koupě auta - Firma SOREN :-( Č. Třebová

Galerie naší i cizí pitomosti :-)

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dr.House
Starting member
Příspěvky: 27
Registrován: úte dub 15, 2008 10:35
Bydliště: olomoucko
Kontaktovat uživatele:

koupě auta - Firma SOREN :-( Č. Třebová

Příspěvek od Dr.House » úte kvě 13, 2008 14:15

Ahojte,i kdyz nejde o opravu vozu,rad bych se s Vami podelil o mou zkusenost s koupi auta.jelikoz sem prave v misi,a do dovolene daleko,na netu sem si vybral vuz RX4 o kterem sem jiz dlouho snil.kolega,ktery jel na dovolenou driv,se nabidl,ze by v tom bazaru slozil zalohu.za 3 tydny chtel bazar 15tis.s majitelam bazaru sem se domluvil,za jak prijedu do republiky,ze si auto prohlednu at vim jestli ho vemu nebo ne.podle inzeratu auto bylo nehavarovane,melo vse funkcni,i servisni knizku.kdyz sem se zeptal majitele,jak to je s tou zalohou,rikal,ze to vyresime potom.(asi mu stacilo,ze uz ji mel v kapse).po 3 tydnech sem prijel,prohledl si auto,byla to dost havarka,v motoru vse nove az po predni sklo.v zadu v kufru,jak jsou odkladaci prihradky a misto pro ulozeni heveru byla 3cm hladina vody a hever cely rezavy,no spis uz shnily.kdyz sem si rekl o servisni knizku(auto udajne melo byt z autosalonu z Nemecka),podal mi nejaky roztrhany salat,ve kterem bylo jedno rozmazane italske razitko.
tak sem rekl,ze o takove auto rozhodne nestojim,at si ho za ty penize necha.(249tis.)rekl sem mu,ze podle toho co inzeroval,to byl podvod na zakaznika,a ze chci zalohu zpet.no uz si jen muzete domyslet,jak sem asi dopadl.nic mi nedal.
tak sem se dokonale poucil,budu dal jezdit se svoji krasnou Thalii,kterou sem v roce 03 koupil novou,a doted tak vypada.penize co vydelam vrazim do bytu a budu spokojeny.no jinak bych velice rad upozornil lidi na nekale praktiky bazaru v Ceske Trebove,fa.SOREN.
pokud mate napad,jak jim udelat "reklamu",dejte vedet.diky,tak toto byla moje nejvetsi hloupost :? :roll:
thalia 1.4 03

Uživatelský avatar
wc
Grafoman
Příspěvky: 3506
Registrován: úte kvě 02, 2006 06:16
Bydliště: Orlová, Ostrava - Plesná

Příspěvek od wc » úte kvě 13, 2008 14:49

Myslím, že takhle bys dopadl ve více bazarech. Osobně bych nikdy bych nikde žádnou zálohu nenechal.

Jinak-být Tebou, bych jezdil s Thálkou, nacpal prachy do bytu a až Tě Thalia omrzí, koupil bych novou M III.

Ono to jsou pořád jenom auta...
Megané II sedan 1,9 dCi - 88kW, 6st., climatronic
6,0 l/100Km

Uživatelský avatar
Dr.House
Starting member
Příspěvky: 27
Registrován: úte dub 15, 2008 10:35
Bydliště: olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dr.House » úte kvě 13, 2008 20:21

wc píše:Myslím, že takhle bys dopadl ve více bazarech. Osobně bych nikdy bych nikde žádnou zálohu nenechal.

Jinak-být Tebou, bych jezdil s Thálkou, nacpal prachy do bytu a až Tě Thalia omrzí, koupil bych novou M III.

Ono to jsou pořád jenom auta...
Diky za odpoved,neboj,radne me to poucilo,kdyz sem sedl do sve Thalky,pripadal sem si,ze sedam do uplne noveho auta,a mel sem z ni radost jako kdyz sem ji kupoval.budu muset sem hodit nejake fotky,a podelit se o svoji krasavici.mejte se vsichni pekne Standa
thalia 1.4 03

pavel_jílek
Starting member
Příspěvky: 63
Registrován: čtv dub 10, 2008 13:04
Bydliště: Žamberk

Příspěvek od pavel_jílek » úte kvě 27, 2008 22:20

Dr.House píše:
wc píše:Myslím, že takhle bys dopadl ve více bazarech. Osobně bych nikdy bych nikde žádnou zálohu nenechal.

Jinak-být Tebou, bych jezdil s Thálkou, nacpal prachy do bytu a až Tě Thalia omrzí, koupil bych novou M III.

Ono to jsou pořád jenom auta...
Diky za odpoved,neboj,radne me to poucilo,kdyz sem sedl do sve Thalky,pripadal sem si,ze sedam do uplne noveho auta,a mel sem z ni radost jako kdyz sem ji kupoval.budu muset sem hodit nejake fotky,a podelit se o svoji krasavici.mejte se vsichni pekne Standa
S autobazarem SOREN Č.T. maám taky svoje zkušenosti, jak osobní, tak kamarádů. Prodal jsem přes ně auto, pojízdné, zdravé, na peníze jsem čekal půl roku od prodeje, řešilo se to přes trestní oznámení, a po dvou letech mi přišla výzva, ať si z Ústí n.O. odstraním vrak. No a kámoš tam koupil auto, které ten den prošlo technickou, kterou zařídili, a když po týdnu píchl, zjistil, že není za co auto zvednout. Prahy z papíru, pěkně nalakovaného. Tam pomohl k vrácení peněz slib, že pokud je nedostane hned na ruku, jede na dopravku jim předvést, jak probíhají technické a co projde. Po několika sprostých slovech peníze dostal, a jeli jsme domů. S tou reklamou pro tento bazar by to fakt bylo zajímavé. Ahoj a pozdravuju pana Pirkla - majitele

kelim
Experienced member
Příspěvky: 620
Registrován: pon lis 06, 2006 12:42
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kelim » čtv kvě 29, 2008 19:47

pavel_jílek píše:
Dr.House píše:
wc píše:Myslím, že takhle bys dopadl ve více bazarech. Osobně bych nikdy bych nikde žádnou zálohu nenechal.

Jinak-být Tebou, bych jezdil s Thálkou, nacpal prachy do bytu a až Tě Thalia omrzí, koupil bych novou M III.

Ono to jsou pořád jenom auta...
Diky za odpoved,neboj,radne me to poucilo,kdyz sem sedl do sve Thalky,pripadal sem si,ze sedam do uplne noveho auta,a mel sem z ni radost jako kdyz sem ji kupoval.budu muset sem hodit nejake fotky,a podelit se o svoji krasavici.mejte se vsichni pekne Standa
S autobazarem SOREN Č.T. maám taky svoje zkušenosti, jak osobní, tak kamarádů. Prodal jsem přes ně auto, pojízdné, zdravé, na peníze jsem čekal půl roku od prodeje, řešilo se to přes trestní oznámení, a po dvou letech mi přišla výzva, ať si z Ústí n.O. odstraním vrak. No a kámoš tam koupil auto, které ten den prošlo technickou, kterou zařídili, a když po týdnu píchl, zjistil, že není za co auto zvednout. Prahy z papíru, pěkně nalakovaného. Tam pomohl k vrácení peněz slib, že pokud je nedostane hned na ruku, jede na dopravku jim předvést, jak probíhají technické a co projde. Po několika sprostých slovech peníze dostal, a jeli jsme domů. S tou reklamou pro tento bazar by to fakt bylo zajímavé. Ahoj a pozdravuju pana Pirkla - majitele
Pirkl už to nemá :wink:
Lagunka 1.8 RT.95 - Už jenom minulost /Megane 1,6 rv.97. Laguna 2.0 96. combi a opět Lpg. No a Suzuki GSX-F1100

pavel_jílek
Starting member
Příspěvky: 63
Registrován: čtv dub 10, 2008 13:04
Bydliště: Žamberk

Příspěvek od pavel_jílek » čtv kvě 29, 2008 21:48

kelim píše:
pavel_jílek píše:
Dr.House píše:
wc píše:Myslím, že takhle bys dopadl ve více bazarech. Osobně bych nikdy bych nikde žádnou zálohu nenechal.

Jinak-být Tebou, bych jezdil s Thálkou, nacpal prachy do bytu a až Tě Thalia omrzí, koupil bych novou M III.

Ono to jsou pořád jenom auta...
Diky za odpoved,neboj,radne me to poucilo,kdyz sem sedl do sve Thalky,pripadal sem si,ze sedam do uplne noveho auta,a mel sem z ni radost jako kdyz sem ji kupoval.budu muset sem hodit nejake fotky,a podelit se o svoji krasavici.mejte se vsichni pekne Standa
S autobazarem SOREN Č.T. maám taky svoje zkušenosti, jak osobní, tak kamarádů. Prodal jsem přes ně auto, pojízdné, zdravé, na peníze jsem čekal půl roku od prodeje, řešilo se to přes trestní oznámení, a po dvou letech mi přišla výzva, ať si z Ústí n.O. odstraním vrak. No a kámoš tam koupil auto, které ten den prošlo technickou, kterou zařídili, a když po týdnu píchl, zjistil, že není za co auto zvednout. Prahy z papíru, pěkně nalakovaného. Tam pomohl k vrácení peněz slib, že pokud je nedostane hned na ruku, jede na dopravku jim předvést, jak probíhají technické a co projde. Po několika sprostých slovech peníze dostal, a jeli jsme domů. S tou reklamou pro tento bazar by to fakt bylo zajímavé. Ahoj a pozdravuju pana Pirkla - majitele
Pirkl už to nemá :wink:
Tak to je jedině dobře, ale situace se asi moc nezměnila. Třeba to časem bude lepší. A díky za informaci, aspoň vím, co se děje v regionu.

Uživatelský avatar
spen
Starting member
Příspěvky: 80
Registrován: pát led 11, 2008 19:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od spen » čtv čer 26, 2008 08:45

Ale s tou zalohou, ta je ze zakonu vratna. Ten clovek si ji nemuze nechat. Pokud mas doklad a nebo svedka. Pokud ti doklad nedal, tak bych na nej sel, ze se dopustil danoveho podvodu, kdyz tu zalohu nezanesl do dani a at si na nej doslapnou.

Uživatelský avatar
freedale
Junior member
Příspěvky: 133
Registrován: ned bře 16, 2008 15:39
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Příspěvek od freedale » ned led 31, 2010 12:04

pavel_jílek píše:
kelim píše:
pavel_jílek píše: Ahoj a pozdravuju pana Pirkla - majitele
Pirkl už to nemá :wink:
Tak to je jedině dobře, ale situace se asi moc nezměnila. Třeba to časem bude lepší. A díky za informaci, aspoň vím, co se děje v regionu.
Minulý týden koupen v Sorenu, s. r. o. Renault Mégane Classic 1,4 16V r.v. 2001, a myslím, že spokojenost. A co říkali známý v práci, co tam taky kupovali, naprostá spokojenost. Tak asi změna majitele nese své ovoce.
Renault Trafic II 2,5, 99kW, r.v. 2006
Honda Civic Aerodeck 1,4, 66kW, r.v. 2001
Ex: Renault Mégane Classic 1,4 16V, 70kW, r.v. 2001
Ex: Škoda Felicia 1,3, 40kW, r. v. 1996
Ex: Renault Clio I 1,2i, 40kW, r. v. 1998

pavel_jílek
Starting member
Příspěvky: 63
Registrován: čtv dub 10, 2008 13:04
Bydliště: Žamberk

Příspěvek od pavel_jílek » ned led 31, 2010 16:07

Slyšel jsem, že to tam je nějakou dobu už úplně o něčem jiném, tak věřím, že to je pravda. A bylo by to jedině dobře pro celé okolí, přece jenom je to poměrně velký bazar se slušným výběrem. Tobě přeju, ať ti šlape jako hodinky co nejdéle.

Uživatelský avatar
Dr.House
Starting member
Příspěvky: 27
Registrován: úte dub 15, 2008 10:35
Bydliště: olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dr.House » ned led 31, 2010 18:52

Ahojte vsichni,dlouho jsem tu nebyl,ale chodi mi maily,ze diskuze je stale ziva,coz me tesi.doufam,ze i firma Soren uz je o necem jinem.
Jinak ja stale jezdim v te same Thalii,ale moc se mi libi novy Fluence.
Co na nej rikate Vy? libil by se mi ten silnejsi diesel.
Mejte se pekne Standa
thalia 1.4 03

humvee4
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: pát zář 09, 2011 10:33

Re:

Příspěvek od humvee4 » pát zář 09, 2011 10:38

pavel_jílek píše:Slyšel jsem, že to tam je nějakou dobu už úplně o něčem jiném, tak věřím, že to je pravda. A bylo by to jedině dobře pro celé okolí, přece jenom je to poměrně velký bazar se slušným výběrem. Tobě přeju, ať ti šlape jako hodinky co nejdéle.
To teda není, jsou to XXXXXX .....zasr....amatéři a ......
Prodali jsme prostřednictvím AutoSoren vozidlo a nemůžeme z nich dostat peníze. Ten kok... Pávek se pořád na něco vymlouvá a slibuje.
Podali jsme trestní oznámení.

chápu tvé rozhořčení, ale příště bez vulgarismů prosím
Naposledy upravil(a) dj.pepino dne ned úno 05, 2012 19:22, celkem upraveno 2 x.
Důvod: vulgární mluva

stepis
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: sob zář 17, 2011 17:35

Re: koupě auta - Firma SOREN :-( Č. Třebová

Příspěvek od stepis » sob zář 17, 2011 17:39

humvee4 Mám stejný problém..koupil jsem auto a stále jsem bez TP...:'( Kontaktujte me prosim na skunk@seznam.cz

kralikbiker
Advanced member
Příspěvky: 269
Registrován: sob říj 02, 2010 12:46
Bydliště: Nymburk
Kontaktovat uživatele:

Re: koupě auta - Firma SOREN :-( Č. Třebová

Příspěvek od kralikbiker » ned říj 02, 2011 02:27

stepis píše:humvee4 Mám stejný problém..koupil jsem auto a stále jsem bez TP...:'( Kontaktujte me prosim na skunk@seznam.cz
to se dělá někde normálně že technický průkaz zašlou do 14 dnů...tak to bylo u mě..do ty doby jsem jezdil minimálně a s kupní smlouvou
Laguna II Grandtour 2002/1.9DCi/88kW/270Nm(+CHIP lehce přes 150koní(113kW/350Nm)6kvalt/EGR OFF/KAT OFF/KN filtr,velkej FMIC,kolem 6l/100km,výbava Expression,dovoz Německo :)
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

navig
Advanced member
Příspěvky: 489
Registrován: čtv dub 17, 2008 20:49
Bydliště: Skuteč,Holice

Re: koupě auta - Firma SOREN :-( Č. Třebová

Příspěvek od navig » stř říj 12, 2011 22:45

Ahojík.....
Ač nerad,tak oživím staré téma.S firmou soren nemám nic společného,ale tento týden se mi do schránky dostaly reklamní noviny a našel jsem tam pro vás zajímavé oznámení,výzvu.

Obrázek

Pokuď s nimi máte špatnou zkušenost a nebo jste byly také okradeni,jistě by bylo dobré se ozvat.Čim více bude nespokojených zakazníků,tím pro toho hajzla(pardón)hůř.
A nenechávejte si to pro sebe,ale pošlete to dál ve vašem okolí,na jiná fóra atd....
Hodně štěstí....Víťa
Megane 2,1.6 16V,combi,rv2004-prodáno
Peugeot 208 1,2 60kW,rv 2015-prodáno
CLIO V Tce90,67kW,rv.2022-uplně nové, zatím spokojenost.

Odpovědět

Zpět na „Jakou největší kravinu jsem při opravování auta udělal....“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti