renaulta nikdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.

Moderátor: Moderators General

Pravidla fóra
Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: renaulta nikdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od Zefek » stř bře 07, 2012 07:49

Známá závada, problém bude v kabeláži.
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

Maky
Člen RCČR
Příspěvky: 946
Registrován: sob pro 19, 2009 16:38
Bydliště: Lysá nad Labem

Re: renaulta nikdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od Maky » stř bře 07, 2012 09:47

Zdarec, hoši, Too B.F.G., tak k doktorovi chodím pravidelně, a hlavu a jiné věci viděl stokrát, ba i nějaké léky píše, ale na bolesti hlavy nic nepotřebuju, a blbej mozek, to si asi měl na mysli??? léčit nejde??? , ale k tématu, tak rencka mám již druhého, ano mnozí řeknou, měl sem jich již deset, tak nekafrej, ale musím si také ohřát polívčičku, první byl 19 z roku 1994, 1,4 benzín, auto žádný výstřelek techniky ani módy, ale poctivý sluha, a dojel až na konec evropy... španělské pobřeží až na Gibraltar a také na bývalou daču expresidenta ( Faro),celé Portugalské pobřeží a Francii, dojel až na Ukrajinskou hranici, taky celé chorvatsko v plném obsazení...spotřeba do 7 litrů, oproti felicii, která byla vrstevník, tak výborný auto!!!!, No a nyní mám Scenika Granda 7 mist. 1,9 2005, a naprostá spokojenost. A zase když porovnám výbavu vozidla v době pořízení tak takovou nenabízel možná ani mercedes. No a k nářkům lidí kteří mají s renaulty problémy, tak musím říci, že problémy mají všechny značky. A kdo nechce rencka, tak ať si koupí audinu, ale ono to bude zase o penězích že???za ty prachy audina = vrak!!! No a největší problém rencků a v tom musím dát za pravdu těm co mají špatné skušenosti je úroveň značkových servisů, a přístup pracovníků k majitelům rencků,, teda asi i budou světlé vyjimky ale já zatím jen špatné skušenosti!!! Raději neznačkovej servis ale ochota a úcta k zákaznikovi, než diletantství, pohrdání a neochota.
RGS dCi 1,9,2005,Skladací obytný přívěs, Babeta210.,domo kros PiČz 150., JAWA 250 1953., YAMAHA RD 80 kapotáž,kotouče, liťáky.,
http://grandscenic.forumn.net

Novotka
Senior member
Příspěvky: 1609
Registrován: sob dub 23, 2005 09:33
Bydliště: Pardubice

Re: renaulta nikdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od Novotka » stř bře 07, 2012 17:20

Hlavně nářky má pár lidí,zde jich debatuje max 15 majitelu jak spokojených tak nespokojených.A Renaultů jezdí opravdu víc,mnohem víc,ne jen ty Vaše s fůrou problémů.
Nov
Megane Scenic Kaleido rv.99 1,6 16v 79kw prodano
Laguna Grandtour RXT rv.98 1,8 16v 88kw
Grand Espace IV rv. 04 2,0 T 120 kw Expression
http://novotkap.rajce.idnes.cz/obr/

Uživatelský avatar
Švejdula
Senior member
Příspěvky: 1445
Registrován: čtv bře 01, 2007 16:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: renaulta nikdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od Švejdula » čtv bře 08, 2012 23:26

Tak renaultů jsem měl taky celkem dost, viz můj podpis, sfrane 3.Oi najezdil na ukraině cca 50tis. km za 2 roky a kromě svíček a oleje Pohoda . Jo a ještě jsem dělal komplet spojku která stála cca 15 tisi s prací a potom naprostá spokojenost !!!
Nechtěl bych tu spojku dělat třeba na S-klasse.
Na renaulta nedám dopustit, záleží hodně jak se k němu člověk chová a od koho to auto koupí.

P.s. Renaulta mám tak rád že jsem si udělal radost a koupil diagnostiku CAN CLIP 116. :ikonrock:
776701460

S CLIPem jde všechno líp .


Laguna II 1,9 Dci 88Kw .

Jose_mb
Starting member
Příspěvky: 8
Registrován: stř srp 04, 2010 20:16
Bydliště: Praha

Re: renaulta nikdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od Jose_mb » pát bře 23, 2012 10:56

Já bych to tak vyhroceně neviděl, že Renault nikdy. Naopak se mi líbí třeba tenhle Safrane.
Můžete mi ale někdo říct, proč je to tak levný a nikdo po něm ještě neskočil ? Vždyt o rok novější laguna 2001 a vejš stojí min. 2x víc nebo 3x. /nenašel sem tu téma jen pokec o inzerátech/

http://www.sauto.cz/osobni/detail/renau ... oFrom=list

Mělo by to mít českou servisku a dokumenty, chápu-li dobře. Není to úplně plná výbava, ale čert to vem.

Tenhle je samo hezčí, ale už je to za tuhle legraci moc:
http://www.sauto.cz/osobni/detail/renau ... oFrom=list

safy
Experienced member
Příspěvky: 534
Registrován: čtv kvě 15, 2008 18:45

Re: renaulta nikdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od safy » pát bře 23, 2012 16:39

Safranů se vyrobilo 310tisíc.Vždy to bylo zboží,které rozhodně netrhalo prodejní statistiky/krom Francie/ a dá se říci,že první majitelé byly vesměs firmy,nebo lidé,kteří na to prostě měli,nebo potřebovali pohodlí při dlouhých cestách - zpěvák Jan Nedvěd.Dnes,12 let po skončení výroby,ho koupí jen ten,kdo ho dobře zná a pověst Renaultů všeobecně mu nevadí.Nikdo jiný a proto je cena taková,jaká je.Je to obyčejná,šedá myš na pohled,pod kabátem se však skrývá nesmírně pohodlný,pohodový a nadčasový vůz se skvělou,spolehlivou a krom automatu i odolnou technikou.Kdo se s ním svezl,či ho zná,ví přesně,o čem píši.U posledních verzí s oběma švédskými motory se už montoval japonský automat Aisin Warner,takže i jako ojeté jsou naprosto spolehlivé.Safrane nikdy nemůže suplovat roli přines-podrž,či dělníka na pojížďky do práce.Na to nebyl ani vyroben,ani navržen.Ale jako cestovní,pohodlný a bezpečný kočár pro rodinu může fungovat ještě spoustu let.V pohodlí,o jakém si majitelé dunivých popelnic z koncernu mohou nechat jen zdát.
Renault Safrane 2.5 20V Renault Megane 1.6e Renault 9 TC Renault 8 1130 Renault 8 1132 Renault 16 TL,TS,TX Peugeot 205 GRD Peugeot 504 TI Barkas B 1000 Opel Astra 1.4 Fiat Uno 55 Fiat Regata 1.9ds Ford Sierra 2.0 Ford Taunus Coupé 1.6 Alfa Romeo 1750 Berlina Wartburg 311 Wartburg 353 Škoda Favorit

Novotka
Senior member
Příspěvky: 1609
Registrován: sob dub 23, 2005 09:33
Bydliště: Pardubice

Re: renaulta nikdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od Novotka » pát bře 23, 2012 16:57

Ta cena toho prvního je tak akorát,je to levné staré auto,které bylo jako nové hodně drahé a vypadá stále pěkně.Srovnávat s Lagunou která se dá pořídit taky kolem 50 tis moc nejde.Safráne je super vybavenej ,ale například bezpečností je v době svého vzniku tudíž 90tý léta.
Nov
Megane Scenic Kaleido rv.99 1,6 16v 79kw prodano
Laguna Grandtour RXT rv.98 1,8 16v 88kw
Grand Espace IV rv. 04 2,0 T 120 kw Expression
http://novotkap.rajce.idnes.cz/obr/

Odpovědět

Zpět na „Diskuse a pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů