovnu.Hlavně si zjisti,jaká je cena nového okna a zkontroluj si,na kolik ho máš pojištěný.Protože já měl okno pojištěný na 5 tisíc,se spoluúčastí 500,a v servisu mi řekli,že antireflexní okno co tam mám je za 12 tisíc.Sem myslel že mě trefí.Takže jsem tam nakonec dal to nejlevnější a stejně jsem doplácel asi tři litry.Tak bacha na to.
Protože za ty prachy sem mohl sehnat starší okno a nemusel platit ještě nějakou blbou pojistku.
R 21 2.1D ->
R 5 1.0 ->
Safrane 2.2 8v ->
Safrane 2.2 12v,děsně nenažraný auto :-) ->
Laguna 1.9dTi RXE ->
Laguna II 1.9dCi Initiale Paris->
Laguna II 2.0 dCi 127kW, FZS1000 Fazer

Uživatelský avatar
defuckto
Grafoman
Příspěvky: 2553
Registrován: pát pro 25, 2009 02:26
Bydliště: Tuchoměřice ---------- Praha-Západ

Příspěvek od defuckto » ned úno 14, 2010 13:36

Krovak píše: Já to měl přes pojišťovnu.Hlavně si zjisti,jaká je cena nového okna a zkontroluj si,na kolik ho máš pojištěný.Protože já měl okno pojištěný na 5 tisíc,se spoluúčastí 500,a v servisu mi řekli,že antireflexní okno co tam mám je za 12 tisíc.Sem myslel že mě trefí.Takže jsem tam nakonec dal to nejlevnější a stejně jsem doplácel asi tři litry.Tak bacha na to.
Protože za ty prachy sem mohl sehnat starší okno a nemusel platit ještě nějakou blbou pojistku.
Jojo, měnil jsem tak už okno na Feldu.. Tam jsem měl 5000 bez spoluúčati a sklo(včetně práce) stálo cca 4800 a teď na Klýjo mám opět bez spoluúčasti, ale 10 000.. Nevím kolik tak stojí na klijáka, ale když by víc, tak snad by to nemělo být o moc..
Moje: Citroën C5 I 2.2 HDi Exclusive
Doma: Renault Clio IIB 1.2 16v, Renault Mégane I Coupé 1.6 16v, Renault Mégane I break 1.9 dCi Privilége
ObrázekObrázek

Odpovědět

Zpět na „Jakou největší kravinu jsem při opravování auta udělal....“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti