Motorkáři - jste tu mezi námi?

Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.

Moderátor: Moderators General

Pravidla fóra
Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.
Odpovědět
Šamša
Moderátor
Příspěvky: 11698
Registrován: sob črc 10, 2004 23:59
Bydliště: Vysokomýtsko - Choceňsko

Re: Motorkáři - jste tu mezi námi?

Příspěvek od Šamša » sob pro 21, 2019 18:13

Něco podobného potkalo mého bráchu, měl V-Strom, pak si vsugeroval, že je starej a nemohoucnej, tak si pořídil scooter Aprilii 400ccm. Jezdil s tím rok, měnil spojku, dal sportpaket aby to trochu zrychlovalo a zjistil, že to není ono. Tak pořídil Hondu "Varana", to zas bylo hodně těžký a citlivý na knipl. Prodal to a pořídil Hondu NC 750 a je spokojen, pružný nízkootáčkový motor a jezdí za 3,5l/100km. Tuhle mašinu si chválí, že je super na předdůchodový věk. :-D
Laguna II. 2007 2.0dCi Carminat 2 127kW, podložky Eibach (rozšířeno +4cm), 201000km
Laguna II. 2003 2.0T Carminat Initiale Paris 120kW, napadeno kutilem domácím, ale pracuje se na tom 220000km
BMW 635csiA 1987 155kW AC Schnitzer 17" 357000km (vytahuju jen za sluníčka a když mám na benál:-)
[img]

Renaulťák
Senior member
Příspěvky: 1317
Registrován: pon čer 15, 2015 20:19
Bydliště: Nitra

Re: Motorkáři - jste tu mezi námi?

Příspěvek od Renaulťák » ned pro 22, 2019 16:48

Po trinacti letech mam na nahacovi pres 30 000 a v poslednich letech je nejvetsim nakladem ZP. Tento rok jsem zmenil pojistovnu a sel z 97 na nejakých sedumdesat € a presto je to stale nejvetsi polozka.
Kdysi me vydrzely ruky i sedaci casti i 400 km, nyni po sto presedavam a v rukach krec, ze prava nevi co dela leva. Od te doby, co mam CC a nemusim si v nem opekat skopek v blembaku, tak radeji cechram pres leto vlas a na jednu stopu sedam zjara a na podzim. Z jara je na cestách bordelu v kazde zatacce a na podzim je jiz zase ten podzimni, proto jsem se jiz davno poradne neprojel. Pred dvema roky jsem udelal objev, ze je asfalt jeste tvrdsi, jako bejvaval za mladi a tim sezacal silneji projevovat pud sebezachovy. Ztraci se ten jedinecny pocit z pocit z jizdy. Stejne neprodam a do skutru nepujdu.
Mozna dojde cas, ze pumpickaru a plechovkaru nebude tolik a bude se dat jezdit bez vetsiho rizika alespon na sve polovine. V soucasnosti se Havranovi, Babe a Buchlovaku radeji vyhybam. Transfagarasan jsem drive nestihl a dnes bych ho jiz nedal.
Jednostopym s heftem preji cistou stopu a spoustu kilometru na bezradarových strekach.
Laguna III Coupe 2,0 dCi, 4control, 131kW/180k, tmavě červená metalíza
Megane III CC, 1,4 TCe, 96kW/130k, černá metalíza
Trafic II L2, 9 míst, 1,9dCi, 74 kW, modtrá

Odpovědět

Zpět na „Diskuse a pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů