Rotvajler ma ho nekdo a vaši domácí mazlíci

Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.

Moderátor: Moderators General

Pravidla fóra
Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.
(Miloš)
Starting member
Příspěvky: 56
Registrován: pát bře 05, 2010 22:23

Příspěvek od (Miloš) » úte čer 08, 2010 09:23

defuckto píše:
Mr.Brain píše:Hnití potravy ve střevech - bakterie střevní mikroflóry při rozkládacích procesech uvolňují plyny - většinou metan, sirovodík apod.

Co s tím? Nekrmit = nebude potrava pro bakterie = nebudou prdy. :lol:
A nebude pes, ale to je nejmenší problém... :D
K tomuhle bych se přiklonil,minimálně když vidím,že tazatel je z Prahy.Když Ti prdí doma,je to jen Tvoje věc,ale takhle když pěkně vysvitne sluníčko,člověk kličkuje mezi minama do parku,kde na tom sluníčku ty h..na voněj,to je nádhera.
Nemám nic proti psům,vždycky jsme ho doma měli,naši ho mají dodnes,ale taky mají zahradu a uklízej si po něm.Od tý doby co bydlím v Praze,mě ani nenapadlo mít psa v bytě i když je nepochybně rád,když je tam celej den zavřenej,soudím podle toho sousedovýho,kterej radostí celej den vyje...
No a ty ho.na všude jsou další věc,každej si pořídí tele,div se s ním neolizuje,ale když z něj leze hromada jak ze slona,tak to se páníček zrovna kouká jinam a sbírat to,no fuj.Musím říct,že kdykoli do toho šlápnu,mám chuť začít rozhazovat otrávený buřty,jediný co mě od toho odrazuje je to,že vídím i pár slušnejch lidí,který by to odnesli taky....

Uživatelský avatar
Lucni Konik
Člen RCČR
Příspěvky: 723
Registrován: sob kvě 15, 2004 01:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucni Konik » úte čer 08, 2010 15:03

Miloš: to bych znal, když jdu venčit naší slečnu, tak máš vidět ten zhnusený výraz v "obličeji", když vidí neuklizené exkrementy - po našem psovi uklízíme ze zásady, ten igelitovej pytlík v kapse místo nezabere a popelnic je všude okolo dostatek. Spíš mě překvapuje, jak začínám být vůči pejskařoprasatům (neuklízejícím) verbálně agresivní, dřív jsem slušně napomenul, dnes už velmi ostře vynadám a pokud to nepomůže, okamžitě volám MP. Taky jsem zjistil, že takhle nepříjemných je nás stále víc, což kvituju s povděkem :-)
Renault 21 GTX Symphonie 2,2i (J7T), r.v. 1989 (Cirilla II) a Martiny Renault 19 Baccara Automatique 1,8i (F3P) (Milwa) r.v. 1993,
Renault 11 TXE 1,7 (F2N), r.v. 1985 (Yennefer) - nový majitel ukázal se býti nehodným, neb málem auto nechal zničit :-((, takže ji máme opět doma

ex Renault 21 Névada GTX Symphonie 2,2i (J7T), r.v. 1988 (Cirilla) - se slzou v oku vzpomínám - odpočívej v pokoji

(Miloš)
Starting member
Příspěvky: 56
Registrován: pát bře 05, 2010 22:23

Příspěvek od (Miloš) » úte čer 08, 2010 19:05

To máš pravdu,taky pozoruju pozitivní vývoj,ale těch prasat je pořád dost.Já to říkám poprvý slušně,protože sám vím,že když na mě někdo začne hulákat,tak se mnou nehne,ale pras.ta jsou zpravidla nepříjemný,takže na nadávky dojde,oni to stejně neukliděj a já lituju,že nemám lopatku abych to sebral a hodil jim to za tričko...

Odpovědět

Zpět na „Diskuse a pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů