Tažné zařízení GALIA SLOVAKIA s.r.o.

Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.

Moderátor: Moderators General

Pravidla fóra
Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.
Odpovědět
Renaulťák
Senior member
Příspěvky: 1306
Registrován: pon čer 15, 2015 20:19
Bydliště: Nitra

Tažné zařízení GALIA SLOVAKIA s.r.o.

Příspěvek od Renaulťák » pon pro 20, 2021 15:32

Chtel bych se podelit o jednu, vysoce pozitivni zkusenosti, s firmou Galia. https://galia.sk/
Koupil jsem Trafica s necitelnym stitkem tazneho zarizeni. Restauratorsky se mi alespon podarilo zjistit vyrobce. Na kontaktni formular byla okamzita reakce. Pozadavka na odfoceni tazneho na vozidle s SPZ a foto stitku a bude mi vyroben duplikat. Za par dni me oznamili, ze stitek posilaji postou. Od devateho jsem cekal a nic. Nakonec jsem dnes pozadal o provereni. Okamzita odpoved, ze se zasilka nejspise ztratila a poslou mi dalsi duplikat.
Odpoledne dojdu domu a svete div se, obalka se stitkem doma. Rano napisi, promtne mi odpovi a posta okamrite doruci. To posledni nepochopitelne a ono vsechno jinak. Pres znamku razitko 10.12.2021. Tim bych chtel Slovenske poste podekovat za kvalitni sluzby.
Do Galie jsem hned oznamil, ze vse OK a dalsi stitek netreba.

Pred touto zkusenosti jsem vubec netusil, ze nejaky vyrobce Galia na Slovensku existuje.

Takze diky, firmo Galia, za pristup i k neperspektivnimu zakaznikovi. Jiz davno jsem se s necim takovym nesetkal ani u rodinne firmy.

Jeste cekam na sluzbu Slovenske posty, ktera mi ma dorucit dobirku konzolu pod sedacku. Doufam, ze se neztrati, protoze v tomto pripade jsem obtelefonoval nekolik inzerentu a u vetsiny jsem mel dojem, ze je obtezuji.
Laguna III Coupe 2,0 dCi, 4control, 131kW/180k, tmavě červená metalíza
Megane III CC, 1,4 TCe, 96kW/130k, černá metalíza
Trafic II L2, 9 míst, 1,9dCi, 74 kW, modtrá

Uživatelský avatar
berka79
Advanced member
Příspěvky: 302
Registrován: stř bře 27, 2019 03:51
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Tažné zařízení GALIA SLOVAKIA s.r.o.

Příspěvek od berka79 » úte pro 21, 2021 08:03

Měl jsem od Galie na dvou předchozích autech tažné a to hlavně z jednoho důvodu- žárově zinkovaná konstrukce. Ta prostě nezačne nikdy reznout, narozdíl od tažného SVC Náchod, které bych klidně po dvou letech mohl sundat a nechat znovu přelakovat.
Bohužel nemají v nabídce vertikální bajonet. Nevím jestli jen na moje auta, nebo celkově, takže jsem později musel zvolit jiné výrobce. Zmiňovaný SVC Náchod a Autohak (Polsko). Když je porovnám, tak snad i ten Autohak má kvalitnější povrchovou úpravu než SVC, přitom konstrukčně je na stejné úrovni, používá naprosto totožný systém uchycení bajonetu a stojí cca. o 1/4 míň.
Takže kdo hledá standardní tažné, tomu mohu Galii také doporučit. U horizontálního bajonetu je bohužel uchycení bajonetu pod nárazníkem dost vidět, případně i dost snižuje světlou výšku pod nárazníkem.
Subaru Outback 2.5 Executive
Megane IV Grandtour GT 1.6 TCe 205 - prodáno
Clio V Intens TCe 100 LPG Valencia
BMW 316ti compact M packet

Robo91
Junior member
Příspěvky: 162
Registrován: pon říj 07, 2013 09:30

Re: Tažné zařízení GALIA SLOVAKIA s.r.o.

Příspěvek od Robo91 » čtv pro 23, 2021 13:11

S firmou Galia mam uplne identicku skusenost ako @Renaulťák. Blížila sa STK a štítok bol nečitateľný. Mal som od montáže protokol, stačilo ho naskenovať, poslať mailom do Galie a o pár dní prišiel zadarmo nový štítok.
Renault Laguna III Grandtour 2,0 dci 96 kW 2013
Renault Megane II Grandtour 1,6 16v 83 kW 2004 LPG

krt.ecek
Moderátor
Příspěvky: 11267
Registrován: úte čer 14, 2005 20:14

Re: Tažné zařízení GALIA SLOVAKIA s.r.o.

Příspěvek od krt.ecek » čtv pro 23, 2021 19:03

Když jsme u toho štítku, tak mám originál renault a jaksi štítek upadl, byl jen nalepený, je to na STK problém? když už to je jednou zapsané v techničáku, tak snad ne, nebo se pletu? upřímně neznám auto starší 15ti let, které by ten štítek mělo...
Když něco nevíš a zeptáš se budeš vypadat jako blbec 5minut, nezeptáš-li se budeš blbcem celý život
V údržbě: Renault Megane CC 2.0T RV 2008; Renault Modus 1,2 16V TCe 2008
Historie: Renault Megane Coupe 1,6 16V RV 2001; Renault Clio 1,2 8V RV 2008; Renault Clio 1,5 DCi RV 2003; Renault Espace IV 1,9 DCi 2006
Vlastní: Renault Thalia Privilège 1,4 16V RV 2009 Obrázek; Dacia Dokker Stepway 1,2 Tce RV 2018

Robo91
Junior member
Příspěvky: 162
Registrován: pon říj 07, 2013 09:30

Re: Tažné zařízení GALIA SLOVAKIA s.r.o.

Příspěvek od Robo91 » ned pro 26, 2021 14:46

Stretol som sa s pripadom, kedy mal znamy na aute tazne nejakej znacky a do TP mu chybne zapisali iny typ tazneho. Jazdil az pokym prisiel na STK. Poslali ho prec, musel na dopravnom inspektorate dat opravit technicak. Preto som si to chcel dat do poriadku. Stitok mam uz 5 rokov odlozeny, no na tazne vzdy mechanik STK len pozrel ze tam je, no viac ho neskumal.
Renault Laguna III Grandtour 2,0 dci 96 kW 2013
Renault Megane II Grandtour 1,6 16v 83 kW 2004 LPG

Odpovědět

Zpět na „Diskuse a pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů