BMWKLUB

Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.

Moderátor: Moderators General

Pravidla fóra
Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jakub
Člen RCČR
Příspěvky: 1612
Registrován: pát kvě 07, 2004 09:52
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

BMWKLUB

Příspěvek od jakub » úte led 18, 2005 19:25

Tak kolik pak nás tady je?
Ford Transit mk7 motoodtahovka 2.2Tdci, Kawasaki ZX10R, GeniThalia II 1.2 16V
Motoservis, Pneuservis, Kovodílna, Účetnictví

psena
Starting member
Příspěvky: 53
Registrován: ned říj 17, 2004 19:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od psena » úte led 18, 2005 22:43

Tohle je ale renault forum, o Bawech si bez povidat na bmwklub.cz!
Hlavne nebudem nic srovnavat.....Ta sedma je E38? :D
R5 GTE 1,8 70KW RV 90
BMW M5 3,6

Uživatelský avatar
Štája
Junior member
Příspěvky: 152
Registrován: úte pro 14, 2004 18:03
Bydliště: Tošánky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Štája » úte led 18, 2005 23:25

taky si myslím.....můj bratr je blázen do bavoráků:) má 318is
Megane coach 1,6e

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » stř led 19, 2005 01:24

A proc by si tady nemohli lidi povidat i o jine znacce? Prece nejsme fanatici ale fanouskove...
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
Štája
Junior member
Příspěvky: 152
Registrován: úte pro 14, 2004 18:03
Bydliště: Tošánky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Štája » stř led 19, 2005 06:37

ale já neříkám že se o nich nemůžem bavit ale nechci srovnávat protože už mě to jednou potkalo s brachou a fakt me nebavilo se hadat co je lepsi a proc:)
Megane coach 1,6e

Uživatelský avatar
Šarpej
Junior member
Příspěvky: 110
Registrován: pon črc 19, 2004 11:28

Příspěvek od Šarpej » stř led 19, 2005 08:28

BMW? co to je? neznám! nevyrábí šicí stroje...?? :evil:
Laguna 2.0 RXE

Martin Ben
Člen RCČR
Příspěvky: 338
Registrován: čtv dub 29, 2004 12:39
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin Ben » stř led 19, 2005 09:07

Šarpej píše:BMW? co to je? neznám! nevyrábí šicí stroje...?? :evil:
mozna Bakelit Motor Wehicle :lol:
Martin Ben
Citroën C5 Break, 2.0HDi, rv.2003

Uživatelský avatar
Šarpej
Junior member
Příspěvky: 110
Registrován: pon črc 19, 2004 11:28

Příspěvek od Šarpej » stř led 19, 2005 09:10

Martin108 píše:
Šarpej píše:BMW? co to je? neznám! nevyrábí šicí stroje...?? :evil:
mozna Bakelit Motor Wehicle :lol:
A-háááá... to by mohlo bejt...
Hele v Anglii jim říkaj Black Man Wheels, bo v tom jezděj negři s fetem...
Laguna 2.0 RXE

Uživatelský avatar
vasek
Junior member
Příspěvky: 218
Registrován: sob led 10, 2004 15:24

Příspěvek od vasek » stř led 19, 2005 10:05

parada uz si nadavaj :D ja mam bmw rad.par jsem jich i vlastnil.a jen ty nejlepsi kousky 8)

Uživatelský avatar
iwi
Člen RCČR
Příspěvky: 648
Registrován: stř lis 10, 2004 08:25
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od iwi » stř led 19, 2005 10:40

Až budu velký tak si taky koupím BMW, jen je pravda že ty poslední modely už nejsou tak pěkné jako dřív, taková M3 .............
Renault
Megane II Grandtour 1,5dCi 74kW
Scénic 2.0i - prodáno

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » stř led 19, 2005 11:43

Před necelými sto lety jsem měl oldschoolovou 318. Projel jsem s ní celou Evropu i kus Asie. Také jsem s ní úspěšně v Turecku havaroval... tedy lépe řečeno byl jsem havarován protijedoucím usnuvším Turkem. (naštěstí bylo kam uhýbat, tak jsme se střetli jen bokem).
Co se týče spolehlivosti, nemohl jsem si naříkat. Výměnu motoru jsem zvládl téměř bez pomoci za 2,5 hodin :-))) Déle mi trvalo dostat zadřené auto z Brna :-)))
Z mého hlediska tehdy velmi mladého řidiče to bylo relativně výkonné, rychlé auto s dobrým podvozkem a akceptovatelnou spotřebou.
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Martin Ben
Člen RCČR
Příspěvky: 338
Registrován: čtv dub 29, 2004 12:39
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin Ben » stř led 19, 2005 14:23

Osobne jsem BMW nemel, ale pred takovymi 15 lety mel kamarad 316i a obcas jsem se svezl. Dodnes na to rad vzpominam.
Mel ho asi rok nebo dva, az se mu podarilo zadrit motor. Tahnul jsem ho potom se svym zigulikem asi 80 km a na to taky "rad" vzpominam.
Martin Ben
Citroën C5 Break, 2.0HDi, rv.2003

Uživatelský avatar
jakub
Člen RCČR
Příspěvky: 1612
Registrován: pát kvě 07, 2004 09:52
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jakub » stř led 19, 2005 18:56

rozhodně jsem nechtěl nic srovnávat, každej má svůj názor, šlo mě jen o to že jsem tu viděl pár povědomých nicků a tak mě jen zajímalo kolik vlastně s těch "známejch" má obojí. nic víc nic míň.
Ford Transit mk7 motoodtahovka 2.2Tdci, Kawasaki ZX10R, GeniThalia II 1.2 16V
Motoservis, Pneuservis, Kovodílna, Účetnictví

psena
Starting member
Příspěvky: 53
Registrován: ned říj 17, 2004 19:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od psena » stř led 19, 2005 21:34

jakub píše:rozhodně jsem nechtěl nic srovnávat, každej má svůj názor, šlo mě jen o to že jsem tu viděl pár povědomých nicků a tak mě jen zajímalo kolik vlastně s těch "známejch" má obojí. nic víc nic míň.
Vsak to je v pohode, delal jsem si XXXXXX....
Jinak ja zde mam v podpisu na prvnim miste Renault az na druhem Bawo...na to, ze jsem renaulta koupil za desetinu ceny co Bawo(Bawo docela nevyhodne a Rencka levne) tak me na nem urcite veci dost prijemne prekvapily.

Predevsim motor( 1,8 GTE) ale i prevodovka a brzdy jsou vyborne.
Je fakt ze jsem tam dal komplet Bremba, ale i pre tim, kdyz byly kotouce pod mirou, tak se auto pri brzdeni ani nezachvelo.Brzdi skvele(vsude kotouce)
To nez jsem to vychytal u Bawa, ktery jsou na to nachylny, tak to trvalo a stalo mnoho.

Proste pro pritelkyni na nauceni jezdeni po Brne a nakupy to v tom stavu jaky mam ja staci(pokud by se to melo uvets do dobreho stavu, tak by to chvilku trvalo)ale dulezite technicke soucasti jsou very good!
A kdyz si do toho sednu ja, tak je to taky radost, ono to dost upaluje(9 sec 0-100) a je to takova motokara, rychlost clovek proziva daleko vic.
A strasne me bavi sledovat ty ksichty, kdyz dostanu nejakou Vochcavku...
tajze Reaultu zdar!
R5 GTE 1,8 70KW RV 90
BMW M5 3,6

Uživatelský avatar
Čeněk Urbanec
Člen RCČR
Příspěvky: 2126
Registrován: stř úno 25, 2004 22:55
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Čeněk Urbanec » čtv led 20, 2005 09:46

jakub píše:rozhodně jsem nechtěl nic srovnávat, každej má svůj názor, šlo mě jen o to že jsem tu viděl pár povědomých nicků a tak mě jen zajímalo kolik vlastně s těch "známejch" má obojí. nic víc nic míň.
O.K. mám k BMW velice kladný vztah - tak jako s Renaultem si v 50+ užívám pohodlí, klid a kochám se, tak jako teenager a čerstvý 20 jsem si opaku užíval s 2002tii( slabší a starší brácha 2002tiik - veliké dělo!). S tím autem se člověk pořád pral, spojka, brzdy, řízení při svižné jízdě nebyly z nejlehčích... Brzdy po pár kilometrech okolo Bitýšky, nebo z Prostějova na Boskovice a Bystřici byly poloviční.... A pro jelimana bylo ještě stresující, že to auto neskutečně poslouchalo! Jenže VŽDYCKY! A co chytrého jeliman vymyslí... :? Od té doby jsem si říkal, že až budu velký.... Ale dědek už má jiné priority... 8)
Takže duch točící se vrtule mě spíše potěšil, je to jiné, než propagace všelijakých čínských napodobenin aut...
Čeněk Urbanec
Laguna Grandtour 1,9dCi 110kW+ 2002
Mégane 1,6 55kW 1996

Uživatelský avatar
Robert
Senior member
Příspěvky: 1135
Registrován: stř led 12, 2005 12:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert » pát led 21, 2005 08:54

BMW - nerealizovaný sen mnoha z nás. Není asi podstatné, jaké je auto značky, když však působí elegantně, je to důvod po něm zašilhat. Bohužel, pěkné BMW je pořád zajímavější pro zloděje, mafiány a jednodušší lidi než pěkný Renault, byť by byl v plné výbavě. Každý, kdo se rozhodl pro Renaulta, přestože je jeho snem to německé vozidlo, k tomu měl nějaké důvody. Budu-li mluvit za sebe je to cena, přestože vím jak báječné mají BMW podvozky a motory, jak elegantně je uspořádáno vše pod kapotou. Pohlédnu-li ale do interieru, už nejsem tak spokojen, zaměřím-li se na řadu 3, 5, 7 kolem roku 1990 a srovnám je s mou milovanou R25, nechce se mi zaplatit více.
Nejednou však mé úvahy odbočily z cesty rozumného, skromného poutníka a pilotem rakety jsem se ve svých snech stával, když do cesty mi vstoupila M5.
Zůstalo jen u snů, pro můj život záchrana... naštěstí.
R25 V6 Turbo Baccara ( 91 ) http://cs.renault-club.cz/vozidlo/renau ... 6-turbo-29, R5 1,7 Exclusiv ( 88 ) http://cs.renault-club.cz/vozidlo/renau ... clusiv-149 Hledám nadšence pro R5, uvažuji o prodeji

psena
Starting member
Příspěvky: 53
Registrován: ned říj 17, 2004 19:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od psena » pát led 21, 2005 13:59

Robert píše:BMW - nerealizovaný sen mnoha z nás. Není asi podstatné, jaké je auto značky, když však působí elegantně, je to důvod po něm zašilhat. Bohužel, pěkné BMW je pořád zajímavější pro zloděje, mafiány a jednodušší lidi než pěkný Renault, byť by byl v plné výbavě. Každý, kdo se rozhodl pro Renaulta, přestože je jeho snem to německé vozidlo, k tomu měl nějaké důvody. Budu-li mluvit za sebe je to cena, přestože vím jak báječné mají BMW podvozky a motory, jak elegantně je uspořádáno vše pod kapotou. Pohlédnu-li ale do interieru, už nejsem tak spokojen, zaměřím-li se na řadu 3, 5, 7 kolem roku 1990 a srovnám je s mou milovanou R25, nechce se mi zaplatit více.
Nejednou však mé úvahy odbočily z cesty rozumného, skromného poutníka a pilotem rakety jsem se ve svých snech stával, když do cesty mi vstoupila M5.
Zůstalo jen u snů, pro můj život záchrana... naštěstí.
Plne souhlasim, M 5 znamena smrt vykrvacenim... :D
R5 GTE 1,8 70KW RV 90
BMW M5 3,6

Uživatelský avatar
GREYWOLF
Člen RCČR
Příspěvky: 2518
Registrován: čtv srp 19, 2004 15:38
Bydliště: Praha 10

Příspěvek od GREYWOLF » pát led 21, 2005 14:06

psena píše:
Robert píše:BMW - nerealizovaný sen mnoha z nás. Není asi podstatné, jaké je auto značky, když však působí elegantně, je to důvod po něm zašilhat. Bohužel, pěkné BMW je pořád zajímavější pro zloděje, mafiány a jednodušší lidi než pěkný Renault, byť by byl v plné výbavě. Každý, kdo se rozhodl pro Renaulta, přestože je jeho snem to německé vozidlo, k tomu měl nějaké důvody. Budu-li mluvit za sebe je to cena, přestože vím jak báječné mají BMW podvozky a motory, jak elegantně je uspořádáno vše pod kapotou. Pohlédnu-li ale do interieru, už nejsem tak spokojen, zaměřím-li se na řadu 3, 5, 7 kolem roku 1990 a srovnám je s mou milovanou R25, nechce se mi zaplatit více.
Nejednou však mé úvahy odbočily z cesty rozumného, skromného poutníka a pilotem rakety jsem se ve svých snech stával, když do cesty mi vstoupila M5.
Zůstalo jen u snů, pro můj život záchrana... naštěstí.
Plne souhlasim, M 5 znamena smrt vykrvacenim... :D

Penezenky........... :twisted:
Lukas
Modus 1,4 72Kw
Espace IV 2,0T 125Kw
Sandero Stepway

bylo: Laguna I 1,8 , 19 cabrio 1,7 , Megane I 1,6 , Laguna II 3,0 ,Clio II 1,2 ,Smart Cabrio 0,6T, Smart ForTwo cabrio 0,7T

Uživatelský avatar
Williams
Člen RCČR
Příspěvky: 180
Registrován: stř pro 31, 2003 12:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BMWKLUB

Příspěvek od Williams » sob led 29, 2005 19:26

jakub píše:Tak kolik pak nás tady je?
Jsem taky baworackej i kdyz bawo slo z baraku a zbylo mi jen Clio Sport... :) Zatim si uzivam prvni kilometry v nove kare, ale uz ted vim ze brzo bude zase bawo... :)

Odpovědět

Zpět na „Diskuse a pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů