AAA Auto - looser

Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.

Moderátor: Moderators General

Pravidla fóra
Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.
Uživatelský avatar
Ladislav Ballý
Člen RCČR
Příspěvky: 489
Registrován: stř pro 31, 2003 07:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladislav Ballý » úte dub 25, 2006 17:57

No, mám áčka přes ulici a teď i DISKOUNT. Jenom pro info, je to pobočka áček, jenom se tak netváří a zákazník má pocit konkurence.
Stojí tam docela pěkná Laguna 97 V6 3.0 16V (zbývající ventily si dokupte každý sám)
Láďa B
Laguna 2.2D RXE, Laguna II 2.2 DCI

Uživatelský avatar
Pavel_trol
Člen RCČR
Příspěvky: 722
Registrován: čtv lis 24, 2005 10:21
Bydliště: Ruda okr. Rakovník

Příspěvek od Pavel_trol » stř dub 26, 2006 10:29

to ja kolasika. každého koho znam a mel co dočinění s Ackama, janom nadával. Naproti tomu si tam kamarad kdysi kupoval RanchRovera a byl spokojený jak s cenou, tak i se stavem vozu. Ale to byla asi jen nahoda...
Renault Clio SPORT 2.0 16V 172
Renault Laguna III 2.0 dci
IN MEMORY:
Renault Clio SPORT 2.0 16V 172
Renault R25 2.9 V6 Baccara
Renault R11 1.4 GTL

Uživatelský avatar
Anarki
Člen RCČR
Příspěvky: 3889
Registrován: ned kvě 29, 2005 22:42
Bydliště: Atomograd
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anarki » stř dub 26, 2006 13:13

Nazdar všichni,
AAA máme taky na Slovensku a jak jsem si prěčet vaše přízpěvky tak je to to samý co v ČR.
Jěště když jsem chtěl koupit pětku, zašel jsem do jejich pobočky v Košicích a zeptal se zda nemají tn typ vozu někde jinde na Slovensku.
Oni slíbili, že se na to podívaj. A neuvěritelný, :shock: za týden mi zavolali, že něco někde našli, je to prý jak nový, technicky ve výborném stavu za 90 tisíc. No cena trochu vyšší ale když to bude to co říkali tak snad by to šlo. Po přijetí do Košic jsem myslel že sním. Oni stáhli jednu pětku GTT z inzerátu z Košic za 40 tisíc, která sice vypadal dobře, ale měla víc závad než pětka vůbec může mít, (klepací motor za studena, prasklý chladič, Turbo bralo lej, prěsmykovala převodovka,) taky byla bouraná zepředu i zezadu a neodborně opravena. Ale zvenku opravdu vypadala skvěle. Tak jsem se rozhodl, že se trochu pobavím. I když auto tam měli už od prědošlého dne, zvláštní bylo, že motor byl ohřát. (Vědeli kdy přijedu). Tak bo bežné obhlidce jsem si všiml zajímavých detailů jako přilepený koberec v místech kde bylo vidno stopy po bouračce, chladič utěsněn nějakou směsí která trochu vytekla ven, původní elektrony které k tomu byli už nahradily obyčejný plechy z VW s rosšířenými díry, repro které tam původně byly (Xplod) nahradily čínsky padělky.........
Tak jsem se takovou hodinku rozhlížel po bazáru, oni zatím pobíhali sem tam a nakonec když už motor ochladl jsem si zavolal manažera zpátky spolu s technikem, motor nastartoval a vyměnoval vše o tom autě co jsem vědel. Původní cenu, výbavu a hlavně technický stav, který oni označili do telefonu za výborný. Když jsem domluvil oba dva červený jako rajčata rěkli něco jako promiňte, někde se stala chyba a já znechucen odešel domů.

Nakonec jsem celou příhodu sepsal a poslal na vedení AAA do ČR, kde jsem uvedl všechny podrobnosti a jména.
Sepsali omluvný list snad na A3 a k tomu slib, že udělají okamžitou nápravu. Neudělali nic, dodnes tam ti lidé pracuji a z rozprávaní jiných vím, že se nepoučili.

Závěr - do AAA bych neprodal ani použitý kapesník.
Z AAA bych nekoupil ani šroubu na kolo.
Ošnečkovaný Cacabus Quintus GT-Blue Storm 5-Ultimate Sensational Orgasm s kovaným srdcom F3+N a šnečkom GT2876RS Real Raider
První R5 GTT na světe kde bylo nainstalované nezávislé topení, analogové švýcarské hodiny Kienzle a pod ... :)
Bacha na parazit Kooperativu :evil:

Uživatelský avatar
kšanda
Člen RCČR
Příspěvky: 2744
Registrován: úte úno 08, 2005 22:09
Bydliště: Praha - Zahradní Město -> Orlické Záhoří
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kšanda » stř dub 26, 2006 13:52

to si ale s tim dopisem udělal chybu. protože nejspíš dotyčný prodejce a techniky povíšíli nebo jim aspoň přidali
Prej jen francouzi dělaj auta pro lidi. Ale co my prasata?
exRENAULT 21 nyní MITSUBISHI PAJERO r.v. 98 2,5 Td
co nejde silou, jde silou eště větší proto 4x4

Uživatelský avatar
Štája
Junior member
Příspěvky: 152
Registrován: úte pro 14, 2004 18:03
Bydliště: Tošánky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Štája » stř dub 26, 2006 20:55

jj taky si myslím že jim dali za to ještě certifikát a udělali je příkladem ,,Jak okrádat lidi'' No jo AAA.....
Megane coach 1,6e

Martin Braun
Junior member
Příspěvky: 103
Registrován: pon zář 19, 2005 23:33
Bydliště: Praha

Příspěvek od Martin Braun » čtv dub 27, 2006 00:15

Také mám úžasnou historku, sice ne od AAA ale od M-CAR Praha 4. Prodávám svého Scenica a před měsícem telefon, dobrý den tady autobazar M-CAR, měly by jsme kupce na váš automobil. Bylo by potřeba přijet a domluvit se se zájemcem, zbytek zařídíme. Říkám si že to nezní špatně, tak to na čtvrtek večer domluvte a já přijedu. Přijel jsem chvíli po šesté a asi deset minut jsem čekal na kupce. Přijela paní a po seznámení s autem že to bere, ale že na leasing který zařídí autobazar. Už tenkrát mi to připadalo divný. Paní v autobazaru povídá : sepíšeme klasickou komisní smlouvu, a až se zařídí a schválí leasing tak Vám zavoláme a domluvíme se kam Vám pošleme peníze což bude trvat tak jedem maximálně dva týdny. Od začátku mi to všechno připadalo divný, ale co, říkal jsem si, je to velký autobazar tady by si žádnej podraz asi nedovolily. Když se mi po 10-ti dnech nikdo neozval, ze zvědavoti jsem kouknul na jejich stránky a on můj Scenic v nabídce na prodej. Nedokážu popsat jak mi bylo / vzteky bych chcípnul / a ihned jsem volal do bazaru co že to to má znamenat když na to mají kupce. Bylo mi řečeno že je to běžná praxe kdyby si to zákazník rozmyslel a že laesingová smlouva pro paní je ve stadiu schvalování a když si budu chtít auto odvést zaplatím pokutu 5tísíc za porušení komisní smlouvy. Podle komisní smlouvy si auto nemůžu během třiceti dnů odvést. V sobotu je to 30dní ale protože jedu pryč pojedu si pro auto v neděli a už se nemůžu dočkat až ho odvezu do prověřeného bazaru.

Možná jim křivdím a tajně doufám že v neděli dostanu peníze ale ať tak nabo tak o AUTOBAZARU M-CAR už nikdy nechci ani slyšet. :boxe:

Novotka
Senior member
Příspěvky: 1609
Registrován: sob dub 23, 2005 09:33
Bydliště: Pardubice

AAA

Příspěvek od Novotka » pon kvě 01, 2006 11:21

Já sám tak špatnou zkušenost z AAA nemám . Že mi dávali za Mazdu mín než po telefonu To neřešim prodal sem ji radši přes internet. že furt votravovali po telefonu s tím sem počítal(votravovali i potom co sem auto koupil maj v tom pěknej bordel) . Auto sem si vybral v neděli na Netu bylo v Praze že mi hned pošlou fotky do Pardubic. Tak sem tam zajel kompletně ho nafotili. Líbilo se mi . Za hodinu a pul bylo v Pardubicích. Prohlídli sme si ho a dali 2000 vratnou zálohu.Usmlouvali sme 8000 slevu. V pondělí sme ho doplatili.
Ale ty tehnici sou totalní chromáci když sme jeli na zkušební jízdu dolíval z kanistru benzín a vycvaknul dvířka nádrže . Že sou pry vylomeny dali mi 2000 slevu. Doma sem zjistil že stačí jen nacvaknout. Na rampě mi ukázali spodek ukázal mi i kam bylo auto bourané i když nemusel nebylo to poznat. Hlavně používají vybornou autokosmetiku. 4 měsíce bylo auto jak nové až pak vylezli drobné škrábance. Někdo je spokojen někdo ne. Aut od nich jezdí hodně takže asi tak špatní nebudou sou to obchodníci.

Hlavně číst a nic neuspěchat.
Sám sem sem si nevšim že je k autu jen jeden klíč. Stálo mě to navíc 4000.

Jestě detail dokud sme vybírali a smlouvali cenu tak kolem nás lítali jak Hyjeny jakmile sme podepsali už sme jen čekali nikdo se o nás nestaral.

Nov
Megane Scenic Kaleido rv.99 1,6 16v 79kw prodano
Laguna Grandtour RXT rv.98 1,8 16v 88kw
Grand Espace IV rv. 04 2,0 T 120 kw Expression
http://novotkap.rajce.idnes.cz/obr/

Barbar
Junior member
Příspěvky: 241
Registrován: čtv čer 08, 2006 10:07
Bydliště: Holice

Příspěvek od Barbar » pát čer 09, 2006 10:14

Chlapi rád se přídám, kdybych popsal všechny levé tak bych opakoval výše řečené, tak snad jen že mi přihodili jako bonus 4 zimní gumy, při jejich převzetí to byli 4 sjeté nokiany a z toho 2 měli špatnou kostru... :roll: :evil:

Kuk sem :wink: http://kessler.wz.cz/images/aaach.jpg
LagunaI 3.0 24V
[URL=http://www.spritmonitor.de/en/detail/160300.html] [img]http://images.spritmonitor.de/160300.png[/img][/URL]

Uživatelský avatar
Majk
Starting member
Příspěvky: 39
Registrován: pon říj 16, 2006 23:37
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majk » stř lis 22, 2006 00:51

pzor nato je vidět že nevíte že jetu jeden člen co dělá v aaa auto praze :lol:
Renault Clio 1.8 16V 101KW

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » stř lis 22, 2006 01:00

Majk píše:pzor nato je vidět že nevíte že jetu jeden člen co dělá v aaa auto praze :lol:
víme :-)
a mění to na věci něco?
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
Bóďa.
Experienced member
Příspěvky: 817
Registrován: pát zář 02, 2005 12:17
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bóďa. » stř lis 22, 2006 13:06

prodávali jsme tam kdysi feldu a oni ze to má tak 4x kolem zemekoule a meli spoustu keců přitom měla najetejch fakt 45000, pac jí mela babicka, která jednou za půl roku s ní jela asi 30km na chalupu a tak kdyz nam nabidli nejakou nesmyslnou cenu tak sme se na ne vy... pak tam jel znamej a voni se ptali, nebyli ste tu nahodou uz? ne, nebyli a dali jim za ni trosku vic, a pak sem koukal na net a ty parchanti ji nabizeli za nejakejch 120000 a byla hnedka pryc...

pirduch
Junior member
Příspěvky: 216
Registrován: ned pro 11, 2005 18:27
Bydliště: Litvinov

Příspěvek od pirduch » stř lis 22, 2006 22:05

Všichni vědí, co jsou zač, a všichni tam kupují a prodávají...
Renault Twingo I, polocabrio, r.v.96
Renault Grand Scenic II 1,9dTi, r.v. 05

vinetou
Člen RCČR
Příspěvky: 235
Registrován: stř srp 30, 2006 23:09
Bydliště: nevim naši popojeli

Příspěvek od vinetou » čtv lis 23, 2006 15:11

no já mám lagunu s aček už pul roku a nemužu si na ni nebo na ně stěžovat voni ty bazary budou stejný akorát ty ačka sou největší např u nás v ulici stojí pět aut s aček tak aby potom člověk neslyšel náký stížnosti :lol: :lol:

krt.ecek
Moderátor
Příspěvky: 11271
Registrován: úte čer 14, 2005 20:14

Příspěvek od krt.ecek » čtv lis 23, 2006 15:14

vinetou píše:no já mám lagunu s aček už pul roku a nemužu si na ni nebo na ně stěžovat voni ty bazary budou stejný akorát ty ačka sou největší např u nás v ulici stojí pět aut s aček tak aby potom člověk neslyšel náký stížnosti :lol: :lol:
Moje řeč dvě auta jsme tam koupili a jedno prodali, je to bazar a snaží se vydělat a ostatní oškubat, můsi bejt člověk opatrnej a pak to jde, ale to platí všude

Uživatelský avatar
Majk
Starting member
Příspěvky: 39
Registrován: pon říj 16, 2006 23:37
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majk » pát lis 24, 2006 16:34

DDT píše:
Majk píše:pzor nato je vidět že nevíte že jetu jeden člen co dělá v aaa auto praze :lol:
víme :-)
a mění to na věci něco?
NEMĚNÍ JÁ TAM DĚLÁ A AUTO BYCH SI TAM ASI NEKOUPIL
Renault Clio 1.8 16V 101KW

zinda
Starting member
Příspěvky: 58
Registrován: ned črc 16, 2006 17:20
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od zinda » sob lis 25, 2006 17:44

Jeden podobný příběh z Discountu, divize AAAček :D

Když jsem vybíral auto, jen tak pro srovnání jsem jel mrknout do áček a diskontu, abych věděl jaký jsou ceny a vůbec si udělal přehled. Byl jsem samozřejmě poučený a na 100% přesvědčený, že tam nic nekoupím, prostě jen průzkum trhu.
Jenže v diskontu byla nádherná Xsara v kombíku, dvoulitrový HDI, v plný palbě.... Furt jen ze zvědvosti jsem si ji nechal ukázat, projel jí. Auto při jízdě dvakrát chcíplo (při plným plynu), stav kastle byl v pohodě, nebouraný, velmi zachovalý, včetně spodku. Prohodil jsem, že když teď hned zajedem k Citroenu aby auto prohlídli a řekli proč chcípá, budu o něm uvažovat. S tím, že prohlídku platím. To samozřejmě nešlo, a když jsem z nich více méně jen ze sportu mámil zdůvodnění, kroutili se jak žížaly. Takže jsem se loučil.
Najednou přiběh jakýsi manažer, že v tom nevidí problém, že auto přece můžu do týdne z jakéhokoliv důvodu vrátit, ať si jej teda koupím, pak si skočím k citroenu a pak třeba vrátím, vždyť na tom nic netratím. To mne zaujalo, ze sportu jsem stáhnul z ceny deset tisíc a plácli jsme si. Ještě jednou jsme kompletně prolezli auto a podepsali protokol o stavu auta.
Protože jsem samozřejmě neměl u sebe hotovost, přistoupil jsem na jejich akci "koupit auto za dva tisíce" - jen tolik jsem u sebe měl. Sice jsem nechápal, proč mi auto prostě nerezervují za dva tisíce třeba na týden, ale když tvrdili že si ho můžu koupit za dva a zbytek doplatit, proč ne. Tady jsem už větřil nějakou čuňačinu, ale protože trochu dělám do práva, chtěl jsem vidět jak to udělaj a co z toho vyleze.
Jejich akce "koupě za dva tisíce" vypadala následovně: Hned se psala smlouva, kde jsem mimo jiné: podepisoval, že jsem si vozidlo převzal a v jakém stavu (přede mnou zalepili do obálky klíče od auta a nějakej další klíč - prý od nějaké haly kde je auto zapečetěno, tu obálku jsem měl podepsat :lol: ). Když jsem se vzpamatoval ze záchvatu smíchu (ptal jsem se kolik pitomců jim tu obálku podepsalo a prý samozřejmě všichni, a všichni samozřejmě to auto našli v pořádku :lol: ), rozhodl jsem se pokračovat (teď už samozřejmě jen ze zvědavosti). Další bonbonek koupě za dva tisíce (ono záleželo kolik měl člověk u sebe, šlo by to i za pět set) byla skutečnost odhalená ve smlouvě, samozřejmě napsaná drobounkým písmem (a ještě pod čarou,vypadalo to jako vysvětlivka!). Stálo tam, že pokud si vozidlo nakonec nepřevezmu, propadá částka 2.000,-Kč (to bych ještě bral) a navíc jsem povinnen zaplatit smluvní pokutu deset procent z ceny vozu! To jsem dostal druhý záchvat smíchu, protože to prý museli dát do smlouvy, bo "si z nich lidi dělali srandu a pro auta tam nejezdili" a chudáci měli ztrátu. No chtěl bych vidět lidi kteří by jim ze srandy dávali dva tisíce.... No zkrátím to. Nikde ve smlouvě jsem nenašel, že bych mohl auto do týdne bez udání důvodu vrátit, byť mi to manažer i při čtení smlouvy tvrdil do očí. Ve smlouvě bylo vyloženě napsáno,že auto kupuji "jak stojí a leží, jsem dokonale seznámen s jeho stavem" a protě jsem neměl nárok absolutně na nic. Jo, všude visela akce "ke každému autu digitální foťák zdarma", tak jsem si o něj řekl, ale najednou to bylo jen k leasingu... Zoufalý "manager prodeje" se mne nakonec zeptal, kdy bych auto koupil (asi myslel, že budu chtít slevu). Tak jsem vzal smlouvu, půlku toho tam vyškrtal, něco připsal, odkázal na jiné zákony a zjistil, že takhle napsaná běžná smlouva najednou nebyla přijatelná pro bazar :roll: . Do oči jsem jim říkal: Vy mi tady něco slibujete, ale ve smlouvě máte vyloženě napsáno "jsme nesolidní firma, chceme s Váma vyčůrat, kup si to trubko, neseš všechna rizika". Jen krčili ramenama a bylo jim to více méně jedno, jen je mrzelo že nebude provize z prodeje a že jim vidím do karet. (mezi náma, o co jde věděl jen ten manažer prodeje, ti kluci z placu nevěděli o čem se bavíme).
Suma sumárum, teoreticky, kdybych smlouvu podepsal, mohl jsem za tři dny přijít pro auto a to mohlo být bez kol, rádia (a obálka stále zapečetěná :) ) a buď bych ho vzal, nebo zaplatil deset procent z ceny a jel domu bez něj. Nebo by bylo auto zdánlivě v pořádku a pak se rozsypalo a já byl v háji, bo jsem ho koupil "jak stojí a leží". Anebo mohlo bejt auto do dneška v pohodě a mohl jsem být spokojený, jenže od toho mne odradilo nesolidní jednání prodejců a zejména sprostě napsaná smlouva a naivní divadlo s "pečetěním" auta do obálky. Mimochodem, smlouva byla soudně napadnutelná, ale po tolika peripetiích, že je prostě nejjednodušší řešení nic podle ní nekoupit.
Přesto, že jsem konec týhle akce dokončoval jen ze sportu a byl zvědavej kam až zajdou (třeba vehementně popírali jakoukoliv spojitost s AAA) chápu lidi,kteří naletí. Ony jsou ty auta tak hezký.... A ty kecy okolo. Třeba můj tatík, už několikrát napálený (již zde popisovaný případ, prodával auto, slibili hodně, přijel, dávali málo) stejně uvažuje, že tam eventuelně prodá a koupí auto, a to byl přítomen shora popisovanému případu.... Že prej tam musejí být taky dobrý auta. To nepopírám, ale nesolidní jednání a smlouvy co předkládají říkají každému: NEKUPOVAT.
Pozitivní je, že jse díky tomu zůstal věrný Renaultům 8)
Renault Laguna II Grandtour 1.9 DCi
chronologie: 2x R11 TXE, R21, R19, R21, R19 Chamade - no Lagunu I a Mégana jsem přeskočil:-)

Koupimto
Advanced member
Příspěvky: 380
Registrován: sob dub 15, 2006 22:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koupimto » sob lis 25, 2006 20:56

když jsme dávali Feldu před 2 rokama na prodej, zavolali jsme schválně i do áček :lol: pod telefonu nám slibovali 110-115 tis., což nás značně zarazilo, protože to byla v týdobě spíš taková nadhodnota prodeje jinde....
po příjezdu jsme se dozvěděli, že když si vezmem auto od nich dostanem za něj 80 tis., jinak že o něj nemaj zájem. tak jsme jeli hald domů no, aspoň sem si tam ale sbalil pár propisek a bločků :lol:

ale třeba známej prodával auto na inzerát a pořád ho lákali, ať přijede, že jemu daj mega cenu, protože se jim to auto líbí...na což jim on odpověděl, že ať si přijedou cenu, že se spokojí s inzerovanou cenu...po dlouhým přesvědčování teda přijeli oni a začali hledat chyby, pár jich našli, ale známej z ceny neslevil....nakonec prej, aby nejeli s prázdnou, tak to auto vzali, ikdyž známýho stáhli o 7 tis... :lol: tak ale zas si vyndal drahý rádio co tam měl :lol: on byl spokojenej a oni možná taky...

proto se řiďte hesle:Přijeď si a kup :lol:

hackerjack
Advanced member
Příspěvky: 386
Registrován: úte říj 31, 2006 23:50

Příspěvek od hackerjack » čtv led 04, 2007 00:30

Přátelé, ruku na srdce jak se říká. U nás v Česku je v obchodních a mezilidských záležitostech vesměs jenom bordel a chaos a skoro každý přemýšlí jen, jak toho druhého nějak oškubat. AAA nedělá nic jiného ve velkém, co téměř každý z nás dělá v malém. Kromě toho, u AAA se auta nejen kupují, ale také prodávají. A zkuste mi dát nějakou rozumnou alternativu pro prodej auta? Když totiž potřebujete rychle a bez problému prodat, tak zkrátka není jiná alternativa!
Já potřeboval prodat Scenica, ani ne tak rychle, ale bez jakýchkoliv problémů. Obešel jsem pár autobazarů a všude slyšel to samé - dáte nám všechny papíry od vozu a podepíšete plnou moc na převod. A my už to všechno pro vás zařídíme. A když jsem se naivně zeptal, jakou mám záruku, že ten bazar třeba v mezičase nezkrachuje a moje auto resp. peníze za něj nezmizí v černé díře, tak na mne všude všichni koukali jako na blbečka a tvářili se pohoršeně.
Tak jsem nakonec prodal v AAA, během necelé hodiny bylo všechno vyřešeno a vyřízeno, ja dostal do ruky 150 tisíc a ještě mne odvezli z prodejny do centra. Jasně, že kdybych auto nechal stát někde v jiném bazaru, mohl bych požadovat nejméně o 10 více, možná dokonce o 20, ale celou dobu bych byl v nejistotě, jak to nakonec dopadne, jestli auto někdo nepoškodí, neočeše apod. Protože u nás v Česku je zkrátka pořád ještě divoký západ.

HJ

davidd
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: pát dub 02, 2010 14:47

aaa auto

Příspěvek od davidd » pát kvě 14, 2010 12:29

zdravím, no chtěl jsem si koupit auto právě z tohoto autobazaru, měl jsou vyhlídnutou krásnou, a jednu z těchhle škoda octavia ale ještě se budu muset tedy o nich trošku informovat, neby myslíte že pude zamezit nějakým skrytým vadám tím že si sebou vemu známého automechanika? díky :-)

Hrnecek
Grafoman
Příspěvky: 2154
Registrován: ned úno 15, 2009 00:03
Bydliště: Vidlatá Seč

Příspěvek od Hrnecek » pát kvě 14, 2010 16:21

Prosímtě, přečti si celý ty 2 strany co se tu o áčkách píšou.... Nevím, jak to funguje teď, ale když jsem před několika lety přemýšlel taky o Octavii, nepřipadalo v úvahu někde to nechat zvednout a prohlídnout mechanikem. Jinak s sebou ho mít určitě můžeš :-)
Renault Laguna III 2.0 dCi
Mitsubishi L200 Magnum
Hyundai Santa Fe 2.4 16V

Uživatelský avatar
jarda19
Grafoman
Příspěvky: 2123
Registrován: ned led 17, 2010 19:25
Bydliště: Havířov

Příspěvek od jarda19 » pát kvě 14, 2010 17:09

Mám taky zkušenost s AAA. V roce 2000 jsem chtěl kupovat R19. Našel jsem na teletextu v AAA Praha pěknou 19 za 50000,-. Volal jsem tam a pán mě ujistil že je to dobrý vůz, ještě mi poradil že když řeknu že jsem až z Havířova tak mi dají na benzín na cestu zpět a zamykací páku na volant. Super....... Domluvil jsem se s ním že mi auto rezervují do 2 dne do 12 hodin. (Naštěstí jsem objevil ještě jednu R19 16V taky v praze) Vzal jsem prachy, sedl v noci na vlak a fičel do AAA praha. Přišel jsem do kanceláře, slušně ale ospale pozdravil, a ptal jsem se po rezervované R19. Baba koukla do PC a s úsměvem mi sdělila že tam žádnou R19 nemají. Pak se mě zeptala na jméno....... kuk do PC.....nic.....telefon.....kuk.....nic. Začal jsem se probouzet a zvedat hlas ,že si jako ze mně udělali srandu ???? Baba mi s úsměvem řekla že v AAA mají stovky aut ať si jdu vybrat. Trošku jsem ji poslal do pr...le a najednou kde se vzali tu se vzali 2 urostlí borci a že jestli mám problém..... Radši jsem se odporoučel. Telefonem jsem se ujistil že v tom druhém bazaru maji R19 16V a jel tam. Ti kolem mě běhali 3 a málem mě nosili na rukou. Super přístup, ochota. Pak mi ještě 14 dní každý den volali z AAA a já je posílal do Renolt znaku. Takže NIKDY NIC V AAA
Lagu II 2.2 dci plná výbava
Mám k dispozici diagnostiku Clip.....kdyby někdo potřeboval něco....

Barbar
Junior member
Příspěvky: 241
Registrován: čtv čer 08, 2006 10:07
Bydliště: Holice

ajajajaj

Příspěvek od Barbar » sob kvě 15, 2010 09:20

Ma zkusenost telegraficky(byl sem mladej-blbej):
Kvalita koupeneho vozu nic moc-leštěnka, nehorazny uver-lichva, misto slibeneho bonusu v pobobe sady zimnich gum, sem dostal 4.sjete nokiany(to jeste 2 z nich meli vadnou kostru).
To jen ty zasadni neschody.
AAA nebrat-XINDL!!!
LagunaI 3.0 24V
[URL=http://www.spritmonitor.de/en/detail/160300.html] [img]http://images.spritmonitor.de/160300.png[/img][/URL]

Uživatelský avatar
citron.66
Junior member
Příspěvky: 146
Registrován: ned zář 10, 2006 20:57

Příspěvek od citron.66 » sob kvě 15, 2010 20:17

I dnes, co se týká koupě vozu v AAA, obcházím širokým obloukem, ale prodával jsem cíleně již dvě auta přes tutu firmu a žádný problém. Samozřejmně postup výkupčích a manažerů byl naprosto stejný, jak tady už byl několikrát popisován. Ale jde jen o handl, o kšeft, stačí si uvědomit reálnou prodejní cenu svého bývalého plechového miláčka podle jeho stavu, tuto cenu ponížit asi o 10%-15%, to je cena výkupní a jít se dohadovat do AAA. V obou mých případech jsem dostal tolik, kolik jsem si představoval, i když výkupčí začínal s nesmyslně nízkou cenou. Jen to chtělo čas a pevné nervy. V mém případě asi hodina handrkování. Po domluvě byly peníze za půl hoďky u mě v kapse a ještě mě odvezli, kam jsem si přál. Takže na výkup, pokud potřebujete rychle prodat a kačky na ruku, no problem. :lol:
Scénic 1.6e, 1997,
Scénic 1.9dCI, 2003,
Scénic II 1,9dCI, 96kW, 2007,
Nyní VW Sharan II 1,9TDi, 85kW, 2007

pedroo
Experienced member
Příspěvky: 549
Registrován: ned dub 05, 2009 07:57
Bydliště: zlín

Příspěvek od pedroo » ned kvě 16, 2010 16:59

Je toho na AAA již napsáno mnoho,ale já jen dodám že obecně platí ,že jsem to já kdo si chce auto koupit a tak se snažím o to že si z rozvahou vše prohlídnu a odzkouším pokud autům nerozumím či si nejsem jistý tak si nechám poradit známým či nekým co má tu značku vozu-děláme to tak u věcí hodnoty nízké-mobil,PC,lednice,vysavač.. TAK V KONEČNÉM DŮSLEDKU JE TO NA NÁS CO SI KOUPÍM A CO NE a bazar at má jakékoli jméno na tom nic nezmění,a uvěřit chvále na starý auták nepodlehnout.
8.2019- NOVÝ MEGANE GRANDTOUR IV, Modrá cosmos, 1.3 tce 103 kW

cizinec
Starting member
Příspěvky: 66
Registrován: ned dub 19, 2009 19:11
Bydliště: Praha zapad

Příspěvek od cizinec » ned kvě 16, 2010 19:18

AAA
Jsou to buzer_nty
Byl tam tri krat a po kazde byla to buzer_cie
Naposled po telefonické domulve jel 30km. koupit' od nich pekneho Megana
Na meste zjistili ze je pric, ale nabízeli deset' jiných za lepsu pro nich cenu.
asi jeste 4tydne prodavali Ne exzistující Megan :(
(Fiesta 1.8; SafraneII 2.5; Orion1.6; SafraneIQuadra 3.0; EspaceIII 2.0LPG EspaceIII 3.0; SafraneII 2.5 VelSatis 3,5)
EspaceIII 2,0

Odpovědět

Zpět na „Diskuse a pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů