Air France

Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.

Moderátor: Moderators General

Pravidla fóra
Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.
Víťa Malina
Experienced member
Příspěvky: 629
Registrován: úte bře 02, 2004 16:20
Bydliště: Pohořelice (BV)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Víťa Malina » čtv pro 14, 2006 08:37

jj. mokro je fakt mrcha, zrovna minulý týden jsem nějak neodhadnul přilnavost starých ztvrdlých zimních gum na služebním autě a při sjezdu z dálnice k benzince jsem chytil pěkný smyk, naštěstí jsem to dokázal srovnat, ale bylo to dost nepříjemné, tak další zkušenost.
Grand Scénic Expression; 7m; 1,5 Dci; béžová poivre

vinetou
Člen RCČR
Příspěvky: 235
Registrován: stř srp 30, 2006 23:09
Bydliště: nevim naši popojeli

Příspěvek od vinetou » čtv pro 14, 2006 09:07

sory omlouvám se nechtěl sem se tě nák dotknout nebo urazit vím jaké to je já osobně před třema rokama na slovensku u košic předjížděl avii a bafla na mně sprotisměru liazka a já vůl se lek hamt na brzdy kola se mi kously a narval sem to přímo pod ní :oops: :oops: naštěstí byla hodně rezavá takže tim nárazem jí ulítla přední náprava někdy semi to v noci zdá jak na mně letí kolo rozbije přední sklo a pár centáků od hlavy přeletí na horu. naštěstí na hodně velký štěstí vez sem ty nejdrahší co mám svoji rodinu nikomu sem nic neudělal akorát sobě jak sem kroutil volantem tak se to stočilo na moji stranu a rozmačkalo mi to koleno na levý noze následky budu mít až do smrti ale jak řikám pokud jeto jenom auto je to v poho jinak byse člověk musel zbláznit

Uživatelský avatar
Butcher
Člen RCČR
Příspěvky: 794
Registrován: čtv zář 29, 2005 11:00
Bydliště: Prypiat
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Butcher » čtv pro 14, 2006 13:34

vysoká rychlost + elementární chyba-prudké ubrání plynu v kombinaci s letníma gumama a 0°C :?
Dead man

Uživatelský avatar
kšanda
Člen RCČR
Příspěvky: 2744
Registrován: úte úno 08, 2005 22:09
Bydliště: Praha - Zahradní Město -> Orlické Záhoří
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kšanda » čtv pro 14, 2006 16:03

noo. tak to je blbost. ne omyl. hlavně ta vysoká rychlost a o °C na mokrý silici. ale to se nám to radí. hlavně že jsi živej. jak tu už pár lidí napsalo. a že to neodnes někdo úplně cizí
Prej jen francouzi dělaj auta pro lidi. Ale co my prasata?
exRENAULT 21 nyní MITSUBISHI PAJERO r.v. 98 2,5 Td
co nejde silou, jde silou eště větší proto 4x4

Uživatelský avatar
Butcher
Člen RCČR
Příspěvky: 794
Registrován: čtv zář 29, 2005 11:00
Bydliště: Prypiat
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Butcher » pát pro 15, 2006 02:54

kšanda píše:hlavně že jsi živej. jak tu už pár lidí napsalo. a že to neodnes někdo úplně cizí
Přesně tak.Zvlášt po nedávné události viz. jinej topic, tohle dopadlo ještě relativně dobře.R.I.P. :( Peggy se spraví a za nějakej čas k ní přibyde i černej Pažout :twisted: Obrázek
Dead man

Uživatelský avatar
Sova
Grafoman
Příspěvky: 3227
Registrován: pát dub 21, 2006 20:49
Bydliště: Markrabství Moravské
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sova » úte úno 20, 2007 23:28

Včera se mi podařilo odvařit spojku :cry: ...Nevím jestli je to celé obložení, nebo jen lamela...S kolika mám tak počítat na opravu?

Uživatelský avatar
Ladislav Ballý
Člen RCČR
Příspěvky: 489
Registrován: stř pro 31, 2003 07:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladislav Ballý » stř úno 21, 2007 20:56

Sova píše:Včera se mi podařilo odvařit spojku :cry: ...Nevím jestli je to celé obložení, nebo jen lamela...S kolika mám tak počítat na opravu?

Nevím co si tou větou myslel, ale pokud ti klouže , tak je to celé obložení- tudíž celá lamela. Tam je právě taková obložená věc co se jí říká lamela. Já kupuval na R 21 celou SADU (lamela, ložisko, přítlačák) tuším za 5 500,-.

Jinak k bouračkám. Není to tak dlouho co moje Laguna utrpěla jednu lehkou újmu na kráse od mé ženy, pak druhou od klempíře :? , to celí dal dohromady jinej klempíř i z lakem, ále ten v zápalu boje zapoměl nastříkat lavý práh. Mno ten totiž jedinej zůstal na autě před lakovnou a ostatní díly byli v boxu. :x Po návratu z lakovny mi nějakej dobrák pomhl od předních mlhovek.No a tuhle neděli jsem si tak v klidu odbočoval z nábřeží do Letenskýho tunelu na šipku (je to tam jinak značený) a v protisměru z tunelu na mě bafla Caravela, která hrozně někam spěchala. Manželka řvala děsem, ze mě vylétlo několik pánských přirození a klidná jízda na návštěvu byla ta tam. Jsem klidnej člověk, takže jsem nechal na nábřeží asi 20dkg zimní strouhanky značky GOOD YEAR a se svejma 66KW jsem vyrazil za ní. Ten vůl jel jenom natankovat do Argentinský k Benzině. Teda to nevím jestli tankoval, páč u toho už jsem nebyl. Lidi, nezamykejte se v autě, když si chce s váma někdo promluvit. Strašně praskaj boční okna. No a pár ran na uvítanou s novým kamarádem. Úplně přesně věděl co proved, tak jsme se rozešli. Ani neřval. Teda kvůli tomu oknu, jinak bolestí různých částí těla trochu jo.
Láďa B
Laguna 2.2D RXE, Laguna II 2.2 DCI

Uživatelský avatar
Anarki
Člen RCČR
Příspěvky: 3889
Registrován: ned kvě 29, 2005 22:42
Bydliště: Atomograd
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anarki » stř úno 21, 2007 23:47

Tak tak, když už rozděláš spojku (práce jak na kostele), nejlíp uděláš když vyměníš všechno.
Nemá smysl vyměnit teď lamelu o 2 tisíc km přítlačák a o dalších 1000 km ložisko. Obzvlášť platí u sporťáků.
Ošnečkovaný Cacabus Quintus GT-Blue Storm 5-Ultimate Sensational Orgasm s kovaným srdcom F3+N a šnečkom GT2876RS Real Raider
První R5 GTT na světe kde bylo nainstalované nezávislé topení, analogové švýcarské hodiny Kienzle a pod ... :)
Bacha na parazit Kooperativu :evil:

Uživatelský avatar
Jan Kalina
Grafoman
Příspěvky: 7144
Registrován: čtv bře 04, 2004 17:14
Bydliště: královéhradecko - rychnovsko

Příspěvek od Jan Kalina » úte úno 27, 2007 22:58

Minulý týden jsem si nechával nanýtovat nový obložení na lamelu do 11ky, vyšlo to za lidovou cenu 244,-káčé a měl jsem to na počkání za 13 minut hotový.
Musíš lamelu prohlídnout, jestli nemá uvolněný pružiny - jinak nemá cenu repasovat. Přítlačák nesmí být spálený, setrvák taky. Jinak měnit za nový - což je lepší v každým případě.
R20 TS 2.0 1982/www.R20 Turbo-D.zde 2.1 1983/www.R25 V6Turbo.zde 2.5-V6 1985/R25 V6Turbo 2.5-V6 1986/www.R25 Turbo-DX.zde 2.1 1985/R25 V6 Injection 2.7-V6 1985/R25 V6 Injection 2.9-V6 1987, 1988, 1989/Express 1.4 198?/R1363 GTX Automatic 2.0 1983/R136C GTA V6 1985/2017+?/Espace V6 1993/Espace V6 1994/Espace V6 LPG 1996/XR25 1990/Express 1.9dT RT-E3 1997/Laguna 2.0 1995/Kangoo dCi 2008
*** Hledá se odcizená R25 V6 šedá, více info -->>ZDE<<-- ***
*** Hledá se odcizená R25 Baccara vínová, více info -->>ZDE<<-- ***

Uživatelský avatar
HOPPA
Člen RCČR
Příspěvky: 416
Registrován: úte srp 01, 2006 14:03
Bydliště: Klatovy

Příspěvek od HOPPA » čtv bře 01, 2007 04:43

Ladislav Ballý píše: Lidi, nezamykejte se v autě, když si chce s váma někdo promluvit. Strašně praskaj boční okna. No a pár ran na uvítanou s novým kamarádem. Úplně přesně věděl co proved, tak jsme se rozešli. Ani neřval. Teda kvůli tomu oknu, jinak bolestí různých částí těla trochu jo.
:lol: Tak to jsi stejný jako kámoš.Ten vydržel jezdit za chlápkem 3 hod,který mu vylít z vedlejší a ještě na něj ukázal vztyčený prostředník,než chlápek přišel na to,že 2l auto se svojí 1.4 prostě neujede.Taky se zamknul,ale když viděl,že se blíží ruka s klíčem na kola k jeho oknu,dobrovolně vystoupil :roll: :boxe: Osobně s tím nesouhlasím,jen mi přijde k smíchu ten maník a jeho marná snaha o útěk :wink:
to Ladislav Ballý-asi určitě bych se po přímém ohrožení života zachoval stejně :oops: :roll:

Uživatelský avatar
Sova
Grafoman
Příspěvky: 3227
Registrován: pát dub 21, 2006 20:49
Bydliště: Markrabství Moravské
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sova » čtv bře 01, 2007 19:05

A teď něco ohledně mé vážně nemocné Peggy :cry: :
Řešim velmi vážné dilema, moje 306 je nabouraná na levou stranu zepředu a od lampy veřejného osvětlení pochroumaná zezadu, z pravého boku...na obou místech musí jít na stolici.Problémem je že to auto už jednou na stolici s určitostí bylo, sice né na stejných místech, ale bylo :?
Vcelku nevím jak to řešit...takhle....sem klidně ochoten vrazit do opravy 70.000,-, jelikož to auto sem nikdy neměl v plánu prodat tím stylem, abych za něj získal ještě nějaké solidní peníze.Takže by mi ani svým zpusobem nevadilo že by mě to auto stálo něco málo přes 200.000,-
Jde o to že potřebuji záruku, že po takové opravě mi to auto nezačne třeba při 100 na dálnici plavat, ono samozřejmě není to žádná 1.4 ale 163 koňový dvoulitr takže případná oprava by musela být velmi precizní :wink:
Když to řeknu na rovinu je to nabourané dost, ale není to zas totální totálka, tedy by mě zajímalo jestli velmi šikovný autoklempíř by to dokázal spravit tak aby to bylo podvozkově vcajku?A jinak jestli je možné,že za nějakých okolností to auto nedá do puvodního stavu i sebelepší a velmi zručný autoklempíř???Vím ono je to těžké o tom debatovat, když to mimo Butchera odsud nikdo neviděl...ale zkuste :D
Jinak samozřejmě by bylo lepší to rozprodat na díly a připočíst k tomu to co mám na opravu a koupit znova to samý...jenže ono to má v zásadě dva háčky, ten první je že se to auto velmi špatně shání(momentáně nic na prodej u nás není a čekuju to tady už hodně dlouho...a venku taky nic moc, alespon podle mobile.de a autoscoutu.de a když už, tak ceny jsou velmi často dost přemrštěné).A za druhé, možná Vám to bude znít trochu dětinsky, ale je to tak, nemůžu si pomoct, jde o to že k tomu auto mám jistý, dejme tomu citový vztah a pěkně mě s prominutím XXXX že sem ho rozbil a chtěl bych to napravit, touto formou se jí chci svým způsobem omluvit, za to co sem té mojí Peggy udělal :oops: :cry:

dík za názory a netlučte mě :) :cry:

P.S Kdybyste někdo měli kontakt na velmi dobrého autoklempíře v okolí Olomouckého a případně i Zlínského kraje tak mi dejte vědět

Uživatelský avatar
Anarki
Člen RCČR
Příspěvky: 3889
Registrován: ned kvě 29, 2005 22:42
Bydliště: Atomograd
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anarki » čtv bře 01, 2007 19:28

V takovém případě bez vizuálního kontaktu těžko dobře poradit.
Záleží jak to bylo prvně nabořený, pokud tak jako teď (dost) tak bych od toho upustil a přestavěl to do jiný kastle. Ono si po opravě možná vůbec nevšimneš že to plave, špatně seřízený podvozek je nevyspytatelný.
Pokud se po opravě na Peggy díky neseřízenýmu podvozku znova vymeleš tak ji moc nepomůžeš. Být tebou vůbec bych nepospíchal, v klidu si počkej na hezký kousek venku nebo doma a až se objeví tak ho buď předělej, nebo si ho jen přehoď na značkách. Čím víc urychlíš opravu nabořenýho auta tím dřív zahladíš skvrnu na duši a začneš znovu vyvádět :P (I když si teď říkáš že to určitě neuděláš.) Čím déle budeš na Peggy koukat (v případě že zůstane jako dárce) tím líp pro tebe i pro tvojí týmovou jednotku air france R11 :idea:

Ale dávat dohromady dvakrát pořádně nabořený auto, to je moc velký riziko. Jedině že bys vyměnil komplet podvozek i s nápravama. Na co ale taky potřebuješ dárce, kupovat nový z Peugeotu určitě nebude správna volba :roll:
Ošnečkovaný Cacabus Quintus GT-Blue Storm 5-Ultimate Sensational Orgasm s kovaným srdcom F3+N a šnečkom GT2876RS Real Raider
První R5 GTT na světe kde bylo nainstalované nezávislé topení, analogové švýcarské hodiny Kienzle a pod ... :)
Bacha na parazit Kooperativu :evil:

Uživatelský avatar
Mario Horak
Člen RCČR
Příspěvky: 1320
Registrován: úte kvě 24, 2005 07:53
Bydliště: Bratislava, SK

Příspěvek od Mario Horak » pát bře 02, 2007 08:35

Všetko sa dá opraviť.
----------------------
Mario Horak
R 5 GTE Kurtizána

Uživatelský avatar
Butcher
Člen RCČR
Příspěvky: 794
Registrován: čtv zář 29, 2005 11:00
Bydliště: Prypiat
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Butcher » pát bře 02, 2007 17:18

Co kecáš, vždyť sou ty fotky na předchozí stránce :tululum:
Dead man

Uživatelský avatar
bluem
Člen RCČR
Příspěvky: 66
Registrován: ned led 21, 2007 00:49
Bydliště: Lbosín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bluem » sob bře 03, 2007 17:12

Autíčka je opravdu škoda, kamarád má úplně stejné a musím říct že jízda v 306GTi opravdu stojí zato
Renault Clio 1,4 16V 72kw rv. 2002
Renault Laguna 1,8i 69kW rv. 1997

Když nejsou slyšet bubny - patrně nikdo nebubnuje.
Než začneš jinému jámu kopat - dobře změř, kolik měříš

Uživatelský avatar
Sova
Grafoman
Příspěvky: 3227
Registrován: pát dub 21, 2006 20:49
Bydliště: Markrabství Moravské
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sova » ned bře 04, 2007 00:04

bluem píše:Autíčka je opravdu škoda, kamarád má úplně stejné a musím říct že jízda v 306GTi opravdu stojí zato
To máš pravdu, měl sem možnost jet i v Cliu Sport a ty auta jsou si hodně podobná...
Už se těším až bude spravený...pokud vše pujde podle plánu, tak květnu už budou naše lety bez výluk :van007: :smajlici5:

Uživatelský avatar
Butcher
Člen RCČR
Příspěvky: 794
Registrován: čtv zář 29, 2005 11:00
Bydliště: Prypiat
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Butcher » ned bře 04, 2007 11:46

Tady je ten předek - lepší fotka.Zadek je na předchozí straně.Nevypadá to tak strašně
http://www.renaultclub.cz/phpBB2/album_ ... pic_id=131
Dead man

Uživatelský avatar
Sova
Grafoman
Příspěvky: 3227
Registrován: pát dub 21, 2006 20:49
Bydliště: Markrabství Moravské
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sova » sob dub 28, 2007 21:42

Tak 306 jsem prodal bratrovi za 35 tis :? Hold vyhrála chladná hlava...
Prozměnu potěšující zprávy :P :
Na Turbu je od včerejška nová levá poloosa, nová komplet spojka, vyměnili jsme převodový olej a vyměnily turbo, jelikož bylo prasklé v plnící části, za jeté, s menší vůlí ale tlačí to co má :)
Renda jede tak o 30 procent líp (Milane měl si pravdu :) )
Jsem z něj celej rozjařen :P
V brzké době budu muset vyměnit těsnění pod víkem a repasovat bubny a starosti mi taky dělá výfuk...je prasklý tuším v prostřední části a přemýšlím jestli mám koupit nový sériový, anebo sportovní univerzál koncový díl a vyhodit prostřední tlumič a místo něho tam dát jen trubku...
Spojková sada Valeo mě přišla na 2540,- a nová polosa od RCA 2540,-

Uživatelský avatar
Anarki
Člen RCČR
Příspěvky: 3889
Registrován: ned kvě 29, 2005 22:42
Bydliště: Atomograd
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anarki » ned dub 29, 2007 00:08

Ty máš na 1,4 Turbu vzadu bubny :shock:

K tomu výfuku: Záleží na tebe. Tím že vyhodíš prostřední tlumič a dáš místo něj rouru určitě pocítiš koníky navíc. Zvláště když dáš dozadu ještě laďák. Ovšem taky budeš dělat větší hluk. Sportovní cool zvuk při akceleraci ti môže jít po čase na nervy, zvláště při delších jízdach :)
Takhle udělaný jsem to měl před G.O. a lezlo mi to na nervy.

Kdyžtak bych dal na konec laďák a do středu sportovní tlumič (možná i trochu menší než sériový).

K té spojce blahopřeji, moje stála něco přes 7 tisíc SK :? a to ještě nebyla ta nejdražší :idea:

K té rozjařenosti, pozor na rychlou jízdu na mokrým :P
Ošnečkovaný Cacabus Quintus GT-Blue Storm 5-Ultimate Sensational Orgasm s kovaným srdcom F3+N a šnečkom GT2876RS Real Raider
První R5 GTT na světe kde bylo nainstalované nezávislé topení, analogové švýcarské hodiny Kienzle a pod ... :)
Bacha na parazit Kooperativu :evil:

Uživatelský avatar
Sova
Grafoman
Příspěvky: 3227
Registrován: pát dub 21, 2006 20:49
Bydliště: Markrabství Moravské
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sova » ned dub 29, 2007 18:20

Anarki píše:Ty máš na 1,4 Turbu vzadu bubny :shock:

K tomu výfuku: Záleží na tebe. Tím že vyhodíš prostřední tlumič a dáš místo něj rouru určitě pocítiš koníky navíc. Zvláště když dáš dozadu ještě laďák. Ovšem taky budeš dělat větší hluk. Sportovní cool zvuk při akceleraci ti môže jít po čase na nervy, zvláště při delších jízdach :)
Takhle udělaný jsem to měl před G.O. a lezlo mi to na nervy.

Kdyžtak bych dal na konec laďák a do středu sportovní tlumič (možná i trochu menší než sériový).

K té spojce blahopřeji, moje stála něco přes 7 tisíc SK :? a to ještě nebyla ta nejdražší :idea:

K té rozjařenosti, pozor na rychlou jízdu na mokrým :P
:evil: Bohužel 11 Turbo Phase I má sériově vzadu bubny :x To mě pěkně XXXX...

Ohledně té spojky a polosy, mám v Autobenex 40 procentní slevu na díly, jelikož brácha dělá v pobočce ve Zlíně vedoucího...
Defacto mám novou polosu levnější, než normálně na pultě stojí repas...

Tak mě napadá, ohledně toho vašeho narázníku na GTT a GTE, Všichni to prezentujete jako by nebyl k sehnání ani u Renaultu, nedávno sme se o tom bavili s Milanem, ale přece GTE a GTT se dělali do roku 88´. GTT tuším dokonce do roku 91´!!To znamená že Renault má ze zakona povinnost ještě minimálně 1 rok na to auto dělat všechny díly :?:
Tuším že Milan říkal, že koupili prasklej z vrakáče za 3500,-!Kdyby v Renaultu stál, střelím, 4500,- :?: V čem je problém :kc:

Uživatelský avatar
Anarki
Člen RCČR
Příspěvky: 3889
Registrován: ned kvě 29, 2005 22:42
Bydliště: Atomograd
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anarki » ned dub 29, 2007 21:02

Když jsme už znova u toho nárazníku tak ti to osvětlím abys byl v obrazu.

Nárazník pro GTE GTT Phase 2 v Renaultu je ovšem nenastrojen stojí 6.000,- Sk bez DPH !!!

Bylo by dobrý koupit i ozdobní lišty kde jedna strana sady stojí 2000,- Sk bez DPH !!!!!!!

K Tomu záslepku která je prý k nesehnání za 400 bez DPH.

K tomu sada držáku kde jeden stojí 300,- Sk s DPH

Jedna šrouba na držák stojí kolem 100 korun potřebuješ je čtyři.

Ještě dvě šrouby co ten držák s nárazníkem přichycují o kastli, jedna stojí dvě stovky.

Ještě jeden dodatečný spodní držák ten stojí komplet kolem tří stovek, zatím jsem ho neobjednával takže neznám jeho skutečnou cenu jenom přibližnou z Dialogysu.

Takže neměj nám za zlý, že na nový nárazník z Renaultu prdíme :lol:

BTW: GTE a GTT se dělalo do roku 1991 a do roku 1992 se prodávalo .
Ošnečkovaný Cacabus Quintus GT-Blue Storm 5-Ultimate Sensational Orgasm s kovaným srdcom F3+N a šnečkom GT2876RS Real Raider
První R5 GTT na světe kde bylo nainstalované nezávislé topení, analogové švýcarské hodiny Kienzle a pod ... :)
Bacha na parazit Kooperativu :evil:

Uživatelský avatar
Butcher
Člen RCČR
Příspěvky: 794
Registrován: čtv zář 29, 2005 11:00
Bydliště: Prypiat
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Butcher » úte kvě 01, 2007 00:42

Sova píše:vyměnily turbo, jelikož bylo prasklé v plnící části, za jeté, s menší vůlí ale tlačí to co má :)

Vždyť už jsem ti to vysvětloval a ty's říkal, že to chápeš :roll:
Sova píše:Renda jede tak o 30 procent líp
Jsem z něj celej rozjařen :P
30 :shock: :!: Neblázni....navíc když si mě v tom vezl, tak si říkal, že nevíš jestli to jede líp nebo ne :wink:
Dead man

Uživatelský avatar
Sova
Grafoman
Příspěvky: 3227
Registrován: pát dub 21, 2006 20:49
Bydliště: Markrabství Moravské
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sova » úte kvě 01, 2007 21:23

Butcher píše:
Sova píše:vyměnily turbo, jelikož bylo prasklé v plnící části, za jeté, s menší vůlí ale tlačí to co má :)

Vždyť už jsem ti to vysvětloval a ty's říkal, že to chápeš :roll:
Sova píše:Renda jede tak o 30 procent líp
Jsem z něj celej rozjařen :P
30 :shock: :!: Neblázni....navíc když si mě v tom vezl, tak si říkal, že nevíš jestli to jede líp nebo ne :wink:
Tak protože jsem to auto měl asi hodinu spravený a bylo teplo, tudíž jsem to nemohl objektivně posoudit, jelikož, naposled co sem s tím jel, když byla spojka ještě OK, tak byla relativně zima :wink:
Večer, červánky relativně chladné jarní počasí...bylo to znát :wink:
Jako o 30 asi né, ale tak o 15 jo :)

A k tomu vyměnily :roll:
Samozřejmě že já sem to neměnil, ale bez mých peněz by to ani oni neměnily...To se jen tak říká...
Neslovíčkař...
:? Tak já nevím co to je za část...sice si mi to vysvětloval, ale já už si to nepamatuju :oops: Šak mě znáš... :D
Prostě to jede lépe...

Uživatelský avatar
Butcher
Člen RCČR
Příspěvky: 794
Registrován: čtv zář 29, 2005 11:00
Bydliště: Prypiat
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Butcher » úte kvě 01, 2007 22:28

15 beru :wink: ale dnes jsem se od Radu dozvěděl, že prej si mu říkal, že to jede stejně jako moje a s tím pro změnu souhlasit nemůžu :P
Jinak nejde mi ani tak o to kdo to měnil, ale o tu gramatiku :wink:
Dead man

Uživatelský avatar
Sova
Grafoman
Příspěvky: 3227
Registrován: pát dub 21, 2006 20:49
Bydliště: Markrabství Moravské
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sova » stř kvě 02, 2007 20:47

Butcher píše:15 beru :wink: ale dnes jsem se od Radu dozvěděl, že prej si mu říkal, že to jede stejně jako moje a s tím pro změnu souhlasit nemůžu :P
Jinak nejde mi ani tak o to kdo to měnil, ale o tu gramatiku :wink:
Já Radovi říkal, že to jede jak tobě, ještě než si začal upravovat
:wink: ...
Nevím proč tyhle drby řešíš na RC :roll:

Odpovědět

Zpět na „Diskuse a pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů