Pomoc prosim

Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.

Moderátor: Moderators General

Pravidla fóra
Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.
Odpovědět
MSI
Starting member
Příspěvky: 13
Registrován: čtv srp 16, 2012 19:05

Pomoc prosim

Příspěvek od MSI » pát srp 17, 2012 08:57

Zdravim, chci si koupit tohle auto http://autovychopen.cz/autadetail.php?auto=75 . vypada dobře v pondělí pro něj jedu, borec se mi v telefonu přiznal že ma nejspíš vychozenou hardyspojku, mam trochu strach, nebyly jste se na nej taky nekdo divat ? Na co si mam dat pozor ? Borek v bazaru mi řekl ze to hučí. četl jsem tady to forum o hardy a kardanech a visko a příčin muže byt vic, konkretně hardy mi obavy nedela to je par korun, ale co když to bude kardan , nebo visko ? Na co se mam zaměřit až to budu projíždět ? Diky moc. Nemel by nekdo kdo má RX4 v pondelí se tam cas se mnou jet podivat ? Dopravu hradím.

safy
Experienced member
Příspěvky: 534
Registrován: čtv kvě 15, 2008 18:45

Re: Pomoc prosim

Příspěvek od safy » pát srp 17, 2012 19:44

Na prodejce,který neumí ani napsat správně obsah a výkon,bych se zvysoka........to jistě svědčí o jeho znalostech.
Renault Safrane 2.5 20V Renault Megane 1.6e Renault 9 TC Renault 8 1130 Renault 8 1132 Renault 16 TL,TS,TX Peugeot 205 GRD Peugeot 504 TI Barkas B 1000 Opel Astra 1.4 Fiat Uno 55 Fiat Regata 1.9ds Ford Sierra 2.0 Ford Taunus Coupé 1.6 Alfa Romeo 1750 Berlina Wartburg 311 Wartburg 353 Škoda Favorit

MSI
Starting member
Příspěvky: 13
Registrován: čtv srp 16, 2012 19:05

Re: Pomoc prosim

Příspěvek od MSI » pát srp 17, 2012 20:14

Taky sem si toho všimnul.

Odpovědět

Zpět na „Diskuse a pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů