Jaké máte koníčky?

Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.

Moderátor: Moderators General

Pravidla fóra
Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.
Uživatelský avatar
Monika2
Advanced member
Příspěvky: 472
Registrován: ned srp 06, 2006 12:35
Bydliště: Vyšší Brod

Jaké máte koníčky?

Příspěvek od Monika2 » úte srp 29, 2006 15:14

Tak si říkám, když už víme jaké má kdo povolání, mohli bychom si pokecat o tom jak trávíme volný čásek /pokud ho netrávíme zrovna v práci nebo z mazlíčky v garáži/

tedy začnu:
z těch povinných koníčků je to vaření a po dobrém dlabanci :hajiII:, věnuju se kynologii, mám dva psy (NO a americký buldog) :zspic: , několik let jsem hrála fotbal za ženský mužstvo, když mám čas vyjedu si na kole a samozřejmě autíška, hlavně veteráni a škodovky v tuningu :wink:
suzuki GS 500E

Uživatelský avatar
kšanda
Člen RCČR
Příspěvky: 2744
Registrován: úte úno 08, 2005 22:09
Bydliště: Praha - Zahradní Město -> Orlické Záhoří
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké máte koníčky?

Příspěvek od kšanda » úte srp 29, 2006 19:16

Monika2 píše:Tak si říkám, když už víme jaké má kdo povolání, mohli bychom si pokecat o tom jak trávíme volný čásek /pokud ho netrávíme zrovna v práci nebo z mazlíčky v garáži/

tedy začnu:
z těch povinných koníčků je to vaření a po dobrém dlabanci :hajiII:, věnuju se kynologii, mám dva psy (NO a americký buldog) :zspic: , několik let jsem hrála fotbal za ženský mužstvo, když mám čas vyjedu si na kole a samozřejmě autíška, hlavně veteráni a škodovky v tuningu :wink:
zdravim. nebylo tu už někde todle téma? no to je jedno. asi se zase někam ztratilo. co je to pes NO? německej ohař?
jinak v zimě jezdim na snb na jaře a začátkem léta am. fotbal a zbytek roku se tak nějak poflakuju a občas se jdu vyspat do fitka
Prej jen francouzi dělaj auta pro lidi. Ale co my prasata?
exRENAULT 21 nyní MITSUBISHI PAJERO r.v. 98 2,5 Td
co nejde silou, jde silou eště větší proto 4x4

Uživatelský avatar
Monika2
Advanced member
Příspěvky: 472
Registrován: ned srp 06, 2006 12:35
Bydliště: Vyšší Brod

Re: Jaké máte koníčky?

Příspěvek od Monika2 » úte srp 29, 2006 20:13

zdravim. nebylo tu už někde todle téma? no to je jedno. asi se zase někam ztratilo. co je to pes NO? německej ohař?
jinak v zimě jezdim na snb na jaře a začátkem léta am. fotbal a zbytek roku se tak nějak poflakuju a občas se jdu vyspat do fitka[/quote]

jestli se téma opakuje, tak se tedy omlouvám že ho dávám znova /nezjišťovala jsem jestli už tady toto téma bylo :oops: / , navíc nikoho z vás neznám (jsem nováček :) ). NO :arrow: německý ovčák..to že hraješ amer. fotbal o tobě vím, koukala jsem na tvoje stránky ( že jsi členem klubu 21tek? doufám že to není :secret: ), spánek je prý posilující :P :wink:jó, není nad posilující spánek v posilovně :lol: :wink:
suzuki GS 500E

Uživatelský avatar
kšanda
Člen RCČR
Příspěvky: 2744
Registrován: úte úno 08, 2005 22:09
Bydliště: Praha - Zahradní Město -> Orlické Záhoří
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké máte koníčky?

Příspěvek od kšanda » úte srp 29, 2006 22:24

jestli se téma opakuje, tak se tedy omlouvám že ho dávám znova /nezjišťovala jsem jestli už tady toto téma bylo :oops: / , navíc nikoho z vás neznám (jsem nováček :) ). NO :arrow: německý ovčák..to že hraješ amer. fotbal o tobě vím, koukala jsem na tvoje stránky ( že jsi členem klubu 21tek? doufám že to není :secret: ), spánek je prý posilující :P :wink:jó, není nad posilující spánek v posilovně :lol: :wink:[/quote]
:D jj jsem to já. a doufám že přijedete s martim na sraz :wink:
Prej jen francouzi dělaj auta pro lidi. Ale co my prasata?
exRENAULT 21 nyní MITSUBISHI PAJERO r.v. 98 2,5 Td
co nejde silou, jde silou eště větší proto 4x4

Uživatelský avatar
Sova
Grafoman
Příspěvky: 3227
Registrován: pát dub 21, 2006 20:49
Bydliště: Markrabství Moravské
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké máte koníčky?

Příspěvek od Sova » úte srp 29, 2006 23:46

Monika2 píše:Tak si říkám, když už víme jaké má kdo povolání, mohli bychom si pokecat o tom jak trávíme volný čásek /pokud ho netrávíme zrovna v práci nebo z mazlíčky v garáži/

tedy začnu:
z těch povinných koníčků je to vaření a po dobrém dlabanci :hajiII:, věnuju se kynologii, mám dva psy (NO a americký buldog) :zspic: , několik let jsem hrála fotbal za ženský mužstvo, když mám čas vyjedu si na kole a samozřejmě autíška, hlavně veteráni a škodovky v tuningu :wink:
Fotbal,auta :scratch: Nedal ti pán bůh do vínku místo estrogenu testosteron? :lol:

Uživatelský avatar
Sova
Grafoman
Příspěvky: 3227
Registrován: pát dub 21, 2006 20:49
Bydliště: Markrabství Moravské
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sova » úte srp 29, 2006 23:49

Dřív sem hrál basket a lepil letadýlka(ani jedno z toho sem pořádně neuměl)...dnes už žádné koníčky nemám :oops: Jednou za čas orosená odměna z Plzně,to je můj zlatý koníček :oops: ...ale měl bych začít přemýšlet o nějakém plnohodnotněším a duchaplnějším hobby :roll: :wink: :idea:
Naposledy upravil(a) Sova dne stř srp 30, 2006 00:17, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Butcher
Člen RCČR
Příspěvky: 794
Registrován: čtv zář 29, 2005 11:00
Bydliště: Prypiat
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Butcher » stř srp 30, 2006 00:17

Sova píše:Dřív sem hrál basket a lepil letadýlka...dnes už žádné koníčky nemám :oops: Jednou za čas orosená odměna z Plzně,to je můj zlatý koníček :oops: ...ale měl bych začít přemýšlet o nějakém plnohodnotněším a duchaplnějším hobby :roll: :wink: :idea:
:lol: :lol: :lol: :lol: To je prostě "náš" Sýček :lol:
Dead man

Uživatelský avatar
Sova
Grafoman
Příspěvky: 3227
Registrován: pát dub 21, 2006 20:49
Bydliště: Markrabství Moravské
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sova » stř srp 30, 2006 00:22

Butcher píše:
Sova píše:Dřív sem hrál basket a lepil letadýlka...dnes už žádné koníčky nemám :oops: Jednou za čas orosená odměna z Plzně,to je můj zlatý koníček :oops: ...ale měl bych začít přemýšlet o nějakém plnohodnotněším a duchaplnějším hobby :roll: :wink: :idea:
:lol: :lol: :lol: :lol: To je prostě "náš" Sýček :lol:
Nesýčkuj :!: 8) :lol:

Uživatelský avatar
kšanda
Člen RCČR
Příspěvky: 2744
Registrován: úte úno 08, 2005 22:09
Bydliště: Praha - Zahradní Město -> Orlické Záhoří
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kšanda » stř srp 30, 2006 00:28

Sova píše:
Butcher píše:
Sova píše:Dřív sem hrál basket a lepil letadýlka...dnes už žádné koníčky nemám :oops: Jednou za čas orosená odměna z Plzně,to je můj zlatý koníček :oops: ...ale měl bych začít přemýšlet o nějakém plnohodnotněším a duchaplnějším hobby :roll: :wink: :idea:
:lol: :lol: :lol: :lol: To je prostě "náš" Sýček :lol:
Nesýčkuj :!: 8) :lol:
hele co to tady meleme za kraviny? mazejte spát. už je noc :)
Prej jen francouzi dělaj auta pro lidi. Ale co my prasata?
exRENAULT 21 nyní MITSUBISHI PAJERO r.v. 98 2,5 Td
co nejde silou, jde silou eště větší proto 4x4

Uživatelský avatar
Maverick
Člen RCČR
Příspěvky: 192
Registrován: stř zář 21, 2005 11:02
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maverick » stř srp 30, 2006 18:50

tak sa tiez pridam:
ked sa nehrabem v mojom megane, pripadne v meganoch mojich kamaratov, tak hram sportovy paintball, rozhodcujem sportovy paintball, obcas nejake to spravcovanie a upravy par webov. okrem toho sa venujem starej vojenskej technike v Piestanskom muzeu (teraz sme restaurovali OT 64). a pred mesiacom som si kupil simsona - enduro v dost blbom stave, aspon mam celu zimu co robit :wink:

P.S.: A pomaly zistujem ze trap je tiez celkom zaujimavy. :)
Renault Megane Century, 1998, 1,6e/66 - Asterix
Renault Megane Scenic RX 4, 2001, 1,9DCi - Obelix
Toyota Land Cruiser 120, 2005, 3l D4D - Tank
Obrázek

VladoOC_cz
Experienced member
Příspěvky: 981
Registrován: sob kvě 28, 2005 15:11
Bydliště: Považská Bystrica občas Brno

Příspěvek od VladoOC_cz » stř srp 30, 2006 19:52

no ja sa hrajkám s mojimi Lagunami, ako koníčka mam servis PC, internet, a samozrejme krásne letné jazdy na skútri 8) .
VelSatis 3.5 V6, 2004, Privilege v šedej koži, drevenný volant.... Víkendovka - Lagunka Initiale Paris v šedej koži, 1998, zelená metalíza, 3.0 V6 24V, manual a Megane II cc 1.9dCi 2004, projekt renovácie bordový R25 GTX, 2.2, 79kW, 1987.

Uživatelský avatar
Monika2
Advanced member
Příspěvky: 472
Registrován: ned srp 06, 2006 12:35
Bydliště: Vyšší Brod

Re: Jaké máte koníčky?

Příspěvek od Monika2 » stř srp 30, 2006 21:35

Sova píše:
Monika2 píše:Tak si říkám, když už víme jaké má kdo povolání, mohli bychom si pokecat o tom jak trávíme volný čásek /pokud ho netrávíme zrovna v práci nebo z mazlíčky v garáži/

tedy začnu:
z těch povinných koníčků je to vaření a po dobrém dlabanci :hajiII:, věnuju se kynologii, mám dva psy (NO a americký buldog) :zspic: , několik let jsem hrála fotbal za ženský mužstvo, když mám čas vyjedu si na kole a samozřejmě autíška, hlavně veteráni a škodovky v tuningu :wink:
Fotbal,auta :scratch: Nedal ti pán bůh do vínku místo estrogenu testosteron? :lol:
Nedal ti pán bůh do vínku místo estrogenu testosteron? :D myslím že néé :P už jenom proto že mám vrozený orientační nesmysl, dělám 10 věcí najednou a nikdy nevím co vlastně chci :) :twisted: :cert:
suzuki GS 500E

Uživatelský avatar
Monika2
Advanced member
Příspěvky: 472
Registrován: ned srp 06, 2006 12:35
Bydliště: Vyšší Brod

Příspěvek od Monika2 » stř srp 30, 2006 22:00

a doufám že přijedete s martim na sraz :arrow: zatím nemám čím, v plánu to mám ale nevím jestli budu mít mazlíka doma, uvidím :wink:

krásne letné jazdy na skútri :arrow: o tom si zatím nechávám zdát, snad příští rok :cry:
suzuki GS 500E

Uživatelský avatar
kšanda
Člen RCČR
Příspěvky: 2744
Registrován: úte úno 08, 2005 22:09
Bydliště: Praha - Zahradní Město -> Orlické Záhoří
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké máte koníčky?

Příspěvek od kšanda » čtv srp 31, 2006 02:04

Monika2 píše:
Sova píše:
Monika2 píše:Tak si říkám, když už víme jaké má kdo povolání, mohli bychom si pokecat o tom jak trávíme volný čásek /pokud ho netrávíme zrovna v práci nebo z mazlíčky v garáži/

tedy začnu:
z těch povinných koníčků je to vaření a po dobrém dlabanci :hajiII:, věnuju se kynologii, mám dva psy (NO a americký buldog) :zspic: , několik let jsem hrála fotbal za ženský mužstvo, když mám čas vyjedu si na kole a samozřejmě autíška, hlavně veteráni a škodovky v tuningu :wink:
Fotbal,auta :scratch: Nedal ti pán bůh do vínku místo estrogenu testosteron? :lol:
Nedal ti pán bůh do vínku místo estrogenu testosteron? :D myslím že néé :P už jenom proto že mám vrozený orientační nesmysl, dělám 10 věcí najednou a nikdy nevím co vlastně chci :) :twisted: :cert:
to já ale taky dělám víc věcí najednou.povlíkám si postel, píšu do fora, chci jít na záchod a čistim si zuby. a jak to dopadlo? ležim v nepovlečených peřinách, sem píšu zase kraviny klíče sem nechal určitě v otevřenejch dveřích z druhý strany a s tim záchodem to nebudu rozebírat :wink:
Prej jen francouzi dělaj auta pro lidi. Ale co my prasata?
exRENAULT 21 nyní MITSUBISHI PAJERO r.v. 98 2,5 Td
co nejde silou, jde silou eště větší proto 4x4

Uživatelský avatar
Ing. Milan Voda
Člen RCČR
Příspěvky: 729
Registrován: čtv bře 03, 2005 10:19
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ing. Milan Voda » pát zář 01, 2006 21:17

Mého koníčka někteří už znáte, ostatní odkazuji na www.autosalon.cf.cz - zde je nafocena část mé sbírky. Dalšího mého koníčka si za mě vybrala moje dcera - koně. Skáče parkury. Proto jsem prosadil do rodiny off roada ( bohužel Renault nemá takovýto typ v nabídce) - a začal jsem pokukovat i po čopru. Jenže off roada jsem rozbil, takže je po off roadu a po čopru taky. Taky jsem se jednu dobu zajímal o Napoleóna a jeho bitvy, zvláště tu Slavkovskou. Její dějiště mám kousek - skoro za zahradou. Teď už na to není čas a nějak mě přestal imponovat. Z mé práce už bohužel koníček dávno vyprchal, dnes je to spíš " bitva o zrno".
Další mou láskou jsou Benátky - snad je letos zase uvidím. To ale opravdu nestihnu ten slovenský renault sraz. Zatím ahoj, zbytek v báru pod širým ( a doufám, že i čirým) nebem v Mělníce.Milan.
P.S - To Sova - život strašně letí - začni ho prožívat a ne jen přežívat ( aspoň to tak na mě z tvých příspěvků na tomto fóru působí)
Les Miniatures
R 15 TS, Safrane RXE V6, R 5 GTE 2x
a dalších přes 475 kousků ( stav k 31.12.2008) viz
www.autosalon.cf.cz autosalon minirenaultů

VladoOC_cz
Experienced member
Příspěvky: 981
Registrován: sob kvě 28, 2005 15:11
Bydliště: Považská Bystrica občas Brno

Příspěvek od VladoOC_cz » pát zář 01, 2006 21:24

Ing. Milan Voda píše:To ale opravdu nestihnu ten slovenský renault sraz.
Aky slovenský Renault zraz?? Niečo mi ušlo??
VelSatis 3.5 V6, 2004, Privilege v šedej koži, drevenný volant.... Víkendovka - Lagunka Initiale Paris v šedej koži, 1998, zelená metalíza, 3.0 V6 24V, manual a Megane II cc 1.9dCi 2004, projekt renovácie bordový R25 GTX, 2.2, 79kW, 1987.

Uživatelský avatar
Ing. Milan Voda
Člen RCČR
Příspěvky: 729
Registrován: čtv bře 03, 2005 10:19
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ing. Milan Voda » pát zář 01, 2006 21:36

VladoOC_cz píše:
Ing. Milan Voda píše:To ale opravdu nestihnu ten slovenský renault sraz.
Aky slovenský Renault zraz?? Niečo mi ušlo??
Jasně, Přečti si 7 stránku fora o podzimním srazu v Mělníce - Mario tam má odkaz. Je to kolem 16.9. kolem Blavy.
Les Miniatures
R 15 TS, Safrane RXE V6, R 5 GTE 2x
a dalších přes 475 kousků ( stav k 31.12.2008) viz
www.autosalon.cf.cz autosalon minirenaultů

VladoOC_cz
Experienced member
Příspěvky: 981
Registrován: sob kvě 28, 2005 15:11
Bydliště: Považská Bystrica občas Brno

Příspěvek od VladoOC_cz » pát zář 01, 2006 21:57

Ing. Milan Voda píše:
VladoOC_cz píše:
Ing. Milan Voda píše:To ale opravdu nestihnu ten slovenský renault sraz.
Aky slovenský Renault zraz?? Niečo mi ušlo??
Jasně, Přečti si 7 stránku fora o podzimním srazu v Mělníce - Mario tam má odkaz. Je to kolem 16.9. kolem Blavy.
aha, diky za info. To bude ale asi len lokalny mini zraz :-( a zamerany na veteranov, nie?..
VelSatis 3.5 V6, 2004, Privilege v šedej koži, drevenný volant.... Víkendovka - Lagunka Initiale Paris v šedej koži, 1998, zelená metalíza, 3.0 V6 24V, manual a Megane II cc 1.9dCi 2004, projekt renovácie bordový R25 GTX, 2.2, 79kW, 1987.

Uživatelský avatar
Anarki
Člen RCČR
Příspěvky: 3889
Registrován: ned kvě 29, 2005 22:42
Bydliště: Atomograd
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anarki » úte zář 05, 2006 23:31

Kromě mý pětičky spravuji s kamarádem v rámci možností taky několik dalších aut (Š100, R25, Fáčko, Clio1, F.Brava, R19, F.Fiesta.....)

Když mám volno utíkam kudy se dá, nejlíp tam kde mobil nemá signál :lol:
Na kole do přírody, sjezdovka po lese, občas sprint do kopce.
Po vlastních už chodím jen na houby, nedělní fotbal a do hor.
Na jar, v letě a na podzim chodím s tátou na ryby.
Doma na mě čeká kocour, kterýmu nechutnaj myši ale rybacina :P
Taky se vrtám ve všem co je na elektřinu :) od spotrěbní elektroniky až po PC. Když už večer zapouštím kořeny při PC tak kromě poslouchání muziky si občas zavzpomínam u dobré partičky Unreal Tournament s kluky z CSLA (Czecho Slovak Liberation Army).
Na pivo jedu jen občas(s kamarády a pěšky), místo fitka si jedu s tátou přivydělat při klácení stromů a spracováni dřeva.
V zimě taky chodím na výlety do hor, míslo lyží se příležitostně převezu na prkně.
Ošnečkovaný Cacabus Quintus GT-Blue Storm 5-Ultimate Sensational Orgasm s kovaným srdcom F3+N a šnečkom GT2876RS Real Raider
První R5 GTT na světe kde bylo nainstalované nezávislé topení, analogové švýcarské hodiny Kienzle a pod ... :)
Bacha na parazit Kooperativu :evil:

MillerM
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: stř pro 21, 2022 03:48

Re: Jaké máte koníčky?

Příspěvek od MillerM » stř pro 21, 2022 03:54

Mým koníčkem je hazard. Co si myslíte o šampionátu? Opravdu se mi to líbilo. Dokonce jsem si několikrát vsadil na *** odreklamizováno, smrdí tu reklamní spam *** a dokonce se mi podařilo vyhrát nějaké peníze. A ve finále jsem věřil v Messiho. Velmi krásné góly. Rád bych viděl Českou republiku ve finále.

Uživatelský avatar
ZDENECEKCZ
Grafoman
Příspěvky: 3295
Registrován: pon pro 27, 2010 19:59
Bydliště: Krnov sev. mor.
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké máte koníčky?

Příspěvek od ZDENECEKCZ » stř pro 21, 2022 04:37

Mam tri deti...... Hadejte, co mam za konicka a co me bavi :-D
Moje rajče: https://zdenecekcz.rajce.idnes.cz/
Jawa pionýr rv58(asi)
ČZ 175 rv72
Škoda 1000MB rv67
Škoda 120 M rv89
Škoda Favorit 135LX rv93
Yamaha XJ-600S rv93
Suzuki GSF 600 S Bandit rv98
SUZUKI GSF 600 S Bandit rv00
Renault Laguna 2,2dt rv2000 naj-108250 až 177tis km- recyklace
Yamaha FZ 6 S Fazer 2005
Renault Mégane Grand Tour 1.9dci 88kw rv04 naj-272tis až 299,5tis km
teď:
Renault LAGUNA III 2.0dci 96kw kombi rv10/2008 naj 330400...nyní již přes 367tis
Honda CB 600 S Hornet 2001 červená s najezdem 54180km

Uživatelský avatar
marek230177
Grafoman
Příspěvky: 2030
Registrován: úte čer 14, 2016 09:07

Re: Jaké máte koníčky?

Příspěvek od marek230177 » stř pro 21, 2022 05:18

Konečně téma, kde si můžeme normálně pokecat a málo předpokládám, že se tu pohádáme.... 🍻

Tak já za sebe můžu říct, že jsem muzikant. Už skoro 35 let dělám do hudby.
Kytary všeho druhu a rozličného počtu strun, dále basa, a to jak klasický kontrabas, tak elektrická, v posledních letech taky pětistrunné banjo. A především zpívám.

Styly - bluegrass, country, moderní country, folk.

V současné době hraju několik let ve Velkém Meziříčí v kapele poměrně výrazného regionálního významu a více než čtyřicetiletou historií - na kytary a sólový zpěv (dalo by se říct, že jsem takový frontman, ačkoli nejsem v kapele nějak dlouho a nejsem kapelník, spíš je to pro mou tělesnou výraznost a smysl pro show), pak hostuju v jedné kapele na basu, když jejich basák nemá čas, a pak se scházím s pár dobrými muzikanty u nás v Třebíči, kde hrajeme nejen tyto žánry, ale i něco bigbítového a podobně - to rovněž na basu.

Dá se říct, že to není koníček, dá se to nazvat životní vášní a smyslem. Takže nemám prostor na cokoli jiného a jsem za to vlastně moc rád.
RENAULT Mégane Grandtour II 1,5dCi 78kW K9K732 (*2008)
RENAULT Scenic III 1,4TCe 96kW H4J700 (*2012)
RENAULT Master IV 2,3dCi 132kW M9T716 (*2020)

Uživatelský avatar
ZDENECEKCZ
Grafoman
Příspěvky: 3295
Registrován: pon pro 27, 2010 19:59
Bydliště: Krnov sev. mor.
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké máte koníčky?

Příspěvek od ZDENECEKCZ » stř pro 21, 2022 05:23

A ze bys dal,aspon nezav skupiny/skupin, at muzrm kouknout na jutub treba?
Bo me.je treba dost blizka hudba Michala Tucneho, ale jinak jsem depešak telem i dusi
Moje rajče: https://zdenecekcz.rajce.idnes.cz/
Jawa pionýr rv58(asi)
ČZ 175 rv72
Škoda 1000MB rv67
Škoda 120 M rv89
Škoda Favorit 135LX rv93
Yamaha XJ-600S rv93
Suzuki GSF 600 S Bandit rv98
SUZUKI GSF 600 S Bandit rv00
Renault Laguna 2,2dt rv2000 naj-108250 až 177tis km- recyklace
Yamaha FZ 6 S Fazer 2005
Renault Mégane Grand Tour 1.9dci 88kw rv04 naj-272tis až 299,5tis km
teď:
Renault LAGUNA III 2.0dci 96kw kombi rv10/2008 naj 330400...nyní již přes 367tis
Honda CB 600 S Hornet 2001 červená s najezdem 54180km

Uživatelský avatar
marek230177
Grafoman
Příspěvky: 2030
Registrován: úte čer 14, 2016 09:07

Re: Jaké máte koníčky?

Příspěvek od marek230177 » stř pro 21, 2022 08:30

Díky za zájem. Stačí říct.......😉

https://youtube.com/@stetsoncountrymusic7444

Tohle je oficiální YouTube kanál. Ale určitě je k dohledání i celá řada našich videí od jiných přispěvovatelů, stačí hledat. Nicméně pozor, kapel s tímhle názvem je v republice víc. Je dobré při hledání zadávat k názvu kapely i Velké Meziříčí, pak to najde spolehlivě.

Anebo můžu nabídnout FB profil https://www.facebook.com/profile.php?id=100063239740359
Případně na Instagramu jsme k nalezení pod stejným názvem jako na FB.
RENAULT Mégane Grandtour II 1,5dCi 78kW K9K732 (*2008)
RENAULT Scenic III 1,4TCe 96kW H4J700 (*2012)
RENAULT Master IV 2,3dCi 132kW M9T716 (*2020)

Vavřinec
Starting member
Příspěvky: 97
Registrován: úte bře 05, 2019 17:34

Re: Jaké máte koníčky?

Příspěvek od Vavřinec » čtv pro 22, 2022 20:27

... v mládí jsem měl koníčka ke kterému mě přivedl otec a to 'rozhodčí lehké atletiky' pak přišla rodina děti práce na směny a koníčku byl konec. Dětska vyrostla přišla i vnoučata a mě odchod do důchodu. A co teď? Trochu času vzal covid ale dal jsem se na golf. Tento sport se mi vždy líbil a hřiště mám půl km od bydliště. Přihlásil jsem se na kurz složil zkoušky koupil vybavení a členství v klubu. Ani to nestojí moc peněz jak si mnozí myslí./Kdo kouří krabičku denně a přestane a dá se na golf tak ještě ušetří věřte mi./ Úplně jsem tomu propadl je to bezva sportovní vyžití v létě i v zimě v hale a hlavně mě to baví. A také dá se to hrát fakt do vysokého věku. Takže sportu zdar. V.

Odpovědět

Zpět na „Diskuse a pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů