OT z R11T

Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.

Moderátor: Moderators General

Pravidla fóra
Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Sova
Grafoman
Příspěvky: 3227
Registrován: pát dub 21, 2006 20:49
Bydliště: Markrabství Moravské
Kontaktovat uživatele:

OT z R11T

Příspěvek od Sova » stř pro 17, 2008 00:58

pete píše:ahoj, prodám R11 turbo r.v. 85 a stk do 11/2010 cena určitě dohodou ( předtím "kolem 20.000,-")
http://pete1.rajce.idnes.cz/R11_TURBO/
Co se týče optického pohledu na tebou prodávaný vůz, aniž bys nám ukázal formou fotografie srdce přeplňované jedenáctky, musím bohužel usoudit, že nejsi schopen racionálně posoudit stav vozu "báj očko"

....možná že si to nenamlouváš a nesnažíš se nás "ošálit" a myslíš si, že s ohledem na stáří vozu, nemůže jedenáctka turbo vypadat lépe než taková, jakou máš ty! Což zase působí dost sebestředně a zaslepenecky.

Když už jsme u toho, taky vlastním Renault 11 Turbo, velmi nerad říkám že je zachovalá, protože je to vcelku "šalamounský pojem"! Zachovalá ve smyslu, že se zachovala a tedy je...existuje...neprošla procesem zvrakování? Anebo zachovalá v tom smyslu, že zub času na ní působil velmi, velmi pozvolně a šetrně a že je, když použiju přirovnání k ženě, jako "šópací mamina" ?

Každopádně už bych se slovem "zachovalé" netrápil a řešení patálie s jeho význámy bych zanechal lidem k tomu určeným...

Nicméně moje ego mi nedovolí nenechat nevyřčených pár poznámek...

Moje 11 Turbo má narozdíl od té tvé přední mlhová světla značky Cibie, sic stále mi nesvítí, ale má je!!!

Dále pak její originální kola značky Speedline nemám "zrenovovaná" stříbrným sprejem za pár haléřů z Teska

Moje Phase I Turbo nemá aftermarket lemy od výrobce, jehož jméno sem už zapomněl...no na těch lemech by nic nebylo, až na to že jeden máš prasklý defacto vlastně ulomený...jen tak mimochodem tvé lemy na nic nenavazují...nevidím nikde žádnou linii s náběhem na zadní narázník...je to tím že ten zadní díl toho aftermarket styling kitu ti chybí...a to je dobře, protože je hrozný, respektive připevnění ke zadnímu narázníku je hrozně prasácké...ale to jsem hodně odbočil...

moje jedenáctka má sice starý originální lak, ale alespoň je kvalitní a skládá se z více vrstev...u tebe si nejsem jist

Jestli se ti zdám příliš utočný, je to tím že si napsal "kolem 20.000,-" a totálně si absentoval informace ohledně motoru, případně infa o měněných nových dílech za poslední dobu...když se podívám na "renovaci kol" tak si dovedu představit jak může vypadat zbytek auta...

Přeji hodně štěstí při prodeji a také přeji ať budoucí zájemce o tvuj vůz po novém roce pojede opravdu zdaleka, je totiž docela dost pravděpodobné že se ve finále "zhrozí" a taky hrozí, že by si mohl říct:" když už sem jedu tak daleko, tak to vezmu, nepojedu přece nadarmo"!

Jediná rozumná nabídka zní: "Daruji za odvoz" Anebo ne? Snad nás přesvědčíš o opaku...

Uživatelský avatar
Ivon
Advanced member
Příspěvky: 356
Registrován: stř srp 24, 2005 09:43
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Ivon » stř pro 17, 2008 10:27

Sova: tvoje shrnutí bylo dobré, ale trochu mi to připadá, jako by si měl s prodávajícím "nevyřízené účty" nebo prodáváš svou R11 taky za podobnou cenu a hledáš rozdíly :?: :P Samozřejmě nic ve zlém, věřím, že to bylo v dobrém úmyslu... :wink:
Megane CC 2,0 Privilege Luxe, Espace IV 2,0T Privilege (Ex.: 6xR19,Megane,Laguna,Scenic,R5)

luksa666
Starting member
Příspěvky: 43
Registrován: úte kvě 20, 2008 08:48
Bydliště: Mikulůvka

R11 turbo

Příspěvek od luksa666 » stř pro 17, 2008 11:42

nee chlapci to Páni Sova a Liboa sou sebestřední namyšlenci první třídy, co dokážou jen pomlouvat a hanit, není na mic kouska dobrého a do inzerátů píšou buzerace, omlouvám se Honzovi (admin) že taky píšu do inzerátu jako XXXXXX, ale už mě štve co tady ostatní dělají. Mám taky R11T, rv 86, dovoz z usa, palubní počítač, stříbrná met, origo speedliny, fungující cibie mlhovky žluté, v autě komplet nové brzdy, motor po opravě, sport tlumiče, nerez svody, poladěný motor, short-shift krátké řazení, jako používal orogo renault motorsport, přev se špérou, bez tuningu, kastle bez koroze, jen místy tukanec z parkoviště, všechny díly na výměnu sem psal že dám k vozu, chtěl sem, ho prodat a tihle XXXXXX psali že je to totálně shnilé, pokud sem mladý tak bude motor stejně uhoněný, psal sem, že mám 3 sady pneu, tak mi jednu pomlouvali za nízký profil i když to byly gumy na sprinty

DRAZÍ SOVO A TAKY MOŽNÁ LIBOA, NEPIŠTE SEM VÁŠ STUPIDNÍ NÁZOR A RAČI SI SVOJE AUTA LEŠTĚTE V OBÝVÁKU A NEKAZTE OSTATNÍM ŽIVOT, BARANI!!!!

Uživatelský avatar
Marťas
Experienced member
Příspěvky: 861
Registrován: stř led 21, 2004 11:30
Bydliště: Želechovice nad Dřevnicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marťas » stř pro 17, 2008 11:51

Omlouvám se za off-topic, ale musím říct, že příspěvek Sovy je opravdu ubohý...
Pete píše že auto je v zachovalém stavu a ty ho hned začneš hodnotit podle jednoto zlomeného plastu. Pokud chceš dělat fundovanou recenzi, tak by ses měl jet na auto podívat osobně, případně alespoň vyžádat od prodejce detailní informace. Ale psát dlouhosáhlé články o tom, jak je zrovna tvoje R11 super... to mi, jak už jsem jednou napsal, přijde hodně ubohé :evil:
Marťas
MKracing@seznam.cz
http://www.MK-racing.webnode.cz
Renault 5 GT Turbo, Renault 5 GTE, Renault 5 Exclusiv, Renault 5 EBS Cabrio, Renault 5 Automatic, Renault 5 TL
Renault 11 Automatic Cheverny
Renault Clio 1.8 16V, Clio II 1.6 Automat Initiale Paris, 2.0 16V sport 172 ph1
Renault Megane Grandtour II 1.6 16V Sportway

pete
Starting member
Příspěvky: 7
Registrován: sob pro 13, 2008 17:26

Příspěvek od pete » stř pro 17, 2008 12:22

..vím,že jsem tu nováček, tomu odpovídá asi i ten inzerát, nicméně nikoho taky nenutím rencka kupovat, cena byla pouze orientační, pač nevím jak si takový skvost na trhu stojí.

Děkuju luksovi666, že mi přiblížil s jakýma členama se tady můžu setkat viz. Pan Sova, nejspíš v sobě skrývá nějaký mindrák.

Uživatelský avatar
Sova
Grafoman
Příspěvky: 3227
Registrován: pát dub 21, 2006 20:49
Bydliště: Markrabství Moravské
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sova » stř pro 17, 2008 14:22

Já vubec nepsal že je moje super...to v žádnym :D

Marťas, bez ironie mě opravdu zajímá kdy sem to naznačil a kdys mi to už jednou napsal...?

Taky mě stála 20.000,- a si sem vědom jak to bude s takovými auty po 1. lednu...

Uznávám že sem to přehnal, rozvášnil se a možná mám i nějaké mindráky, ale mám jiné měřítka pro slovo zachovalé...například Kalinův R25 V6 Turbo a R20TS, Fuego Míšu Kerndla, Rosťova 5 GTX je taky zachovalá...jen tak namátkou co mě napadá...

Bohužel pro mě zmiňovaná 11 na prodej mezi ně nepatří...

Jen tak mimochodem v žádném případě nepovažuji jakoukoli sériovou 11 Turbo za skvost :) Pro mě je třeba větším skvostem R8, například proto, že narozdíl od Turba Phase I má vzadu kotouče.

Pro Luksu666: Mám za to že Renault 11 Turbo se v USA vůbec neprodával...jediné co může mít nějakou spojitost s Renault 11 je zřejmě AMC Renault Alliance...a poukazování na palubní počítač je trošku jako chodit s dřívím do lesa...neviděl sem Turbo bez palubáku
Já ti tvoje auto nepomlouval, akorát sem napsal že se mi nelíbí turbo pětidveř a něco v tom smyslu že bych za to vytahal lidi v Renaultu za uši...tehdá
a co se týče těch gum, tak sem jen poznamenal, že sem je na 11ku taky chtěl...nízkoprofily...ale jak sem to viděl u tebe tak sem si to rychle rozmyslel mít sériový podvozek...bavil sem se o optický stránce věci a tys tehdá o sprintech nepsal.

Nemyslel sem to tak zle, ale sem trochu rád že sem některé XXXXXX :D Není dobré nevzbuzovat žádné reakce a taky trochu emoce :D

P.S. vcelku mě zajímá jak se na Luksuv příspěvek bude tvářit Liboa :D

Uživatelský avatar
Liboa
Člen RCČR
Příspěvky: 879
Registrován: pon lis 05, 2007 19:02
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: R11 turbo

Příspěvek od Liboa » stř pro 17, 2008 16:42

Prosím přečti si po sobě co jsi napsal a pak mi řekni kdo se tady s čím chlubí?? Já jsem se s mojí R11 Turbo nikdy nechlubil!!!

luksa666 píše:nee chlapci to Páni Sova a Liboa sou sebestřední namyšlenci první třídy, co dokážou jen pomlouvat a hanit, není na mic kouska dobrého a do inzerátů píšou buzerace, omlouvám se Honzovi (admin) že taky píšu do inzerátu jako XXXXXXX, ale už mě štve co tady ostatní dělají. Mám taky R11T, rv 86, dovoz z usa, palubní počítač, stříbrná met, origo speedliny, fungující cibie mlhovky žluté, v autě komplet nové brzdy, motor po opravě, sport tlumiče, nerez svody, poladěný motor, short-shift krátké řazení, jako používal orogo renault motorsport, přev se špérou, bez tuningu, kastle bez koroze, jen místy tukanec z parkoviště, všechny díly na výměnu sem psal že dám k vozu, chtěl sem, ho prodat a tihle XXXXXX psali že je to totálně shnilé, pokud sem mladý tak bude motor stejně uhoněný, psal sem, že mám 3 sady pneu, tak mi jednu pomlouvali za nízký profil i když to byly gumy na sprinty

DRAZÍ SOVO A TAKY MOŽNÁ LIBOA, NEPIŠTE SEM VÁŠ STUPIDNÍ NÁZOR A RAČI SI SVOJE AUTA LEŠTĚTE V OBÝVÁKU A NEKAZTE OSTATNÍM ŽIVOT, BARANI!!!!
A to že jsem napsal, že je ta tvoje 11ka zrezlá tak za tím si stojím pořád.


Ahoj a mějte se fajn :D :D
Renault 11 GTL, Renault 11 Turbo ZENDER

Uživatelský avatar
Liboa
Člen RCČR
Příspěvky: 879
Registrován: pon lis 05, 2007 19:02
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Liboa » stř pro 17, 2008 16:52

To luksa666: Teď vážně, tu převodovku se špérou máš z jakého auta? Nebo jsi si jí udělal? Popřípadě jak atd. Moc by mě to zajímalo.

V převodovce se nevyznám, tak kdyby jsi o tom mohl něco napsat?

Založ třeba nové téma v sekci R11.

Děkuji.
Renault 11 GTL, Renault 11 Turbo ZENDER

luksa666
Starting member
Příspěvky: 43
Registrován: úte kvě 20, 2008 08:48
Bydliště: Mikulůvka

r11t

Příspěvek od luksa666 » stř pro 17, 2008 19:55

LIBOA: o to jde, právě by mě zajímalo. kde je zrezlá, kdo ji viděl nechápe, mám ji dovezenou roku 1993 z USA, dle TP i slov ex majitele, který mi slíbil, že pohledá doklady, je celá překopaná do evropské verze, respektive světla a svazek el r 93 komplet nové přímo od renaulta, krom toho, že byla obouchaná skoro na každém plechu tak je zdravá a na tom si trvám, dírka co byla, tak ve výfuku a proto byl udělaná z nerezu!!!nevím, čím se chválíš nad svým autem, spíš mě štavalo jak ste mi tehdá pomluvili tu moji až mě omrzela...byl sem hodně XXXXXX jak sem četl Sovům komentář k dalšímu autu

SOVA: krom toho, žes mi pomluvil vše, o čem si psal tak nic

VŠEM: za prvé, ty prahové spoilery co má peetee sou origo tak jak sou na fotce, přesně tak už sem je koupil na druhé 11, nemají žádná nástavce k lemům ani nárazníkům, a ten kousek, který je ulomený zabere tak odku práce s laminátem pokud není v kufru té jedenáctky

Nikdo nemusí vědět kolik a jakých aut mám, nebo za kolik sem to či ono koupil, ale jednou, až je dodělám, tak je sem mrdnu a nebudete stíhat, ale nepovím, a kdo ví, ať si prosím nechá pro sebe!!!

! Sme jenom lidi, takže se starejme v první řadě o sebe a nešikanujme druhé svými názory

luksa666
Starting member
Příspěvky: 43
Registrován: úte kvě 20, 2008 08:48
Bydliště: Mikulůvka

R11t

Příspěvek od luksa666 » stř pro 17, 2008 20:04

a nejvíc se mi líbí že dotyční ví, o čem mluvím když můj inzerát tady už půl roku není

r 11 není skvost, ale 11 turbo je auto samo o sobě :lol:

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » stř pro 17, 2008 20:32

Tak, mladíci, radím vychladnout - a to všem.
Fórum tady není od toho, abyste se vzájemně napadali.
Kdo bude používat vulgarizmy dostane na týden distanc.

Je jasno ohledně stylu komunikace?
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
Jan Kalina
Grafoman
Příspěvky: 7144
Registrován: čtv bře 04, 2004 17:14
Bydliště: královéhradecko - rychnovsko

Příspěvek od Jan Kalina » stř pro 17, 2008 20:32

Prosil bych bez osobních výpadů, nebo se to smaže ihned místo časem.

Že je to 5tidvířko přitažený z USA se mi moc věřit nechce - je o tom nějaká zmínka v TP? (což by měla, protože se tam píše, odkud se vůz dovezl) Pokud to auto tam jezdilo (resp.pokud bylo homologováno pro provoz v USA), muselo by mít na sobě nějaký viditelný odlišnosti od evropských modelů. Aby se to nepoznalo, muselo by se předělat úplně všechno. Pokud by bylo vyrobeno v závodě AMC, mělo by i odlišný identifikátory. Nevím, auto ani doklady jsem na vlastní oči neviděl, jen těch pár fotek tady tenkrát, ale zatím je to pro mě JPP, a že si předchozí majitelé dokážou navymýšlet neuvěřitelný pohádky, o tom víme svý :wink:
R20 TS 2.0 1982/www.R20 Turbo-D.zde 2.1 1983/www.R25 V6Turbo.zde 2.5-V6 1985/R25 V6Turbo 2.5-V6 1986/www.R25 Turbo-DX.zde 2.1 1985/R25 V6 Injection 2.7-V6 1985/R25 V6 Injection 2.9-V6 1987, 1988, 1989/Express 1.4 198?/R1363 GTX Automatic 2.0 1983/R136C GTA V6 1985/2017+?/Espace V6 1993/Espace V6 1994/Espace V6 LPG 1996/XR25 1990/Express 1.9dT RT-E3 1997/Laguna 2.0 1995/Kangoo dCi 2008
*** Hledá se odcizená R25 V6 šedá, více info -->>ZDE<<-- ***
*** Hledá se odcizená R25 Baccara vínová, více info -->>ZDE<<-- ***

Uživatelský avatar
Liboa
Člen RCČR
Příspěvky: 879
Registrován: pon lis 05, 2007 19:02
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Liboa » stř pro 17, 2008 20:45

Jestli ta 11ka je dovezená z USA tak by jsi někde doma mohl mít USA zadní lampy. Jsou celé červené. Nemáš je náhodou?? Nebo ten majitel před tebou?

Moc bych je chtěl.
Renault 11 GTL, Renault 11 Turbo ZENDER

Uživatelský avatar
Sova
Grafoman
Příspěvky: 3227
Registrován: pát dub 21, 2006 20:49
Bydliště: Markrabství Moravské
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sova » čtv pro 18, 2008 00:23

Ty lemy v žádném případě nejsou originál!V mikrofiších o nich nenajdeš ani zmínku...

A ještě jedna drobnost, aby ten styling kit vypadal dobře, musí se skládat ještě z nástavce zadního nárazníku, který podtrhuje linii, jinak máš prahy opticky nižší než zadní narazník :!:

phase I. nemá v originálu žádné prahy mimo Zenderu, což je speciální edice Renaultu, to jediné najdeš v oficiálním katalogu náhradních dílů Renault

to co má pete je prostě aftermarket...ale to neznamená že to haním, například ty prahy se mi líbí víc než prahy Zender :!: Ale nastavení zadního narazníku už není tak povedené, takže v celkovém dojmu, když to srovnám se zenderem a přirovnám k tomu ještě Zender "křídlo" na třetí dveře a nástavce předního narázníku( ten aftermarket žádné nemá, je to klasický nárazník z Turba) Tak oplastovaní Zender je jednoznačně hezčí :!:

Uživatelský avatar
Butcher
Člen RCČR
Příspěvky: 794
Registrován: čtv zář 29, 2005 11:00
Bydliště: Prypiat
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Butcher » čtv pro 18, 2008 01:16

Hachiroku rulezz :!: :P

luksa666
Starting member
Příspěvky: 43
Registrován: úte kvě 20, 2008 08:48
Bydliště: Mikulůvka

r11t

Příspěvek od luksa666 » čtv pro 18, 2008 13:58

ten nástavec zadního nárazníku mám doam, i prahy, ty se mi moc nelíbí, stejně už sem je síbil kamarádovi, zadní nárazník s tím spoilerem vyměním za nárazník r11t ph 1 * ten s lištičkou na hreně, i bez spileru, auto mám dost na zemi podvozkem a torzkama,nepotřebovala spoilery!!! mě se líbí r11t ph 1 origo, zender ani ne, nezlobte se na mě ale přijde mi takový levný supersport, to radši kůpím nové světla než kousek zendru, bývalý majitel dotáhl ty auta z usa co já vím 3, tedy 2 z kanady a moje turbo z NY, je to zapsané i v TP, červené světla má vystavené v garáži, přední prodal i s rámečkama nějakému bláznovi, co si od něj koupil 3dv gtl žlutoaranžovou ne zender 14 kolach, má ji a AMC look, vypadá super, přes líto s ní jezdí do práce, od října do května válí z jeepem, je někde od janové a pracuje na vsetíne v TESu, kdo jezdí kolem tak ví že to auto tam stává, ta třetí byla rozbita někde na slovensku, žeprý je smetl nějaký zfetovaný slovák, pan Hajdas (nevím pod jakou přezdívkou tady funguje, tak se omlouvám za jmenování) to tady prý zmiňoval

Uživatelský avatar
Liboa
Člen RCČR
Příspěvky: 879
Registrován: pon lis 05, 2007 19:02
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Liboa » čtv pro 18, 2008 14:48

Tak se ho prosím zeptej jestli nechce prodat ty světla.

A napíšeš něco o té převodovce?
Renault 11 GTL, Renault 11 Turbo ZENDER

luksa666
Starting member
Příspěvky: 43
Registrován: úte kvě 20, 2008 08:48
Bydliště: Mikulůvka

r11t

Příspěvek od luksa666 » čtv pro 18, 2008 16:15

světla neprodá, a štvou ho i ty přední, kdyby prodal, tak je mám já, mám předkupní právo :lol: a na tu žlutooranžovou ale spíš ji neprodá :(

špéra není problém, stačí dovézt diferák, bude tak do týdne, max dvou, cena 1500-3 tis dle provedení, vyrábí Zdenda P, já mu to jen vozím, nejlíp hromadně, pak to vyjde levněji

výdrž-deklarovaná materiálem (při 40%) 10 tkm, ale běžně 30+tkm, u čistého závodáku dle užívání, u drift hebel a gum paličů vydrží nafurt nebo se utrhne. spíš se ale rozletí satelity u serie než u špéry

Uživatelský avatar
Sova
Grafoman
Příspěvky: 3227
Registrován: pát dub 21, 2006 20:49
Bydliště: Markrabství Moravské
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sova » čtv pro 18, 2008 20:24

Jen tak pro zajímavost...

Renault 11 Turbo s dodatečnou úpravou Zender (ne limitka)
http://img187.imageshack.us/my.php?imag ... 05sxx1.jpg

http://img511.imageshack.us/my.php?imag ... 03svn6.jpg

http://img53.imageshack.us/my.php?image ... 06sod0.jpg

ten aftermarket
http://img136.imageshack.us/my.php?imag ... 58ant8.jpg

http://img136.imageshack.us/my.php?imag ... 61aga0.jpg

http://img136.imageshack.us/my.php?imag ... 62ala0.jpg

Renault 11 turbo Zender (limitka-tj. 15" kola a speciální odstín šedo-stříbrného laku)
http://img503.imageshack.us/img503/7783 ... 971mp0.jpg

Série
http://img179.imageshack.us/my.php?imag ... 123ll5.jpg

Jen tak čistě ze zajímavosti první auto bylo koupeno za 10.000,- tuším v roce 2004-2005 bílý zender... nyní R.I.P
Druhý bílý, ten aftermarket byl prodán za 5.000,- před třičtvrtě rokem...mělo prasklé turbo...nevím jak moc...já měl na turbo také prasklinu, ale akorát to tlačilo o trošičku méně, ale jelo...

limitka série Zender...nevím Google

A série stála 20.000,- kupováno v roce 2006, stála v bazaru ale nebyla na prodej...otázka zájemce zněla:Kolik za to chcete?

Jen tak pro upřesnění nejhezčí 11 T v republice co sem kdy viděl měl Butcher...taky ho stála nemalé peníze...pak mu ruplo v pale a...nevím jestli jí někdy uvidím v tak opticky krásném stavu jako byla dřív :roll:

Výkon, klec a alpiňácká palice není všechno Butchi :roll:

Uživatelský avatar
Butcher
Člen RCČR
Příspěvky: 794
Registrován: čtv zář 29, 2005 11:00
Bydliště: Prypiat
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Butcher » čtv pro 18, 2008 22:36

Ale Alpiňácká palice taky není všechno :wink:

Odpovědět

Zpět na „Diskuse a pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů