Instalování nového rádia

Galerie naší i cizí pitomosti :-)

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
majklson
Starting member
Příspěvky: 15
Registrován: čtv kvě 29, 2008 19:30
Bydliště: Kladno

Instalování nového rádia

Příspěvek od majklson » čtv kvě 29, 2008 20:00

Zdravím všechny Renaulťáky
Já patřím mezi ty chudé studenty, kteří jsou tak trochu závislí na rodičích(hlavně na jejich penězích :D ). Takže jsem dostal od táty Clio z roku 92(moje první auto...a jsem s ním fakt spokojenej, protože účel plní).Jelikož bylo v cliu nějaké staré rádio ještě na kazety, tak jsem si chtěl udělat radost a koupil jsem si autorádio Sencor na CD a MP3. Bohužel nejsem tak manuálně zručný a znalý takže mi rádio instaloval kamarád, který dělá průmyslovku;) . Počítali jsme, že to bude za chvilku hotový, ale nebylo :D!
Kamarád spojil všechny ty drátky přes čokoládu a vše vypadalo že to brzy na skočí, ale!!!Všechno jsme zapojili a autorádio nevydalo ani hlásku...tak jsme zkoušeli všecno možný, přendavali jsme dráty zkoušeli ho i v jeho autě a tam šlo...byli jsme uplně v koncích až asi po dvou hodinách zkoušení a přemejšlení nás cvaklo, že rádio mi hraje až po otočení klíčků...takže na to bacha lidi :wink:

Uživatelský avatar
Wasi
Experienced member
Příspěvky: 545
Registrován: stř úno 06, 2008 18:26

Příspěvek od Wasi » pát kvě 30, 2008 08:24

:lol: toto ma rozosmialo :D .Ale aspon vas ospravedlnuje ze nieste ludia od fachu.

Ja strojar som si vcera na motorke pretrhol zavit na olejovej vani :cry: ..pretrhol az tak ze diera vypada ako vyvrtana.Dnes zhanam zavitniky v nedelu to musi byt na kolesach.Tož pomylil som si odkrucanie so zakrucanim, hanbim sa za to :oops:
Espace IV, 2.2 dCi
Clio I, 1.9 D

Uživatelský avatar
Mr.Brain
Experienced member
Příspěvky: 692
Registrován: pon úno 25, 2008 14:37
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Brain » sob kvě 31, 2008 12:20

Komu čest, tomu čest, ale tohle by mne nenapadlo... i když :) :lol:
Renault 19 Chamade Ph1 rv.90, Cléon powah kompresni tlaky 13,6-13,6-13,6-13,6 (173 000 km)
Alpine 9884R,Rainbow SAX 265.20 na Audison SRx4,Helix P10 Precision - 15l uzavřenka na Vibe Slick A7.

Obrázek

tomikku
Junior member
Příspěvky: 190
Registrován: pát úno 08, 2008 18:57
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomikku » sob kvě 31, 2008 16:15

Wasi píše::lol: toto ma rozosmialo :D .Ale aspon vas ospravedlnuje ze nieste ludia od fachu.

Ja strojar som si vcera na motorke pretrhol zavit na olejovej vani :cry: ..pretrhol az tak ze diera vypada ako vyvrtana.Dnes zhanam zavitniky v nedelu to musi byt na kolesach.Tož pomylil som si odkrucanie so zakrucanim, hanbim sa za to :oops:
jde to i chemicky a tatík jednou sehnal vložku do závitu ale to ty určitě zbáš

Uživatelský avatar
vampire.five
Junior member
Příspěvky: 211
Registrován: stř říj 10, 2007 15:30
Bydliště: Kuřim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vampire.five » sob kvě 31, 2008 18:34

tomikku píše:jde to i chemicky a tatík jednou sehnal vložku do závitu ale to ty určitě zbáš
jenze tu vlozku nekoupis samotnou, musis k tomu mit jeste takovy vehement kterym to tam zasroubujes a ulomis takovou pacicku

Uživatelský avatar
Wasi
Experienced member
Příspěvky: 545
Registrován: stř úno 06, 2008 18:26

Příspěvek od Wasi » ned čer 01, 2008 02:57

uz som v piatok vyrezal novy.Oprava na 10 min. bol som to hned otestovat a v kopci cestou domov ma vytiahlo.Ohol som na komplet radiacu paku..poslednu dobu mi "ide", nemozem si stazovat :cry: .nastastie som obisiel bez zranenia a paku dnes vyklepal.

Co je to za chemicky pripravok?Mate niekto na neho odkaz(link)?
Espace IV, 2.2 dCi
Clio I, 1.9 D

Pavel53
Člen RCČR
Příspěvky: 261
Registrován: stř říj 31, 2007 21:19

Příspěvek od Pavel53 » ned čer 01, 2008 04:29

Podobná věc se zátkou se stala synovi na Suzuki Bandit. Při povolování "vyšrouboval" spolu se zátkou i kus závitu vany. Řešil to vsazením závitové vložky. Na vyřezání nového závitu je tam poměrně málo materialu. :kc: Ale chybou se prý člověk nejlépe poučí. :smajlici22:
Naposledy upravil(a) Pavel53 dne ned čer 01, 2008 19:08, celkem upraveno 1 x.

tomikku
Junior member
Příspěvky: 190
Registrován: pát úno 08, 2008 18:57
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomikku » ned čer 01, 2008 09:42

http://www.loctite.as/?p=productsMore&i ... vitu--4,8g

zkus to prodává se to většinou v obchodech s ložisky gufery a tak

krkinko
Starting member
Příspěvky: 74
Registrován: úte říj 23, 2007 11:09
Bydliště: Zilina

Příspěvek od krkinko » čtv zář 11, 2008 13:53

Wasi píše:uz som v piatok vyrezal novy.Oprava na 10 min. bol som to hned otestovat a v kopci cestou domov ma vytiahlo.Ohol som na komplet radiacu paku..poslednu dobu mi "ide", nemozem si stazovat :cry: .nastastie som obisiel bez zranenia a paku dnes vyklepal.

Co je to za chemicky pripravok?Mate niekto na neho odkaz(link)?
chemicky pripravok sa vola ČESTERTON (tak sa to vyslovuje) je to v podstate tekuty kov... kamarat mi s tym lepil blok motora na motorke a mozem povedat, ze to drzalo ako sproste....
RENAULT 11 1,4 TSE

Odpovědět

Zpět na „Jakou největší kravinu jsem při opravování auta udělal....“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti