Lemforder

Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.

Moderátor: Moderators General

Pravidla fóra
Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.
Odpovědět
Handsgrip
Starting member
Příspěvky: 30
Registrován: čtv bře 13, 2014 23:15

Lemforder

Příspěvek od Handsgrip » sob bře 29, 2014 21:13

Zdravím, prosím zda-li máte někdo zkušenosti s díly podvozku zn. Lemforder. Konkrétně tyčky stabilizátoru, slyšel jsem o jejich vysoké životnosti-cena je dvojnásobná v porovnání např. s FEBI.
Dík.

Šamša
Moderátor
Příspěvky: 11698
Registrován: sob črc 10, 2004 23:59
Bydliště: Vysokomýtsko - Choceňsko

Re: Lemforder

Příspěvek od Šamša » sob bře 29, 2014 23:00

Mám na podvozku Lemförder přes 100.000 km(předek - ramena, tyčky, celá spojovačka)(zadek - silenty). Zatím dobrý. A to jezdím po českých tankodromech.
Laguna II. 2007 2.0dCi Carminat 2 127kW, podložky Eibach (rozšířeno +4cm), 201000km
Laguna II. 2003 2.0T Carminat Initiale Paris 120kW, napadeno kutilem domácím, ale pracuje se na tom 220000km
BMW 635csiA 1987 155kW AC Schnitzer 17" 357000km (vytahuju jen za sluníčka a když mám na benál:-)
[img]

Handsgrip
Starting member
Příspěvky: 30
Registrován: čtv bře 13, 2014 23:15

Re: Lemforder

Příspěvek od Handsgrip » pon bře 31, 2014 19:54

Díky za info, to je nářez vzhledem ke stavu našich silnic. Jezdím opatrně a ,,víceméně po kvalitních cestách" , když vynechám např. Liberec a na Peugeot 306 s 1,6 takže lehký auto mě FEBI tyčky stabilizátoru vydržely necelý rok-10tis km.

Uživatelský avatar
benisek josef
Senior member
Příspěvky: 1084
Registrován: úte bře 23, 2010 20:31
Bydliště: Hostouň u Horšovského Týna

Re: Lemforder

Příspěvek od benisek josef » úte dub 01, 2014 20:18

ja jezdim s espacem III po nemeckych cestach a dalnicich a uklidnim te febi cca 15tis a byly tycky vytriskany...koupil jsem delphy uz mam na nich 65tis a teprve ted se zacinaj lehce projevovat takze jeste tech 10tis vydrzi...asi tak nak...ale Lemförder jsem mel na predchozim aute dostal sem je v kufru pri koupi a po 40tis jsem ho prodal a drzely...takze maslo jako febi to nejspis nebude...
Grand Espace III (konecne poradnej rodinej kocar se sportovnim duchem)3l V6 24v automat a LPG solaris obd V3(sesti papinak s 24ventylkama o obsahu sesti velkych pivaku :-D )rok01 vybava E3 kuze alakandr a krom proskleny strechy, sedaku v elektrice a v plne kuzi a napisu initalia asi komplet vybava...

Drive:citroen xm 2.5td musketier(pro me nejvic nej nej auto panove) a jine francouzke supliky :-D

Odpovědět

Zpět na „Diskuse a pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů