Dovoz vozu - podfuk?

Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.

Moderátor: Moderators General

Pravidla fóra
Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.
Uživatelský avatar
Skippy87
Člen RCČR
Příspěvky: 924
Registrován: pát čer 19, 2009 09:11

Příspěvek od Skippy87 » úte bře 30, 2010 12:54

jj napsaly, v podstatě jen to, že je to normální vybírat peníze předem a že se mám podívat i na ostatní servery :lol:

I would like to clarify some aspects of this transaction, therefore please read carefully and try to understand what follows.

This transaction is between two individuals and one legal company. One of the individuals is the seller, Mr. Robertson, the other is you and the legal entity is us, EuroLine BBC Cargo. The seller already has been in contact with us, he understood and accepted the procedure. As a result, he left the vehicle in our custody and we were granted the rights to facilitate the sale and transport of the vehicle to a possible buyer.

No doubt, this means that we are a company that assumes all the responsibility for it's actions.

No company in this world would accept to deliver a good with a big value to a private person without that good to be paid before delivery. You can verify all the escrow licensed companies, and see that they require payment from the buyer before the good is delivered. Only this way an escrow licensed company can provide the safest transaction to both the buyer and the seller.

We cannot change procedures or terms of the contract just so it suits you better.
For example let's take www.escrow.com, owned by the biggest escrow company in the world. Please have a look on their website and you can see that any transaction starts in the moment the buyers sends the funds to their escrow account.
So, you just register, establish the price, the goods to be delivered, an inspection period and after that the buyer must send the funds to the escrow account instructed. You can search any escrow company and you will see that they have the same procedures, because it is standard escrow procedure. If you find an escrow service that first allows delivery of the goods and then receives payment to their escrow account, then please point that service to us and we will pay 10% of the price of this vehicle for you.
We are not owned by such a big company, or have eBay to push us to the top, but we do offer more services then 99% of the escrow companies do before asking for the funds like:
-inspecting the vehicle before starting the procedures
-having both the seller and the buyer sign a contract before starting the transaction, the seller has his vehicle insured this way and the buyer has his funds insured
-we even provide with a payment receipt before sending the funds
-we have our own delivery service to avoid delays and shipping problems
-we can even help with registration procedures in most European countries

Now, if you question our methods of business, you surely are questioning all the escrow regulated agents in the world and it feels you are just wasting our time and the seller's and are not really looking to buy this vehicle.
Even if the seller paid for this services and insist to have the transaction your own way, we cannot do such a thing as it would mean the removal of our escrow license within a week from the transaction. The EU laws do not tolerate such infringement of their regulations towards escrow procedure.


na to jsem reagoval následovně a myslím, že už nenapíšou :lol:

Dear Meyer,

I disagree with that !!!!! I do not care whether this is normal, I insist on the delivery of the car and no payment in advance !!!!!

Bring the car to the address, after 5 days I´ll say, if I´ll want buy or not. If so, pay immediate cash on hand and pay more. I´ll pay 8500 euros, if I´ll want to buy a car.

So, car first then money, not vice versa

if you want to sell the car really proceed on my terms. This is my guarantee that I will not be robbed


best regards


nejlepší je ta věta nechci být okraden :lol: :lol:
Renault Scénic 1.9dCi (75kW)
Renault Megane II 1.5dCi (60kW)

Renault Megane III Grandtour GT line (1.2 Tce 115k) Malte modra
Renault Grand Scénic III 2.0 dCi Bose (118/160) FAP
Renault Megane IV GT 1.6 Tce BOSE (151/205) modra Iron

Uživatelský avatar
Skippy87
Člen RCČR
Příspěvky: 924
Registrován: pát čer 19, 2009 09:11

Příspěvek od Skippy87 » úte bře 30, 2010 12:55

přemýšlím, že bych jim napsal o sken té smlouvy, abychom si početly
Renault Scénic 1.9dCi (75kW)
Renault Megane II 1.5dCi (60kW)

Renault Megane III Grandtour GT line (1.2 Tce 115k) Malte modra
Renault Grand Scénic III 2.0 dCi Bose (118/160) FAP
Renault Megane IV GT 1.6 Tce BOSE (151/205) modra Iron

Uživatelský avatar
defuckto
Grafoman
Příspěvky: 2553
Registrován: pát pro 25, 2009 02:26
Bydliště: Tuchoměřice ---------- Praha-Západ

Příspěvek od defuckto » úte bře 30, 2010 13:03

To je sranda.. :-) To zkus, stejně už se budou jen vymlouvat.. :wink:
Moje: Citroën C5 I 2.2 HDi Exclusive
Doma: Renault Clio IIB 1.2 16v, Renault Mégane I Coupé 1.6 16v, Renault Mégane I break 1.9 dCi Privilége
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Wasi
Experienced member
Příspěvky: 545
Registrován: stř úno 06, 2008 18:26

Příspěvek od Wasi » úte bře 30, 2010 13:10

Skippy nasiel som na fore SK autobazaru tvoju spolocnost :D
http://forum.autobazar.eu/pozor-dajte-s ... 14879.html
Espace IV, 2.2 dCi
Clio I, 1.9 D

Uživatelský avatar
Dehumanizer
Člen RCČR
Příspěvky: 1684
Registrován: sob úno 16, 2008 10:58
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba - Račkova dolina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dehumanizer » úte bře 30, 2010 13:11

Este sa mozes tvarit ze si peniaze poslal a pripadne si vyrobit nejake akoze potvrdenie z banky ako to robili na tom autorevue fore co sem niekto poslal link :-) aspon sa zabavime :-)
Laguna III Grandtour GT 4control Energy 2.0 dCi (M9R 858) 127kW, r.v.2014

Uživatelský avatar
Skippy87
Člen RCČR
Příspěvky: 924
Registrován: pát čer 19, 2009 09:11

Příspěvek od Skippy87 » úte bře 30, 2010 13:27

Wasi píše:Skippy nasiel som na fore SK autobazaru tvoju spolocnost :D
http://forum.autobazar.eu/pozor-dajte-s ... 14879.html
to je dobrý, tak jsem tak jsem tam hodil tu společnost a samozřejmě neexistuje
Renault Scénic 1.9dCi (75kW)
Renault Megane II 1.5dCi (60kW)

Renault Megane III Grandtour GT line (1.2 Tce 115k) Malte modra
Renault Grand Scénic III 2.0 dCi Bose (118/160) FAP
Renault Megane IV GT 1.6 Tce BOSE (151/205) modra Iron

ITexpert
Člen RCČR
Příspěvky: 2456
Registrován: ned led 11, 2009 17:18
Bydliště: Stochov

Příspěvek od ITexpert » úte bře 30, 2010 13:33

HonYa píše:skippy...už jsi zapomněl dodat jedinou věc.....musíš na to mít žaludek......takže, kdo do toho jde se mnou? :D...
ze vahas :-) aut mam dost :-)
Renault R11 1,4 Turbo 105k - r.v. 1984

Dodge Intrepid 3,5V6 - denni vozitko - r.v. 1993

ITexpert

Uživatelský avatar
Wizzard
Advanced member
Příspěvky: 411
Registrován: úte říj 06, 2009 16:04
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wizzard » úte bře 30, 2010 13:40

Dehumanizer píše:Este sa mozes tvarit ze si peniaze poslal a pripadne si vyrobit nejake akoze potvrdenie z banky ako to robili na tom autorevue fore co sem niekto poslal link :-) aspon sa zabavime :-)
Myslím že oni budú komunikovať dovtedy, ak im reálne neprídu peniaze na účet, kým si budú myslieť, že človek naletí, ako to bolo v prípade toho Audi. Aj vtedy zrejme ešte komunikovalil preto, lebo peniaze ešte nemali a čakali kedy prídu. Posledná ich odpoveď bola už asi potom, ako im došli peniaze a len klasická výhovorka s tým, že je posledná.
Dacia Logan II Arctica 1.2 16V
ex: Renault Laguna I Phase I 3.0 V6 12V

Uživatelský avatar
Wasi
Experienced member
Příspěvky: 545
Registrován: stř úno 06, 2008 18:26

Příspěvek od Wasi » úte bře 30, 2010 14:09

Ich podpichni, ze by nebolo na chybu si pre taku velku medzinarodnu prepravnu spolocnost po case vybavit aj zivnost :D
Espace IV, 2.2 dCi
Clio I, 1.9 D

Uživatelský avatar
Wizzard
Advanced member
Příspěvky: 411
Registrován: úte říj 06, 2009 16:04
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wizzard » úte bře 30, 2010 14:14

Alebo im napíš, že je to to nejaké podozrivé a že kontaktuješ španielsku, britskú a neviem akú políciu, dáš im všetky mailové kontakty, adresy aj celú komunikáciu, myslím že už sa neozvú :)
Dacia Logan II Arctica 1.2 16V
ex: Renault Laguna I Phase I 3.0 V6 12V

Uživatelský avatar
Skippy87
Člen RCČR
Příspěvky: 924
Registrován: pát čer 19, 2009 09:11

Příspěvek od Skippy87 » úte bře 30, 2010 15:05

Wizzard píše:Alebo im napíš, že je to to nejaké podozrivé a že kontaktuješ španielsku, britskú a neviem akú políciu, dáš im všetky mailové kontakty, adresy aj celú komunikáciu, myslím že už sa neozvú :)
rovnou INTERPOL :lol:
Renault Scénic 1.9dCi (75kW)
Renault Megane II 1.5dCi (60kW)

Renault Megane III Grandtour GT line (1.2 Tce 115k) Malte modra
Renault Grand Scénic III 2.0 dCi Bose (118/160) FAP
Renault Megane IV GT 1.6 Tce BOSE (151/205) modra Iron

Uživatelský avatar
Skippy87
Člen RCČR
Příspěvky: 924
Registrován: pát čer 19, 2009 09:11

Příspěvek od Skippy87 » úte bře 30, 2010 16:41

Unfortunately we already announced the seller that you don't agree with our terms and conditions and he told us that he will find another buyer ! The transaction is canceled !


Thank you!



:lol: :lol: tímto asi diskuse končí, ale zkusil jsem napsat ať mi pošlou copii smlouvy a číslo účtu
Renault Scénic 1.9dCi (75kW)
Renault Megane II 1.5dCi (60kW)

Renault Megane III Grandtour GT line (1.2 Tce 115k) Malte modra
Renault Grand Scénic III 2.0 dCi Bose (118/160) FAP
Renault Megane IV GT 1.6 Tce BOSE (151/205) modra Iron

Uživatelský avatar
Wizzard
Advanced member
Příspěvky: 411
Registrován: úte říj 06, 2009 16:04
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wizzard » úte bře 30, 2010 17:02

Myslím že len čakajú, že teraz si to rozmyslíš a budeš chcieť poslať prachy, a hneď by začali komunikovať :)
Dacia Logan II Arctica 1.2 16V
ex: Renault Laguna I Phase I 3.0 V6 12V

Uživatelský avatar
defuckto
Grafoman
Příspěvky: 2553
Registrován: pát pro 25, 2009 02:26
Bydliště: Tuchoměřice ---------- Praha-Západ

Příspěvek od defuckto » sob kvě 22, 2010 08:52

Moje: Citroën C5 I 2.2 HDi Exclusive
Doma: Renault Clio IIB 1.2 16v, Renault Mégane I Coupé 1.6 16v, Renault Mégane I break 1.9 dCi Privilége
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Dehumanizer
Člen RCČR
Příspěvky: 1684
Registrován: sob úno 16, 2008 10:58
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba - Račkova dolina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dehumanizer » sob kvě 22, 2010 14:02

LOL ze Emiliano Zapata :D Mexicky revolucionar :-)
Laguna III Grandtour GT 4control Energy 2.0 dCi (M9R 858) 127kW, r.v.2014

Uživatelský avatar
defuckto
Grafoman
Příspěvky: 2553
Registrován: pát pro 25, 2009 02:26
Bydliště: Tuchoměřice ---------- Praha-Západ

Příspěvek od defuckto » sob kvě 22, 2010 14:41

Dehumanizer píše: LOL ze Emiliano Zapata :D Mexicky revolucionar :-)
:)
Moje: Citroën C5 I 2.2 HDi Exclusive
Doma: Renault Clio IIB 1.2 16v, Renault Mégane I Coupé 1.6 16v, Renault Mégane I break 1.9 dCi Privilége
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
petr@m
Člen RCČR
Příspěvky: 86
Registrován: čtv lis 27, 2008 19:32
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petr@m » sob kvě 22, 2010 18:14

Tady je to.... nejsi to ty? :-)
http://www.novinky.cz/krimi/200996-podv ... -auta.html

edit: jé sry už to tady je. Zrovna před hodinou jsem to četl pak jdu na forum a vidim super kauf. :D
Megane IV GrandCoupe Tce 140 GPF Itens
Mégane II Sedan 1.6 16V Sportway
Renault 12

ITexpert
Člen RCČR
Příspěvky: 2456
Registrován: ned led 11, 2009 17:18
Bydliště: Stochov

Příspěvek od ITexpert » pát kvě 28, 2010 08:02

Dobrý den,

Chci několika slovy vysvětlit vám mé situaci:
auto bylo ve vlastnictví mého bratra, a teď před dvěma týdny zemřel. On nemají rodinu v Praze / Česká republika. Vůz se bude prodávat s originály všech dokumentů, jako osvědčení o registraci v českém jazyce. Musím vám říct, že žiji ve Španělsku a beru auto z Česká republika do Barcelona se mnou. Vozidlo je v dobrém stavu, nemá žádné technické škody vůbec, žádné škrábance nebo promáčknutí, žádné skryté vady, zákaz kouření. Je to zábavné a robustní řídit. Technické kontroly a měření emisí je prošel a razítkem stejně.
Toto je moje poslední cena a auto to není v leasing, takže budete muset zaplatit pouze tuto cenu a nic víc. Mám všechny papíry z auta a servisní knížka stejně. Vše je OK s autem.
Máte-li zájem, prosím napište mi e-mail.

Děkuju.
parada sou vsude podobna story :-) ach jo umrel mu bratr :lol:
Renault R11 1,4 Turbo 105k - r.v. 1984

Dodge Intrepid 3,5V6 - denni vozitko - r.v. 1993

ITexpert

Nick_of_the_time
Experienced member
Příspěvky: 606
Registrován: pon dub 19, 2010 17:32
Bydliště: Chodová Planá

Příspěvek od Nick_of_the_time » pát kvě 28, 2010 08:08

ITexpert píše:
Dobrý den,

Chci několika slovy vysvětlit vám mé situaci:
auto bylo ve vlastnictví mého bratra, a teď před dvěma týdny zemřel. On nemají rodinu v Praze / Česká republika. Vůz se bude prodávat s originály všech dokumentů, jako osvědčení o registraci v českém jazyce. Musím vám říct, že žiji ve Španělsku a beru auto z Česká republika do Barcelona se mnou. Vozidlo je v dobrém stavu, nemá žádné technické škody vůbec, žádné škrábance nebo promáčknutí, žádné skryté vady, zákaz kouření. Je to zábavné a robustní řídit. Technické kontroly a měření emisí je prošel a razítkem stejně.
Toto je moje poslední cena a auto to není v leasing, takže budete muset zaplatit pouze tuto cenu a nic víc. Mám všechny papíry z auta a servisní knížka stejně. Vše je OK s autem.
Máte-li zájem, prosím napište mi e-mail.

Děkuju.
parada sou vsude podobna story :-) ach jo umrel mu bratr :lol:
Ono postačí pohledem vidět že text přeložil strýček google a hle již je nápadné že zřejmě něco není košer....
od 17.6. Renault Thalia Privilége 1,2 16V

ex: Renault Megane Scenic Centrury 1,6e 66Kw/90HP

ITexpert
Člen RCČR
Příspěvky: 2456
Registrován: ned led 11, 2009 17:18
Bydliště: Stochov

Příspěvek od ITexpert » pát kvě 28, 2010 08:10

Nick_of_the_time píše:
ITexpert píše:
Dobrý den,

Chci několika slovy vysvětlit vám mé situaci:
auto bylo ve vlastnictví mého bratra, a teď před dvěma týdny zemřel. On nemají rodinu v Praze / Česká republika. Vůz se bude prodávat s originály všech dokumentů, jako osvědčení o registraci v českém jazyce. Musím vám říct, že žiji ve Španělsku a beru auto z Česká republika do Barcelona se mnou. Vozidlo je v dobrém stavu, nemá žádné technické škody vůbec, žádné škrábance nebo promáčknutí, žádné skryté vady, zákaz kouření. Je to zábavné a robustní řídit. Technické kontroly a měření emisí je prošel a razítkem stejně.
Toto je moje poslední cena a auto to není v leasing, takže budete muset zaplatit pouze tuto cenu a nic víc. Mám všechny papíry z auta a servisní knížka stejně. Vše je OK s autem.
Máte-li zájem, prosím napište mi e-mail.

Děkuju.
parada sou vsude podobna story :-) ach jo umrel mu bratr :lol:
Ono postačí pohledem vidět že text přeložil strýček google a hle již je nápadné že zřejmě něco není košer....
je to podtim v AJ to uz sem nekopiroval, je to pouze o tom, ze on neni cech ale jeho bratr byl ... uvidime co napise daql :-)
Renault R11 1,4 Turbo 105k - r.v. 1984

Dodge Intrepid 3,5V6 - denni vozitko - r.v. 1993

ITexpert

Uživatelský avatar
defuckto
Grafoman
Příspěvky: 2553
Registrován: pát pro 25, 2009 02:26
Bydliště: Tuchoměřice ---------- Praha-Západ

Příspěvek od defuckto » pát kvě 28, 2010 09:17

Tak tohle je dobrý: Je to zábavné a robustní řídit. :)
Moje: Citroën C5 I 2.2 HDi Exclusive
Doma: Renault Clio IIB 1.2 16v, Renault Mégane I Coupé 1.6 16v, Renault Mégane I break 1.9 dCi Privilége
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
mtv
Experienced member
Příspěvky: 671
Registrován: ned zář 06, 2009 20:14
Bydliště: Teplice

Příspěvek od mtv » pát kvě 28, 2010 10:12

jj, tak takhle podobně mi přišla nabídka na passata krasavec za libovku. taky mu chudákovi umřel brácha, ale pro změnu byl z anglie... :)
Škoda 100L rv 1973,Škoda 120 užovka rv 1983, Škoda 105L rv 1987, Škoda favorit rv 1994, , Daewoo espero 1,6 16v 66kw rv 1997 (těžkej krok mimo), RENAULT 19 1,7 54kw rv 1994, Kia sephia 1,6 59kw rv 1994, dlouhodobě půjčený Opel meriva 1,6 údajně 74kw rv2004(strašný auto). RENAULT LAGUNA GRANDTOUR 1,8 16v 88kw LPG rv 2002.Lagunka už je ve světě a nyní jezdim Škoda fabia I combi 1,9TDi 74Kw 2001 a naprostá spokojenost...

(Miloš)
Starting member
Příspěvky: 56
Registrován: pát bře 05, 2010 22:23

Příspěvek od (Miloš) » ned kvě 30, 2010 19:08

Pokud na tohle někdo naletí,tak mu Ty peníze nepatřej :D
Setkal jsem se s tím před x lety,cena nebyla tak výhodná,hodně zlevnili :lol: a šlo o motorku,tenkrát jsem mu psal ať neutrácí za dopravu,udělá si chvíli,že do Londýna přiletím a zpátky se pěkně projedu.Nechtěl.....

Odpovědět

Zpět na „Diskuse a pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů