Nákup u AAA Auto

Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.

Moderátor: Moderators General

Pravidla fóra
Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.
Odpovědět
666Kapitán666
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: úte črc 12, 2016 21:19

Nákup u AAA Auto

Příspěvek od 666Kapitán666 » úte črc 12, 2016 21:37

Zdravím Vás. Jsem tu novej a tohle je mé první téma... :-)
Koupil jsem si u AAA Auto v Praze svoje první auto a to Lagunu druhé generace. Se službami v Áčkách jsem zatím spokojen. ALE. Poslali mě domů s velkým techničákem a malým. Měl jsem si udělat evidenční kontrolu v mém městě. (Nejsem z Prahy). Tu jsem jim měl poslat spolu s techničákama a plnou mocí zpět s tím, že mi auto přihlásí oni abych tam nemusel. 1.7. v pátek mi přišla zpráva od pošty, že to doručili do AAA. Chci se zeptat. Přihlašoval si někdo z Vás auto u AAA taky tímto způsobem? A jak dlouho to trvalo ve Vašem případě. Já to totiž ještě nedostal zpět. Nemám tušení, jal dlouho to může trvat. Předem díky za odpovědi. :-)

Šamša
Moderátor
Příspěvky: 11698
Registrován: sob črc 10, 2004 23:59
Bydliště: Vysokomýtsko - Choceňsko

Re: Nákup u AAA Auto

Příspěvek od Šamša » stř črc 13, 2016 23:29

Evidenční kontrolu a registraci už můžeš v jakémkoli pověřeném městě.
Laguna II. 2007 2.0dCi Carminat 2 127kW, podložky Eibach (rozšířeno +4cm), 201000km
Laguna II. 2003 2.0T Carminat Initiale Paris 120kW, napadeno kutilem domácím, ale pracuje se na tom 220000km
BMW 635csiA 1987 155kW AC Schnitzer 17" 357000km (vytahuju jen za sluníčka a když mám na benál:-)
[img]

Uživatelský avatar
marek230177
Grafoman
Příspěvky: 2024
Registrován: úte čer 14, 2016 09:07

Re: Nákup u AAA Auto

Příspěvek od marek230177 » úte črc 26, 2016 10:09

No, to se právě šeredně pleteš. Pravděpodobně neznáš zákony.

V současné době platí, že vůz musíš přihlásit v místě, kde je katastrálně příslušný prodávající vozu. Takže pokud jsi z Chebu a auto koupíš v bazaru v Chebu, ovšem tento bazar bude mít sídlo obchodní společnosti v Ostravě-Porubě, budeš nucen své nově nabyté vozidlo přihlásit v Ostravě-Porubě a nikde jinde.
RENAULT Mégane Grandtour II 1,5dCi 78kW K9K732 (*2008)
RENAULT Scenic III 1,4TCe 96kW H4J700 (*2012)
RENAULT Master IV 2,3dCi 132kW M9T716 (*2020)

JanekP
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: úte črc 31, 2018 15:38

Re: Nákup u AAA Auto

Příspěvek od JanekP » úte črc 31, 2018 16:05

Ahoj, nevím jestli to píšu do správné diskuze, ale zkušenosti s AAA mám po jedné návštěvě, kdy mě nutili si za každou cenu vzít auto až nátlakově tak jsem zhusenej to u nich znovu zkoušet. Ale pokud to vůbec zkusím, tak se zeptám tady, jestli tohle odpovídá ceně z pospisu?
https://www.aaaauto.cz/cz/renault-thali ... rt%5B%5D=0
Má to být první auto pro přítelkyni na naučení a pro občasné dojíždění do obchodu, proto do toho nechci dávat tolik peněz, ale nechceme zas pořizovat nějakou vraždu, u které se budou muset navíc dělat nějaké servisní zásahy, má to sjeté pneu, které bych taky potřeboval doporučit/schválit - nějaké letní... doporučili mi tyto: https://www.pneumatiky.cz/Pneumatiky/Ba ... vuris-3-HM
Budu rád za každou radu a nejlíp zkušenosti s AAA, abych jim nenaletěl. Odcházel jsem ve chvíli, kdy chtěl za každou cenu moji občanku aniž bych vůbec byl rozhodnutý, že nějaký auto chci, jen jsme se u jednoho zastavili a více o něm bavili, tak mě to přijde dost nátlakové jednání (no řekl něco ve smyslu, když si veme občanku, tak zkusí u šéfa vyjednat slevu)

Šamša
Moderátor
Příspěvky: 11698
Registrován: sob črc 10, 2004 23:59
Bydliště: Vysokomýtsko - Choceňsko

Re: Nákup u AAA Auto

Příspěvek od Šamša » úte črc 31, 2018 16:17

Na pečlivého majitele bych to netipoval, dle toho poblitého kufru, ale budiž. Sedačka řidiče má taky únavu materiálu, co jsem si všiml. Ale asi jinak auto OK. Pneumatiky seženeš levnější, než ty Barumovy šlupky. Kup Rotalla Setula E-Pace, dle rozměru v TP, tišší pneu jsi ještě určitě nejezdil. Rottaly jezdím už na třech vozech a i příbuzní si je po doporučení chválí. Je to fungující čína za velmi slušné peníze.
Laguna II. 2007 2.0dCi Carminat 2 127kW, podložky Eibach (rozšířeno +4cm), 201000km
Laguna II. 2003 2.0T Carminat Initiale Paris 120kW, napadeno kutilem domácím, ale pracuje se na tom 220000km
BMW 635csiA 1987 155kW AC Schnitzer 17" 357000km (vytahuju jen za sluníčka a když mám na benál:-)
[img]

Odpovědět

Zpět na „Diskuse a pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů