Motorkáři - jste tu mezi námi?

Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.

Moderátor: Moderators General

Pravidla fóra
Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.
Odpovědět
Uživatelský avatar
defuckto
Grafoman
Příspěvky: 2553
Registrován: pát pro 25, 2009 02:26
Bydliště: Tuchoměřice ---------- Praha-Západ

Re: Motorkáři - jste tu mezi námi?

Příspěvek od defuckto » úte črc 12, 2011 10:06

O tom to je, nejen motorkáři, ale všichni, co si hrajou na šerify na silnici.. :/
Moje: Citroën C5 I 2.2 HDi Exclusive
Doma: Renault Clio IIB 1.2 16v, Renault Mégane I Coupé 1.6 16v, Renault Mégane I break 1.9 dCi Privilége
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorkáři - jste tu mezi námi?

Příspěvek od DDT » úte črc 12, 2011 11:21

otas1 píše:Neda mi to se nepochlubit, muj "nova" hracka:
http://otas.rajce.idnes.cz/Prase/

Minulej tyden jsem ji zadrel :oops: Ale uz se tesim jak to bude "litat" po vybrusu.
Hezky :-)
Tohle byl muj detskej sen v dobe, kdy jsem sedlal S22 a JAWU 555 :-)
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
HAPO
Advanced member
Příspěvky: 345
Registrován: stř úno 24, 2010 21:05
Bydliště: Vyškovsko

Re: Motorkáři - jste tu mezi námi?

Příspěvek od HAPO » úte črc 12, 2011 22:40

Monika 2 píše: píšou, že vybočil z kolony aby se vyhnul díře, jestli vybočil z kolony jako jediný tak v první moment to ty motorkáři asi pochopili že to dělá schválně. jsou to jelita takhle se mu pomstít. aby se člověk pomalu bál vyjet na silnici

Nebudu se nikoho zastávat, ale kdo ví jak to vůbec bylo.... Třeba tam vůbec žádná díra nebyla.... To ví nejlépe jen sami aktéři... :?
Megane III GT, 1.6 16V - 74kW, K4M, HNK, 2010, Express., panoram., el.skl.zrc., Megane II CC, 1.6 16V - 82kW, K4M, Platin-grau, 2007, Dynam. - Luxe & Style Packet, In mem.: Meg. III HB, 1.6 16V - 74kW, K4M, HNK, 2009, Expr., panor. - 11 měs., cca 13000 km, R19 HB, 1.8 RT(1721) - 54kW, F3N, zel. met., 1994

Uživatelský avatar
defuckto
Grafoman
Příspěvky: 2553
Registrován: pát pro 25, 2009 02:26
Bydliště: Tuchoměřice ---------- Praha-Západ

Re: Motorkáři - jste tu mezi námi?

Příspěvek od defuckto » úte črc 12, 2011 22:45

Ikdyby tam byl povrch jako na okruhu pro F1, tak nic nedává právo (v tomto případě) motorkářům, hrát si, jak sem psal prve, na šerify..
Moje: Citroën C5 I 2.2 HDi Exclusive
Doma: Renault Clio IIB 1.2 16v, Renault Mégane I Coupé 1.6 16v, Renault Mégane I break 1.9 dCi Privilége
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
jakub
Člen RCČR
Příspěvky: 1612
Registrován: pát kvě 07, 2004 09:52
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorkáři - jste tu mezi námi?

Příspěvek od jakub » stř črc 13, 2011 09:03

to samý, nikdo nedává právo řidiči auta je při předjíždění ohrožovat, každej ví prd jak to bylo, co tomu předcházelo....
Ford Transit mk7 motoodtahovka 2.2Tdci, Kawasaki ZX10R, GeniThalia II 1.2 16V
Motoservis, Pneuservis, Kovodílna, Účetnictví

Uživatelský avatar
otas1
Člen RCČR
Příspěvky: 901
Registrován: stř čer 29, 2005 08:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorkáři - jste tu mezi námi?

Příspěvek od otas1 » stř črc 13, 2011 17:16

HAPO píše:Vypadá zachovale, to ale nebude původní lak? Mám novější model 502 a časem jí chci dát původní oděv a vdechnout více nové síly..... :wink:
Lak je uz treti vrstva, puvodne byla seda. Mistama se loupe ale celkovy dojem je jeste docela dobry. Chromy jsou vyborne, jen vyfuky uz jsou slabsi ale taky zadna katastrofa. Prave kvuli tomu stavu jsem ji koupil a chci ji nechat jak je, aspon na ni ty roky jsou trosku videt.
Neděkujte, nenadávejte, používejte prosím hodnocení.
Ťunťa - Twingo I, serie "Kenzo", r.v. 96, el.okna + zrcátka, dálkový centrál, vínová metalíza. Přibližovadlo, ale roztomilý ;-)
Scenic 1,6 16V, 2002, aut. klima, ESP a spousta dalších vychytávek vcetne oteviracího okna kufru :-), vlastněn rodiči.

Uživatelský avatar
jakub
Člen RCČR
Příspěvky: 1612
Registrován: pát kvě 07, 2004 09:52
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorkáři - jste tu mezi námi?

Příspěvek od jakub » čtv srp 18, 2011 15:55

Tak takto vypadala zhruba avizovaná akce Stop nehodám "Učme se přežít II"

akce se konala 17.8 a dnes 18.8 jede ještě druhý den, je to super měl by si tím projít každý. Video točila ČT1 a TV Genus, to druhé ještě není venku, Genus tomu věnoval více času a točili i za jízdy, obojí je z rána tzn. ti na okruhu měli ještě studené gumy takže se nejezdilo až tak na krev, prostě první 2 zahřívací kolečka.

http://www.youtube.com/watch?v=DNB5o_UT ... r_embedded
Ford Transit mk7 motoodtahovka 2.2Tdci, Kawasaki ZX10R, GeniThalia II 1.2 16V
Motoservis, Pneuservis, Kovodílna, Účetnictví

Uživatelský avatar
jakub
Člen RCČR
Příspěvky: 1612
Registrován: pát kvě 07, 2004 09:52
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorkáři - jste tu mezi námi?

Příspěvek od jakub » čtv zář 01, 2011 11:49

Tak a jsme zpět z rakous, no na pokoukání super ale na nějaké adrenalinové ježdění zapomeňte, Grossglockner je jako hezkej ale jel jsem to na I,II a max III rychlost. Krimmelské vodopády... tam se dá jet svižněji ale taky to není žádná pecka.
Zillertaler hoehestrasse... pěkný pokoukání, jízda opravdu na kochačku, zde to ani vzhledem k šířce a stavu silnice jinak nejde.

A jedna nehoda:

projíždíme kolem jezera A...see silnici křižuje nějaká pidi trať a na přejezdu je stopka, jedu poslední a zastavuji, nic nejede tak přidávám plyn a najednou akceleruji rychlostí s kterou jsem nepočítal, stroj se naklápí vlevo a padá, neudržím ho, já dolítl hlavou až na koleje, po zjištění, že vlak nejede a není jej slyšet ani z dálky poslechem od kolejí vstávám myslíce si něco o tom jaký jsem XXXXXX a pustil jsem při tom rozjezdu prudce spojku, stydíce se za tu ostudu, když v tu koukám, že za mnou stojí auto (zelený passat), stále mě to nedochází ... sbírám motorku a koukám, že na zemi leží rámeček od spz a plast z nárazníku a začíná mě svítat, že já až tak neakceleroval, že jsem byl postrčen, přesto stále v šoku kontroluji zadek moto ale na bok se nějak nedívám až později zjišťuji škráblou kapotu a padáká.... Šárka prý slyšela v intercomu jak jsem heknul a v zrcátku viděla jak padám, tak se kluci otočili a šli mě zachránit, byla to celkem XXXXX když se tedy nic vážnýho nestalo.
Ford Transit mk7 motoodtahovka 2.2Tdci, Kawasaki ZX10R, GeniThalia II 1.2 16V
Motoservis, Pneuservis, Kovodílna, Účetnictví

Uživatelský avatar
HAPO
Advanced member
Příspěvky: 345
Registrován: stř úno 24, 2010 21:05
Bydliště: Vyškovsko

Re: Motorkáři - jste tu mezi námi?

Příspěvek od HAPO » čtv zář 01, 2011 23:45

No vidíš, měl jsi asi smůlu, že tě dojel "místní", který nikdy na této stopce neviděl (a tudíž s tím ani nepočítal) nikoho poctivě zastavit... a popostrčil tě... Bohužel to většinou odskáčou ti poctiví, dodržující literu zákona. Něco jiného, ale také se značkou "stop" se řeší v tématu "křižovatka".
Megane III GT, 1.6 16V - 74kW, K4M, HNK, 2010, Express., panoram., el.skl.zrc., Megane II CC, 1.6 16V - 82kW, K4M, Platin-grau, 2007, Dynam. - Luxe & Style Packet, In mem.: Meg. III HB, 1.6 16V - 74kW, K4M, HNK, 2009, Expr., panor. - 11 měs., cca 13000 km, R19 HB, 1.8 RT(1721) - 54kW, F3N, zel. met., 1994

Uživatelský avatar
jakub
Člen RCČR
Příspěvky: 1612
Registrován: pát kvě 07, 2004 09:52
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorkáři - jste tu mezi námi?

Příspěvek od jakub » pát zář 02, 2011 09:09

ale prd byl to němčour :-)
Ford Transit mk7 motoodtahovka 2.2Tdci, Kawasaki ZX10R, GeniThalia II 1.2 16V
Motoservis, Pneuservis, Kovodílna, Účetnictví

Uživatelský avatar
Frodo89
Starting member
Příspěvky: 81
Registrován: ned zář 11, 2011 06:37
Bydliště: Severočeské Hnědouhelné Emiráty - Teplicko

Re: Motorkáři - jste tu mezi námi?

Příspěvek od Frodo89 » stř zář 14, 2011 12:52

Tak já se kvám připojuji... I dle mé ikony jde poznat co sedlám...

Obrázek
Renault Clio 1,2 LPG - 43kW tří dveřák '99
Yamaha XJR 1300SP
________________________________
ex.:
Renault Clio 1,2RN MPi - 40kW - tří dveřák po Faceliftu '97
Suzuki GSF600N Bandit

Uživatelský avatar
jakub
Člen RCČR
Příspěvky: 1612
Registrován: pát kvě 07, 2004 09:52
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorkáři - jste tu mezi námi?

Příspěvek od jakub » ned zář 18, 2011 12:16

Tak mě včera při projížďce zemřela baterka :-( , no co dojel jsem bez ní jen mě dalo krapet zabrat rozlačit litra, protože jsem natankovat prostě musel a klíček měl jen jeden, no a shodou okolností byla pumpa na rovince ale asi na 7 pokus to vyšlo a už se jelo, najeli jsme ještě asi 150km takže se vyjížďka vydařila přes smrt baterky a změnu trasy.

Jó a pro Viktora, moje baterka je klasicky pod sedadlem a dokonce i pojistky :-)
Ford Transit mk7 motoodtahovka 2.2Tdci, Kawasaki ZX10R, GeniThalia II 1.2 16V
Motoservis, Pneuservis, Kovodílna, Účetnictví

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorkáři - jste tu mezi námi?

Příspěvek od DDT » pon zář 19, 2011 14:26

tak to je prima, zes ji nemusel dve hodiny hledat na silnici ;o)
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
jakub
Člen RCČR
Příspěvky: 1612
Registrován: pát kvě 07, 2004 09:52
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorkáři - jste tu mezi námi?

Příspěvek od jakub » pon zář 19, 2011 14:29

Už je na cestě nová a o víkendu snad konečně vyjdou ty jeseníky.
Ford Transit mk7 motoodtahovka 2.2Tdci, Kawasaki ZX10R, GeniThalia II 1.2 16V
Motoservis, Pneuservis, Kovodílna, Účetnictví

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorkáři - jste tu mezi námi?

Příspěvek od DDT » čtv zář 22, 2011 09:39

Ja myslim, ze vyjdou :-)
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
mPershing
Junior member
Příspěvky: 224
Registrován: úte lis 30, 2010 06:45
Bydliště: Zvolen, SK

Re: Motorkáři - jste tu mezi námi?

Příspěvek od mPershing » sob zář 24, 2011 07:18

V hoteli Prometheus som stravil 2-4 zari...
Zial, Ide to tam dole vodou (v tomto hoteli!)
Mali sme tam zraz poslednykrat... (http://www.maxici.cz)

Keby niekoho zaujimala trasa vyjazdu, tak tu je (nadherne cesticky tam mate!):
http://www.everytrail.com/view_trip.php?trip_id=1273921
Jeseniky2011.jpg
Ja som ten v zelenom ramceku
KLIK ----->>> Lajoš IV. Thalia II Expression 3/11

Uživatelský avatar
jakub
Člen RCČR
Příspěvky: 1612
Registrován: pát kvě 07, 2004 09:52
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorkáři - jste tu mezi námi?

Příspěvek od jakub » ned zář 25, 2011 18:49

Tak včerejší akce jeseníky proběhla celkem dobře, část libereckých vyjela skutečně po 6-té ranní směr HK, až do HK kosa ale jasno, slunce začínalo vylézat a začínalo být tepleji (o ca 0,001°C) :-), jak jsme vjeli do HK na slezské předměstí padla mlha, že by se dal krájet a za sedmero.... dojeli jsme až do Třebechovic na pumpu kterou jsme málem přejeli, zde jsme čekali na DDT, někde před 9 jsme se sešli v hojném počtu 3, Viktor posnídal vosu a my bagetku, smažák a hranolky, kolem 9.30 jsme vyjeli a v Žamberku nabrali dalšího libereckého který ač vyjel později byl dál.

Vzali jsme to na Mladkov, Jeseník, Vrbno... cílem byla sedla skřítek, červenovodské a červenohorské sedla na těchto usecích se dá trošku zablbnout, nejlepší je červenohorský.

Kolem 3 jsme dali oběd a zde se vyskytl první problém, potřeboval jsem nastartovat z externího zdroje, můj alternátor jaksi neplnil svou funkci, povedlo se šéf hotelu zajel snad koupit startovací kabely a natočil mě, velké díky!!!

Cestou zpět po silnici snad 10 třídy jsem začal mít potřebu a to doslova velkou ve stavu řídkém, a najednou prd byly jsme v Šumperku, takže úprk na pumpu kde byl jen jeden hajzlik a před ním fronta, přijel tam polskej autobus.... udržel jsem to. :-)

A jeli jsme domů, za červenovodským sedlem jsme se stavili na pumpě, tady jsem chtěl vyměnit baterku mezi motorkama abych měl dobitou ale neměl jsem v nářadí klíč č.12, nechali jsme to být a jeli, najednou Viktor zahýbá na Vamberk což bylo mimo plán a než jsme se domluvili posunky a mě došlo kdo tam bydlí tak jsem přejel křižovatku, při otáčení moto chcíplo a byl šlus. Viktor tedy jel pro klíč, dorazilo záchrané twingo s Láďou Zumrem, ještě jednou obrovské poděkování za záchranu která bude po zásluze potrestána na příštím sraze nějakou lahvinkou :-).

Baterky jsem prohodil a ejhle, do mojí motorky se druhá baterka až tak nevešla, takže jsem musel jet bez sedla a seděl jsem na baterce a za zadkem jsem měl řídící jednotky, sedačku jsem měl mezi břichem a nádrží, super posez a super jízda...

Dokonce mě to i svítilo až do HK, pak už jsem jel po tmě, jedna motorka předemnou a druhá zamnou tak abych viděl a byl aspoň nějak viděn.

Dojeli jsme někde po 22hod.

Super výlet, díky všem za pomoc, za účast, zadarmo a tak.... :-)
Ford Transit mk7 motoodtahovka 2.2Tdci, Kawasaki ZX10R, GeniThalia II 1.2 16V
Motoservis, Pneuservis, Kovodílna, Účetnictví

Uživatelský avatar
jakub
Člen RCČR
Příspěvky: 1612
Registrován: pát kvě 07, 2004 09:52
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorkáři - jste tu mezi námi?

Příspěvek od jakub » ned zář 25, 2011 18:52

Jo a dnes jsem jezdil takhle, měl jsem s sebou malej temelín :-), jinak verdikt po rozebrání, spálená jedna cívka statoru, odmotali jsme ji a zítra to otestujeme.
Přílohy
s.JPG
Ford Transit mk7 motoodtahovka 2.2Tdci, Kawasaki ZX10R, GeniThalia II 1.2 16V
Motoservis, Pneuservis, Kovodílna, Účetnictví

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorkáři - jste tu mezi námi?

Příspěvek od DDT » pon zář 26, 2011 01:10

Vot těchnika :-)
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
jakub
Člen RCČR
Příspěvky: 1612
Registrován: pát kvě 07, 2004 09:52
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorkáři - jste tu mezi námi?

Příspěvek od jakub » pon zář 26, 2011 14:18

už to zase dobíjí :-), jinak jsem našel českého výrobce statorů a nový vyjde na ca 2300kč což je lepší jak 6000kč za origo. Takže ve středu budu testovat při delší cestě, že bych dal zase jeseníky???? :-)
Ford Transit mk7 motoodtahovka 2.2Tdci, Kawasaki ZX10R, GeniThalia II 1.2 16V
Motoservis, Pneuservis, Kovodílna, Účetnictví

Uživatelský avatar
HAPO
Advanced member
Příspěvky: 345
Registrován: stř úno 24, 2010 21:05
Bydliště: Vyškovsko

Re: Motorkáři - jste tu mezi námi?

Příspěvek od HAPO » úte zář 27, 2011 00:00

Zdravím všechny "stopaře" a jednostopaře zvlášť! V sobotu jsme po dlouhé pauze dali celodenní vyjížďku s kamošama z bývalého zaměstnání a stálo to za to! V Brně jsem čekal na prvního s manželkou a ten dorazil na svým postarším XJR 1200 s asi půl hodinovým zpožděním - vymlouval se na manželčiny přípravy před cestou.... :wink:. Pokecali a po úspěšném "nahození" jeho čtyřválce s poslabší baterií pomocí dvou párů ruk pokračovali dál směr Znojmo. Cestou jsme byli asi v polovině vzdálenosti mezi těmito městy sjet na objížďku přes Miroslav a další obce na souběžnou cestu směr ZN. Na ní mě pro změnu odešel tachometr - přestal ukazovat i počítač km. Asi náhon, pomyslel jsem si.... (doma po rozmontování převodu náhonu od př. kola zjištěn dlouhodobým víc jak 15-letým namáháním do misky prohnutým kroužkem s výstupky sloužící k přenosu krouťáku od kola na ozub. soukolí náhonu tachometru - již opraveno vytlučením kroužku do roviny a vymezením již nadměrné vůle přidanou podložkou). Ve Znojmě se k nám přidal další "kemo" na V-stromu 1000 a již nic nebránilo návštěvě Muzea motorismu. Dál následoval Čížov se zachovalými jedinými zbytky "železné opony" a 4 km procházka tam a zpět na Harrdeggskou vyhlídku na skalním ostrohu. Již nutně jsme potřebovali posilnit a tak v pokročilém odpoledni navštívili nedalekou Lesnou, kde jsme ukojili naše žaludky v restauraci s Muzeem motocyklů. Po snědení posledních porcí těch pár jídel, co ten den měli v restauraci k mání, jsme razili za Rumburakem - rozhledna s restaurací a penzionem nad Vranovskou přehradou. No a vzhledem k pomalu sklánějícím se sluncem nad západem zbyvalo navštívit již jen nedaleké Uherčice, kde se v zámeckém parku nalézá romantická kamenná porozpadlá rozhlednička aspirující na titul Nejstarší rozhledna v naší republice. Je tam kousek nad ní ještě obelisk vystavěný z cihel, který by si taktéž zasloužil vysekat z roští a zrenovovat! Snad se to Klubu přátel rozhleden v dohledné době, než zub času dokoná své dílo, brzo podaří!
Přílohy
My, naši oři a samospoušť.jpg
Muzeum motorismu.jpg
Železná opona u Čížova.jpg
Megane III GT, 1.6 16V - 74kW, K4M, HNK, 2010, Express., panoram., el.skl.zrc., Megane II CC, 1.6 16V - 82kW, K4M, Platin-grau, 2007, Dynam. - Luxe & Style Packet, In mem.: Meg. III HB, 1.6 16V - 74kW, K4M, HNK, 2009, Expr., panor. - 11 měs., cca 13000 km, R19 HB, 1.8 RT(1721) - 54kW, F3N, zel. met., 1994

Uživatelský avatar
HAPO
Advanced member
Příspěvky: 345
Registrován: stř úno 24, 2010 21:05
Bydliště: Vyškovsko

Re: Motorkáři - jste tu mezi námi?

Příspěvek od HAPO » úte zář 27, 2011 00:02

Další foto.. omlouvám se za kvalitu, ale musel jsem je po všech stránkách osekat, aby se to vešlo do těch cca 256 kbit :?
Přílohy
Hardeggská vyhlídka.jpg
Rozhledna Rumburak.JPG
Uherčická rozhledna.jpg
Megane III GT, 1.6 16V - 74kW, K4M, HNK, 2010, Express., panoram., el.skl.zrc., Megane II CC, 1.6 16V - 82kW, K4M, Platin-grau, 2007, Dynam. - Luxe & Style Packet, In mem.: Meg. III HB, 1.6 16V - 74kW, K4M, HNK, 2009, Expr., panor. - 11 měs., cca 13000 km, R19 HB, 1.8 RT(1721) - 54kW, F3N, zel. met., 1994

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorkáři - jste tu mezi námi?

Příspěvek od DDT » úte zář 27, 2011 02:56

Priste jeste zmen velikost - 4600 pixelu na sirku je skoro dost :-)
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
HAPO
Advanced member
Příspěvky: 345
Registrován: stř úno 24, 2010 21:05
Bydliště: Vyškovsko

Re: Motorkáři - jste tu mezi námi?

Příspěvek od HAPO » stř zář 28, 2011 00:33

....v tomto jsem bohužel ještě pořád amatér.... :?
Megane III GT, 1.6 16V - 74kW, K4M, HNK, 2010, Express., panoram., el.skl.zrc., Megane II CC, 1.6 16V - 82kW, K4M, Platin-grau, 2007, Dynam. - Luxe & Style Packet, In mem.: Meg. III HB, 1.6 16V - 74kW, K4M, HNK, 2009, Expr., panor. - 11 měs., cca 13000 km, R19 HB, 1.8 RT(1721) - 54kW, F3N, zel. met., 1994

Uživatelský avatar
jakub
Člen RCČR
Příspěvky: 1612
Registrován: pát kvě 07, 2004 09:52
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorkáři - jste tu mezi námi?

Příspěvek od jakub » pon říj 17, 2011 09:17

Tak přátelé budu se zase na jaře těšit na silnicích, už jsme to zazimovali, ještě vyměním oleje v motorech, přes zimu ve vidlích a na jaře brzdovku a gumy :-) , letos máme za sebou lehce přes 20tis v sedlech motocyklů.
Ford Transit mk7 motoodtahovka 2.2Tdci, Kawasaki ZX10R, GeniThalia II 1.2 16V
Motoservis, Pneuservis, Kovodílna, Účetnictví

Odpovědět

Zpět na „Diskuse a pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů