Na návštěvě v rodišti Espace

Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.

Moderátor: Moderators General

Pravidla fóra
Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.
Uživatelský avatar
wilczek
Člen RCČR
Příspěvky: 714
Registrován: sob dub 29, 2006 14:00
Bydliště: Orlová

Espacopast

Příspěvek od wilczek » pon led 22, 2007 20:31

Kamarádi, průserem je tzv. ESPACOPAST. Když si jednou pořídíš ESPACE, tak jsi ztracený a ostatní auta pro Tebe nic neznamenají. Nemá cenu o tom mluvit s těmi, kteří v něm nejeli dál než "kolem komína". Nechci urazit kamarády, kteří mají normální nízká auta, ale to jsou motokáry. Kdybych teď o našeho Espace (nedej Bůh) přišel, koupím si klidně Škodu 120 LS a budu šetřit a šetřit na ESPACE. Pokud bych měl víc než na onu 120 LS, tak bych koupil ESPACE 1, 2 atd. Když jsem ESPACE kupoval, byl jsem nadšený. Toto nadšení stoupá s jeho používáním a sžíváním se s ním. Doufám, že nám bude sloužit ještě minimálně 10 let, lépe více.

josef01
Člen RCČR
Příspěvky: 445
Registrován: pon čer 20, 2005 12:54

Příspěvek od josef01 » pon led 22, 2007 22:12

Moje řeč. Kdybych si chtěl koupit nový auto udělám to. Proč bych to ale dělal, když po roce je jeho hodnota minimálně o třetinu nižší a nemusím majezdit ani 300 km. Navíc o tohle auto člověk pečuje s láskou, poslouchá jak klape a když klape jinak hned mu pomůže. Navíc když si na něm hodně udělá sám.
Sedět v novým autě může taky neználek, který když přejede z asfaltu na kostky si řekne že natankoval špatnou naftu. Takový člověk se k nám nikdy nepřidá.

josef01
Člen RCČR
Příspěvky: 445
Registrován: pon čer 20, 2005 12:54

Příspěvek od josef01 » pon led 22, 2007 22:16

A zeptejte se mě někdo kolik jsem do něho nastrkal za poslední rok. To mě ještě čekaj rozvody.

Uživatelský avatar
wilczek
Člen RCČR
Příspěvky: 714
Registrován: sob dub 29, 2006 14:00
Bydliště: Orlová

Rozvody rozvody

Příspěvek od wilczek » úte led 23, 2007 05:38

josef01 píše:.....To mě ještě čekaj rozvody.
Rozvody jsou vždy drahá zaležitost. Už to mám za sebou. Princezna je sice zatím vdaná, ale chce se letos také rozvést. Rozvody u auta jsou proti těm našim malichernost.

Uživatelský avatar
wilczek
Člen RCČR
Příspěvky: 714
Registrován: sob dub 29, 2006 14:00
Bydliště: Orlová

Návštěva Romorantinu

Příspěvek od wilczek » pon črc 14, 2008 20:26

Ještě jednou děkuji, Tomáši, za nádherný článek a všem přispěvovatelům do diskuze zde. Letošní dovolená ve Francii nemohla být bez návštěvy muzea Matra Sports. (Více o celé cestě píši zde: viewtopic.php?p=148261#148261 )
Byl jsem doslova unesen, jen jsem fotil a fotil. Samozřejmě jsem zde vyfocen jako nový majitel Espace F1 aj. Tento stojí prakticky hned za recepcí, tiše, jako beránek. Vedle něj hrdý Avantime. Za nimi pak stojí v pravo všechny tři Espace, nádherné, jako by právě sjely z linky. Všude pastva pro oči a srdce technika.

Jak jsi Tome psal, že mají otevřeno od 9 hodin denně mimo úterý, tak už tomu tak není. Otevřeno mají denně od 9 h, v soboty a neděle od 10 hodin, polední pauza je vždy od 12 do 14 hodin. U Většiny aut jsou už na cedulkách i anglické popisy. Díky ještě jednou.

PS. V ČR přibyl jeden Avantime, pouze ovšem jako plastikový model.
Espace IV, 2.o Turbo, 120 KW, LPG.

Odpovědět

Zpět na „Diskuse a pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů