ANTIRADARY, ANTILASERY

Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.

Moderátor: Moderators General

Pravidla fóra
Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.
Uživatelský avatar
MartinH11
Advanced member
Příspěvky: 358
Registrován: ned dub 26, 2009 08:17
Bydliště: NÁCHODSKO

ANTIRADARY, ANTILASERY

Příspěvek od MartinH11 » čtv říj 29, 2009 15:24

MÁ TU NĚKDO ZKUŠENOSTI S ANTIRADARY A ANTILASERY?
BUDU SI ASI MUSET UŽ NĚCO POŘÍDIT A NECHCI ZBYTEČNĚ VYHODIT PRACHY ZA BLBĚ FUNKČNÍ HRAČKY.

Uživatelský avatar
Petr346
Advanced member
Příspěvky: 373
Registrován: sob čer 06, 2009 07:38
Bydliště: Náchodsko

Příspěvek od Petr346 » čtv říj 29, 2009 15:37

Nejlevnější je dodržování rychlosti! :lol:
Renault Clio Grandtour Expression 1.2 Quickshift 80k 9/2009

Uživatelský avatar
kmarty
Člen RCČR
Příspěvky: 2541
Registrován: pon led 24, 2005 10:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od kmarty » čtv říj 29, 2009 16:36

Uz te chci videt jak dodrzujes tu 30km/h nejakych 5km nekde za Cakovicema jen proto ze tam "zapomneli" dat konec tricitky :-). Nastesti to bylo jen docasny, jinak by mi asi hrablo.

Jestli bych dneska sel do nejakyho antiradaru, tak ne proto ze bych chtel jezdit jak prase, ale proto aby mne nenachytali na nejaky vo*ebavce alias "kasicka do mestske pokladny".
MEGΛNE GrandTour 2005 - 1.6 automat
(dokud nepujde zakazat zobrazovani temat od uzivatele "RSS Express", tak tu budu jen hooodne zridka. Pokud vubec)

Uživatelský avatar
Petr346
Advanced member
Příspěvky: 373
Registrován: sob čer 06, 2009 07:38
Bydliště: Náchodsko

Příspěvek od Petr346 » čtv říj 29, 2009 17:19

Já s tím problém nemám :lol:
Renault Clio Grandtour Expression 1.2 Quickshift 80k 9/2009

Uživatelský avatar
MartinH11
Advanced member
Příspěvky: 358
Registrován: ned dub 26, 2009 08:17
Bydliště: NÁCHODSKO

Příspěvek od MartinH11 » čtv říj 29, 2009 17:22

Já mám s tím problém obrovský :lol:

Uživatelský avatar
Vejr
Junior member
Příspěvky: 232
Registrován: pon srp 06, 2007 21:43
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vejr » čtv říj 29, 2009 17:24

akorát bacha, hodně Renaultů má pokovený (determální) čelní sklo. Antiradar stratí hodně na citlivosti nebo nejde vůbec. I přijímač GPS mi strácí na citlivosti.
Renault Megane Break 1.9 dCi, Renault Midlum 180 dCi, Aro 243 TD, Jawa 350/634

Uživatelský avatar
kmarty
Člen RCČR
Příspěvky: 2541
Registrován: pon led 24, 2005 10:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od kmarty » čtv říj 29, 2009 17:52

Petr346 píše:Já s tím problém nemám :lol:
To si povime az te vytroubej i policajti :-)
MEGΛNE GrandTour 2005 - 1.6 automat
(dokud nepujde zakazat zobrazovani temat od uzivatele "RSS Express", tak tu budu jen hooodne zridka. Pokud vubec)

Uživatelský avatar
Anarki
Člen RCČR
Příspěvky: 3889
Registrován: ned kvě 29, 2005 22:42
Bydliště: Atomograd
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anarki » čtv říj 29, 2009 19:05

Čo vlastne chceš ?
Laserovú rušičku / parkovacieho asistenta alebo detektor všetkých druhov radarov (včetne laseru) ?

Antilaser platí len na laserové radary a tým že ťa chlpatý nenamerajú budeš podozrivý a budú ti chcieť prehľadať auto.


Detektor je lepší, prinajhoršom si ho umiestniš tak aby ho nebolo vidno a na sklo zvnútra či zvonku nalepíš externú anténu. Keď ťa zastavia tak takéto antény majú aj navigačné zariadenia a príjmače dopravných správ.

Ja osobne som za detektory radarov a horúcim kandidátom na kúpu je Whistler ktorého pomer cena účinnosť je v porovnaní s našimi pokutami viac než priaznivá. Samozrejme sú aj lepšie značky ako Valentine One či Belltronics ale to je každého osobná vec do akej cenovej skupiny sa zaradí. :wink:
Ošnečkovaný Cacabus Quintus GT-Blue Storm 5-Ultimate Sensational Orgasm s kovaným srdcom F3+N a šnečkom GT2876RS Real Raider
První R5 GTT na světe kde bylo nainstalované nezávislé topení, analogové švýcarské hodiny Kienzle a pod ... :)
Bacha na parazit Kooperativu :evil:

Uživatelský avatar
Petr346
Advanced member
Příspěvky: 373
Registrován: sob čer 06, 2009 07:38
Bydliště: Náchodsko

Příspěvek od Petr346 » čtv říj 29, 2009 19:31

kmarty píše:
Petr346 píše:Já s tím problém nemám :lol:
To si povime az te vytroubej i policajti :-)
nedám jim možnost :lol:
Renault Clio Grandtour Expression 1.2 Quickshift 80k 9/2009

Uživatelský avatar
MartinH11
Advanced member
Příspěvky: 358
Registrován: ned dub 26, 2009 08:17
Bydliště: NÁCHODSKO

Příspěvek od MartinH11 » čtv říj 29, 2009 19:32

Dobře vím že laserové rušičky platí jen na laser.
Laserové snímače rychlosti však mají také nějaké procento neúspěšnosti snímaní rychlosti. To udává i výrobce těchto zařízení. Takže pokud tě policie začne snímat, ale bohužel tě nebude moci zachytit, může si to také vykládat že zrovna bohužel nejde snímat rychlost. Skoro žádný policajt nebude ti prohlížet auto a hledat někde skryté senzory. Také když tě začne policie měřit antilaser tě na tuto skutečnost upozorní ty spomalíš na povolenou rychlost a vypneš antilaser.
Antiradar není špatný, ale bohužel nezareaguje na laserové snímání. Kolem cest je však spousta stacionární radaru a na ně reaguje.
Policie má však již laserové snímače rychlosti.
Nejlepší je mít oboje.

Uživatelský avatar
MartinH11
Advanced member
Příspěvky: 358
Registrován: ned dub 26, 2009 08:17
Bydliště: NÁCHODSKO

Příspěvek od MartinH11 » čtv říj 29, 2009 19:33

Dávám jim možnost každý den. :cry:

Uživatelský avatar
Anarki
Člen RCČR
Příspěvky: 3889
Registrován: ned kvě 29, 2005 22:42
Bydliště: Atomograd
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anarki » čtv říj 29, 2009 21:04

:shock: Odkiaľ si prišiel na to, že antiradary nezachytia laserové snímanie ?

http://www.antiradar-shop.sk/antiradary ... ler-pro-78

Whistler Pro 78 je najnovší a najlepší radarový detektor od firmy Whistler. Whistler Pro 78 je certifikovaný spoločnosťou Speed Measurement Labs Inc. Touto spoločnosťou je považovaný za jeden z najspoľahlivejších radarových a laserových detektorov na svete. V našej ponuke nájdete Whistler Pro 78 Euro upravený špeciálne pre použitie v Európe. Je vhodný pre menej náročných klientov.
Ošnečkovaný Cacabus Quintus GT-Blue Storm 5-Ultimate Sensational Orgasm s kovaným srdcom F3+N a šnečkom GT2876RS Real Raider
První R5 GTT na světe kde bylo nainstalované nezávislé topení, analogové švýcarské hodiny Kienzle a pod ... :)
Bacha na parazit Kooperativu :evil:

Uživatelský avatar
MartinH11
Advanced member
Příspěvky: 358
Registrován: ned dub 26, 2009 08:17
Bydliště: NÁCHODSKO

Příspěvek od MartinH11 » čtv říj 29, 2009 21:16

Promiň asi jsem se špatně vyjádřil.
Zaznamenaj,ale že tě měřej. Bohužel to už je pozdě na to cokoliv dělat, třeba brzdit, protože ti už tu rychlost vyhodnocujou a píšou pokutový lístek. :lol:

Uživatelský avatar
Anarki
Člen RCČR
Příspěvky: 3889
Registrován: ned kvě 29, 2005 22:42
Bydliště: Atomograd
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anarki » čtv říj 29, 2009 21:43

A čo tak malá pomôcka :wink:

Aj laserový zameriavač sa dá oklamať

Obísť policajtov, ktorí držia v rukách laserový merač, možno aj legálnym spôsobom.

Od 1. októbra má začať platiť novela cestného zákona, ktorá postaví používanie antiradarov mimo zákona.

Vodiči v zahraničí už podrobili laserové merače rýchlosti testom a odhalili päť základných faktorov znižujúcich šance policajtov zamerať rýchlosť auta.

1. Evidenčná značka vozidla na prednej kapote auta. ŠPZ namontovaná kolmo na povrch cesty maximalizuje pomer odrazeného svetla. Pri čiernej Corvete so zakrytými prednými svetlami vzrástla po namontovaní prednej ŠPZ šanca zamerať jej rýchlosť až štvornásobne.

2. Povrch predných svetiel a svetiel do hmly pôsobí ako reflexná plocha. Vodiči ich rovnako ako ŠPZ zvyknú natierať matným krémom.

3. Autá s chrómovými plochami sú ľahšie zamerateľné než autá bez chrómu či tie, ktoré majú z chrómu len ochrannú mrežu pred kapotou.

4. Dizajn auta. Čím má kapota menej plôch kolmých na povrch cesty, tým je „neviditeľnejšie“. Športové autá tak majú výhodu pred dodávkami či sedanmi.

5. Farba auta a typ farby. Vo všeobecnosti platí, že svetlé metalízy sú ľahšie zamerateľné laserom ako tmavé autá bez metalízy.
Ošnečkovaný Cacabus Quintus GT-Blue Storm 5-Ultimate Sensational Orgasm s kovaným srdcom F3+N a šnečkom GT2876RS Real Raider
První R5 GTT na světe kde bylo nainstalované nezávislé topení, analogové švýcarské hodiny Kienzle a pod ... :)
Bacha na parazit Kooperativu :evil:

Uživatelský avatar
kmarty
Člen RCČR
Příspěvky: 2541
Registrován: pon led 24, 2005 10:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od kmarty » čtv říj 29, 2009 23:37

Petr346 píše:nedám jim možnost :lol:
Cimz si odporujes s tvym predchozim postem, kde si souhlasil s tim ze tu okresku pojedes 30km/h, presne dle v tu chvili platnych "predpisu" :-).

Jak rikam, takovy ... detektor radaru nemusi byt nutne jen proto abys mohl jet na padesatce stosedesat :wink:

Zrovna na zminene tricitce jsem se skoro modlil abych nic takovyho nepotkal. Stejne tak znam z opacne strany jizdu presne dle povolene rychlosti (50km/h mezi plynarni a mostem barikadniku), kde mne policajti vyslovene oprasili (vsichni, policajty nevyjimaje, tam bezne jezdi alespon 70km/h - ktera zacinala az od prvni tretiny mostu - ale povolena je 50km/h). Jel jsem v prostrednim pruhu. Jet v levym, tak se nedivim. Jet v pravym, tak se uz poradne nedostanu do prubeznyho pruhu. Za odmenu jsem dostal takovou mysarnu az to nebylo hezky.

Takze to neni o tom jestli jedes podle predpisu, to je o tom nevycnivat z davu. No a holt pocitat ze jednou za cas prijdes na radu jako obetni beranek. A v tu chvili bych detektor radaru mel po ruce docela rad.
MEGΛNE GrandTour 2005 - 1.6 automat
(dokud nepujde zakazat zobrazovani temat od uzivatele "RSS Express", tak tu budu jen hooodne zridka. Pokud vubec)

Uživatelský avatar
mirek G.
Inzerce 2013
Příspěvky: 1145
Registrován: sob led 12, 2008 19:38
Bydliště: Ostrava-Radegast 10°

Příspěvek od mirek G. » pát říj 30, 2009 09:18

taky by se mi takováto věc hodila, jelikož úž mám jenom 6 bodů tak o tom silně uvažuju!! Má někdo něco ovřeného, co určitě funguje?!?
Nové díly za bezkonkurenční ceny http://forum.renaultclub.cz/viewtopic.p ... 56#p640356
kontakt www.Granex.cz tel. 774862512 Miroslav Grašar

ITexpert
Člen RCČR
Příspěvky: 2456
Registrován: ned led 11, 2009 17:18
Bydliště: Stochov

Příspěvek od ITexpert » pát říj 30, 2009 09:21

mirek G. píše:taky by se mi takováto věc hodila, jelikož úž mám jenom 6 bodů tak o tom silně uvažuju!! Má někdo něco ovřeného, co určitě funguje?!?
nemame az budes mit 2body jako ja pojedes max 40 v obci a ta sranda te prejde :-D :oops: :roll: :twisted:
Renault R11 1,4 Turbo 105k - r.v. 1984

Dodge Intrepid 3,5V6 - denni vozitko - r.v. 1993

ITexpert

Uživatelský avatar
HonYa
Moderátor
Příspěvky: 1164
Registrován: úte led 04, 2005 18:47
Bydliště: Praha - CZ

Příspěvek od HonYa » pát říj 30, 2009 12:29

nenechat se změřit nebo vozte v kufru Johnyho Walkera :)...
HonYa | Lůca, Áďa, Táďa a Justinka
------------------------------
Laguna GT (2009) 2,0 dCi 131 kW
Trafic Evado (2014) 84 kw
Hyundai I40 ;)
------------------------------
Oficiální facebook page Renault Clubu Česká Republika

ITexpert
Člen RCČR
Příspěvky: 2456
Registrován: ned led 11, 2009 17:18
Bydliště: Stochov

Příspěvek od ITexpert » pát říj 30, 2009 13:09

HonYa píše:nenechat se změřit nebo vozte v kufru Johnyho Walkera :)...
ha ha ha ... dneska sem absolvoval tour de střední čechy z vesnice do vesnice s prumernou rychlosti 83,6km/h a ujel sem za 55min 77km cekam na fotky jeden 2mistny ukazatel rychlosti v jedny obci me ukazal kdyz sem mel na tachaci 110km/h 54km/h tak sem konstatoval ze sem rad ze ty radary vyborne fungujou :-)
Renault R11 1,4 Turbo 105k - r.v. 1984

Dodge Intrepid 3,5V6 - denni vozitko - r.v. 1993

ITexpert

Uživatelský avatar
MartinH11
Advanced member
Příspěvky: 358
Registrován: ned dub 26, 2009 08:17
Bydliště: NÁCHODSKO

Příspěvek od MartinH11 » pát říj 30, 2009 15:36

Jsem velice rád že toto téma zaujalo, ale rád bych věděl jestli tu někdo antiradar nebo antilaser má a jak je spokojen.
To je to co mě zajímá.
Žádnej chlast jako úplatek to nebudu sebou vozit. Dodržování rychlosti bohužel asi také nepůjde ( ne že bych nechtěl ). :roll:

Uživatelský avatar
Dehumanizer
Člen RCČR
Příspěvky: 1684
Registrován: sob úno 16, 2008 10:58
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba - Račkova dolina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dehumanizer » pát říj 30, 2009 20:27

Anarki píše:Čo vlastne chceš ?
Laserovú rušičku / parkovacieho asistenta alebo detektor všetkých druhov radarov (včetne laseru) ?

Antilaser platí len na laserové radary a tým že ťa chlpatý nenamerajú budeš podozrivý a budú ti chcieť prehľadať auto.


Detektor je lepší, prinajhoršom si ho umiestniš tak aby ho nebolo vidno a na sklo zvnútra či zvonku nalepíš externú anténu. Keď ťa zastavia tak takéto antény majú aj navigačné zariadenia a príjmače dopravných správ.

Ja osobne som za detektory radarov a horúcim kandidátom na kúpu je Whistler ktorého pomer cena účinnosť je v porovnaní s našimi pokutami viac než priaznivá. Samozrejme sú aj lepšie značky ako Valentine One či Belltronics ale to je každého osobná vec do akej cenovej skupiny sa zaradí. :wink:
No ale ci to fakt na nieco je dobre (co sa tyka toho laseru) a ci aspon v nejakom % pripadov dokazes zareagovat tak rychlo aby to malo zmysel, alebo to funguje len tak ako pisal MartinH11 ze ked uz to nieco zdetekuje tak je neskoro... To by ma zaujimalo. Lebo v Bratislave sa policajtov s laserom vyrojilo hrozne vela a samozrejme najviac na dlhych rovinkach kde nehrozi ziadne nebezpecie pri rozumnom prekroceni rychlosti. Sice ma zatial nikde nenamerali ale s**u ma s tym...
Laguna III Grandtour GT 4control Energy 2.0 dCi (M9R 858) 127kW, r.v.2014

Uživatelský avatar
MartinH11
Advanced member
Příspěvky: 358
Registrován: ned dub 26, 2009 08:17
Bydliště: NÁCHODSKO

Příspěvek od MartinH11 » sob říj 31, 2009 09:22

Je to trochu starší, ale pro schlédnutí to snad nevadí.
http://www.youtube.com/watch?v=_G22buxc ... re=related
Hlavně je zde jak reaguje detektor radaru ( antiradar ) na laserové snímače rychlosti.

Uživatelský avatar
MartinH11
Advanced member
Příspěvky: 358
Registrován: ned dub 26, 2009 08:17
Bydliště: NÁCHODSKO

Příspěvek od MartinH11 » čtv lis 05, 2009 17:49

Tak nikdo tu nemá zkušenosti?
To jsem jenom já kdo si to chce pořídit? :roll:

Uživatelský avatar
drak
Starting member
Příspěvky: 67
Registrován: ned led 04, 2009 13:18
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od drak » čtv lis 05, 2009 22:01

Já mám rok beltronics RX 35 euro a jsem nad míru spokojen. Zachránil mi už dost. Akorát laser hlásí při východu nebo západu slunce při určitých polohách slunce ( vlnové délky) falešné poplachy. Lepší jeden dva falešné poplachy něž nic a pokuta :lol: .
http://www.antiradar.info/antiradary-be ... -euro.html
R. Laguna II, 2005, 2,0 T, 125 kW

Uživatelský avatar
drak
Starting member
Příspěvky: 67
Registrován: ned led 04, 2009 13:18
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od drak » čtv lis 05, 2009 22:02

Jo a ještě něco mám pokovený sklo, tak jsem si musel udělat držák a mám ho vedle zrcátka uchycený.
R. Laguna II, 2005, 2,0 T, 125 kW

Odpovědět

Zpět na „Diskuse a pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů