Zamkl jsem si auto za zadkem s klickama uvnitr pri startu

Galerie naší i cizí pitomosti :-)

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
R11
Člen RCČR
Příspěvky: 623
Registrován: pon úno 18, 2008 16:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Zamkl jsem si auto za zadkem s klickama uvnitr pri startu

Příspěvek od R11 » pon úno 18, 2008 18:12

To jsem jednou opravoval Megana, kterej nestartoval. Proste ani tuk. Tak jsem vlezl do auta, zkusil to, kontrolky nic, rikam si - baterka v haji. Tak jsem pristavil druhy auto, zapojil kabely a....cvak. Jak milej Megan dostal stavu, central zamkl. To by me az tak nevadilo, kdyby klicky nezustaly v zapalovani a nahradni byly v praci. Tak jsme se hezky projeli. :D

Uživatelský avatar
Václav Sedlář
Experienced member
Příspěvky: 938
Registrován: pát črc 06, 2007 09:14
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Václav Sedlář » pon úno 18, 2008 20:10

Stane se. Hlavně, že si měl "dostupné 2. klíče.

Já mám jen jeden klíč u mé r19 a když jsem instaloval new rádio, tak jsem se dotkl tlačítka centrálu a auto se zamklo.Bylo mi to jedno a nechal jsem to bít (klíčky jsem měl hozené na sedačce spolujezdce).Po instalaci jsem vylezl auta a zabouch dveře.Než jsem si všiml, že dveře u řidiče nejsou zamknuté (jak sem je otevíral zevnitř, tak se odjistí), tak jsem udělal několik koleček okolo auta, jak jsem přemýšlel, jak se do něj dostanu.
Renault R19 Chamade,r.v.1994,1794ccm,65kw.
Renault Laguna Grandtour (Concorde), r.v. 1998,1598ccm/79kw.
Renault Laguna III Grandtour, r.v. 2010,1995ccm/110kw.

Uživatelský avatar
MaD@x
Člen RCČR
Příspěvky: 1267
Registrován: ned črc 29, 2007 23:23
Bydliště: Odolena Voda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MaD@x » pon úno 18, 2008 20:15

Mam podobnou prihodu, akorat to bylo s mondeem treti rady...mel jsem nastartovano, pouze jsem cekal na kamarada...tehdy jsem tam daval nove tonovat skla na 18% propustnost, takze skoro nepruhledny z venci...
no a byl docela vecer, tak ze se kouknu, jak to vypada...no, tak vylezu, nastesti jsem jen tak zapnul vystrazny, no a zavru dvere a jen slysim, jak mi zamkl central...z niceho nic...vsecko v aute..nastartovano, zaply svetla i vystrazny, doklady, klice samo i mobil v aute...tak jsem si vesele slapal pet kilometru pro nahradni klice a lagi...no a jeste k tomu bylo minus a ja mel jen tricko s kratkym rukavem a mikinu...nastesti s kapuci...
Ofce v TDÍ, ale nedělá pou
ex Renault Laguna 95 1,8RN 69kW - Letadlo
ex Renault Laguna 99 3.0RXT 140kW - sekačka(bo žere aj travu kol cesty)
ex Renault Clio Grandtour 1,2 55kW Ice - Služební koza
ex Renault Laguna Grandtour 03 1,9dCi Privilege 88kW - Silver spur
ex Mercedes-Benz Citan 111 1,5dci - Kangoo pro kolotočáře

Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý...

Uživatelský avatar
kartmen
Junior member
Příspěvky: 205
Registrován: ned led 25, 2009 09:45

Příspěvek od kartmen » pon bře 02, 2009 10:58

Když jsem před mnoha a mnoha lety prodával Žigulíka, tak jsem ho vyšlechtil zvenčí i uvnitř a když jsem byl hotov (končil jsem na zadních sedačkách) tak jsem vylezl, zamáčknul všechny dveře a zabouchnul si jediný klíčky. Koukal jsem na ně, jak si v klidu sedí na sedačce a už jsem dumal co dál. Co šli kluci okolo, tak každej ať to vyháčkuju, ale nikdo jsme to nedokázal. Pak přijel soused taky s Žigulem, vzal svoje klíče a ..... odemknul. Docela klika. A za čtvrt hodiny na to přijel zájemce a koupil...

MoMo
Člen RCČR
Příspěvky: 131
Registrován: pon črc 04, 2005 15:53

Příspěvek od MoMo » pon bře 02, 2009 14:10

Ja jsem jednou potreboval nechat vymazat RJ na svem Twingu. Tak jsem odpojil baterku a pak zavrek kapotu. Ze to necham pres noc.
No jenomze ja mam central a zavarene bocni zamky. A samozrejme, auto jsem pred tim nez jsem odpojil baterku zamkl.

Rano jdu k autu ze ho odemknu a ono nic? Hned mne napadlo auto je bez stavy.
Rekl jsem si, jeste ze jsem nechal funkcni zamek do kufru. Prave z duvodu ze nemam ve dverich zamky. "Co kdyby"
No jenomze jsem parkoval v garazi zadkem ke stene a to tak nesikovne, ze jsem se nemel sanci nasoukat do kufru.

Nastesti mi kamarad poradil at kusem dratu otevru kapotu. Po 2 minutovem trapeni kde presne to mam zatahat se to podarilo. Nahodil jsem draty na baterku. A pak si odemkl auto.


No holt se clovek porad uci.

hanspunk
Starting member
Příspěvky: 11
Registrován: sob lis 29, 2008 12:40
Bydliště: Ústí zhruba nad Labem, Sudety

Příspěvek od hanspunk » stř kvě 20, 2009 14:40

Kamarád takhle jednou potřeboval odvézt auto domů, tak mě druhým autem hodil na parkoviště kde stálo. Chevrolet Lumina to byl. Tak jsem nastartoval a jelikož to bylo moje první setkání s amerikou, šel jsem se ho optat, kde se odjišťuje ručka. Jenže to auto se minutu po startu samo zamykalo. Tak jsme jeli domů pro svářecí drát (cca. 5 km) a celou tu dobu si Lumina vesele bublala na parkovišti. Naštěstí jdou ameriky velmi dobře vyháčkovat.

Uživatelský avatar
Monika2
Advanced member
Příspěvky: 472
Registrován: ned srp 06, 2006 12:35
Bydliště: Vyšší Brod

Příspěvek od Monika2 » pát říj 16, 2009 20:24

stalo se mi to taky, u fabie když jsem zastavila před domem a nechala jsem klíčky v autě a když jsem se vrátila tak auto bylo zamčený, naštěstí máme doma náhradní klíčky, tak jsem si pro ně došla. po druhý mi to udělal fiat, naštěstí jsem měla pootevřený okýnko a po třetí mi 130ku zamkli děcka i s klíčkama v zapalování,..poučena, v autě klíčky nenechávám i když stavím jenom na čůrání :lol:
to je jako z deníčku blondýnky :lol: , když bych k tomu přidala ještě to že jsem při vyjíždění z garáže (s nevadou) zapoměla zavřít pátý dveře a několikrát jsem zkoušela z ní vyjet a ono to nešlo a nešlo to ani po druhý (naštěstí šli dveře narovnat) a nebo když jsem při parkování našeho 3ho auta mezi naše další 2 oťukala všechny 3, :roll: ..si říkám že bych se asi měla nad sebou zamyslet..jak by řekl pan Gejdoš, " ŠPATNÝ TO ŘIDIČ"
suzuki GS 500E

Uživatelský avatar
osiris
Člen RCČR
Příspěvky: 966
Registrován: pát úno 06, 2009 18:49
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od osiris » pát říj 16, 2009 23:19

Monika2 píše:jak by řekl pan Gejdoš, " ŠPATNÝ TO ŘIDIČ"
pokud jsi u toho parkovani nemela velkou spotrebu tak je to v pohode :D
aktuální: Honda Accord 1999 2,0i LS VTEC 147 HP
bejvávalo:
Renault Clio 1991 1,8 16V 135+ HP
Renault Clio 1994 1,2 RN 54 HP
[img]http://www.clio91-98.ic.cz/16v.png[/img]

ITexpert
Člen RCČR
Příspěvky: 2456
Registrován: ned led 11, 2009 17:18
Bydliště: Stochov

Příspěvek od ITexpert » pát říj 16, 2009 23:58

Monika2 píše:stalo se mi to taky, u fabie když jsem zastavila před domem a nechala jsem klíčky v autě a když jsem se vrátila tak auto bylo zamčený, naštěstí máme doma náhradní klíčky, tak jsem si pro ně došla. po druhý mi to udělal fiat, naštěstí jsem měla pootevřený okýnko a po třetí mi 130ku zamkli děcka i s klíčkama v zapalování,..poučena, v autě klíčky nenechávám i když stavím jenom na čůrání :lol:
to je jako z deníčku blondýnky :lol: , když bych k tomu přidala ještě to že jsem při vyjíždění z garáže (s nevadou) zapoměla zavřít pátý dveře a několikrát jsem zkoušela z ní vyjet a ono to nešlo a nešlo to ani po druhý (naštěstí šli dveře narovnat) a nebo když jsem při parkování našeho 3ho auta mezi naše další 2 oťukala všechny 3, :roll: ..si říkám že bych se asi měla nad sebou zamyslet..jak by řekl pan Gejdoš, " ŠPATNÝ TO ŘIDIČ"
moní si blon nebo ne?
Renault R11 1,4 Turbo 105k - r.v. 1984

Dodge Intrepid 3,5V6 - denni vozitko - r.v. 1993

ITexpert

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » sob říj 17, 2009 00:43

ITexpert píše:
Monika2 píše:stalo se mi to taky, u fabie když jsem zastavila před domem a nechala jsem klíčky v autě a když jsem se vrátila tak auto bylo zamčený, naštěstí máme doma náhradní klíčky, tak jsem si pro ně došla. po druhý mi to udělal fiat, naštěstí jsem měla pootevřený okýnko a po třetí mi 130ku zamkli děcka i s klíčkama v zapalování,..poučena, v autě klíčky nenechávám i když stavím jenom na čůrání :lol:
to je jako z deníčku blondýnky :lol: , když bych k tomu přidala ještě to že jsem při vyjíždění z garáže (s nevadou) zapoměla zavřít pátý dveře a několikrát jsem zkoušela z ní vyjet a ono to nešlo a nešlo to ani po druhý (naštěstí šli dveře narovnat) a nebo když jsem při parkování našeho 3ho auta mezi naše další 2 oťukala všechny 3, :roll: ..si říkám že bych se asi měla nad sebou zamyslet..jak by řekl pan Gejdoš, " ŠPATNÝ TO ŘIDIČ"

moní si blon nebo ne?
Píše se blonD.... blonďáku :-P
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
Monika2
Advanced member
Příspěvky: 472
Registrován: ned srp 06, 2006 12:35
Bydliště: Vyšší Brod

Příspěvek od Monika2 » sob říj 17, 2009 09:02

ITexpert píše:
Monika2 píše:stalo se mi to taky, u fabie když jsem zastavila před domem a nechala jsem klíčky v autě a když jsem se vrátila tak auto bylo zamčený, naštěstí máme doma náhradní klíčky, tak jsem si pro ně došla. po druhý mi to udělal fiat, naštěstí jsem měla pootevřený okýnko a po třetí mi 130ku zamkli děcka i s klíčkama v zapalování,..poučena, v autě klíčky nenechávám i když stavím jenom na čůrání :lol:
to je jako z deníčku blondýnky :lol: , když bych k tomu přidala ještě to že jsem při vyjíždění z garáže (s nevadou) zapoměla zavřít pátý dveře a několikrát jsem zkoušela z ní vyjet a ono to nešlo a nešlo to ani po druhý (naštěstí šli dveře narovnat) a nebo když jsem při parkování našeho 3ho auta mezi naše další 2 oťukala všechny 3, :roll: ..si říkám že bych se asi měla nad sebou zamyslet..jak by řekl pan Gejdoš, " ŠPATNÝ TO ŘIDIČ"
moní si blon nebo ne?
chemicky občas, přírodně ne :lol:
suzuki GS 500E

Uživatelský avatar
Anarki
Člen RCČR
Příspěvky: 3889
Registrován: ned kvě 29, 2005 22:42
Bydliště: Atomograd
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anarki » sob říj 17, 2009 10:25

Mne sa raz stalo, že som do päťky naložil plastové stoličky, bol som lenivý otvoriť kufor a sklopiť zadné sedačky šak to len na 2 km treba previezť tak som nchal naštartované auto, sklopil sedačku spolujazdca naložil stoličky a zle som to vymeral pretože odkladací priestor na tapacírungu ťukol do stoličky tá sa posunula a ťukla po gombíku na centrále :oops:

Zamknuté a zároveň naštartované auto, pred panelákom na hlavnom príjazde. :twisted: Ešte dobre že som si naštudoval publikácie ako sa dá núdzovo otvoriť R5 :wink:

Od tejto skúsenosti mám kľúč od dverí odopínateľný a beriem si ho zo sebou pri každom nakladaní a vykladaní :D
Ošnečkovaný Cacabus Quintus GT-Blue Storm 5-Ultimate Sensational Orgasm s kovaným srdcom F3+N a šnečkom GT2876RS Real Raider
První R5 GTT na světe kde bylo nainstalované nezávislé topení, analogové švýcarské hodiny Kienzle a pod ... :)
Bacha na parazit Kooperativu :evil:

Uživatelský avatar
Monika2
Advanced member
Příspěvky: 472
Registrován: ned srp 06, 2006 12:35
Bydliště: Vyšší Brod

Příspěvek od Monika2 » stř říj 21, 2009 21:56

jsem blondýna, nazula jsem si všechny 4 kola obráceně, směrový šipky ukazujou dozadu... :tululum: .ještě že mi jde couvání...
suzuki GS 500E

ITexpert
Člen RCČR
Příspěvky: 2456
Registrován: ned led 11, 2009 17:18
Bydliště: Stochov

Příspěvek od ITexpert » stř říj 21, 2009 21:58

Monika2 píše:jsem blondýna, nazula jsem si všechny 4 kola obráceně, směrový šipky ukazujou dozadu... :tululum: .ještě že mi jde couvání...
je to 4x4 bude to mit dobre jizdni vlastnosti na snehu :-)
Renault R11 1,4 Turbo 105k - r.v. 1984

Dodge Intrepid 3,5V6 - denni vozitko - r.v. 1993

ITexpert

Uživatelský avatar
Monika2
Advanced member
Příspěvky: 472
Registrován: ned srp 06, 2006 12:35
Bydliště: Vyšší Brod

Příspěvek od Monika2 » stř říj 21, 2009 22:02

ITexpert píše:
Monika2 píše:jsem blondýna, nazula jsem si všechny 4 kola obráceně, směrový šipky ukazujou dozadu... :tululum: .ještě že mi jde couvání...
je to 4x4 bude to mit dobre jizdni vlastnosti na snehu :-)
u fiata :lol:
jo,kdybych neměla nadváhu a kdyby hloupost nadnášela tak bych .... :lol:
suzuki GS 500E

krt.ecek
Moderátor
Příspěvky: 11267
Registrován: úte čer 14, 2005 20:14

Příspěvek od krt.ecek » stř říj 21, 2009 22:08

Hele já od tohohle mám na gumách lístečky s tím kde to kolo přesně bylo, tak na šipky a vzorek nekoukám.... Ale musím přiznat, že jsem se pak taky zarazyl, když jsem jel 3. auto a hledal šipky a jak na potvoru jsem je nemohl najít :lol:
Když něco nevíš a zeptáš se budeš vypadat jako blbec 5minut, nezeptáš-li se budeš blbcem celý život
V údržbě: Renault Megane CC 2.0T RV 2008; Renault Modus 1,2 16V TCe 2008
Historie: Renault Megane Coupe 1,6 16V RV 2001; Renault Clio 1,2 8V RV 2008; Renault Clio 1,5 DCi RV 2003; Renault Espace IV 1,9 DCi 2006
Vlastní: Renault Thalia Privilège 1,4 16V RV 2009 Obrázek; Dacia Dokker Stepway 1,2 Tce RV 2018

ITexpert
Člen RCČR
Příspěvky: 2456
Registrován: ned led 11, 2009 17:18
Bydliště: Stochov

Příspěvek od ITexpert » stř říj 21, 2009 22:10

krt.ecek píše:Hele já od tohohle mám na gumách lístečky s tím kde to kolo přesně bylo, tak na šipky a vzorek nekoukám.... Ale musím přiznat, že jsem se pak taky zarazyl, když jsem jel 3. auto a hledal šipky a jak na potvoru jsem je nemohl najít :lol:
a pak si zjistil ze tam mas pneu ktery nejsou smerovy :-D
Renault R11 1,4 Turbo 105k - r.v. 1984

Dodge Intrepid 3,5V6 - denni vozitko - r.v. 1993

ITexpert

krt.ecek
Moderátor
Příspěvky: 11267
Registrován: úte čer 14, 2005 20:14

Příspěvek od krt.ecek » stř říj 21, 2009 22:11

Ne tak to sjem věděl, že jsou směrový, všechny co doma máme jsou směrový, ale spíš mě překvapilo jak byla šipka schovaná a malinká, fakt jsem jí nemohl najít, nakonec jsem to objel baterkou a najednou se ukázala, ono to šero už je moc brzo....
Když něco nevíš a zeptáš se budeš vypadat jako blbec 5minut, nezeptáš-li se budeš blbcem celý život
V údržbě: Renault Megane CC 2.0T RV 2008; Renault Modus 1,2 16V TCe 2008
Historie: Renault Megane Coupe 1,6 16V RV 2001; Renault Clio 1,2 8V RV 2008; Renault Clio 1,5 DCi RV 2003; Renault Espace IV 1,9 DCi 2006
Vlastní: Renault Thalia Privilège 1,4 16V RV 2009 Obrázek; Dacia Dokker Stepway 1,2 Tce RV 2018

Uživatelský avatar
Monika2
Advanced member
Příspěvky: 472
Registrován: ned srp 06, 2006 12:35
Bydliště: Vyšší Brod

Příspěvek od Monika2 » stř říj 21, 2009 22:23

suzuki GS 500E

ITexpert
Člen RCČR
Příspěvky: 2456
Registrován: ned led 11, 2009 17:18
Bydliště: Stochov

Příspěvek od ITexpert » stř říj 21, 2009 22:25

Monika2 píše:http://pneu.extralevne-pneu.cz/
http://www.dobrepneu.cz/
http://www.contitrade.cz/download/72_za ... s.r.o..pdf
prosim o vysvětlení pojmu "doživotní záruka na pneumatiky"
tipoval bych to na spuchreni ze nespuchrej nikdy .... a nebo na kvalitu pneumatik ... i kdyz nevim no ... je to nakej marketingovej taj asi :-D
Renault R11 1,4 Turbo 105k - r.v. 1984

Dodge Intrepid 3,5V6 - denni vozitko - r.v. 1993

ITexpert

krt.ecek
Moderátor
Příspěvky: 11267
Registrován: úte čer 14, 2005 20:14

Příspěvek od krt.ecek » stř říj 21, 2009 22:26

Hele podle mě na pneumatiky neexistuje žádná záruka, kdykoliv cokoliv, tak řeknou běžné opotřebení (aspoň já bejt prodejce tak to tak dělám :twisted: ) Píchneš - najela jsi na hřebík smůla, praskne - najela jsi na obrubník a poškodila se atd. Nevěřím slovům doživotní záruka, já vždycyk říkám že to je záruka do konce života produktu, ale do tý doby tu záruku člověk nepoteřbuje :lol:
Když něco nevíš a zeptáš se budeš vypadat jako blbec 5minut, nezeptáš-li se budeš blbcem celý život
V údržbě: Renault Megane CC 2.0T RV 2008; Renault Modus 1,2 16V TCe 2008
Historie: Renault Megane Coupe 1,6 16V RV 2001; Renault Clio 1,2 8V RV 2008; Renault Clio 1,5 DCi RV 2003; Renault Espace IV 1,9 DCi 2006
Vlastní: Renault Thalia Privilège 1,4 16V RV 2009 Obrázek; Dacia Dokker Stepway 1,2 Tce RV 2018

GeneHawkins
Starting member
Příspěvky: 91
Registrován: pát říj 02, 2009 15:22

Příspěvek od GeneHawkins » stř říj 21, 2009 22:54

Záruka se samozřejmě vztahuje na výrobní a skryté vady, které měla pneumatika při koupi. Tedy pochopitelně nikoli na opotřebení nebo poškození při provozu.
Samozřejmě to JE marketingový tah, ale proč ne...

Uživatelský avatar
HB
Junior member
Příspěvky: 202
Registrován: stř zář 16, 2009 12:18

Příspěvek od HB » stř říj 21, 2009 23:23

krt.ecek píše:Hele podle mě na pneumatiky neexistuje žádná záruka, kdykoliv cokoliv, tak řeknou běžné opotřebení (aspoň já bejt prodejce tak to tak dělám :twisted: ) Píchneš - najela jsi na hřebík smůla, praskne - najela jsi na obrubník a poškodila se atd. Nevěřím slovům doživotní záruka, já vždycyk říkám že to je záruka do konce života produktu, ale do tý doby tu záruku člověk nepoteřbuje :lol:
To ti ovsem museji prokazat, ze ta pneumatika praskla v dusledku napr. najeti na obrubnik, coz chci videt, jak to v praxi dokazou (pokud ti proste exla sama od sebe). No oni te v praxi spis poslou do onech mist s tim, ze jestli s jejich nazorem nesouhlasis, muzes je dat k soudu, coz v praxi asi nikdo kvuli jedne pneumatiky neudela... Ale minimalne jsou tady fora od toho, abys pak takovemu obchodu udelal hodne dobrou "reklamu" s tim, jaky pristup maji k zakaznikovi... Dneska kazdy rozumny clovek pred koupi googli, kde to najde nejlevneji a pripadne jake maji dane obchody reference, takze mu tam ten "reklamni" odkaz z fora vyskoci :)
Renault Clio 2009, 1.2 16V 48 kW/65 k

Berouňák
Junior member
Příspěvky: 106
Registrován: sob kvě 26, 2012 00:21

Re: Zamkl jsem si auto za zadkem s klickama uvnitr pri start

Příspěvek od Berouňák » pát čer 15, 2012 11:58

Nazdárek. tTky se pochlubím příhodou se zamčeným autem. Dělám policajta a v době, kdy jsme měli Felicie tak jsme měli jeden takový vrak kde byly vyběhané zámky. V té době se šetřilo na nové Octavie, tak se s vrakem muselo dojezdit. Protože na naší vsi nás je málo jel jsem sám na případ. Přijel jsem na místo a klíčky nechal v zapalování, protože bez nastartovaného motoru nefungovalo nic v autě Protože v té ulici bylo málo místa tak jsem si lehce přivřel dveře. Při tom však zajel kolík ve dveřích. Tak chlap stál u vykradeného auta a koukal na měl - policajta jak kaničkou z kanady otvírá policejní Felicii. Bylo mi fakt trapně......
Espace IV,2,2 dci, rv. 2004, Initiale
KIA Sportage, 1,7 dci, rv 2011
DKW F4, rv. 1934

Odpovědět

Zpět na „Jakou největší kravinu jsem při opravování auta udělal....“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti