Dobré a "zlé" predajne áut...

Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.

Moderátor: Moderators General

Pravidla fóra
Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.
Uživatelský avatar
dismay
Advanced member
Příspěvky: 414
Registrován: stř srp 18, 2010 13:11

RE

Příspěvek od dismay » úte zář 14, 2010 17:01

Ono je to asi u každého prodejce jinak a záleží skutečně jestli je to na leasing, nebo úvěr.
Renault Fluence 1,6 16V 81 kW/110 k Exception, černá metal Nacre 676, zakoupen 17.8. 2O10 - už prodáno.

Uživatelský avatar
milosssko
Junior member
Příspěvky: 103
Registrován: stř zář 22, 2010 15:47

Příspěvek od milosssko » čtv zář 23, 2010 15:40

Ono je to tak že sú ochotnejší resp. ludskejší predajcovia a potom sú aj chamtivci čo si maržu chcu uchmatnúť len pre seba...na jednej strane sa im nečudujem ,veď kto si dovolí pytať si zľavu v potravinách atď. No pokiaľ predajca vie a chce pomôcť v dnešnej ekonomickej a finančnej situácii , nepozerá sa na kupcu ako bohatého frajera ale jedného z tých vďaka ktorému má on prácu a finančnú zábezpeku pre rodinu.. Ja osobne som mal asi štastie a vedel som sa vždy s jednotlivými predajcami dohodnúť na nejakej zľave..stačilo sa mi potom už len rozhodnúť pre mňa najvýhodnejšiu ponuku.napr : plná nádrž , 17" disky alebo rádio s bluetooth či alarm , no nakoniec som sa dostal na ponuku navigácia grátis a bolo rozhodnuté...
Takže som sa dostal k výbave privilege za cenu exception ešte k tomu pre mňa vyhovujúcejšiemu tmavému interiéru ( malá dcéra )...

Objednaný 1,6 16V exception čierna metalíza + navigácia grátis

Uživatelský avatar
jesuis
Junior member
Příspěvky: 245
Registrován: pon úno 22, 2010 14:45

Příspěvek od jesuis » čtv zář 23, 2010 16:22

milosssko píše:Ono je to tak že sú ochotnejší resp. ludskejší predajcovia a potom sú aj chamtivci čo si maržu chcu uchmatnúť len pre seba...na jednej strane sa im nečudujem ,veď kto si dovolí pytať si zľavu v potravinách atď. No pokiaľ predajca vie a chce pomôcť v dnešnej ekonomickej a finančnej situácii , nepozerá sa na kupcu ako bohatého frajera ale jedného z tých vďaka ktorému má on prácu a finančnú zábezpeku pre rodinu.. Ja osobne som mal asi štastie a vedel som sa vždy s jednotlivými predajcami dohodnúť na nejakej zľave..stačilo sa mi potom už len rozhodnúť pre mňa najvýhodnejšiu ponuku.napr : plná nádrž , 17" disky alebo rádio s bluetooth či alarm , no nakoniec som sa dostal na ponuku navigácia grátis a bolo rozhodnuté...
Takže som sa dostal k výbave privilege za cenu exception ešte k tomu pre mňa vyhovujúcejšiemu tmavému interiéru ( malá dcéra )...

Objednaný 1,6 16V exception čierna metalíza + navigácia grátis
A to si objednaval v poprade? bo ked som kupoval ja tak o zlave sa nedalo ani hovorit tak som dostal akurat tasku s povinnou vybavou a zasterky
Renault Fluence 1,5 dCi 78kW/ 105k privilege, čierna metalíza, xenon, 17" kolesá, arkamys
http://jesuis.galerie.cz/4544276-fluence#66593014

Uživatelský avatar
pali.sk
Senior member
Příspěvky: 1625
Registrován: úte srp 18, 2009 18:14
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pali.sk » čtv zář 23, 2010 16:43

jesuis píše:A to si objednaval v poprade? bo ked som kupoval ja tak o zlave sa nedalo ani hovorit tak som dostal akurat tasku s povinnou vybavou a zasterky
njn nechal si sa ukecať :( Štandardne sa vyššia výbava kupuje za cenu nižšej snáď u každej automobilky (odskúšaný Opel, Renault, Nissan). Niekto predsa musí zaplatiť ten rozdiel tých čo dostali zľavu 1400 EUR a k tomu povinnú výbavu a koberčeky :)
MIII Grandtour 1.6 110k Dyn. black - 9/2009, MIII Grandtour 1.4 TCe 130k Dyn. white - 1/2012
Obrázek
+ diery na kapote spôsobené vonkajším vplyvom
+ rachotiaci presuvník, ktorý neexistuje
+ "ufo" zvuk grátis.

Ale auto je to pekné!

Uživatelský avatar
milosssko
Junior member
Příspěvky: 103
Registrován: stř zář 22, 2010 15:47

Příspěvek od milosssko » čtv zář 23, 2010 19:45

jesuis píše:
milosssko píše:Ono je to tak že sú ochotnejší resp. ludskejší predajcovia a potom sú aj chamtivci čo si maržu chcu uchmatnúť len pre seba...na jednej strane sa im nečudujem ,veď kto si dovolí pytať si zľavu v potravinách atď. No pokiaľ predajca vie a chce pomôcť v dnešnej ekonomickej a finančnej situácii , nepozerá sa na kupcu ako bohatého frajera ale jedného z tých vďaka ktorému má on prácu a finančnú zábezpeku pre rodinu.. Ja osobne som mal asi štastie a vedel som sa vždy s jednotlivými predajcami dohodnúť na nejakej zľave..stačilo sa mi potom už len rozhodnúť pre mňa najvýhodnejšiu ponuku.napr : plná nádrž , 17" disky alebo rádio s bluetooth či alarm , no nakoniec som sa dostal na ponuku navigácia grátis a bolo rozhodnuté...
Takže som sa dostal k výbave privilege za cenu exception ešte k tomu pre mňa vyhovujúcejšiemu tmavému interiéru ( malá dcéra )...

Objednaný 1,6 16V exception čierna metalíza + navigácia grátis
A to si objednaval v poprade? bo ked som kupoval ja tak o zlave sa nedalo ani hovorit tak som dostal akurat tasku s povinnou vybavou a zasterky
Niee v Poprade je asi najslabšia predajňa teda čo sa predajcov a ich znalosti týka a ťažko nazvať tých dvoch pajácov predajcami,, :? vedia toho veelmi málo

Uživatelský avatar
Concionator
Grafoman
Příspěvky: 2188
Registrován: pon kvě 31, 2010 13:14
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Concionator » čtv říj 07, 2010 17:32

Dnes mi volal zástupce firmy Auto Freiberg (Praha 6), že mám od nich auto něco málo přes týden, tak že se prý ptá, jestli je všechno v pořádku, popř. nepotřebuji-li s něčím pomoci či poradit. To je velmi sympatické.
* Bartík - Škoda Favorit 135 L, 43 kW, 1992
* Sáva - Trabant 601 Universal 12 V, 19,1 kW, 1990 (radůstka! ;))
* Jonáš - Renault Fluence 1,6 Exception, 81 kW, 2010, 59 800 km, popelavě béžová, 7,5 l/100 km (osobně zaběhnuto) [22. IX. 2014 odcizen]
http://moje.auto.cz/Psychobolos/jonas.html
http://www.facebook.com/RenaultFluenceCZ

Uživatelský avatar
Jumbo_sk
Junior member
Příspěvky: 105
Registrován: úte bře 30, 2010 21:38

Příspěvek od Jumbo_sk » čtv říj 07, 2010 18:46

Tak to bude určite jeden z tých dobrých predajcov :wink:
<> FLUENCE_1.6_16V_110k_Eclipse
Obrázek

sappa
Advanced member
Příspěvky: 394
Registrován: stř bře 10, 2010 20:33
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sappa » čtv říj 07, 2010 19:21

ja mam podobnu skusenost s predajcom a ozvali sa mi aj priamo s renaultu od importera a pytali sa ako som spokojny a to iste ked som behal s cliom do servisu po kazdej navseteve sa pytali ci je vsetko OK myslim ze je to uplne normalna starostlivost o zakaznika
Fluence Privilege 1.5 dci (105k),
Obrázek

Tesli 777
Starting member
Příspěvky: 39
Registrován: pát črc 16, 2010 18:55
Bydliště: Malacky

Příspěvek od Tesli 777 » čtv říj 07, 2010 19:50

Aj mne dneska doobeda volali a vypytovali sa :))

Uživatelský avatar
IceMan.x
Starting member
Příspěvky: 39
Registrován: úte kvě 18, 2010 21:24

Příspěvek od IceMan.x » čtv říj 07, 2010 20:30

Mě též asi po týdnu volali, a druhý den co jsem si auto odvezl tak ještě přišla SMS.
Fluence 1,6 Exception šedá Platine D69, 16" RSW 331 Antr.
http://moje.auto.cz/Iceman-x/beda.html

Wenny
Starting member
Příspěvky: 38
Registrován: stř kvě 19, 2010 08:43

Standardní péče o zákazníky

Příspěvek od Wenny » čtv říj 07, 2010 23:57

Všichni prodejci Renaultu by se měli do týdne - dvou týdnu ozvat a zeptat se na spokojenost. Takže naopak je podezřelé, kdyby se odněkud neozvali.
Jinak i z cetrály Renaultu se mi ozvali a ptali se na prodejce ...
Renault Fluence Privilege, 1,6 16V (110k), metalíza Eclipse, status-zatím nadmíru spokojený majitel

prts
Starting member
Příspěvky: 7
Registrován: stř říj 20, 2010 09:55

dotazy

Příspěvek od prts » pon říj 25, 2010 21:27

myslím, že tak tři roky zpět se začali prvně ptát na spokojenost přímo z Renaulta. Je to jenom dobře, servis se musí o zákazníka starat s největší péčí a toto jen přispěje ke zkvalitnění služeb.

nir005
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: sob pro 31, 2011 14:36

Re: Dobré a "zlé" predajne áut...

Příspěvek od nir005 » sob pro 31, 2011 15:06

ahojte...

ja som tiez novy majitel a auto som kupoval v Poprade. Dali mi zlavu 1000e + zimna gumy goodyear + montaze prislusenstva. cize si myslim ze celkom fajn a navise v pondelok pred vianocami a v stredu som uz sedel za volantom takze spokojnost aj ked neviem porovnavat s inymi predajnami. A co sa tyka predajcov - pkedze som bol v zahranici informoval som sa u viacerých predajcou o zlavach a ponukach prostrednictvom mailov a z PP mi odpisali stale najrychlejsie takze z tohto pohladu ties spokojnost.
tak asi tolko moja doterajsia a da sa povedat prva skusenost s predajcami v poprade.

Matt71
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: ned led 08, 2012 19:07

Re: Dobré a "zlé" predajne áut...

Příspěvek od Matt71 » pon led 09, 2012 01:07

Já bral auto u Jih 2000 v Brně-Komárově,prodejcem byl M.Ježek .Koncem listopadu jsem se byl v autosalonu ptát na nějaké doplňky,měli zrovna k dispozici předváděčku,zrovna v mnou preferované výbavě,tak jsem to hned vyzkoušel.Nebyla to moje první návštěva této prodejny,zkusil jsem taky prodejny v Auto Pokorný v Brně-Lesné a Opportunity v Brně-Líšni.Přístup v Jih 2000 jednoznačně nejlepší,proto jsem tam 1.12.2011 auto objednal.Zdarma mi nabídli klasiku,povinnou výbavu a koberečky,Defend jsem dostal za cenu bez DPH,navíc mi nabídli veškeré doplňky za cenu bez DPH a to po celou dobu záruky,což jsem hned využil a dostal jsem i slevu 3700 na metalízu.Auto byla skladovka z Hodonína,což je sesterská prodejna,8.12. bylo v Brně.Díky zdržení kvůli nedostatku disků a zimních gum (hned jsem nechal Fluentíka přezout) jsem vůz přebral 17.12.Za příplatek 600 Kč mi vůz přihlásili na evidenci,takže jsem auto převzal už na značkách.Pro někoho možná vyhozený prachy,ale za to pohodlí to stálo.Slevy nebyly nijak velké,ale zase to vyvážila ochota a vstřícné a příjemné prodejcovo chování,což není běžné.
Fluence 1,6 Advantage "Albert",béžová Cendre,doplňky

Uživatelský avatar
Hounddog
Senior member
Příspěvky: 1935
Registrován: pát úno 22, 2008 14:14
Bydliště: Bratislava

Re: Dobré a "zlé" predajne áut...

Příspěvek od Hounddog » pát úno 03, 2012 10:02

Auto som kupoval u Kestlera v BA, obycajna predajna ale rozhodol som sa koli reciam tam auto neservisovat. Auto teda dávam do Renault IStros na vajnorskej a som nadmieru spokojný. Každy problem čo auto mali vyriešili bez nejakých odhováračiek a pod.
Lada 1500s-OHC (1978) 57KW-->
Renault Thalia RN 1.4 8v (2001)-55KW-->
Renault Fluence Exception 1.6 16v (2010)- 81 KW 94 000 km, Mercedes E-klasse 220CDi Elegance (110KW) W211 (2004)
DRIVE THE CHANGE
http://www.facebook.com/RenaultFluenceCZ

cossy
Starting member
Příspěvky: 85
Registrován: úte čer 22, 2010 11:33

Re: Dobré a "zlé" predajne áut...

Příspěvek od cossy » pát úno 03, 2012 13:11

Taky jsem kupoval v JIH2000 brno. Začal jsem tam, udělal kolečko po Brně a nakonec tam skončil. Největší rozdíl byl v přístupu pana Ježka. Což třeba auto Pokorny, tak se k nám chovali, jako bychom jim od zadečku odpadli. Oportunity průměr. Nakonec jsme se domluvili na pov. výbavě, gumy do auta, příčníky na střechu, přezutí na zimní zdarma, tažné zařízenízdarma, uzavření smlouvy zdarma a sleva 1200,- na metalízu. Prodejce výborný, servis těžce pokulhává...
Naposledy upravil(a) cossy dne pon úno 13, 2012 05:56, celkem upraveno 2 x.
R. M. III Grandtour expre. 1.6/74 kw, náš šmoula....

Uživatelský avatar
Hounddog
Senior member
Příspěvky: 1935
Registrován: pát úno 22, 2008 14:14
Bydliště: Bratislava

Re: Dobré a "zlé" predajne áut...

Příspěvek od Hounddog » úte úno 07, 2012 15:25

Kamaratovi sa stalo na Krajinskej ceste v BA (Kestler 2) aby som niekoho neurazil alebo nehanil (kestler-.panonska)....
Tak na tej krajinskej ceste si kupil R.Clio kombi- ako predvadzacie vozdilo za lacnejsi peniaz s 5400 km, dnes ho ma asi 2 roky a zrazil na nom srnu, dal ho do servisu a jak prisiel pre neho tak sa ho pytaju, auto uz bolo tuknute a striekane ze? on ze nie, sak to bola nova predvadzacka, tak mu ukazal miesto a Bang........
Dnes ta okšlu aj tam kde to najmenej čakaš.
Lada 1500s-OHC (1978) 57KW-->
Renault Thalia RN 1.4 8v (2001)-55KW-->
Renault Fluence Exception 1.6 16v (2010)- 81 KW 94 000 km, Mercedes E-klasse 220CDi Elegance (110KW) W211 (2004)
DRIVE THE CHANGE
http://www.facebook.com/RenaultFluenceCZ

Uživatelský avatar
BiKe
Advanced member
Příspěvky: 493
Registrován: úte úno 05, 2008 17:56
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobré a "zlé" predajne áut...

Příspěvek od BiKe » úte úno 07, 2012 19:54

Toto by som nejak neriesil a naozaj nehadzal hned vinu na niektoru predajnu, nie ze by som sa kestlera zastaval, nic s nimi nemam. Ale je uplne normalne a bezne ze aj pocas prepravy sa moze vselico pritrafit a mnoho krat sa vselico opravuje a ano aj strieka ci meni a predajca ani nikto dalej o nicom nevie. kolko krat dovezu auta ktore maju este lakyrnicke papierove pasky na sebe :) ... z tohoto si nikto nemoze robit hlavu, to je proste fakt, ktoremu sa nikto nevyhne a nieje to skontrolovatelne :)
Tym som chcel len povedat ze ono mohlo byt uz lakovane opravovane "z vyroby" teda prepravy a uz k nim take prislo, cize nemuselo to byt ziadne klamanie ani nic podobne.
Nie ze by som to zlahcoval, chapem toho cloveka ktory takto na to pride a moc to nepotesi...
Lagunka Initiale Paris 2,0 dCi 175k

Uživatelský avatar
Hounddog
Senior member
Příspěvky: 1935
Registrován: pát úno 22, 2008 14:14
Bydliště: Bratislava

Re: Dobré a "zlé" predajne áut...

Příspěvek od Hounddog » stř úno 08, 2012 08:02

Pokial mas preliaceny plech od vyroby alebo nieco pod tak to tam nikto negytuje a neprestriekava, meni sa vzdy kus za kus, takze moc neverim tomu ze to je od vyroby. Videl som to vo VW BA. a ked sa to stalo pre prevazani, tak to museli opravovat jedine v predajni. Toto si nemoze niekto dovolit proste. To je ako keby ti niekto predal doma stopkane nohavice alebo ponozky. za co tam potom platis?
Lada 1500s-OHC (1978) 57KW-->
Renault Thalia RN 1.4 8v (2001)-55KW-->
Renault Fluence Exception 1.6 16v (2010)- 81 KW 94 000 km, Mercedes E-klasse 220CDi Elegance (110KW) W211 (2004)
DRIVE THE CHANGE
http://www.facebook.com/RenaultFluenceCZ

rehaksony
Starting member
Příspěvky: 65
Registrován: pon zář 19, 2011 19:21

Re: Dobré a "zlé" predajne áut...

Příspěvek od rehaksony » stř úno 08, 2012 08:58

No tak taky trošku napíšu. Minulý rok jsem kupoval manželce Clio v Auto freiberg v Praze . Jednalo se o předváděčku, ale najeto cca 1000 km, takže prakticky nové. Přístup prodejce- opravdu vynikající - profesionální. Slevu nabídnul sám- oproti novému vozu 20000 kč, což mi přišlo za ujetých 1000 km docela slušné. K tomu jsme se dohodli že do auta zdarma namontuje defendlock / to stojí cca 7000 kč/ Chtěl jsem po nich i zimní pneu - ty mi teda nedali zdarma ale protože je měli na auto už koupené, prodali mi je za 2000 kč komplet- jedná se o celkem kvalitní gumy. No, já byl spokojen, prodejce taky. Přistup v této prodejně, hlavně pan vedoucí prodeje Rybníček - vynikající.
Asi po půl roce jsem si kupoval R. GS III 1,6 dci- sháněl jsem zase něco za slušnou cenu. Nakonec jsem narazil v Autoavant na " předváděčku - najeto cca 800 km, takže vlastně nic. V té době renault normálně nabízel na ceníkové ceny slevu 50000 kč, V autoavant mi nabídli další slevu že je to předváděčka -65000 kč. Po delší debatě přidali ještě slevu 5000 kč, plastovou ochranu kufru /cca 1500/ a koberce do auta. Navíc jsem je požádal aby zjistili u jejich finnancování, jestli nemůžou odpustit poplatek za uzavření smlouvy na leasing - to také vyšlo, takže po mě nechtěli vstupní manipulační paltbu, která je cca 5000 kč. Takže suma sumárum R GS III ,1,6 DCi Dynamique mě stál s najetými 800 kilometry 430000 kč. S tím jsem spokojen. Pokud tedy vynechám obecně "kvalitu " výrobků Renault.
Přístup v Autoavant také nebyl špatný, ale můj dojem z Auto Freiberg byl daleko lepší.

Clio 1,2 extreme
RGS III 1,6 DCi dyn.

Uživatelský avatar
Concionator
Grafoman
Příspěvky: 2188
Registrován: pon kvě 31, 2010 13:14
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobré a "zlé" predajne áut...

Příspěvek od Concionator » stř úno 08, 2012 10:13

Potvrzuji - Auto Freiberg je vynikající autosalon na úrovni a oba prodejci jsou velmi seriózní a dokážou člověku pomoci vybrat, pokud by náhodou nevěděl, po čem přesně sáhnout (já jsem to věděl, ale viděl jsem, jak radí rodině a doporučuje, co na autě chtít a co je naopak postradatelné). Mám s nimi ty nejlepší zkušenosti. Jejich servisák má hodně práce, proto někdy výjimečně zapomene odpovědět na mail, ale po připomenutí je všechno v naprostém pořádku. Další auto, pokud by to byl Renault, bych kupoval určitě u nich.
* Bartík - Škoda Favorit 135 L, 43 kW, 1992
* Sáva - Trabant 601 Universal 12 V, 19,1 kW, 1990 (radůstka! ;))
* Jonáš - Renault Fluence 1,6 Exception, 81 kW, 2010, 59 800 km, popelavě béžová, 7,5 l/100 km (osobně zaběhnuto) [22. IX. 2014 odcizen]
http://moje.auto.cz/Psychobolos/jonas.html
http://www.facebook.com/RenaultFluenceCZ

Uživatelský avatar
BiKe
Advanced member
Příspěvky: 493
Registrován: úte úno 05, 2008 17:56
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobré a "zlé" predajne áut...

Příspěvek od BiKe » stř úno 08, 2012 20:24

Hounddog píše:Pokial mas preliaceny plech od vyroby alebo nieco pod tak to tam nikto negytuje a neprestriekava, meni sa vzdy kus za kus, takze moc neverim tomu ze to je od vyroby. Videl som to vo VW BA. a ked sa to stalo pre prevazani, tak to museli opravovat jedine v predajni. Toto si nemoze niekto dovolit proste. To je ako keby ti niekto predal doma stopkane nohavice alebo ponozky. za co tam potom platis?
pockaj nehovoril si nic o nejakom gyte ani nicom podobnom, to je potom ina rec, ja som to pochopil tak ze bolo nieco menene a to je rozdiel. samozrejme ako hovoris, meni sa vzdy kus za kus, ziadne dorabky ani ziadne "bastlenie".
ked sa nieco stane na preprave, opravuje sa to na predajni jedine v pripade ze sa to stane na poslednej ceste k predajni, ale auto je medzitym xy krat prekladane, cize ked sa to stane tam na tych prekladoch, na predajnu uz dojde opravene. treba rozlisit prepravu a prepravu, lebo pokial sa bavime len o preprave na predajnu to uz je to posledne a zvycajne najkratsie, samotna preprava je vo viacerych prekladoch a medziskladoch... a pri oprave tiez treba rozlisi opravu a "opravu" ale ty si predtym nic o gyte nespominal :) takze suhlasim teraz s tebou.
Lagunka Initiale Paris 2,0 dCi 175k

Uživatelský avatar
Hounddog
Senior member
Příspěvky: 1935
Registrován: pát úno 22, 2008 14:14
Bydliště: Bratislava

Re: Dobré a "zlé" predajne áut...

Příspěvek od Hounddog » čtv úno 09, 2012 07:16

blatnik a dvere boli opravovane, zarovnavane a nanovo striekane, ten mechanik to potom aj ukazoval kde to daval opravit po zrazeni srny.
Lada 1500s-OHC (1978) 57KW-->
Renault Thalia RN 1.4 8v (2001)-55KW-->
Renault Fluence Exception 1.6 16v (2010)- 81 KW 94 000 km, Mercedes E-klasse 220CDi Elegance (110KW) W211 (2004)
DRIVE THE CHANGE
http://www.facebook.com/RenaultFluenceCZ

sobin
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: pát pro 30, 2011 18:33

Dobré a "zlé" predajne áut...

Příspěvek od sobin » pon úno 20, 2012 09:53

Ahoj, nemá prosím někdo z vás, nebo váš známý Fluence ve styling packu ?

Já jsem za styling pack zaplatil celkem 38.000,-Kč tedy cca 1.500 EUR (spoiler na víku kufru, chromovaná lišta na kufru, přední a zadní nárazník a podběhy + lakování každého dílu + práce). Od Sekina (SK) jsem na tomto fóru zjistil, že dal za pack sakumprásk asi 280 EUR. Takže mne na autosalonu asi pěkně oXXXXXi, že by česká vyčůranost ? Na auto jsem dostal super slevu, ale jak to tak zjišťuji, asi si to vybrali jinak.....

Díky za info
Sobin
Naposledy upravil(a) 100KUC dne úte úno 21, 2012 00:30, celkem upraveno 1 x.
Důvod: prosím bez zbytečných vulgárních výrazů
Megane Grandtour, dCi

Uživatelský avatar
makkynka
Experienced member
Příspěvky: 705
Registrován: čtv srp 19, 2010 20:24

Re: vybavy, doplnky, motorizacia a tak

Příspěvek od makkynka » pon úno 20, 2012 09:55

Ja si myslim ze 38 000 neni tolik ty díly jsou drahe a nastrik take. Za 7000kč to nekoupis v zadnem pripade.
Renault Fluence (Agátka) - Comfort, 1.6 benzín , Modrá Crepuscule - najeto 125 000km

Odpovědět

Zpět na „Diskuse a pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů