Alcapone - jeho topic

Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.

Moderátor: Moderators General

Pravidla fóra
Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.
cichlida
Starting member
Příspěvky: 30
Registrován: úte zář 25, 2007 17:28
Bydliště: struha 792

Příspěvek od cichlida » úte zář 28, 2010 18:58

roman R25TX píše:Josko nezoufej.. nová vana je tak za 5000,- :D
5000kč za novou vanu ,to je nějaká ........ né? Vždyt to by se vzhledem ke stáří auta ani nevyplatilo opravovat.Ale co,hlavně ,že jsme si to na srazu užili né.S těma zatáčkama mám taky docela problém.A kolik by třeba stála vana na jedničkovou lagunu?

Kolego, pozor na ten slovník!!!!!!!!!
M.

cichlida
Starting member
Příspěvky: 30
Registrován: úte zář 25, 2007 17:28
Bydliště: struha 792

Příspěvek od cichlida » úte zář 28, 2010 19:04

svar píše:
alcapone píše:
Pavel_trol píše:
alcapone píše:Te fakt perfektni, pánové to se vám zase něco povedlo. 2 auta urvaná vana, bohužel z těch aut je jedno moje. Tak a mohu schánět odtah a vanu, díky předem za nabídky, jo na R25 2.1 turboD. Naučíte si tady konečně vážit aut a posílat je na silnice tomu určené a ne na nějaký JZD silnice.
Také bych k tomu rád něco napsal. Měl jsem před Cliem R25, nikdy jsem neměl nejmenší problém s povrchem komunikace. Letos jsem jel orienťáky opět s Cliem. Podvozek není nijak upravovaný, ale jelikož je to SPORT je tužší a nižší než standardní Clia. Jsem si jistý že světelní výška je minimálně o 5 cm menší než u R25. S Cliem nejezdím pomalu, což většina tady ví. To že údajně neumím zatáčet, je jiná kapitola :-) Nicméně jsem neměl jakýkoliv problém při průjezdu letošního orienťáku. Opravdu si myslíš, že organizátoři pochybili? A to nemluvím o tom, že přede mnou jel ITexpert s Dusterem, kterého jsem v klidu dojel. A to jsou dvě auta, nebe a dudy...
Pavle, tam kde se to stalo, by si to určitě neprojel, tam byla takova vlna, že bys zůstal stat břichem na te vlně o kterou ja a ten Scenik poškodil vanu a to beru to, že R25 měla trochu přizvednutej podvozek oproti originálu.
Jinak nebyl jsem nasranej tolik kvuli tomu poškození, moje blbost, že jsem zahnul kde neměl, ale z přístupu Vás všech. Přišel někdo s pomocí, nepřišel, každej haha, neumíš jezdit a jiné řeči, které mě s opravou nepomohou. Postarej se sám.
Nevím sice, kterou vlnu máš na mysli, ale ta, na které skončil scenic tak byla před obcí Bykev na sjezdu z hlavní cesty na cestu směrem ke střelnici. Že se blbě odbočilo podle iti a byli jsme tam, tak opravdu naše blbost. Do jaké míry máš poškozenou vanu netuším, ale když jsi projížděl kolem nás a křičell z okna, že jsi asi utrhnul motor, tak to zřejmě ještě mazalo a ani jsi se slůvkem nezmínil, že potřebuješ pomoc. Závěrem, každý svého štěstí strůjce a dávat vlastní blbost za vinu pořadatelům se jaksi nesluší. No a co se týká té pomoci, můžu říct za "scenikovou" sekci, že činnost Dawese byla ukázková- díky mu touto cestou
Tu vlnu jsem projel v pohodě takovejch je všude plno nějak jsem se ji vyhnul,ale to že tam zůstali viset dva vozy,tak se domnívám,že to nebyla vlna ,ale snad tsunami.

cichlida
Starting member
Příspěvky: 30
Registrován: úte zář 25, 2007 17:28
Bydliště: struha 792

Příspěvek od cichlida » úte zář 28, 2010 19:06

kubysh píše:No co Vím tak scenika dotáhli do kempu organizátoři. Nevím jak jsi byl na tom ty na té cestě, musel si vyjíždět hodně pozdě po nás. Ale vím že stačilo brnknout komukoliv a určitě by rád pomohl.
Moje řeč,já už jsem Josku táhnul několikrát ,takže to mám nacvičený,ale telefon mlčel.

cichlida
Starting member
Příspěvky: 30
Registrován: úte zář 25, 2007 17:28
Bydliště: struha 792

Příspěvek od cichlida » úte zář 28, 2010 19:08

kmarty píše:Taky jsem tam letos nebyl, proto nemuzu rict jestli i tentokrat zaznelo od poradatelu neco ve smyslu "Potka-li Vas na ceste nejaky problem, volejte na telefon .... . Mame k dispozici odtah a tak.".
To už dopilujem na další rok,tak aby se tyhle problémi minimalizovali a tím pádem jsme si to pořádně užili.

Uživatelský avatar
roman R25TX
Člen RCČR
Příspěvky: 580
Registrován: sob zář 22, 2007 22:13
Bydliště: Praha

Příspěvek od roman R25TX » úte zář 28, 2010 19:40

cichlida píše:
roman R25TX píše:Josko nezoufej.. nová vana je tak za 5000,- :D
5000kč za novou vanu ,to je nějaká píčovina né? Vždyt to by se vzhledem ke stáří auta ani nevyplatilo opravovat.Ale co,hlavně ,že jsme si to na srazu užili né.S těma zatáčkama mám taky docela problém.A kolik by třeba stála vana na jedničkovou lagunu?

Pozor na slova? žádná pi...... ale cena dle ceníku Renaultu

Uživatelský avatar
Pavel_trol
Člen RCČR
Příspěvky: 722
Registrován: čtv lis 24, 2005 10:21
Bydliště: Ruda okr. Rakovník

Příspěvek od Pavel_trol » úte zář 28, 2010 19:47

Tak to je samozřejmost, když někoho uvidím v nesnázích. Jelikož jsem ale vyrážel druhý na trať a nikoho jsem neviděl, kdo by měl problém, ...
Renault Clio SPORT 2.0 16V 172
Renault Laguna III 2.0 dci
IN MEMORY:
Renault Clio SPORT 2.0 16V 172
Renault R25 2.9 V6 Baccara
Renault R11 1.4 GTL

Uživatelský avatar
kubysh
Člen RCČR
Příspěvky: 417
Registrován: sob srp 22, 2009 17:35
Bydliště: Rosice u Brna

Příspěvek od kubysh » úte zář 28, 2010 20:13

Pavel_trol píše:Tak to je samozřejmost, když někoho uvidím v nesnázích. Jelikož jsem ale vyrážel druhý na trať a nikoho jsem neviděl, kdo by měl problém, ...
Přesně tak.
Renault Thalia Expression 2005 1.4 16V 72Kw
Renault Megane Grandtour Extreme 2009 1.9 dci 96Kw

Uživatelský avatar
roman R25TX
Člen RCČR
Příspěvky: 580
Registrován: sob zář 22, 2007 22:13
Bydliště: Praha

Příspěvek od roman R25TX » úte zář 28, 2010 22:33

cichlida píše:
roman R25TX píše:Josko nezoufej.. nová vana je tak za 5000,- :D
5000kč za novou vanu ,to je nějaká ........ né? Vždyt to by se vzhledem ke stáří auta ani nevyplatilo opravovat.Ale co,hlavně ,že jsme si to na srazu užili né.S těma zatáčkama mám taky docela problém.A kolik by třeba stála vana na jedničkovou lagunu?

Kolego, pozor na ten slovník!!!!!!!!!
M.
nevím co máš za motor ale Např.Laguna I, typ B56Z, mot. F3P 724,přev.JB3

vana 2840,-,těsnění 715,- vše bez DPH

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » úte zář 28, 2010 23:38

Organizátoři jsou vždy připraveni pomoct, nikdy jsme nikoho nenechali ve štychu. Kdo s námi jezdí srazy pravidelně to dobře ví.
(... ovšem pokud o problému nevíme...).
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
roman R25TX
Člen RCČR
Příspěvky: 580
Registrován: sob zář 22, 2007 22:13
Bydliště: Praha

Příspěvek od roman R25TX » úte zář 28, 2010 23:42

DDT píše:Organizátoři jsou vždy připraveni pomoct, nikdy jsme nikoho nenechali ve štychu. Kdo s námi jezdí srazy pravidelně to dobře ví.
(... ovšem pokud o problému nevíme...).

Viktore neřešto to nemá cenu? Stejně si povedou svou. Mrzí mne že jsem tam nemohl být. R25 je sice nastrojená ale nedokončená a Megan po kroupách v Avantu.

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » úte zář 28, 2010 23:50

roman R25TX píše:
DDT píše:Organizátoři jsou vždy připraveni pomoct, nikdy jsme nikoho nenechali ve štychu. Kdo s námi jezdí srazy pravidelně to dobře ví.
(... ovšem pokud o problému nevíme...).

Viktore neřešto to nemá cenu? Stejně si povedou svou. Mrzí mne že jsem tam nemohl být. R25 je sice nastrojená ale nedokončená a Megan po kroupách v Avantu.
Romane, řeším to, protože se to týká lidí, kteří pro klub a pro všechny, kdo se s námi jezdí bavit makají, aniž by za to něco po někom chtěli...

Mrzí mne to, štvě mne to, ale to je asi tak všechno, co s tím můžu dělat :-(
Kazí mi to náladu z jinak suprového srazu, kde se všichni bavili a rozuměli si...
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
roman R25TX
Člen RCČR
Příspěvky: 580
Registrován: sob zář 22, 2007 22:13
Bydliště: Praha

Příspěvek od roman R25TX » stř zář 29, 2010 00:03

DDT píše:
roman R25TX píše:
DDT píše:Organizátoři jsou vždy připraveni pomoct, nikdy jsme nikoho nenechali ve štychu. Kdo s námi jezdí srazy pravidelně to dobře ví.
(... ovšem pokud o problému nevíme...).

Viktore neřešto to nemá cenu? Stejně si povedou svou. Mrzí mne že jsem tam nemohl být. R25 je sice nastrojená ale nedokončená a Megan po kroupách v Avantu.
Romane, řeším to, protože se to týká lidí, kteří pro klub a pro všechny, kdo se s námi jezdí bavit makají, aniž by za to něco po někom chtěli...

Mrzí mne to, štvě mne to, ale to je asi tak všechno, co s tím můžu dělat :-(
Kazí mi to náladu z jinak suprového srazu, kde se všichni bavili a rozuměli si...
Čas vše zahojí a v květnu se už nebude o tom vědět. Taky jsem po mé havárii v Táboře chtěl dá t R25 do šrotu a jak to dopadlo auto je skoro hotové a diky podpoře několika kamarádů ( žejo pane Kalino) je auto zase schopné jezdit. A ani to moc nestálo.

Uživatelský avatar
Dawes
Moderátor
Příspěvky: 2456
Registrován: stř pro 31, 2003 09:32
Bydliště: Praha-západ

Příspěvek od Dawes » čtv zář 30, 2010 22:04

To jsme rádi, že jste rádi 8)
Svar trochu zveličuje, Scenica odtáhl Panter - Twingo Jirky Zrůbka, byla to pěkná podívaná, zejména pro nic netušící okolojdoucí obyvatelstvo :lol:
A jak už bylo mnohokrát řečeno a napsáno, od toho jsme parta, abychom si navzájem pomáhali. Takže když mám na trati problém, volám. Nebylo by to poprvé, ani naposled. Pamatuju si tuším R19 nebo Mégan I po čelním nárazu na most, pamatuju si R25 zapíchnutou v poli mezi stromem a mostem, teď Scenic, ale taky třeba blesková přeprava malého renaulťáčka na pohotovost. Všechny ty případy mají něco společného, a sice že stačil telefonát nebo slovo, a někdo z nás pro postiženého kamaráda udělal, co v danou chvíli bylo možné a co považujeme za samozřejmé.

Je pravda, že letos nevím o masovém rozhlášení hotline telefonu, třeba jsem u toho nebyl, napříště se pokusíme informovanost vylepšit.
Obrázek

CZ 175 - 477.01 1969 Yamaha XV1100 Virago 1992
ex GRAND Espace III 2.0 8V RXE, F3R-768 1999
ex Renault 25 TX 2.2i J7T, 1988 (Ufo), ex Renault 25 Turbo-D 1985 (Rakef)

Uživatelský avatar
Lesshuhn
Moderátor
Příspěvky: 1058
Registrován: úte pro 30, 2003 23:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lesshuhn » čtv zář 30, 2010 22:52

Bezúplatně zapůjčím vždy na dobu srazu pro tento účel svoje jedinečné číslo :wink:

Uživatelský avatar
Jan Kalina
Grafoman
Příspěvky: 7144
Registrován: čtv bře 04, 2004 17:14
Bydliště: královéhradecko - rychnovsko

Příspěvek od Jan Kalina » čtv zář 30, 2010 23:57

Myslíš to 0609 696969 :?: :P
R20 TS 2.0 1982/www.R20 Turbo-D.zde 2.1 1983/www.R25 V6Turbo.zde 2.5-V6 1985/R25 V6Turbo 2.5-V6 1986/www.R25 Turbo-DX.zde 2.1 1985/R25 V6 Injection 2.7-V6 1985/R25 V6 Injection 2.9-V6 1987, 1988, 1989/Express 1.4 198?/R1363 GTX Automatic 2.0 1983/R136C GTA V6 1985/2017+?/Espace V6 1993/Espace V6 1994/Espace V6 LPG 1996/XR25 1990/Express 1.9dT RT-E3 1997/Laguna 2.0 1995/Kangoo dCi 2008
*** Hledá se odcizená R25 V6 šedá, více info -->>ZDE<<-- ***
*** Hledá se odcizená R25 Baccara vínová, více info -->>ZDE<<-- ***

KarelLaguna
Člen RCČR
Příspěvky: 7
Registrován: ned kvě 31, 2009 19:55
Bydliště: Okružní 921,517 21 Týniště n/Orl

Příspěvek od KarelLaguna » pát říj 01, 2010 11:20

Ahoj,rád bych se taky vyjádřil,jako spolujezdec AlCaponeho k danému.S odstupem času by pro příští sraz,pokud se budu moct jej zúčastnit,aťuž jako řidič vlastního Renaultka,nebo jako Pepikúv spolujezdec,myslím si,že by nebylo vůbec od věci,aby všichni věděli co v takových případech dělat,kam zavolat ap,když Viktor tvrdí,že není pro něj problém nám Všem pomoct,budeli o nehodě informován a požádán o pomoc.Hlavně když někdo přijede s již poškozeným autem(námi dovezená 11 s pobouchanými dveřmi,vykradená,se nefunkčními brzdami) jenom "vtipně" říct,jestli jsme jej dovezli na díly.Nechci snižovat jeho úsilí při přípravě,já na to tolik času věnovat nemúžu,věřím,že na příštím srazu to bude v tomto směru lépe podchyceno a budem vědět,co dělat.Já sice nemám Renaulta,ale chápu svého nejlepšího kamaráda Josku,že každá taková nečekaná oprava nepotěší a co se týče našeho způsobu jízdy a to by mohli potvrdit Ti co v kritickém úseku jeli s námi a jsouli k ostatním nestraní!,že jsme jeli tak 40km/h ne jako na závodní dráze,taky by nám to potvrdili i dopraváci při eventuélní závažnější nehodě.Rád si počtu jiný upřimně a nestranný názor,jak pokud to je v možnostech klubu těmto nedorozuměním,zvlášť od těch,kteří ani nebyli na srazu-Vlastimile!,předcházet a takto poškozeným majitelům miláčků na 4kolech pomáhat.S Pozdravem Karel "Laguna" Vašata.
Karel Vašata ml.;-)

Uživatelský avatar
jakub
Člen RCČR
Příspěvky: 1612
Registrován: pát kvě 07, 2004 09:52
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jakub » pát říj 01, 2010 14:30

No co stalo, stávají se i horší věci že? Potvrdí to jistě pan Rosol, pan Stokuč i pan Ese. :D
Ford Transit mk7 motoodtahovka 2.2Tdci, Kawasaki ZX10R, GeniThalia II 1.2 16V
Motoservis, Pneuservis, Kovodílna, Účetnictví

cichlida
Starting member
Příspěvky: 30
Registrován: úte zář 25, 2007 17:28
Bydliště: struha 792

Příspěvek od cichlida » pát říj 01, 2010 23:54

KarelLaguna píše:Ahoj,rád bych se taky vyjádřil,jako spolujezdec AlCaponeho k danému.S odstupem času by pro příští sraz,pokud se budu moct jej zúčastnit,aťuž jako řidič vlastního Renaultka,nebo jako Pepikúv spolujezdec,myslím si,že by nebylo vůbec od věci,aby všichni věděli co v takových případech dělat,kam zavolat ap,když Viktor tvrdí,že není pro něj problém nám Všem pomoct,budeli o nehodě informován a požádán o pomoc.Hlavně když někdo přijede s již poškozeným autem(námi dovezená 11 s pobouchanými dveřmi,vykradená,se nefunkčními brzdami) jenom "vtipně" říct,jestli jsme jej dovezli na díly.Nechci snižovat jeho úsilí při přípravě,já na to tolik času věnovat nemúžu,věřím,že na příštím srazu to bude v tomto směru lépe podchyceno a budem vědět,co dělat.Já sice nemám Renaulta,ale chápu svého nejlepšího kamaráda Josku,že každá taková nečekaná oprava nepotěší a co se týče našeho způsobu jízdy a to by mohli potvrdit Ti co v kritickém úseku jeli s námi a jsouli k ostatním nestraní!,že jsme jeli tak 40km/h ne jako na závodní dráze,taky by nám to potvrdili i dopraváci při eventuélní závažnější nehodě.Rád si počtu jiný upřimně a nestranný názor,jak pokud to je v možnostech klubu těmto nedorozuměním,zvlášť od těch,kteří ani nebyli na srazu-Vlastimile!,předcházet a takto poškozeným majitelům miláčků na 4kolech pomáhat.S Pozdravem Karel "Laguna" Vašata.
Karle ,velice pěkně si to napsal,skoro jako bych to psal sám.Ale dovol abych něco málo doplnil.Pokud se stane na trati kolize,tak určitě někdo kolem projíždí a nebo má kdokoliv číslo na někoho ,kdo je přítomen na srazu a situace se dá řešit.ALcapone,byl naštván ze situace ,že přítomní na srazu prohodili vtipné poznámky na situaci která se mu přihodila.Tím chci říct,že nikdo ,alespon se domnívám mu to nepřál,ale že to někteří okomentovali způsobem,který se mu nelíbil,tak toho chápu,ale na jednu stranu,vždyt to se mezi lidma dělá,to je normální to je všude tak.Možná se ted budu plést,ale je dost možné ,že tu celou situci podkreslila událost stou neštastnou jedenáctkou.Na závěr mého příspěvku chci ještě dodat,že veškeré mé příspěvky k tématu ,neměly za cíl někoho poškodit a obráceně,ale byli plně vyvážené nikoho neuráželi a nepoškozovali.Určitě bude v silách nás všech některé nedostatky vychytat a vylepšit,aby jsme se na dalším srazu všichni sešli jako přátelé bez osobní zášti a hlavně v dobré náladě.ALcapone psal,že se s některýma rád sejde,ale jinde.Byla by to škoda ,vždyt Pepa je stálice na srazech a nám všem by tam určitě chyběl. S přáním hezkého a slunečného víkendu posílá pozdrav z Vamberka cichlida.

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » ned říj 03, 2010 00:15

za mne už jen male P.S. Joska na mne číslo má, když nikde jinde, tak na členské kartě ;)
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
alcapone
Člen RCČR
Příspěvky: 241
Registrován: čtv kvě 01, 2008 21:24
Bydliště: Hlinné
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alcapone » ned říj 03, 2010 16:21

Za mne omluva, za to co jsem tu spůsobil. To, že jsem měl poškozené auto vědělo hromada lidí včetně organizátorů, mimo Viktora, ale nikdo neřekl ani slovo, chceš zavolat odtahovku nebo něco. Po prohlídce jsem usoudil, že proražení není tak velké a při včasném dolévání oleje by měla zvládnout cestu domů, což zvládla. Nyní je v servise na opravě.
Romane za vanu fakt dávat 5000 hadrů nebudu, to auto si to nezaslouží.
Jedině co mě štve je to, že stále tam možná, pokud ji někdo neukradl, nebo v lepším případě policie neodtáhla, R11. Pokud je od tamtud někdo, jeďte se tam prosím kouknout, zda tam stojí zamknutá. V zadu mam novej zadní tlumič, pakny, páčku světel a volant. Dokud nebude opravena R25 nemohu pro ni jet s platem, páč odtáhnout nejde díky jednomu člověku, který neumí roztahovat starší auta.
Pane Cichlida "Kotyza" laskavě zalezte odkud jste se vynořil, víte prd, nikdy jste na sraze nebyl a to, že jste byl na telefonu je mě naprd, páč by jste tak daleko nejel. A když jsem Vás s Karlem zval, bylo nam řečeno, co bych tam dělal a nikoho tam neznám. Najednou tu ze sebe budete dělat chytrého.

cichlida
Starting member
Příspěvky: 30
Registrován: úte zář 25, 2007 17:28
Bydliště: struha 792

Příspěvek od cichlida » ned říj 03, 2010 22:52

alcapone píše:Za mne omluva, za to co jsem tu spůsobil. To, že jsem měl poškozené auto vědělo hromada lidí včetně organizátorů, mimo Viktora, ale nikdo neřekl ani slovo, chceš zavolat odtahovku nebo něco. Po prohlídce jsem usoudil, že proražení není tak velké a při včasném dolévání oleje by měla zvládnout cestu domů, což zvládla. Nyní je v servise na opravě.
Romane za vanu fakt dávat 5000 hadrů nebudu, to auto si to nezaslouží.
Jedině co mě štve je to, že stále tam možná, pokud ji někdo neukradl, nebo v lepším případě policie neodtáhla, R11. Pokud je od tamtud někdo, jeďte se tam prosím kouknout, zda tam stojí zamknutá. V zadu mam novej zadní tlumič, pakny, páčku světel a volant. Dokud nebude opravena R25 nemohu pro ni jet s platem, páč odtáhnout nejde díky jednomu člověku, který neumí roztahovat starší auta.
Pane Cichlida "Kotyza" laskavě zalezte odkud jste se vynořil, víte prd, nikdy jste na sraze nebyl a to, že jste byl na telefonu je mě naprd, páč by jste tak daleko nejel. A když jsem Vás s Karlem zval, bylo nam řečeno, co bych tam dělal a nikoho tam neznám. Najednou tu ze sebe budete dělat chytrého.
Alcapone omlouvat se nemusíš,vždyt diskusní forum je tu odtoho,aby jsme si mohli navzájem pomoct.Jinak mi můžeš tykat jsme přeci stejně starý nebo né.Myslím,že není potřeba užívat výraz typu odkud jsem se vynoři a zalezte,myslím,že se dá použít slušnější forma.Když by jsi chtěl tak by jsme pro tu 11 mohli zajet aspon bych se stavil ve VIVÁRIU MĚLNÍK. V sobotu jsem to nepořídil,tak kdyby byl zájem ,tak se ozvi.Ještě prosim tě kdy budeš dávat fotky ze srazu,já jsem si zapoměl foták a vzpomněl jsem si dálnici a tak jsem se nechtěl už vracet.

Uživatelský avatar
Dawes
Moderátor
Příspěvky: 2456
Registrován: stř pro 31, 2003 09:32
Bydliště: Praha-západ

Příspěvek od Dawes » ned říj 03, 2010 23:19

Alcapone nemám sice plaťák ani gulu, ale mám tyč, na které se auta docela pohodlně tahají - což bylo vidět na soupravě Twingo-Scenic. Pokud by to neznamenalo přejet půl republiky, ale nějakou rozumnou vzdálenost, nabízím ti (mimo jiné za organizátorskou sekci) součinnost v podobě odtahu na štangli. Relativně volné mám pondělí a pak víkend + následující pondělí. Máš-li zájem, napiš PM.
Obrázek

CZ 175 - 477.01 1969 Yamaha XV1100 Virago 1992
ex GRAND Espace III 2.0 8V RXE, F3R-768 1999
ex Renault 25 TX 2.2i J7T, 1988 (Ufo), ex Renault 25 Turbo-D 1985 (Rakef)

Uživatelský avatar
alcapone
Člen RCČR
Příspěvky: 241
Registrován: čtv kvě 01, 2008 21:24
Bydliště: Hlinné
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alcapone » pon říj 04, 2010 18:29

Dawes píše:Alcapone nemám sice plaťák ani gulu, ale mám tyč, na které se auta docela pohodlně tahají - což bylo vidět na soupravě Twingo-Scenic. Pokud by to neznamenalo přejet půl republiky, ale nějakou rozumnou vzdálenost, nabízím ti (mimo jiné za organizátorskou sekci) součinnost v podobě odtahu na štangli. Relativně volné mám pondělí a pak víkend + následující pondělí. Máš-li zájem, napiš PM.
Ahoj
Tyč mam, ale není za co zapřáhnout na R11, te problém. To se tu podařilo jistému členu utrhat. Tady jedině někdo z Mělníka kdo má svářečku a přivaří nové oko z drátu.
Mé první vozidlo R19 1.7 GTS 1989. Dnes R11 1.4 GTL 49 kW 1986, R11 1.7 TXE 55 kW 1987, R19 1.7 TSE 54 kW 1991. Strejda má R19 1.8 RT 5dv. 65 kW 1993.

cichlida
Starting member
Příspěvky: 30
Registrován: úte zář 25, 2007 17:28
Bydliště: struha 792

Příspěvek od cichlida » pon říj 04, 2010 20:10

A který člen ti to utrh?, snad né já? To bylo to jak nám minule prdlo to lano?Jestli to bylo mnou ,tak se ti omlouvám,že jsem ti způsobil starosti.

ITexpert
Člen RCČR
Příspěvky: 2456
Registrován: ned led 11, 2009 17:18
Bydliště: Stochov

Příspěvek od ITexpert » pon říj 04, 2010 20:33

cichlida píše:A který člen ti to utrh?, snad né já? To bylo to jak nám minule prdlo to lano?Jestli to bylo mnou ,tak se ti omlouvám,že jsem ti způsobil starosti.
Oko sem mu utrhl ja dusterem po 300 mozna 400metrech tazeni stejne to nechytlo protoze je tam neco KO podle me to chce vymenit celej motor a bude klid :-) za to ze to ma jen jedno oko nemuzu a kdyz se vyskubne kryt pod motorem tak to uvazes za ram pokud neni shnily tedy no...a na nem to odtahnes treba 1000km
Renault R11 1,4 Turbo 105k - r.v. 1984

Dodge Intrepid 3,5V6 - denni vozitko - r.v. 1993

ITexpert

Odpovědět

Zpět na „Diskuse a pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů