Jaké je ideální rodinné auto?

Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.

Moderátor: Moderators General

Pravidla fóra
Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.
Uživatelský avatar
AleK
Člen RCČR
Příspěvky: 83
Registrován: sob čer 18, 2005 22:32
Bydliště: krkonoše
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AleK » pon črc 11, 2005 07:08

Tomáš Langer píše:Projeď se někdy v Espace a budeš mít podobnej pocit, jako když jsi přešel ze 105-ky do Scéniku. 8) Přitom ojetý Espace nestojí zas tolik...
jj budu se na to muset kouknout snad na srazu v Jičíně kam se chystám, ale na můj vkus je to už velké teda podle fotek na živo jsem to ještě neviděl a pak bych musel přestavět garáž :D
Renault Megane Scenic "98 2.0i
--------------------------------------
http://svcd.borec.cz

Uživatelský avatar
Tomáš Langer
Člen RCČR
Příspěvky: 731
Registrován: úte kvě 25, 2004 22:17
Bydliště: Tetčice u Brna

Příspěvek od Tomáš Langer » pon črc 11, 2005 14:32

AleK píše:
jj budu se na to muset kouknout snad na srazu v Jičíně kam se chystám, ale na můj vkus je to už velké teda podle fotek na živo jsem to ještě neviděl a pak bych musel přestavět garáž :D
Neboj, není to tak zlý 8) . Krátkej Espace (normální verze) je stejně dlouhej jako Laguna nebo Oktávka, jedinej rozdíl je v šířce a výšce. Takže pokud jsi svou garáž nestavěl na Trabanta, vejdeš se :wink: .
Tomáš
[img]http://langerovi.cz/obrazky/Rendici.jpg[/img] <b>R5 1,4 3dv. 1992</b> (1995-2001)
<b>Espace J11 2,2 TXE 1990</b> (2001-2005), zvaný <i>Autobus</i>
<b>Espace JE Grand 2,0 8V 1998</b> (nynější rodinný miláček), říkáme mu <b>TGV</b> :-))

Uživatelský avatar
AleK
Člen RCČR
Příspěvky: 83
Registrován: sob čer 18, 2005 22:32
Bydliště: krkonoše
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AleK » pon črc 11, 2005 15:11

já ji nestavěl ale scenic se tam vejde jen tak tak :D
Renault Megane Scenic "98 2.0i
--------------------------------------
http://svcd.borec.cz

Uživatelský avatar
adammc
Člen RCČR
Příspěvky: 47
Registrován: čtv čer 17, 2004 17:08
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od adammc » stř črc 13, 2005 00:59

Souhlasím s Kšandou, že nejlepší rodiné auto je jednadváca. Prostorné, spát v něm nepotřebuju, to co se vleze do kufru, jsem do žádného jiného sedana ještě nedal a pohodlíčko..., to je bez debat. A kdo je přece jenom náročnější, nechť si pořídí nevadu. Tam se vleze úplně všechno :D
minulost - R21 GTS "Symphonie" 1.7i/69kW sedan r.v.92

Uživatelský avatar
Regis
Senior member
Příspěvky: 1871
Registrován: pon pro 27, 2004 19:05
Bydliště: UK

Příspěvek od Regis » stř črc 13, 2005 14:16

Laguna je mala, mame doma (ted me tu vsichni sezerou :D )

Prius/Insight: Elektromotor na setrvaku byl problematickej, pry nejake problemy s vibracema a zivotnosti. Ale jsou to stary informace, mozna (asi) uz to vyresili. Prevodovka v Priusu je fakt slozita, ale myslim ze japoncici to zvladnou vyrobit tak, aby to fungovalo (a dlouho). Osobne bych bral, kdyby se takoveto motory (treba i vetsi jako ma Lexus) objevovaly v nabidce vsech automobilek jako alternativa ke klasickemu vyberu benzin/nafta.

CVT: asi mam zastaraly informace, nejak nestiham sledovat. V tom pripade je variator bezva, jen to ma opravdu srandovni zvuk (konstantni otacky) :)

NeviM: V6 v Espace by byl bezva (navic z dilen Nissanu), ale s 5° automatem? :cry:

Samsa: Netvrdim, ze to co jsem napsal je spravne nebo opodstatnene, je to muj pohled na idealni auto pro ME. At si kazdej jezdi cim chce, treba dieselem s integorvanym zadymovanim od abctuning, ze? :wink:

Espace F1: Doporucuju oficialni video od Matry, je to celkem narez (nejlepsi je, jak na konci zajede do garaze a jen tak mimochodem hodi pulmetrovou mrkev z vyfuku :) ). Pry to udela 2,9 G bocniho zrychleni (Skyline ma snad 1,6?), 2,9s na sto. Nejlepsi je, jak z venku vypada "civilne". Proste rodinny ideal. :wink:
Uff, uz jsem myslel, ze to nenajdu:
http://www.matrasport.dk/Cars/Espace/Ga ... index.html
Renault 19 16S Phase 2 (1995) - rozbito a prodano :(
BMW 5 Touring (e39/2, 2002)

Uživatelský avatar
iwi
Člen RCČR
Příspěvky: 648
Registrován: stř lis 10, 2004 08:25
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od iwi » čtv črc 14, 2005 10:31

Regis píše:Espace F1: Doporucuju oficialni video od Matry, je to celkem narez (nejlepsi je, jak na konci zajede do garaze a jen tak mimochodem hodi pulmetrovou mrkev z vyfuku :) ). Pry to udela 2,9 G bocniho zrychleni (Skyline ma snad 1,6?), 2,9s na sto. Nejlepsi je, jak z venku vypada "civilne". Proste rodinny ideal. :wink:
Uff, uz jsem myslel, ze to nenajdu:
http://www.matrasport.dk/Cars/Espace/Ga ... index.html
Hezkýýýý :mrgreen: ale na běžné ježdění nevím, nevím....
Renault
Megane II Grandtour 1,5dCi 74kW
Scénic 2.0i - prodáno

Odpovědět

Zpět na „Diskuse a pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 16 hostů